ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Siky: Od kdy ty si přeješ postup?! To by si se...
Ono hodnocení něčeho, o čem víš, má větší smysl, než bezmezné patolízalství...a pokud vím...toto je diskuzní forum, ne jen fan klub....
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
24.04.2019, 09:35
 
Reakce na overseas: Souhlas, je to trénováním, Cibulka o...
Od kdy ty si přeješ postup?! To by si sem přeci nemohl chodit zvracet! :-D A nebo Ti to v té tvé zapšklosti ani nedošlo? ;-)
 
 
 
Reakce na fofana: Já půjdu trochu proti proudu, protože ...
Souhlas, je to trénováním, Cibulka ok, ale co tam dělá Bombic...nechápu...ale ono je to těžký...každej je kamoš každýho tam...moc bych si přál postup...ale s tímhle zázemím lidským v to moc nevěřím...
 
 
 
Reakce na MrPesi: Tak baráž jsem bral jako třešničku na ...
Já půjdu trochu proti proudu, protože podle mýho jsme v baráži mimo jiné dojeli na fyzičku, ať je to jak chce. I ta zranění tím někdy mohou souviset. V sezoně to šlo, otáčeli jsme zápasy, ale v dubnu našim hráčům došlo. Snad se z toho Venca, Cibulka nebo Bombic nebo kdo to tam řídí po fyzické stránce, poučí.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Tak baráž jsem bral jako třešničku na ...
Třešničku na dortu? To je otázka...hlavně směrem k rozpočtu...pokud byl nad 40 mil., tak to musel být minimální cíl. Že to někdy nevyjde..ok, ale tady už to nevychází docela dlouho. Zranění hráčů? to je chyba kde? U nás je to každý rok...Sailer, Jágr, Kolda, Liška, Pařízek...o to nemá cenu ani mluvit...zbavení se Bělohlava jako trenéra mládeže taky nemá cenu řešit...to je zkrátka obava některých o fleka...
Můj názor je, i stavění vp ml. je taky na pováženou...jak výkonostně, tak i vzhledem, že to asi nebud hráč Motoru...jen syn trenéra...a dovolím si říct...trenérského eléva...To´muhle mančaftu hlavně schází kouč...teba typu Pešána...
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
24.04.2019, 08:54
 
Tak baráž jsem bral jako třešničku na dortu. Samozřejmě po dobře zvládnutém play-off jsem věřil, že tam budeme čeřit vodu víc. Podle statistik nám chyběl takový ten um využít víc šance a hlavně přesilovky. Těch bylo dostatek. Jinak sezónu po loňském očistci hodnotím kladně a to z několika důvodů. Angažování odborníka Cibulky neboť fyzická připravenost nás držela celou sezónu. Zapojení mladých hráčů s dostatečným časem na ledě. Vylepšení morálky a disciplíny v mužstvu. Venca samozřejmě sbíral zkušenosti, které další sezónu může zúročit. Co jsem jen tak zaslechl tak změn bude asi dost. Zároveň je ve hře hodně zajímavých jmen. Co se týče struktury vedení tak práce Bednaříka si vážím. Nechápu ovšem co tam třeba dělá Petr Sailer nebo skaut Jágr. Trošku obavy mám i s angažování Jardy Lišky. Staří fanoušci dobře ví. Okolo se motá Pařízek. Uvidíme jestli bude nějaká živá debata kde se bude dát dotázat na některé věci. Permici si zase koupím. Doufám, že Venca svou dvouletou misi dotáhne do úspěšného konce.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
24.04.2019, 08:23
 
Mé hodnocení sezóny bude spíše stručné, rozdělené do dvou částí, z nichž jedna navíc nebude úplná.

Pokud jde o mužstvo, které tu letos působilo, nemám větších výhrad. Individuálně hodnotit nechci, protože jsme opět dojeli na četná zranění a plno borců hrálo v závěru sezóny přes bolest. Současný motorácký kolektiv ale prokázal velkou bojovnost, byl soudržný a odhodlaný rvát se o body do posledních vteřin, toho si cením nejvíc.

Vedení by bylo v současné situaci (po neúspěšné baráži) snadné kritizovat, ale já si s hodnocením jeho práce ještě chvíli počkám. Před sezónou bylo řečeno, že Vinny má podepsanou smlouvu na dva roky. Hned z prvotních vyjádření nově jmenovaného kouče jsem pochopil, že první rok mu posouží k tomu, aby si hráčský materiál, který má k dipsozici, osahal, vhodně doplnil, sestavil kostru týmu, kterou v následující sezóně obohatí o pár rozdílových hráčů a s týmem zaútočí na postup. Skutečnost, že se baráž povedla už letos, byla dle mého názoru nad plán, byť se vedení v závěru sezóny netajilo tím, že by rádo postoupilo už letos.

Proto práci vedení budu hodnotit až 1.5.2019, kdy (doufám!) se dozvíme, jak bude z valné části vypadat kádr pro následující ročník. Věřím, že tentokrát nám nebudou pohyby v kádru "porcovány" a dojde k jejich uveřejnění ihned - Budějovice jsou malé město a v podstatě žádný přestup či proddloužení smlouvy se dlouhodobě neutají. Fanoušci si rovněž zaslouží, aby v tomto ohledu nebyly o informace, po nichž prahnou, ochuzováni, a to pouze z toho důvodu aby se uměle udržovala vysoká návštěvnost stránek. Tvořte zajímavé články a nebudete mít o čtenáře nouzi.

Mohl bych se tu patlat v minulosti a tvrdit, že plno z nás psalo o tom, že letošní kádr je úzký, že se i zde na fóru s blížícím se koncem přestupního termínu volalo po posílení, alespoň co se počtu hráčů týče, nemuselo jít nutně o tzv. rozdílové hráče. Ale třeba by takové stesky postrádaly smysl, pokud je skutečně naše koncepce taková, že na postup se vší silou zaútočíme až v následujícím roce. Na posilách klub letos ušetřil, stejně tak má něco naspořeno z předcházející sezóny, pak je zde příjemný (byť nikterak zásadní) bonus za vítězství v Chance lize, tudíž budeme-li soustředit vešketré své síly a volné prostředky na ročník, který nás čeká, neřeknu ani popel.

Baráž byla pro nás úžasně přínosná - zejména v tom ohledu, že nám ukázala, že posílit potřebujeme na každém postu. Zatím jsme nenašli brankáře, o jehož jistotu bychom se mohli v klíčových okamžicích opřít, naši nejzkušenější obránci, jakkoli se pro úspěch týmu obětují, jsou už za zenitem výkonnosti, no a v útoku nás bota tlačí nejvíc. Právě přínos ofenzivy nám v utkáních s extraligisty a týmem pana Božského chyběl nejvíc, šance si vypracujeme, ale proměníme nepatrný zlomek z nich. Soupeři tolik gólových příležitostí neměli, ale z efektivity zakončení nás pravidelně vyučovali.

Stručně shrnuto - nad naším vedením hůl nelámu, pokud mě ale při skladbě kádru pro nadcházející sezónu přesvědčí o tom, že zde konečně máme nějakou koncepci. Víru ve mně upevňuje angažování Vinnyho, který (asi zatím jako jediný) prokázal, že si do své práce nenechá od nikoho kecat, svá rozhodnutí pečlive váží, nepodléhá jakýmkoli tlakům (ze strany fanoušků, medií, ani jiným) a umí uznat svou chybu. Věřím, že Vinny nás tam nakonec dovede...
 
 
 
POŘ. JMÉNO TÝM P Z G A B +/- + - TM
2 Tomáš Hertl San Jose Sharks Ú 7 6 2 8 2 6 4 2

Hertlovo statistiky jsou super.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Taky bych se chtěl někdy dočkat toho...
Boston to dokázal a znovu vyřadil Toronto. San Jose předvedlo historický obrat!
odkaz

Taky se jednou dočkáme :-)
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
24.04.2019, 07:48
 
Taky bych se chtěl někdy dočkat toho, že využijeme přesilovku na 5+dku tím způsobem, že v ní otočíme zápas z 0:3 na 4:3... Vegas pak sice srovnalo, ale naštěstí to SJ urvalo v prodloužení, takže šance na Stanley cup pro Hertla pořád je. Je to společně s Krejčím a Pastrňákem náš největší tahoun svýho týmu v NHL. Nikdo jinej tak klíčovou roli nehraje, možná Voráček.
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Mrzí mě, že nikde není zveřejněno poř...
To je docela vtipný nápad. Že bychom jako z gauče určovali Vencovi, koho bude mít v kádru Smajlík Strana a vláda rozhodla, soudruhu Prospale, že vaši sestavu určí lid. Pokud s tím máte problém, můžete jít zpět do té imperialistické ciziny! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Sotva to dopíšu a je to tam:
San Jose právě vstřelilo branku!
Autorem branky je BARCLAY GOODROW. Asistence: Erik Karlsson.
 
 
 
Reakce na mmufik2: 4:3...
Taková otočka. Škoda, že si to nechali srovnat. Přál bych to Hertlíkovi a spol... I když Vegas, nováčci v NHL a nechtěný hráči a stejně druhý rok hrají PO...
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
24.04.2019, 06:25
 
4:3
 
 
 
Ty jo, za 3,5 minuty 3 goly a srovnano z 0:3 na 3:3 to je mazec
odkaz
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Ještě bych rád podotknul, protože na ...
Naprostý souhlas
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
24.04.2019, 00:30
 
Ještě bych rád podotknul, protože na to začínám být nesmírně alergický, že baráž nebyla sen, sezona nedopadla nad očekávání, nebyli jsme pozitivně překvapeni. Nevím, odkud se tyto hemzy vystříkují.

Sezona dopadla tak, že cíl, kterým byl poněkolikété jasné deklarován postup, nebyl splněn. Tečka. Opravdu tečka. Takže jako fakt špatně to dopadlo. Hodně špatně. Jako fakt. Tečka.
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
24.04.2019, 00:25
 
Mrzí mě, že nikde není zveřejněno pořadí hlasování o hráče sezony včetně počtu hlasů. A ten předvýběr mě sice taky trochu štve, za zásadní to nepovažuju, když nebylo pořadí zveřejněno, ale kdyby bylo, přišlo by mi to vůči některým hráčům poněkud nefér. Na mysli mám např. Honzu Strmeně, kterého si nesmírně vážím a rád bych podotknul, že jsme jeho přínos asi poněkud nedocenili.

Přimlouvám se za to, aby Zbyňa spáchal anketu o to, jak si jako fanoušci přejeme setrvání jednotlivých hráčů. Proč? Protože je zapotřebí dávat vedení klubu od nás signály, ne-li vytvářet tlak. Ta repetice závěrů nad výsledkem sezony už mě s dovolením začíná s*át... "Udělali jsme všechno, co se dalo, poučíme se, přístě to vyjde."

Hov*o vyjde a příští rok uděláme Ctrl+C a Ctrl+V.
 
 
 
Ježíš sorry 5 bodů
 
 
 
Tak jo, sezóna skončila a já bych rád přidal své hodnocení.

Základní část byla hodně rozporuplná. Začali jsme velice dobře, možná nad očekávání. Poté přišli dvě kontumace a dlouhá krize. V tomto období nebylo nejspíš nikomu do zpěvu, ale já stále věřil, že do 4. místa skončit musíme. Poté přišla poslední čtvrtina soutěže a nám se v ní po dlouhé době dařilo, nakonec z toho bylo 3. místo, což rozhodně nebylo špatný.

Play-off byla asi nejlepší část letošní sezóny. Ve čtvrtfinále těžkej Havířov, ale potvrdili jsme kvalitu a prošli dál. V semifinále jsme až nečekaně rychle sfoukli machýrky ze Vsetína a byla tu baráž, sen několika z nás.

Bohužel baráž = blamáž. I přes naše v celku vyrovnané a nepříliš špatné výkony z toho byly dva body. Přesně jak zde někteří psali, dvojzápas prvoligistů přikoval jeden z těchto dvou týmu ke dnu tabulky a bohužel jsme to byli my. Tahle vyloženě zpackaná baráž dělá velkou kaňku na výkonu v celé sezoně, ale i přesto ji neberu jako nějaké zklamání, zároveň na rozdíl od některých ji nepovažuji ani za úspěch.

Na závěr doufám, že se podaří do příštího roku udržet většinu týmu, a jak jsem v neděli říkal VP: ,, Příští rok tu extraligu už uděláme. Kdo jiný než vy by nás tam měl dostat."

Na závěr přeju příjemnou okurkovou a hodně nervů u zveřejňování nové soupisky.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Pan Jiří Kolouch, českobudějovický mistr republiky 1951, přijel z Brna, kde žije, na dnešní besedu. Od 16 hodin v Jihočeském...

Pan Jiří Kolouch, českobudějovický mistr republiky 1951, přijel z Brna, kde žije, na dnešní besedu. Od 16 hodin v Jihočeském...

25. narozeniny dnes slaví obránce Motoru Karel Plášil. Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky úspěchů v našem dresu!...

Za hráče sezony jste zvolili Václava Karabáčka, jehož jméno bude společně se jménem nejlepšího střelce sezony Lukáše Endála...