MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "full" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
 
Doležal ve čtvrté lajně... světe div se.
Nicméně jak koukám, mixér pokračuje... hráči lítají z pravého na levé křídlo, z křídla na centra a zpátky, to všechno napříč lajnami... to je blázinec, jak má pak fungovat souhra?
 
 
 
Reakce na Motor27: Každopádně to chce mít šikovné a rych...
No, já si myslím, že asi všichni uznáme to, že máme bruslivé mužstvo. Ti kluci fakt bruslí dobře a rychle, takže na brejky bychom asi mančaft měli. Je otázkou, jak by to bylo s koncovkou, jestli by byli schopni v té rychlosti, při brejku, nějak smysluplně zakončit a zvednout kotouč alespoň mezi vyrážečku a beton, jak to předvedl Lang dnes v noci...
 
 
 
Reakce na fofana: Kováře by tu chtěl každý, určitě včetn...
Jakuba Kováře by tu asi každý chtěl... jen by bylo dobré si hlídat drahé polovičky. Smajlík
 
 
 
Reakce na Tony8385: Musím uznat, že ta změna taktiky má ...
S Beránkem souhlas, jakoby ožil v repre... jinak se mi hodně líbil i Kubíček v obraně, rozhodně tam nic Rusákům nedal zadarmo.
 
 
 
Tak a tady se krásně ukázalo, jak lze porazit silnějšího soupeře... nikoliv lítáním ze strany na stranu a opakovaným propadáváním nejen ve středním pásmu, ale zejména skvělou defenzivou.
Ano, není to na pohled super hokej, ale účelnej, pokud nemáš kvalitativně srovnatelný mančaft.
 
 
 
Ten zápas našich mladíků je podobný zápasům Motoru... kluci bruslí, stíhají a jsou pasáže, kdy i tlačí soupeře... ale kvalita je na hokejkách soupeře.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Předně o nákupu permice vůbec není p...
Smajlík do rady ředitelů jsem tu bušil už tuším před rokem nebo dvěma... a v tomto souhlasím s tebou, bohužel, mají pomník znovuobrozenců, takže jejich postavení je neochvějné.
 
 
 
Reakce na Motor27: Já si myslím, že to byl gól, co myslí...
Asi to byl gól, byl až v tom výpletu, ale nebylo to patrné z videa, spíše se to lze domnívat, takže když to neviděli, neuznali... škoda.
 
 
 
Reakce na scipioo: Sehrát přesilovku tak, jako se to teď...
No, trochu mi zatrnulo, když si to Myšák ještě rovnal a nevypálil z první... ale proc(s)pal to tam, super. Jen škoda toho bleskového vyrovnání.
 
 
 
Reakce na denyvan: Dohral bych to treba s asistentem, ne...
Přesně tak, nebo můžeme využít nevyužité kouče juniorky nebo kohokoliv z vlastních zdrojů. Fakt to už horší být nemůže a jen se ukáže, jak na tom opravdu ten mančaft je.
 
 
 
Reakce na Motor27: Ano, trenér má samozřejmě vliv, ale p...
Je velice reálné, že s většinou kádru budeme muset odehrát i příští, rozhodující, sezónu. Je nikoliv reálné, ale jasné, že Venca u toho již nebude. Takže jestli můžeme získat nějaký čas, tak nyní. Protože jakmile odstartuje příští ročník, s novým koučem na lavičce, bude to krutý boj o (ne)sestup a tam už nebude čas na nějaké zkoušení.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Klid. Dyt ten mansaft je v tabulce pre...
Efekt by to přineslo negativní? K tomuto přesvědčení jsi dospěl jak? Co víc může být negativní než to, co předvádíme celou dosavadní sezónu? Negativnější to může být jak, že nezískáme už vůbec žádný bod?
 
 
 
Reakce na alkac: Jenže ten kádr je typoligicky postavene...
To, po čem volám, je ta nejjednodušší varianta, kterou jsme v tuto chvíli schopni udělat... že bysme dokázali posílit, je sci-fi. A něco se změnit musí, tohle nikam nevede.
 
 
 
Souhlasím s tím, že Venca by měl skončit. Tohle je prostě moc. Jedno je jisté - horší to být nemůže, tak co. Stejně je to věc, která nás čeká, tak proč k tomu nepřistoupit už nyní.
Venca je a bude navždy motoráckou legendou, ale teď jde o to, něco udělat. Jak tu někdo zmínil - čekání na Godota v tuto chvíli.. a ve finále můžeme být nejhorším ELH týmem historie.
Že by ti kluci na to neměli, si nemyslím. A pořád říkám - proč třeba Olomóc může vyhrát 1:0 v Třinci? Proč třeba i ten marnej Zlín dokáže vyhrát v Liberci (ano, pak prohraje třeba i na Spartě 0:10, ale furt má o deset bodů více, než my... proč se pořád pokoušíme o něco, na co ti kluci nemají? Resp. nestačí to na ELH týmy? Pojďme těm klukům naordinovat taktiku, kterou budou schopni plnit, zkusme ustálit formace a přestat to mixovat jak blázni... pojďme skládat sestavu tak, jak si hráči zaslouží a ne, jak jsou u kouče oblíbení atd. atd...
 
 
 
Reakce na játro: to to ten Venca nevidí .... Dolík je pr...
Ptám se takhle už drahnou dobu... Doležal má suverénně nejvyšší ice time z našich útočníků, chodí na přesilovky... nechápu.
 
 
 
No jo no... Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Já nepochopím, proč to hrajeme úplně ji...
Souhlas, hlavně to naše jednohráčovo zaparkování před brankoviště je úplně o ničem. Rozdíl ve fungování takového hráče v tomto prostoru byl vidět při přesilovce Komety, jak tam fungoval Schneider, kterej se tam krásně odpoutával od bránících borců a dostal se i k nebezpečné teči. Naproti tomu mi tam máme v podstatě totálně zazděného borce, k němuž nejde dát ani přihrávka, protože je statickej a přihrát mu = dát puk bránícímu hráči. Jednou už to dnes bylo k vidění.
 
 
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Sekání na Slováčka, ale vylou...
Smajlík Smajlík
 
 
 
Parádní střela... a dojeď si pro flašku.
 
 
 
Jsme je sice nepustili ze třetiny, ale kdo poradil našim bekům, aby "nahazovali" od modré v útočném pásmu = odevzdávali puky soupeři, to byl fakt totální mag@r. Od začátku zápasu už 4x vyklízíme útočné pásmo po této hlouposti...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

PTEJTE SE VÁCLAVA PROSPALA!Hlavní trenér Motoru bude odpovídat na dotazy fanoušků v offline rozhovoru. Ptát se můžete zde...

Motor měl skvěle rozjetý zápas v Třinci, dvakrát vedl o tři branky. Dohromady Jihočeši vstřelili na ledě Ocelářů sedm gólů, jenže...

Dnes nastoupíme v této sestavě ??

Dnes nás čeká střetnutí s Třincem. Preview k zápasu ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…