ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a pětiletý kydač hnoje
Reagovat
10.10.2018, 21:40
 
To jsou soudy po pár zápasech ... Někteří mají asi očekávání hned od začátku hodně vysoko. Aspoň teda tady přišlo po roce probuzení, že Kutlák hraje na h0vno, nad tím jsem zlomil hůl už pomalu v půlce loňské sezony, bohužel letos táhne dolů i Mitche a dost mu to kazí. Docela mě překvapuje, že je již několikátým trenérem pořád stavěn jako klíčový bek.

Pořád vyhlížím návrat Rokyho, ten by nám hlavně v přesilovkách hodně pomohl, ale asi to hned tak nebude. Jinak za mě zatím spokojenost, pořád jsme v přípravě. Na postup nemyslím, to začnu řešit někdy na přelomu ledna a února. Po dlouhé době vidím na ledě tým a ne individuality. Nějaká zaváhání ještě přijdou, tak ať vám nepraskne žilka.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
10.10.2018, 21:40
 
Reakce na MARSCH: Nikdo se tu nepozastavuje nad Prospalo...
já mám rád jeho touhu vyhrávat a celkově jeho přístup. Ale říkám si, jestli by s tou veřejnou kritikou a natíráním hráčů v médiích neměl ubrat. Aby je to neobralo o chuť hrát. Ať je seřve v kabině, ať jim dá čoud na tréninku, u videa ať je nutí rozebírat stejný chyby, ale v novinách bych trochu brzdil...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
10.10.2018, 21:40
 
Reakce na zdcart: Hodnocení VP po zápase je přesné a tre...
Napadlo mě úplně to samé - lépe to shrnout nešlo. Tedy až na pruhatce, ale to si Václav holt nemohl dovolit...
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Dneska se to fakt těžko hodnotí. Ted...
Myslím, že tým má na to bejt po ZČ do 4. místa, právě kvůli tý bojovnosti.
 
 
 
Dneska po hokeji šel s maminkou tak pětiletý chlapeček a brečel, protože jeho hrdinové prohráli. Maminka mu říkala nebreč oni příště zase vyhrajou. Smajlík
 
 
 
Je jasný, že je brzo na hodnocení sezóny, protože je teprve začátek, ale zatím jsme na tom docela dobře, i když některý body jsme ztratili zbytečně. Mimochodem Jihlava letos zatím nic moc, jsem zvědav na 22. 10. 2018.
 
 
 
Nikdo se tu nepozastavuje nad Prospalovo vyjádřením? Jen já to pochopil tak, že jsou podle něj hráči matláci a chtěl by jiný? To vyznívá docela bezradně. A bezradnost nevyznívá moc pozitivně.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.10.2018, 21:32
 
Dneska se to fakt těžko hodnotí. Teda aspoň pokud to chci hodnotit slušně.

Litoměřice hrály chvílema fakt dobře. Přesně, rychle, kompaktně. Chvílema se hráči jen bránili našim útokům, ale jejich brejky a hlavně přesilovky byly hodně kvalitní. Ve druhý třetině se ukázalo, že je jedno, jakej gól dáš. I hnusnej gól mančaft nakopne a druhýho posadí. Během minuty mělo být po zápase. Jenže...

Ve třetí třetině dobrej nástup, vedení 4:2, pohoda. Můžeme to v klidu dohrát. Jenže pak začaly úřadovat dva faktory - naše neustálá snaha hrát, jako kdyby to bylo 0:3 pro soupeře (sympatickej přístup, ale už nás to stálo 4 body v posledních 3 zápasech, takže buď musíme hrát jinak, nebo sakra přidat na kvalitě) a ještě jeden, o kterým napíšu na závěr. Kutlák udělal naprosto nesmyslnou chybu a Doležal se nechal vyloučit po skoro identickým zazmatkování. Kdyby tohle udělal Hrubec nebo Beránek, ok. Ale zkušení hráči? Nejsou tam náhodou od toho, že takovou minelu prostě nedělají?!

Body jsme si odpálili do jistý míry úplně sami. V nájezdech jsme tak marní, že odhaduju, že v nich letos nevyhrajeme ani jednou. Nemáme střelce, Kváča v nich plaší a my naopak brankáře nerozhýbeme.

A teď na závěr... Dnešní výkon rozhodčích mě normálně bez nadsázky úplně obral o chuť koukat na hokej. Jakože fakt. Seděl jsem a bylo mi to od stavu 4:4 úúúplně ukradený. To byla taková hrůza, že si neumím představit, že by se to dalo odpískat hůř. Tihle dva umělci by měli od nás dostat veto do konce sezony. Hlavně Doležal. Ten nás řeže v každým zápase. Když jsme vedli 4:3, povídá někdo za mnou "Vidím to na 3 oslabení, oni to do prodloužení prostě dotlačí". Hele, trefil se. V těch oslabeních jsme se dostali pod tlak a z toho plynuly chyby. Dneska jsem po gólu na 4:4 měl chuť se sbalit a odejít. Proč koukat na zápas, ve kterým nehrajou hlavní roli hráči? Já si kupuju lístek/permici na to, abych viděl exhibici rozhodčích? Abych koukal na to, jak spolu dva hlavní soupeří o to, kdo bude víc vidět a kdo způsobí větší kontroverzi? Palec nahoru všem přítomným, že jsme i přes očividný nas*ání všech normálně povzbuzovali a nenechali se tím rozhodit, protože kdyby se deset minut v kuse pískalo, tak se není čemu divit.

Líbí se mi jak mančaft maká, píšu to tu pokaždý, ale přijde mi, že to spousta lidí nevidí a jsou moc kritický. Ti kluci dřou, jezdí, nic nevypouští. Ale děláme chyby, ztrácíme nesmyslně výborně rozehraný zápasy. S Porubou, ve Frýdku a na Vsetíně to vidím na max. 4 body. Ne proto, že bychom byli špatní. Ale proto, že je to prostě strašně vyrovnaná soutěž a nás čekají 3 těžký zápasy. Letos by si všichni měli uvědomit, že úspěch nebude 1. místo po ZČ. Úspěch bude začínat čtvrtfinále doma. Bude to dlouhá a těžká cesta.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
10.10.2018, 21:29
 
Reakce na MARSCH: Nevynášel bych v říjnu soudy o tom, ja...
Přiznám se, že Hlinka mě taky napadl, kreativitu ničím nenahradíš. Dost by nám pomohl i Pajič, ale ten asi zatím nebude...
 
 
Fany77Fany77 | České Budějovice
Reagovat
10.10.2018, 21:25
 
To jsou zas komenty...sotva čtvrtina ZČ, vedeme ligu, ztratíme poprvé doma a tady už se počítají zajíci a všechno je na howno...neskutečný trollové . Prospala na vás! Smajlík
 
 
 
Reakce na jihocech86: Mně to hlava nebere, Čáp na základ...
Nevynášel bych v říjnu soudy o tom, jaký to letos bude nebo nebude. Špatný to neni...jen seštělovat mířidla, trochu přidat důrazu...ty střelce tu máme...chybí spíš nějaká kreativita. Hlavně v tý přesilovce. To je úplně statický a bez jakýkoli myšlenky.
Možná by stálo za to zkusit na try-out toho Hlinku. Věk nevěk. Pokud na to má, neni problém.
 
 
 
Reakce na zmetek: KV za jeden rok, za stejný peníze sest...
No to máš pravdu v těch mnohých bludech, co tady píšeš. Ve 12. kole je opravdu ještě daleko vidět, co bude či nebude.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.10.2018, 21:19
 
Reakce na Siolacb: jo to beru, že to bude syrový, mladí ...
Tvrzník mele docela slušný kraviny. Z těch lepších chyběl v obraně Pavlas a Kusého si stáhli Pardubice. Například Pour a Kvasnička hráli včera za Plzeň Ligu mistrů. Místo, aby řekl, že kádr mají kvalitní . Ty jeho junioři už nakukují do extraligy nebo tam dokonce už něco odehráli jak to řekl Venca. Stačí to sledovat. Já Litoměřice naopak vidím v osmičce pokud mu ty jeho juniory nestáhnou extraligové týmy.
 
 
 
Reakce na Bejvalejfanda: Je mi smutno, když pustíme Čápa...
Mně to hlava nebere, Čáp na základ úplně v pohodě měl.

K týmu. Je smutný, že když máme na lavičce Vencu, máme k dispozici kádr, jaký momentálně máme - bez kvality. zatímco ti dva "hokustóni" z minulý sezony, měli k dispozici kádr nabitý "hvězdami". No, zdá se mi, že letos se to zase nesešlo...
 
 
 
"Kdybych mohl, pošlu tam jiné hráče." - Ty, kteří jsou na marodce?
"Bohužel je však nemám a musím pracovat s tím, co jsem si před sezonou vybral." - Takže ani ty, kteří jsou na marodce, ale úplně nějaký jiný?

Zajímavý....

Tak to nejlepší měly Vary už z extraligy. Vyhraný v kvalitních zápasech s kvalitními soupeři a sehraný. Často talentovaný hráče, kteří do Varů přišli hrát MHL. Zbejvalo jen kvalitně doplnit a...golman se jim, pravda, hodně povedl.
My nejsme v tý roli. Oni měli pod smlouvou hráče, který do pralesa jen obtížně přivedeš.
 
 
10.10.2018, 21:15
 
KV za jeden rok, za stejný peníze sestrojili na první ligu slušný válec a tady se rok co rok utopí 50 mega a výsledek zatím v nedohlednu.
 
 
 
Úzkej kádr....i s Čížkem chybí 6 útočníků....pokud to chceš plnohodnotně nahradit, potřebovali bychom šest kompletních pětek. V září. Útočníků máme dost...zaplať pánbů, že nechybí třeba čtyři beci.
 
 
10.10.2018, 21:13
 
Hodnocení VP po zápase je přesné a trefné.Dost rozdíl oproti létům minulým.
 
 
BejvalejfandaBejvalejfanda | Č Budějovice
Reagovat
10.10.2018, 21:11
 
Je mi smutno, když pustíme Čápa, kterej nedostal moc prostoru , ale hlavně že tu máme svoje kamarády, konkrétně Kutláka. Vydarený není taky žádná spása. No a rozhodčí, to je teda síla, co ti si mohou beztrestně dovolit.
 
 
 
Reakce na alkac: Já si právě msylím, že mít ve vztahu k ...
jo to beru, že to bude syrový, mladí kluci se otrkají, ale sakra...s rozpočtem + /- 50 mega si můžu vybrat tutový plejery...a aby nás dle Tvrzníka - trenéra soupeře porazilo 10 juniorů - jako aspiranta na postup, tak to mě poser...nezávidím trenérům tento ansábl "hvězd" ukočírovat...když jedna má choutky do Malopolska...(skoro)
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes probíhá motorácký golfový turnaj. Na hřišti nechybí ani mistři světa Radek Dvořák a Vladimír Hudáček. #golf #hcmotor...

55. narozeniny dnes slaví bývalý trenér Motoru Petr Rosol. V Českých Budějovicích působil ve 3 sezonách, celkem vedl tým do 160...

Motorácký kelímek se letos byl osobně podívat i na NHL ve Vancouveru. Kam povezete v létě své motorácké suvenýry vy? ??

Motorácká sestava ze Strunkovic.Šimánek - Čížek, Kachyňa, Christov, Rýpar - Hrubec, P. Novák, Doležal, Endál - Veselý, Holec Jan...