ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Divous: Kolik stál nájem třípokojového bytu? K...
Jdi agitovat na schůzi a nevotravuj...
 
 
tomas45tomas45 | Bavorov
Reagovat
15.03.2019, 17:25
 
Reakce na zdcart: Samozřejmě, že z rozhovoru je cítit uk...
Je jasný, že má radost z mladýho. To se krásně poslouchá, když ho plácaj po ramenou a říkaj mu jakej že je mladej borec, jak mu to tam padá. Je to jenom ješitnej chlap, jako každej z nás. Ale někde tam vzadu jsou cejtit kyselý hrozny. Něco jako "když by se to těm letos nepovedlo, tak jsou vlastně stejný, jako jsme byli my". Jinak chvála Pánu Bohu a VP, že je ten loňskej líbivej styl hry už za náma. Doufám, že na dlouho. Tak jedéééém!!!

Jo páni politici, doporučuju návštěvu podniků U Ortů nebo U Chromejch v Nemanicích. Tam můžete diskutovat a vyřádit se do alelujá
 
 
GoraGora | Tyn nad Vltavou
Reagovat
15.03.2019, 17:24
 
Reakce na Divous: Bulíky na nos věšíte někomu hlavně vy,...
Jdi někam a neotravuj Smajlík !Za chvíli začíná hokej,tak radši fandi Smajlík .
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Pánové,běžte si to prosím vyříkat j...
Smajlík
 
 
Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
15.03.2019, 17:23
 
Pánové,běžte si to prosím vyříkat jinam. Nechápu proč zde na fóru pořád někdo má potřebu řešit minulost. Koukejme dopředu.Do budoucna.
 
 
 
Reakce na scout: Ve straně jsem nikdy nebyl (ani rodiče)...
Ale já nikdy nenapsal, že ten byt nedostali i normální lidi. Ale rozhodne ne každý, jak psal Divous. To je výsměch!

No nic, dost bylo nechutné minulosti, jdeme na růžovou současnost! Motor!!!!
 
 
15.03.2019, 17:20
 
Reakce na zbyna-ck: a žes nereagoval na mě? Kolik stála ...
Kolik stál nájem třípokojového bytu? Kolik stál kubík vody? Kolik stál kubík plynu? Kolik stála kWh elektřiny? Kolik stály věci pro děti? Kolik stály školní pomůcky?
Kolik lidí dostalo byt? Kolik mladých lidí dostalo nenávratnou půjčku 200000,-Kčs na stavbu domu. Kolik a za jakých podmínek byla novomanželská půjčka?
Srovnáváte nesrovnatelné.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Když si dneska koupíš jogurt, bude to ...
Ve straně jsem nikdy nebyl (ani rodiče) a přesto jsem byt v roce 86 dostal. Ten papír mám ještě doma a je na něm docela srandovní nájem. Jen pro objektivnost.
 
 
 
Reakce na Divous: Bulíky na nos věšíte někomu hlavně vy,...
Klasika. Nám nic neudělali, tak co? Smajlík Já znám spoustu těch, které zničili, co jim povíte? Že lžou... Ne, selektivní pravda není pravda.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
15.03.2019, 17:09
 
Reakce na Divous: Bulíky na nos věšíte někomu hlavně vy,...
a žes nereagoval na mě? Kolik stála ta deska Zeppelinů a jak snadno se v roce 1974 sháněla? Kde jsi sehnal to portský víno a mascarpone a sypanej zelenej čaj? Kolik platů stála lednice (dneska 0,35-1 plat)? Kolik platů stála kytara značky Gibson nebo Fender? (dneska 1-2 platy)
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
15.03.2019, 17:08
 
Reakce na MARSCH: Tak jdem na to...smirenej jsem s jakym...
to dáme, dneska vyhrajeme a série nabere ten správnej směr. Vsetín hraje doma, Vsetín musí udělat bod, my můžeme.
 
 
15.03.2019, 17:08
 
Reakce na KohyCZ: Když si dneska koupíš jogurt, bude to ...
Bulíky na nos věšíte někomu hlavně vy, pane Kučero! Vy jste právě ten typický příklad mých posledních dvou vět.
p.s. : Mám jsem v rodině příbuzné, co emigrovali v roce 1969 do Rakouska.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.03.2019, 17:03
 
Reakce na mcdavid: Tak jo hoši, na tohle si založte vlas...
no tak doufám, že je to jen papír a Gilbertovo lajna nebude chodit na Roba a spol. tam bych právě čekal Babku s Čermákem. Jinak sestava samozřejmě ok, škoda, že nejsme komplet, s Šimim a Mitchem by to byla hodně silná sestava.

Divous: argumentuješ naprostýma ptákovinama, to se nezlob. Kvalitní potraviny seženeš i dneska, jen je musíš hledat a trochu připlatit. V poměru k příjmu ale vyjdou pořád levněji, než tehdy. Třeba by mě zajímalo, jestli se tehdy dal sehnat pravej sypanej zelenej čaj a kvalitní pražený kafe v takovým rozsahu jako dnes. Nebo jestli se dal sehnat parmezán. Co třeba mascarpone? Portský víno (a víno obecně), x druhů těstovin (ne jen kolínka). Kvalitní sýry? K dostnání byla leda tak cihla eidam 30%. A co spotřební zboží? Co takový nádobí? Dal se sehnat servis po šesti talířích, skleničkách a příborech za pětinu platu? Sklenička na víno za desetiminutovou mzdu? Asi ne... Co třeba hračky pro děti? Knížky pro děti? Knížky obecně? Hudba? Jak snadno a za kolik se dala sehnat nová deska Zeppelinů? Stála tolik, kolik bral brigádník středoškolák za 3 hodiny práce? Protože dneska tolik nový cd stojí. A takhle by se dalo pokračovat... co ledničky, sporáky, pračky? Byl takovej výběr? Prací prášky? Hygiena obecně? Co hudební nástroje? Oblečení pro děti? Šicí stroje, sekačky, invalidní vozíky, brýle... atd. atd. atd.

Strašně se mi líbí, jak některý lidi dneska nadávají na všechno a přitom - kdyby je někdo kouzlem přenesl 40 let zpátky, tak si kolena prošoupou, jak by prosili, aby se mohli vrátit do dneška. Jasně, dal by sis to výborný mlíko, úžasnej jogurt, nostalgicky vystál frontu na banány a pak bys přišel domů a zjistil, že v televizi při hokeji není ani vidět puk, knížku sis nekoupil, protože stojí tvůj dvoudenní plat a žena na tebe nemá čas, protože si musí šít vložky.
 
 
 
Reakce na Divous: Vážený pane! Za socialismu získal byt ...
Když si dneska koupíš jogurt, bude to fantastickej jogurt. Když shit za 8 Kč, bude to shit. Jogurt za komančů byla obvykle spíš nepoživatelná hrůza. Když byl jednou za půl roku třeba Termix s třešňovou příchutí, kterej neměl díru, měl jsem Vánoce. Bulíky na nos věš někomu, kdo to nezažil. A ten byt a plat jsi opravdu dostal. To je pravda. Jen jsi musel mít správný původ. Lži o tom, že to měl každý, vyprávěl těm, kteří byli perzekvováni třeba z to, že mu někdo z rodiny z té nádhery utekl za svobodou.
 
 
 
Tak jdem na to...smirenej jsem s jakymkoli vysledkem, ale verim!
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
15.03.2019, 16:45
 
Reakce na Divous: Vážený pane! Za socialismu získal byt ...
Tak jo hoši, na tohle si založte vlastní forum, za 45 minut hrajeme a tady jako by to nikoho nezajímalo.
sestavy odkaz
 
 
15.03.2019, 16:42
 
Reakce na full: :)) :)) ale jdi... MARSCH a jeho odkaz...
Vážený pane!
Za socialismu získal byt každý. Buď státní, nebo podnikový. Na státní se pravda, pokud jsi byl ženatý a měl děti, cca 3 roky čekalo, ale byl. Kdo nechtěl čekat, mohl vzít práci, kde byt nabízeli. Pokud jsi šel pracovat ke kravám, byl byt (po zkušební době jeden měsíc)samozřejmostí. Tady v Budějcích je jasný důkaz. Sídliště Máj postavil ČEZ. Kdo šel pracovat na Temelín, dostal byt na Máji.
Že by nebylo co jíst je taky lež. Ano, nebyly stovky druhů potravin. Byl jeden jogurt s několika příchutěmi, ale byl to jogurt. Ne ta náhražka, co se jogurtem označuje dnes.
Mléko bylo mléko a ne bílá voda doplněná rostlinným tukem. Zkuste si doma, jestli vám ta bílá voda dokáže zkysnout, aby se z ní dal udělat tvaroh. Uzeniny byly z masa. Měli jsme na to normy. Proč se asi tyto dobré normy musely s příchodem kapitalismu zrušit? Protože by se ty sr.čky, co obchody nabízejí dnes, nesměly prodávat.
Také si nepamatuji, že by pracovník za odvedenou práci nedostal zaplaceno. Což dnes není žádný výjimečný úkaz.
Bohužel dnes vyslovit, že za socialismu nebylo vše špatné, se rovná nadávce. A ten, kdo se opováží vyslovit pravdu, je považován za de.bila, komouše nejhrubšího zrna a je hoden veřejného linčování.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
15.03.2019, 16:30
 
Reakce na quak: O normy nejde. Ale pokud dokáží od stolu...
Hele to souhlas, ale šlo mi o to, že pokud někde na papíře není pravidlo, že hráčská lavice (minimálně hostí) má být překryta takovým a takovým způsobem, tak asi nejde klub donutit, aby s tím něco dělal, nebo jo? A to i kdyby mu to bylo při nějaké inspekci vyčteno. Ale jak říkám, neznám normy a jestli je v nich někde i schovaná taková ta obecná gumová fráze o "odpovídajícíh" či "dostatečných" podmínkách pro to či ono, tak je potom taky otázka, jak si to kdo vykládá... Ošem tohle je obecně tak zjevná věc (nebo fakt nikoho na svazu nenapadne, že na hosty by mohli domáci něco házet?), že to snad musí mít nějakou výslovnou úpravu v řádech. Fakt by mě samotného zajímalo, jak to přesně podle předpisů je.
Jinak jakékoliv výjimky z pravidel pro hraní určité soutěže jsou zlo, to je samozřejmě bez diskuze.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
15.03.2019, 16:06
 
Reakce na quak: O normy nejde. Ale pokud dokáží od stolu...
No ona ta inspekce před sezónou probíhá právě tak, že přijedou a jí chlebíčky v teple kanceláře Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
15.03.2019, 15:55
 
Reakce na alkac: Předpokládám, že zrovna mě asi nikdo ne...
O normy nejde. Ale pokud dokáží od stolu z videozáznamu rozpoznat, že je malá stříška problém, měli by to být schopni poznat i při předsezónní inspekci. Jinak si je mohou odpustit a chlebíčky si sníst v teple kanceláře. Smajlík

Dokud budou ochotně udělovat všemožné výjimky ze svých vlastních předpisů, nic se nezmění. Chceš hrát danou soutěž? Splň podmínky. Jinak sorry, je nám líto.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Letní příprava probíhá trochu jinak, než jsme v Česku zvyklí. Co všechno hráče čeká, prozradil asistent trenéra Aleš Totter....

A máme další posilu! Dnes podepsal s Motorem smlouvu dosavadní kapitán @lhkjestrabiprostejov Matouš Venkrbec! Matouši vítej v...

Další den, další podpis! ????Do Motoru přichází prostějovský kapitán Matouš Venkrbec! Vysoký útočník je v pořadí už sedmou...

55. narozeniny dnes slaví Antonín Slach. V Motoru hrál 3 sezony, celkem 23 zápasů, v nichž vstřelil 2 góly (1 vítězný) a dostal 6...