ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Volejbal je ve sledovanosti určitě za hokejem, fotbalem, tenisem, biatlonem, basketbalem...asi atletikou...možná i házenou (jen pocitově, čísla neznám). Pokud mají rozpočet kolem 15 milionů, klobouk dolu. To cca má v naší lize třeba Ústí.

Postup Dynama. Kdo měl peníze a ambice už postoupil a tam si to sedlo tak, že to letos vyhráli. Jako by z ligy zmizel Motor, Vsetín, Dukla a stačilo vítězství v základní části. To by Prostějov asi dal. Postupovej zápas chtělo na vlastní oči vidět slabých 2500 lidí.
Dávat Dynamo za příklad..nevim. Motor v postupový matematice a vyšší konkurenci hraje podle nesrovnatelně těžších not.
 
 
RedaktorRedaktor | České Budějovice
Reagovat
15.05.2019, 09:30
 
Reakce na fofana: Výsledek vadí každému. Ale vyzdvihovat...
Být tebou, tak se do toho volejbalu moc nemontuj ty nulovej náklade Smajlík
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
15.05.2019, 09:09
 
Reakce na quak: 2 Motor 27 Vsetín má vyšší rozpočet na A...
Ten Hattrick dal proti Děčínu, který po ZČ skončil jen 3 body za Havlíčkovův Brodem, takže ho dal silnému soupeři, který tak bojoval o tehdejší postup do WSM ligy. Takže klup (sic) na úrovni profi. Smajlík A Kohy ať z fotbalu přestoupí na hokej a zahraje si druhou ligu, když dá hattrick, tak dort udělám já. Smajlík Smajlík
 
 
jirka50fjirka50f | České Budějovice
Reagovat
15.05.2019, 08:52
 
Ono je potřeba brát ten vztyčený, varovný ukazováček vážně. Madeta se vyjádřila, další budou zřejmě následovat. Tahle sezóna bude pro nás opravdu klíčová i proto, že po jejím konci končí smlouva VP a pokud se opět nepostoupí je s hokejem ámen. Proto je ta nervozita některých lidí pochopitelná!
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Já chodím na hokej najedený a když s...
Výsledek vadí každému. Ale vyzdvihovat po letech Vozábalových kopanců a řečí o tom, ať lidi chodí jinam než na fotbal - co se fakt stalo- že manažersky je na tom fotbal líp, to muže napsat asi je drewbeží mozeček. Kdyby se tu hokej dělal tak špatně, nikdo na nej nechodí. Hrají se zajímavé zápasy, má to atmosféru, je vidět snaha a Vencovi to celé proste věřím. Vlastně je mi jedno jestli hrajeme extraligu i když bych si ji moc přál. Ale já 30 let vrcholově sportoval, takže vím že sportovní výsledky nenaplánuješ.

O volejbale se vůbec nebavím. Nulové náklady, hraje to 10 lidí bez výstroje a o titul hrají 3 týmy. Jako gratuluju Jihostroj ale to je větší konkurence i v tom futsalu kde ti kluci z Budějc postoupili do ligy mezi Brazilce a reprezentanty úplně bez peněz.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
15.05.2019, 08:41
 
Tak 3*A hokej jsem na území ČR viděl naposledy při finále KHL. Možná se od té doby hrál část nějakého Play Off utkání ELH, což nemusím vědět, spíš ale ne. Fakt pochybuju, že existuje způsob jak něco takového provozovat v pralese.
 
 
 
Předmětem tý kritiky ale bylo to, že nejsme ochotní přeplatit Liberec nebo Plzeň. Na narážky, že nepřivedeme elitního extraligovýho hráče, není ani jak rozumně reagovat. To je v našich podmínkách sci-fi. Šancí jsou odchovanci-klubisti, ale třeba Novotný zjevně nemá zájem. Já bych ale taky nejspíš radši hrál mezi horama ve švajcu kvalitní soutěž za slušný peníze než českej prales. Zvlášť v době kdy vím, že mi moc sezon na týhle úrovni výkonnosti nezbývá.
Snahy klubu kvalitně posílit navíc zjevně byly. Viz jména, co se dostala ven - Červený a Treille. Oba by byli pro ofenzivu naprosto zásadními posilami. Na začátku sezony takový hráče přivést prakticky nereálný a na konci chtějí posílit všichni a pralesní manšaft asi nebude volbou číslo jedna.

Já myslim, že na tomhle poli tu neni moc co kritizovat. Možná to, že by to chtělo ještě nějakýho silovýho hráče.
To v minulosti. Podepsání Stavjani. Rozprášení relativně úspěšnýho týmu na kterým se dalo stavět Stavjaňou. Útěk Chovana. Stavjaňova neschopnost přivést hráče, když už to vyházel. Hašení sezony řetězcem zoufalých pokusů - Nejezchleb, Jelínek... To se otevřely brány pekla a vyvalil se jen hnus.

Od loňska s příchodem Prospala má všechno relativně hlavu a patu. Baráž průšvih, ale neboříme. Snažíme se příchody odstranit nedostatky. To je ta koncepční práce po který se tu volá. Příchody kvalitních hráčů z ligy - navíc s extraligovými zkušenostmi. To je taky to, po čem se tu volá. Za mě super. Rodí se tu manšaft, kterej na to má.

A Kladno těmi příchody v závěru sezony nebylo v baráži prvoligovým manšaftem.
 
 
 
Reakce na jeníček: ...mrkni do rozumbradovi historie! .....
Ale jo... každý má nějaký styl komunikace a argumentace, jen mi prostě nejde pod fous, že se hned k tomu stavíme tak, jak jsem napsal níže.
 
 
jeníčekjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
15.05.2019, 07:55
 
Reakce na full: Jak někdo neryje držk0u v zemi a jde s n...
...mrkni do rozumbradovi historie! ..Prvotina v roce 2013, poté šest let pauza. Zřejmě neměl na svá moudra čas ..páč (jak píše) v jihozemi nežije. Tedy, podpora restartovaného Motoru, veškerá žádná a když se "probral".. by nás chtěl oslnit svými moudry a sítí kontaktů. Smajlík Smajlík ...Takových zde již bylo a ještě bude! Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na =M=Dědek: Ale houby. To, že má VP dva roky je ...
"To že hra vypadá jinak je taky patrné celkem jasně." - když toho se já právě bojím... po velmi dobrém začátku loňské sezóny se hra opět dostala do známého motoráckého obrazu, s výjimkou play off sérií s Havířovem a Vsetínem. O AAA hokeji nemohla být většinu sezóny řeč...
 
 
 
Reakce na jeníček: ...hele Macháčku! Vezmi si od svých k...
Jak někdo neryje držk0u v zemi a jde s názorem proti většině, hned je třeba z něho udělat mag0ora s bláznem dohromady, co? Smajlík
 
 
=M=Dědek=M=Dědek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
15.05.2019, 07:02
 
Reakce na Ivánek48: Taky tomu všemu chci věřit ;)....
Ale houby. To, že má VP dva roky je dohledatelné. Před sezonou to tu byl samej spetik a teď jsou všichni "šokovaní." To že hra vypadá jinak je taky patrné celkem jasně. Nevím, co je na tom otázkou "věření".
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
15.05.2019, 06:48
 
Reakce na =M=Dedek: Minulé sezony nejsou totožné. Tahle ...
Taky tomu všemu chci věřit Smajlík .
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
15.05.2019, 06:43
 
Reakce na Ivánek48: Já chodím na hokej najedený a když s...
Minulé sezony nejsou totožné. Tahle byla specifická. Jasně se říkalo, že jsou to dva roky pro VP a na jejich konci má být postup. Baráž v prvním roce je dobrý výsledek. Před sezonou tomu věřil málokdo. Vznikla kostra týmu, na které lze stavět. Projev týmu je taky někde jinde.
 
 
jeníčekjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
15.05.2019, 06:15
 
Reakce na macháček: Tak asi takhle: Do hokeje dělat nech...
...hele Macháčku! Vezmi si od svých kontaktů tu síť, hoď si ji přes hlavu a zavolej Chocholouškovi.. Pár dnů si odfrkneš, uleví se ti a pak se v plné palbě vrať ke svému okresnímu fotbalu ..už na tebe čekají! ..A nezapomeň "hodit lano" tomu Procházkovi ze Lhoty, byla by ho škoda, je to válec. Smajlík Smajlík
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
15.05.2019, 06:10
 
Reakce na fofana: Co to meleš??? Že fotbalisti po čtyřec...
Já chodím na hokej najedený a když se chci jít napít, tak jdu do hospody a ne na hokej. Pokud však posuzuješ vedení podle těchto hodnot, tak je tedy celkem dobrý. Já bych ho raději posuzoval podle toho kam jsme došli, a zde už tak spokojený nejsem. Hrajeme čelo pralesa, to jo, ale budeme ho hrát až nedej bože odejde Madeta či Budvar, nebo oba dva? Podiv se pravdě do očí a zhodnoť výsledky a předváděnou hru ve finální části sezony s tím podceňovaným Dynamem, nebo Jihostrojem. Výsledek Motoru 5 bodů a krása hry Smajlík , a minulé sezony téměř totožné. Fanouškem těchto sportů jsem již několik desetiletí a věř, že každý z nich byl jednou dole a jednou nahoře, ale faktem je, že Motor v současné chvíli je bohužel ten, co je dole, a to přesto, že z těchto zmiňovaných je ten nejbohatší.
Pokud výsledek vadí p. Teplému, pokud není spokojen s přístupem vedení, tak se přece pro budějcký hokej nic neděje. On tomu nerozumí, jiní fanoušci mají názory mimo a melou, a jen ty to vidíš správně Smajlík .
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
15.05.2019, 00:47
 
Reakce na fofana: Co to meleš??? Že fotbalisti po čtyřec...
V podstatě sis odpověděl sám. Na Dynamo chodilo většinou pár lidí = mnohem horší pozice pro shánění sponzorů, všechnu “ slávu “ tady bere hokej, přesto se jim to povedlo a postupně tam dokráčeli. Argument o baráži je naprosto lichý, s týmem ze stejné soutěže jsme ani v jednom ze tří případů nebyli schopni nic kloudného uhrát a případné finále bychom prohráli. Ani jednou za 6 let jsme nedokázali být nejlepším týmem naší soutěže, což považuji v těchto podmínkách vyloženě za průšvih. Ano, oficiálně jsme ligu vyhráli, neoficiálně nikoli.

Co se tady teda dělá na vysoké úrovni, je přesvědčování lidí o tom, že je vlastně všechno super, akorát máme smůlu a jede se dál. Tuhle loajalitu fanoušků a sponzorů nám mohou leckde závidět. Nekonečná ale nebude.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: "A je potřeba dát pravomoce trenérovi,...
Kohy - říkáš že VP si to sestaví atd, a má otázka je, finální slovo do angažování hráčů , rozpočtem, říká svoje moudra někdo z rady ředitelů či poradce? Nebo má VP absolutní pravomoce s daným rozpočtem od GM a do skladby mužstva mu již nikdo neříká své názory ???
 
 
 
Reakce na Drew: Koukám, že tady zase jede klasika a jedi...
Co to meleš??? Že fotbalisti po čtyřech letech na rok postoupili do ligy (protože nemaji baráž) a celej rok na ně chodilo 500 diváků a když na Brno přišly 4000 tak neměli ani co pít a jíst, to je manažersky vedeno líp než v Motoru? Dovol abych se nepopiratelně zasmál velmi nahlas.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
14.05.2019, 22:33
 
Koukám, že tady zase jede klasika a jediný argument na kritiku. "Ukaž, jestli to dokážeš lépe." Z toho nejsilnějšího jihočeského trojlístku se to tady manažersky / ředitelsky vede nejhůře, to je nepopiratelný fakt, na který nemusí být člověk Sherlock. Žádání změn na těchto postech je naprosto relevantní a nemá cenu se něčím utěšovat. Ona ta trpělivost sponzorů taky nebude věčná. Pak už asi každému ztuhne úsměv, zatím je to "sranda."
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

O dnešní otevřený trénink a autogramiádu byl velký zájem, z čehož máme velkou radost! ??bit.ly/2NtuJG5

Po otevřeném tréninku probíhá autogramiáda hráčů. #autogramiada #hcmotor

Autogramiáda po otevřeném tréninku v plném proudu!

Juniorka si na domácím turnaji O letní pohár hejtmanky Jihočeského kraje připsala první výhru, @bilitygrilbc porazila 5:3!

×
×
Odehrané v 12:30 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
SC Bern