ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.04.2019, 08:04
 
Že to vůbec řešíme... za prvý takovej postup (od stolu po kontumacích) by byl dost trapnej. Za druhý by nám to bylo stejně ho*no platný, protože body by dostal i Chomutov a pořád nemáme nárok. No a za třetí mají všechno v pořádku a můžou už v příštím kole v domácím zápase s Chomutovem slavit postup, protože 18 bodů by jim mělo stačit.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.04.2019, 21:58
 
Reakce na Scipioo: No, moc se mi nelíbí, že se utěšujeme...
Tak v plný síle by to možná bylo o něco lepší, ale tahle baráž nám prostě totálně nesedla. Od prvního kola je to pořád stejný - dostáváme stupidní, laciný góly a sami se naopak šíleně nadřeme na to, abychom dali gól aspoň když jede hráč sám na brankáře, nebo když stačí přehodit beton... Přesilovky prakticky neexistujou, ty hrajeme přímo děsivě, v oslabení naopak poměrně často dostáváme góly.

Zkrátka nedá se nic dělat, letos to nevyjde (jasně, při 17 bodech je cca 14% šance, že se postoupí, ale doufám, že to nikdo nebere vážně ;-) ). Je to škoda, bylo to blízko, protože každá účast v baráži se dá počítat jako veliká šance. Hráli jsme jí 3x za 5 let a 2x hráli semi, ale za zásluhy nám nikdo nic nedá.

Příští rok to bude solidní řežba a jsem hodně zvědavej, jestli se nám podaří to, co letos. Tj. postavit tým, kterej je v playoff tak silnej, že ho nikdo 4x neporazí. Protože letos ten mančaft vypadal v PO strašně silně, i když nám Havířov dal hodně zabrat.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.04.2019, 14:34
 
Reakce na Arcivévoda_kročehlavský: 2) Je fakt, že v roce...
ještě jednou: to "houby srdcař" v žádným případě nesměřovalo na Jágra.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.04.2019, 06:33
 
Reakce na Arcivévoda_kročehlavský: Nevím, zda je to frus...
2) o Jágrovi jsem to takhle vůbec nemyslel, naopak, většinou šel nejdřív sem. Že pak ale odcházel do Omsku, to je fakt.

3) Kdyby Jágr jezdil po ledě a hrál, nikomu to nevadí. To, co nám tady na něm vadí je to, že při sebemenší příležitosti jede za rozhodčíma a snaží se je ovlivnit. Pravda, letos má aspoň to áčko, ale loni to byla taky nebetyčná trapnost, když hráč s icetimem okolo 7 sekund bez C nebo A jezdil přes led jen proto, aby brečel u rozhodčích...

4) Proti Kladnu jako takovýmu nic nemám, vlastně jsem i rád, že jdete nahoru (možná), protože jste tradiční tým. Ale ta letošní masáž, kdy je úplně jasný, že svaz vás v ELH nutně potřebuje, protože JJ = prachy z reklam, je fakt trapná. A z toho plyne i moje poznámka, že nevěřím tomu, že by se mohly nějaký odpočty stát. Jestli si to nevybavuješ, tak před pár lety v ELH něco podobnýho nastalo, kdy mělo bordel v papírech několik klubů, ale odnesly to jen vybrané kluby.

O Motoru v tom přípěvku, na který reaguješ, není ani slovo.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.04.2019, 19:17
 
Reakce na quak: Nepleteš se. Proto jsem taky psal, jak d...
Další věc je, že změnou regulí klesla imho licence trochu na ceně, protože najednou je naprosto reálnej scénář, že se klub XY rozhodne koupit za několik desítek milionů licenci, nezbyde mu na kádr a hned v první sezoně se poroučí dolů...

Jsem hodně zvědavej, jak na příští rok vymyslí svazáci regule pro přestupy a střídavý starty. Dejme tomu, že bude tým, kterej bude mít jistotu, že nesestoupí, ale zároveň jistotu, že se ho netýká ani předkolo. Co když budou nasmlouvaný střídavý starty a najednou třeba 8 hráčů posílí jeden klub v první lize, aby postoupil?

Velkým pozitivem je konec soutěže někdy koncem března. Kádr na další rok se tak dá tvořit daleko smysluplněji, než na konci dubna.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.04.2019, 18:41
 
Reakce na kartáček: Doufám, že se nepletu, ale Brno do E...
taktak... a dneska to nikdo nepřipomíná a všichni je berou jako normální extraligovej tým. Kdyby byla licence ke koupi, naprosto bych chápal, kdybychom ji koupili. Má to drobnej háček. Nikdo ji neprodává Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.04.2019, 14:52
 
Reakce na chodec: No tak trochu bych ubral z toho slůvka...
ale ona svým způsobem vynikající byla. Vsadilo se na mládí, hrál se aktivní hokej (se všemi mínusy, které z toho plynou), konečně máme trenéra, co se nebojí zhodnotit zápas jinak než "soupeř se na nás chtěl vytáhnout", trenéra, co má trpělivost, když to hráči nejde (hned několik opor z playoff by tu v dřívějších sezonách skončilo ještě před Vánoci). I přes obrovskej průvan v kádru se podařilo hned v další sezoně po přestavbě a změně trenéra uhrát baráž.

Jasně, teď jsme všichni ovlivněný tím, že baráž je výsledkově jak z noční můry, protože 2 body po 6 zápasech, to je snad rekord, ne? Bohužel rekord, o kterej fakt nikdo nestojí.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.04.2019, 11:35
 
Reakce na Hubl26: Sakra lidi, vypadáto zle a ač s otevře...
no matematika s tebou tak úplně nesouhlasí:

odkaz

Podle téhle stránky je šance na druhé místo 0,07%. A to nechme stranou, že jsou v tom započítané scénáře, že na druhé místo stačí 14 bodů.

Ale jo, chápu tvojí pointu, dokud to není doslova 0%, tak je furt o co hrát. Ono se vždycky hraje o pověst, jméno atd.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.04.2019, 09:59
 
Reakce na violka: Tak chlapci, vyspal jsem se z toho zkl...
Smajlík dobře napsáno... zklamání z průběhu a výsledků v baráži je značný, ale pořád se jedná o dobrej výsledek. Vždyť kdo při letošní nabušenosti pralesa čekal v srpnu baráž? Po tom, co VP deklaroval sázku na mladý a vyměnilo se snad 15 hráčů? Kdo to čekal na konci listopadu, kdy jsme měli šňůru tragických výkonů a výsledků kvůli kontumacím?

Já jen doufám, že se podaří udržet těch pár produktivních hráčů a přivést vhodný typy na doplnění kádru. Pokud by měla opět následovat totální přestavba a průvan v soupisce, bude to příští sezonu pořád stejný.

Co bychom si měli z letoška přenést do příští sezony? Určitě soudržnost, bojovnost, snahu a bruslení. To bylo letos opravdu výrazně nad úrovní toho, co jsme sledovali v předchozích letech. Co naopak naprosto změnit? No je toho dost, přesilovky, koncovka, vybalancování formy, chyby v zákulisí...

Co bychom ale určitě měli změnit my, fanoušci, je atmosféra na stadionu. Jako jo, když přijede Kadaň a vede se 3:0, tak atmosféra prostě bude slabá. Ale letos byla slabá i když přijel atraktivní soupeř, chlapi na ledě makali na krev a prohrávali o gól a potřebovali pomoct. To je na zamyšlení, že tým, kterej makal, zažíval často dost vlažnej přístup publika... pokud bychom měli mít v BA atmosféru podle toho, jakou si ten tým zaslouží a letošek byl standard, tak by na tu loňskou bandu "srdcařů a dříčů" musela lítat tuna rajčat každej druhej zápas.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.04.2019, 18:53
 
Příští rok bych poprosil svaz o výjimku, že soupeřův gólman smí chytat proti nám v Haškovo naganským dresu. Aspoň mi to nebude připadat tak hrozný, že nás každej vychytá jak nic.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.04.2019, 12:35
 
Reakce na Siky: A co naši rowdies? Stejná společenské &a...
JR nám přijde vysvětlit, že takhle se má fandit a že kdyby to takhle dělali všichni, tak je to ten správnej hokej.

Edit: tak nepřijde, podle fóra AZ je asi ve vazbě Smajlík pořádají tam i sbírku na právní pomoc, že bych jim poslal korunu?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.04.2019, 11:24
 
K tomu Jágrovi - nám to může bejt svým způsobem i jedno, protože pokud by stopku dostal, netýkala by se nás, chyběl by proti Chomutovu a případně Pardubicím. O to "trestání" se mají starat i hráči na ledě (samozřejmě čistě). Ale je fakt, že nikdo nechce oslabit svůj tým a i čistej zákrok by pak mohl bejt odpískanej.

Nejlepší trest pro Jágra a celý Kladno by bylo otočení toho zápasu, to se bohužel nepovedlo a tak je naše bilance z toho zápasu tristní - 2 zranění hráči, prohra a v kombinaci s následnou prohrou snížení šancí na postup na minimum.

Dneska by to chtělo vykřesat třemi body jiskřičku naděje a tu pak rozfoukat výhrou v Pardubicích, ale jestli to vyjde, to je velká neznámá...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.04.2019, 09:42
 
Reakce na KohyCZ: Proč se ptáš mě? :) Já znovu opakuju, ...
tak očividně ti lidi, co do toho mají co mluvit, by do toho raději vůbec mluvit neměli. Když si vezmu, za co dostal stopku loni Slamák, tak je to fakt výsměch.

Co chtějí dodatečně trestat, když ne krosčeky a údery na hlavu? Hákování a špatný postavení na buly?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.04.2019, 06:27
 
Reakce na Redaktor: Já to tam do zítřejších news vrazil....
Úplně to vidím... "Jardo? Můžeme to tak nechat? Ne? Tak nám to nadiktuj... jo tak, on se nekoukal a najel do tebe, tak jo, napíšem to tak. Nezranil spíš on tebe? To by byl příběh..."
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.04.2019, 20:36
 
Reakce na kuna34: Od včerejška nasranost, zklamání a bez...
Je to tak... je to fakt smutný, protože jen cesta do baráže je strašně těžká a po tom, jak jsme přejeli Vsetín, jsem si říkal, že tenhle tým hraje tak, jak je v baráži třeba. A Kladno, který bylo v sezoně chvílema až trapný a nebýt kontumací, tak skončili 20 bodů za náma, nás v baráži dvakrát sejme za 3 body, když předtím nedali ani gól...

Člověk se těší, že bude sledovat, jak překvapujeme, bereme body a je o co hrát až do konce... a my jsme v pátým kole prakticky bez šance. Před dvěma lety jsme byli po osmi kolech se 13 body na druhým místě. Bylo to tak strašně blízko. S Duklou jsme doma drželi 2:2, oni totálně nestíhali a z jednoho brejku dali gól na 3:2. Tehdy by i 2 body asi stačily na postup, protože Pardubice by najednou musely uhrát o 4 body víc ve dvou zápasech. Stačilo dokonce i po těch dvou prohrách s tou podělanou duklou porazit doma Pardubice a asi by se postup podařil, protože Vary neměly v posledním zápase vůbec o co hrát. A my to tehdy darovali Pardubicím v domácím zápase.

Co bychom za to dali letos, kdyby byla po desátým kole taková situace, že "stačí" dvakrát vyhrát za 2 body a jsme tam... Místo toho jsme v situaci, že stačí 6x ze 7 zápasů vyhrát za 3 body a jsme tam...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.04.2019, 10:59
 
Reakce na Motor27: Když teď vyhrajeme v Chomutově a Klad...
tam jde o to, že aby ten dvojzápas něco řešil, musíme uhrát 8-9 bodů z těch 3 zápasů proti extralize. A doufat, že Pardubice nepoleví a budou Kladno porážet a Chomutov bude s Kladnem plichtit, aby se body co nejvíc tříštily. Jenže Kladno nevypadá úplně jako tým, kterej by teď měl začít ztrácet...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.04.2019, 10:37
 
Reakce na KohyCZ: Tak já nevím, Prospal, Růžička a mnoho...
ale tak přece to tu sleduješ pravidelně, tak víš, že jsem tu hodněkrát psal, že loňská sezona byla fakt odstrašující po mnoha stránkách. A třeba právě ty lednový příchody jsem kritizoval hojně už loni v lednu, když se děly. Ale že by nebyl na trhu jeden nebo dva útočníci, kteří by si prostě "odehráli svoje", to přece není pravda...

Ale co už, hlavně ať se podaří z toho týmu, co je tu letos, udržet maximum opor, protože mi ten letošní Motor byl a je strašně sympatickej a baví mě tyhle hráče sledovat, i když to občas byly horší výkony. Ta bojovnost je ale skvělá a čím víc si jí přeneseme do příštího roku, tím líp.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.04.2019, 10:12
 
Reakce na KohyCZ: Neměli jsme 6 beků, ale i bez Mitche 7...
Takže jestli to chápu správně, tak nikdo z účastníků playoff první ligy a playout extraligy v lednu nepřivedl hráče? Stačí si vyjet tehdejší pohyby na trhu...

Očividně si nerozumíme v tom, co bereme jako posílení. Já netvrdím, že bylo reálný přivést hráče s průměrem bod na zápas a střelou jako Stamkos. Já tvrdím, že to chtělo prostě jen vystužit 2-3 hráčema, co jsou poctivci, mají zkušenosti a svoje si odehrajou právě pro případ zranění. A takoví na trhu byli a jsou, to mi nemluv. Že jsme se rozhodli z rozmanitých důvodů to odehrát s tím, co tu máme, je krok, kterej má integritu a já těm důvodům rozumím. Ale že to byl risk s úzkým kádrem je prostě fakt. Dohráváme sezonu s týmem, ve kterým dohrává několik hráču se zraněním nebo nedoléčených.

Je to škoda, letos "jen stačilo" si pohlídat zápasy s prvoligovým barážistou a mohli jsme slavit, protože Chomutov vypadá odepsaně.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.04.2019, 08:45
 
Reakce na KohyCZ: Podněty pro DK i vetaci rozhodčích má ...
Jakkoliv se tu vyrojilo několik lidí, co si přišli zanadávat a v případě výher ani neví, že nějakej Motor existuje, musíš i ty uznat, že v něčem prostě mají pravdu.

Že si hrajeme na hodný a skandální přehmaty rozhodčích a fauly soupeřů neřešíme, to je přece dlouhodobá věc. Rozhodně to není poprvý, co se tu o tom bavíme.

Že jsme letos hrubě podcenili šířku kádru, to je taky jasný. Že bude Mitch ze hry dlouhodobě, se vědělo už v lednu. Do PO jsme tak šli se 6 beky. Risk jak kráva. Kdyby se Čenda a Žiga zranili v prvním zápase s Havířovem, bylo už QF konečná. O útočnících je třeba psát? Na začátku playoff jsme měli ready 12 útočníků a věděli jsme, že Beránek nebude k dispozici pro baráž. A podle všeho jsme věděli, že několik stabilních útočníků hraje už od ledna se zraněním. A my nepřivedli vůbec nikoho?

Chci prostě říct, že je sice super, že se baráž udělala, ale určitě to neznamená, že se udělalo všechno správně.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
07.04.2019, 22:37
 
Reakce na zmetek: To už baráž skončila, že se řeší kádr ...
ehm, nechci nějak moc kazit vyhlídky, ale i kdyby (!) se povedlo to, co píšeš, bylo by to 17 bodů. A 17 bodů dává jen cca 50% pravděpodobnost, že to bude stačit na druhý místo. Čili je to fakt jen zbožný přání. Ztrácíme 7 bodů na ELH a ve hře je už jen 21. Tady:

odkaz

se můžeš podívat, že i 18 bodů je jen 64% na druhý místo, 19 bodů dává jen 80%. To znamená, že ve svých rukách máme postup až okolo 20-23 bodů. Což v podstatě znamená všechno vyhrát.

Je mi líto, ale prostě to letos nevyjde. Hodně jsem věřil. Fakt. Tu ligu jsem na těch stránkách zakládal, protože jsem si myslel, že v cca devátým kole budeme mít hodně co sledovat, protože budeme ve hře, situace bude nějak zamotaná a stránka se bude hodit, protože v tom udělá pořádek. A místo toho stačí Pardubicím po pěti kolech uhrát už jen 5 bodů k 90% šanci a 7 bodů k naprostý jistotě. A my se můžeme do ELH dostat jen totálním scifi scénářem.

Myslel jsem si, že tenhle tým v playoff ukázal, že na TO má. A myslím si to pořád, mají na to, jsou to dobří hráči. Jen máme prostě "smůlu" (uvozovky důležité), že se nám nikdy nesejdou top výkony všech ve správnou chvíli. Ty uvozovky znamenají, že sice máme smůlu na to, že náš soupeř si nikdy nedá vlastní gól, soupeřův gólman nepustí lacinej gól a soupeř nepropadne na modrý aby nám dal přečíslení. Na druhou stranu ale přečíslení pravidelně neproměňujeme, k vlastňáku nedostaneme soupeře pod tlak a z gólmanů děláme dlouhodbě Haška, ať proti nám chytá kdokoliv. Nějak tomu prostě neumíme jít naproti. Jihlavě se sešlo všechno, nám vůbec nic.

Přitom - kolikrát jsme měli v baráži přesilovku za vyrovnanýho stavu? Kolikrát jsme jí měli ve chvíli, kdy jsme stahovali vedení o gól? Hodněkrát! A my si prostě neumíme pomoct. Naopak, hra v oslabení nám odešla a soupeři nám odskakujou pár sekund po začátku přesilovky. že to stojí v hlavách hrozně sil, to je jasný.

Příští rok tak zkrátka budem zase chodit na 99% na prales a budeme doufat, že se to torzo, co tu zůstane, podaří obohatit tak, že budeme schopný hrát aspoň semifinále. Proč torzo? Protože tyhle hráče se prostě udržet nepovede, zůstane jich pár, někteří budou chtít zůstat a nebude o ně zájem, protože nic moc nepředvedli. Takže zase novej tým, zase 15 novejch hráčů. Hodně bych se divil, kdyby to číslo bylo menší. A tak budeme sledovat, jak naši obránci, stejně jako Vráblo odchází do ELH a hrajou tam první druhou dvojici, jak naši útočníci odchází do ELH nebo ti, co jsme je už nechtěli, odchází do týmů první ligy a sází tradičně jeden gól za druhým.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický trenér Ernest Bokroš. Na jihu Čech odkoučoval 37 zápasů, z nich bylo 15...

Již za necelé dvě hodiny začíná odvetný zápas s @lausitz_fuechse . Zvítězíme i na venkovním ledě?

Obrovský talent Pavel #Novák míří do Kanady, hrát bude za @Kelowna_Rockets. Ať se daří, Novas! ?bit.ly/2ZolMAb

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4