ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na MARSCH: dejvas: A jak jinak chceš realizovat j...
Souhlasím, taky nechápu ty řeči o dobré myšlence komunismu. Aby se všichni měli stejně, to asi ti nadprůměrní (schopnostmi, pílí, nadáním) nikdy akceptovat nebudou. Takže aby neutekli, musíme je zavřít za dráty. No a dál už to známe.
Ale souhlas, v dnešní den je to nepatřičné téma.
 
 
 
Reakce na MARSCH: BLOG: Odumírání českého hokeje v přímé...
Naprosto přesné hodnocení.

Jinak gratulace hráčům k baráži. A vychází to dobře i termínově.
 
 
 
Pokud nepostoupíme, tak EBEL je pro mě OK. Na co hrát soutěž, ve které 2/3 týmů nebude mít od 1. kola o co hrát. To už můžou hrát jen přáteláky a ušetří ještě víc. Souhlasím s včerejšími názory, že vedení hokeje v téhle zemi začíná připomínat Peltu a spol.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: ehm, na tenhle často opakovanej nesm...
A jak ten černej kůň Chorvatsko a famozní Španělsko pak dopadly po postupu z naší "těžké" skupiny? V něčem s tebou souhlasím, ale trochu vybíráš to, co se ti hodí.
 
 
 
Je zajímavé, že před 30 lety bylo jen 12 týmů federální ligy, 12 v čnhl, přímé sestupy, nehrálo tři prd3le hráčů v zahraničí a v této konkurenci se kvalitní mladí stejně prosadili. Tenhle hnusnej socialismus, kdy si méně schopní na úkor všech ostatních ulehčují podmínky, tak ten přímo nesnáším. Hlavně vymyslet nějaký ušlechtilý pseudodůvod.
 
 
 
Souhlasím s níže uvedeným, hodnocení přerovských ukázalo, že umí prohrát bez hloupých výmluv, což nedokáže každý. Příští rok jim budu v PO fandit, pokud tedy nedostanou tradičního soupeře Motor.
 
 
 
Od 2. třetiny jsme byli lepší, ale ta koncovka. Domácí byli ke konci úplně bezradní, tedy až na naše tradiční oslabení v závěru.
Ty nervy jsem si zklidňoval sázením live na Přerov, kurzy pěkně stoupaly.
 
 
 
Zatím plno našich nevynucených chyb, není to dobré. Snad je trenér v kabině probere.
 
 
 
Tittelbach byl mimo a má zaslouženou popularitu. Jenomže není sám, pokud zabrousíme do trochu detailnějších věcí, tak takový Čapek po 30 letech vysedávání po studiích nezná fotbalová pravidla, to samé přizvaní "experti". Např. Luděk Zelenka (přes 100 ligových gólů) před pár lety nechápal, že sudí neuznal gól, kdy hráč svojí penaltu do tyče sám dorazil do brány. Na MS nebo Euru potom vždycky teču, když ti chytrolíni nejsou schopni spočítat potřebné výsledky jednotlivých týmů pro postupy ze skupin a dokola melou nesmysly.
 
 
 
Souhlasím s hodnocením Ježoura, včera jsem odcházel i přes výhru hodně rozpačitý. Ta pasáž po gólu na 3:4 byla z naší strany opravdu hrozná. Myslím, že stejné problémy by nám v této formě dělala Třebíč nebo FM, takže to není o Přerovu, ale o nás.
 
 
 
Reakce na zdcart: Pokud chceme do baráže, musíme postoup...
Ano, ale to není důvod nepřát si lehčího soupeře. Otázkou je, který to je. Já osobně mám pořadí BN, PR, FM, no a vzhledem k vývoji zápasů jsem dnes už taky fandil Přerovu. Přeci jenom ta série je bude stát dost sil, kádr nemají moc široký a letos na ně známe recept.
 
 
 
Věřím, že Prostějov to dá, i když vzájemné zápasy jim moc letos nešly. Dneska jsem ale viděl Přerov a byli dost marní. A ve druhé sérii budu fandit Benátkám, z hlediska výjezdu ideální soupeř.
 
 
 
Jako očitý svědek jsem dnes chtěl vyzdvihnout mimořádný výkon Kváči a jistotu s jakou řeší situace, ale to již bylo opakovaně řečeno. Jinak body zasloužené, byli jsme mírně lepší, ale dopředu to pořád není ono. Je ale pravda, že domácí dobře bruslili.
Po 2.třetině jsem si chtěl live vsadit na jihlavu, ale bohužel to už nešlo.
To štěstí se jim může otočit, skoro bych souhlasil s názorem, že mohou mít v PO velké problémy.
 
 
 
Gába dnes velmi dobrý, tam problem nebyl. Pochvalit mohu dále snad jen Muchu a Pavlina, v utoku to byl zmar. Hoši už mají na probrání jen mininum času, v tomhle rozpoložení by PO bylo utrpení.
 
 
 
Opravdu dnes jdu z hokeje znechucen. Forma většiny hráčů je bídná a to co jsme predvedli v prodloužení se nevidí ani v kraji, přestat hrát před odpískáním. Celý leden hrajeme hrozně, bohužel chce se říci jako za Rosola.
 
 
 
Sorry, ale na to se neda koukat. S podprumernymi LT jsme uplne marni. Jestli chceme predvadet tohle, tak je uplne jedno, jestli skoncime prvni. Jedine pozitivum vykon gabice a krasobruslare v prestavce.
 
 
 
Reakce na Citizen_X: Vyhneme? Nemyslím si, že je to něja...
Jisté to není, ale posuď sám, jak je pravděpodobné, že Kladno vyhraje všech svých 5 zápasů za 15 bodů a zároveň my ze 6 zápasů ztratíme 10 bodů.
 
 
 
Reakce na =M=fans: Myslím, že na zápasech s Přerovem je ...
M fans: Přesně tenhle pocit mám taky, vloni to byly víceméně vyrovnané zápasy, letos máme viditelně navrch.

Lindemann: Jihlava bych řekl, že teď hraje nad svoje poměry a kvalitu kádru. Uvidíme, jak jim to půjde v play off. Ale jsem rád, že se jim vyhneme, což je po dnešku už prakticky jisté.
 
 
 
Dnes to bylo v klidu, já bych vyzdvihl 9, 91 a velice rád také posilu Vaka. V Přerově to chce potvrdit nějakými body a pak už by to mělo na 1. místo stačit.
A neodpustím si poznámku - je dost ignorantské od moderátora opakovaně zvát na volejbal se "Slovanem" Liberec.
 
 
 
S těmi nejlepšími fandy bych byl taky opatrnější a trochu se krotil. Například není potřeba to opakovat v každém rozhovoru s novým hráčem. Souhlasím, že tu jsou někdy sklony se povyšovat.
Pamatuji, jak se mi před pár lety úplně zprotivilo Brno se svými "nejlepšími fans ve vesmíru" (ještě podporované vzrušeným Zárubou a spol). Přitom tam 20 sezon před tím chodilo sotva 1000 lidí (například na rozhodující zápas o postup s Vajgarem jich bylo jen 4400).
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nedávno vyzval Motor fanoušky k vyplnění dotazníků, aby zjistil, kde se může ještě zlepšit. My vám teď přinášíme některé z...

Už v pondělí nás čeká velká událost. Připomeneme si pomocí retro dresů a také malým ceremoniálem naše první mistry světa. Jejich...

#REPORT: Přerov - Motor 2:1 ?V Přerově jsme těsně prohráli a domů nevezeme ani bod. Více??bit.ly/2UyckJg

Trenéři zamíchali před dnešním zápasem sestavou. Bude vítězná? Na led se po zranění vrací kapitán Zdeněk Kutlák a v brance dnes...