ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
 
Od půlky zápasu už jsme byli zřetelně lepší, ale spokojen jsem domů rozhodně neodcházel. Těch chyb vzadu je moc. Např. v 19.min. vyletí bek (Novák?) k mantinelu do tmy a hosté jedou 3 na 1. A tohle předvedeme několikrát za zápas s průměrným soupeřem. V tabulce budeme časem stoupat nahoru, ale zatím to má k ideálu daleko.
Na Nouziče jsem si tak při tom našem trápení vzpomněl až v pozápasovém poděkování.
 
 
 
Reakce na fanda objektivní: Hele, dnes to asi proserem, ...
Pravda, za mě dnes bez komentáře.
A proč se všichni bojí Deža z 1.B? Protože má tátu v 8.A.
 
 
 
Reakce na quak: No... A co když se v čase vrátíme ještě ...
Zcela souhlasím, ale vysvětluj to někomu z druhého konce republiky. Plno lidí, co do kauzy nevidí, mají jasno - nelze ukrást něco, co vlastním.
 
 
 
Reakce na Mrož: Pokud me moje pamet neklame, neni tam za...
Pokud je tam zloděj licence, tak to nahrává příznivcům prasete, protože to není pravda. Těch prasáren udělali plno v čele s podvodem ohledně hráčských práv, ale bohužel byl majoritní vlastník. Slovy Svěráka - v tomhle se často chybuje.
 
 
 
Možná to nebude někomu po chuti, ale musím to napsat - Pokud trenér ani po 1,5 roce působení zde nedokáže tým připravit alesoň tak, aby odmakal zápas, tak je to špatně (zápas jsem neviděl , ale věřím =M=fans, včerejšek není poprvé). Řeknu to bez falešné loajality - shodou okolností znám finanční podmínky hráčů i trenéra a sorry, vzhledem k tomu, co za zlomek těchto peněz musí odvést kvalifikovaní lidé v jiných odvětvích, je výstup Motoráků často docela tristní. A uvádím - vůbec nejsem závistivec ani nemám rovnostářské socialistické myšlení. Uvědomují si ti hráči, že mají perfektní podmínky, minimální "pracovní dobu" a práci vlastně hru, kterou jiní dělají jako hobby?
 
 
 
Každý zápas hrajeme hrozně dlouho ve třech. Chtělo by to trochu u toho hokeje myslet. Vůbec nejde o dnešní zápas, to je náš dlouhodobý problém.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: ja bych rekl, ze to vzniklo tim, ze ...
Policie opravdu skoro nemá šanci zjistit viníka v kotli. Ale to přece není argument, že problém přehodím na 3. subjekt. V tomhle státě bohužel stále častější řešení, skoro jako by ho vymyslel sám Bureš.
 
 
 
Vymáhat pokutu po hostujícím klubu je asi tak logické jako dřívější zodpovědnost majitelů nemovitostí za stav chodníků patřících obci.
 
 
 
Gába zachytal výborně, Slavia nějaké šance měla. Celkově ale včera rozdíl třídy, pokud tohle měl být soupeř z horní půlky tabulky, tak chci vidět, až přijede někdo zespodu.
 
 
 
Reakce na Zmetek: Tak jsem dnes na tiketu měl potřetí za...
Hlavně nezapomeň vsadit Smajlík
 
 
 
Už jsem myslel, že na tiskovku Motoru dorazil omládlý Václav Upír Krejčí, a on to prý je náš kapitán.
 
 
 
Tahle debata nemá konce, zkuste nereagovat. V zemi je asi 10-15% zastánců toho odpornýho režimu a není důvod, proč by to číslo mělo být u fanoušků Motoru jiné. Já je nepřesvědčuju, to nelze uspět. Ale těší mne, že oni musí trpět v hrozném kapitalismu, resp. polosocialismu, který se tu zavádí.
 
 
 
Ve Znojmě, na Kladně a v Parbubicích dohromady 1 gól. Jde z nás strach.
 
 
 
Pokud poznámka o nevymahatelnosti práva měla znamenat, že v předchozím režimu byla lepší, tak to vyhlašuji za vtip roku na tomto fóru.
 
 
 
Zajimalo by mne, co by musel prokeš předvést, aby tu zůstal. Nebo jinak - to vedení čekalo, že to najednou bude hráč do první lajny? Pokud nestačila ani ta kvalita, kterou ukázal v přípravě, tak potom tu zkoušku nechápu. Ano, 18 letí hráči jsou perspektivnější, ale to snad platilo i před 2 měsíci.
 
 
 
Souhlas s marschem, nekuřák je v kuřácké hospodě na základě svého rozhodnutí. Doufám, že příště nebudou při koncertu heavy metalu hrát potichu, protože tam vleze někdo, komu vadí hluk.
 
 
 
Reakce na Hubl26: Je pravdou, že Dynamou touhle cestou j...
Hlavně odradili plno bývalých fandů. Od té doby, kdy tam má všech asi 25 funkcí Vozábal, to jde od 10 k 5. Prohra s divizí už ani tolik nepřekvapuje. Myslím, že poměr návštěvnosti oproti Motoru asi 1:8 hovoří výmluvně.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Osobně si myslím, že Kváča tu chytat b...
Já při založení klubu tipoval postup do 4 let, takže letos už budeme přesluhovat. Ale zatím v klubu žádnou rezignaci nevidím, tak jsem ještě v klidu.
 
 
 
Takže domácí los 17x všední den a 9x sobota. Jinými slovy třetí sezonu po sobě hrajeme minimum o víkendu. Chápu, že klub to těžko ovlivní, ale pro pracující mimo čb je to k fakt na pitchu.
 
 
 
Komfort je třeba taky to, aby diváci neseděli na schodech a nemuselo se mezi nimi kličkovat. Tohle nedokázal klub vyřešit celou sezonu. V baráži se o to pořadatelé trochu snažili, to je pravda. Argumentace ale byla zvláštní - místo toho, že by jednoduše poslali dotyčné na místa, kam si koupili lístek, tak se vymlouvali na nařízení hasičů. A to nemluvím o příchodech do hlediště v nepřerušené hře. Tohle zlepšit by nestálo ani korunu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor je v baráži, kde ho čekají @RytiriKladno @PiratiChomutov a @HCPCE Pokud chcete superatraktivní zápasy vidět, můžete si na...

60. narozeniny slaví bývalý obránce Petr Míšek. V ČB 3 sezony, 53 zápasů (10+12, 24 TM). Člen stříbrného týmu 1981. V @narodnitym...

Taková panuje nálada v autobuse ze Vsetína! Baráž o extraligu začíná už za týden, a aby vám žádný zápas neutekl, můžete si do...

Zvládli jsme pátý duel v @VHK_Vsetin a čeká nás baráž! #VSEvCEB #PlayOff2019 #SpoluZaPostupem