ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
 
Tady se to k večeru rozjelo, ale veselo je po dnešku hlavně na DF v Jihlavě. Doufám, že Vlk vydrží ještě aspoň do soboty.
 
 
 
Dnes 2 body dobré, víc jsme si nezasloužili. Byl to hokej s velkým počtem šancí na obou stranách, Gábič podržel hlavně za stavu 2:1, kdy jsme hodně propadali v bránění. Sudí pískal nepochopitelně úzkostlivě, ale na obě strany. Sorry, ale tohle si Květák musí srovnat v hlavě - úplně zbytečný faul při 4 minutovém oslabení je těžko omluvitelný. Viděl jsem to ze 6 metrů naživo, tohle se píská i při normálním posuzování hry, natož dnes.
Bojovnost a bruslení bez výhrad, ale jinak spíš rozpačité pocity - zkazíme hrozně moc jednoduchých situací, puk nám dnes často překážel. Buly v důležitých momentech s velmi malou úspěšností, střelba obránců v naprosté většině vůbec neprošla ke golmanovi.
 
 
 
Odpovědi Stavjani hodnotím jednoznačně pozitivně. Ovšem jednou věcí mne dost nemile překvapil. Pokud 1 pivo zpomalí odbourávání únavy o 2 hodiny, tak to jsem dříve po sobotním mistráku odbourával ještě v pondělí v práci.
 
 
 
Já mám dres s logem taveného sýra s podpisy všech hráčů jako dárek od manželky. Sice ho už nikdy nikam nevezmu, ale pálit ho, je mi vůči ní hloupé.
 
 
 
Dnes škoda, že jsem nestihl Škodu (viděl jsem tu rozborku až od 2. třetiny). Beru, že za nepříznivého stavu se hostům hrálo špatně, ale ten rozdíl byl dnes opravdu propastný. Klukům přeji, že si to dnes vychutnali, chybějící desítka mě ani nemrzí.
Vypadá to na zlepšenou formu (ze 13 kol jen 2 prohry) - asi se fakt už sehráváme Smajlík .
 
 
 
Já HK nesleduji vůbec, a to ani fórum - je mi jasné, co za moudra bych se tam dočetl. O jejich fandech nejlépe vypovídá to, jak bez mrknutí oka tenkrát akceptovali vyhazov původního kádru.
 
 
 
Nebylo to bez chyb, ale zasloužená výhra u nadprůměrného celku soutěže. Pokud toto bude náš standard venku, tak jsem maximálně spokojen. Za mě dnes výborně 91 a také vyzdvihnu 7, ale makali všichni.
Zkusil jsem pít dnes u přenosu B12 ze sklenice s Romanem Turkem a hned důležité 3 body - a odskočíme i Prostějovu. Hoši děkujem!
 
 
 
Jsme lepší a hokejovější, nejplépe to je vidět v přesilovkách. Přesto bych teď bral i remízu po 60 minutách. Gábič si to snad už vybral. A nechápu jak nám může dělat problémy Plášek, tomu už musí být snad 40.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Bylo to tehdy "jen" 1:3 (přitom Motor ...
Díky za upřesnění, přeci jen je to už 25 let.
A je pravda, že tenkrát lidi po sestupu moc nechodili - z dnešního pohledu neuvěřitelné číslo (asi něco jako Dynamo). Přitom to často byla jen otázka skóre a docela zábava, rostla generace kolem Horáka, Roba a Pýchy. Hned první kolo jsme v Boleslavi vyhráli asi 1:9.
 
 
 
Pamatuji poslední kolo elitní skupiny ČNHL o postup zpátky do ligy v roce 91. Motoru stačilo na postup do baráže s Nitrou vyhrát doma s VTJ Tábor, kterým už o nic nešlo. Všichni to brali jako hotovou věc, no a během 1. třetiny byl najednou stav 2:4. Naštěstí tehdy padalo víc gólů, a nakonec se nervy nekonaly - tuším konečný výsledek byl 9:4. S Nitrou potom 3:1 na zápasy a na podzim v další sezoně jsme pak chvíli i vedli nejvyšší soutěž.
 
 
 
Reakce na quak: Pokud špatné výkony převládají nad dobrý...
Sorry, ale tohle je i od tebe trochu demagogie. Snad nechceš srovnávat podmínky a kádr průměru WSM a Motoru. Takže ano, i s bilancí, kterou máme, to lze v případě Motoru považovat za bídu. Nebo myslíš, že třeba pro fotbalovou Spartu bude přijatelné prohrát každý třetí zápas?
 
 
 
Já to shrnu hned (uvádím fakta a ne řeči o změně herního stylu):
- z 10 venkovních zápasů je nejlepším výsledkem 3:1 v Litoměřicích, tzn. ani jeden jasný zápas s naší dominancí
- pokud to dnes zázračně nevyrovnáme, tak z 30 možných bodů jsme jich domácím odevzdali 18
- máme za sebou třetinu soutěže a vůbec žádný posun; vloni jsme měli po 18 kolech o 5 bodů více (kontumace neberu)
Své celkové pocity ze hry letošního Motoru si nechám raději pro sebe.
 
 
 
Reakce na kafka: Je to možný, ale já chodím na pivo, tak...
Tak to dobrou chuť u gambrinus prvního chmele, ty pivaři Smajlík
 
 
 
Slavia přijede oslabena asi tak, jak to potkalo nás na jaře v play off.
Tenkrát se Slávisti plácali po ramenou, jak zodpovědně serii odehráli, o ne/soupeři skoro ani slovo. Takže zítra makáme naplno a soustředíme se jen na sebe.
 
 
 
Na online jsem neměl ke konci nervy, ale nakonec pěkný skok ve vyrovnané tabulce.
A teď konečně domácí sobota; očekávám 6.000 lidí a osobně už se těším na trojboj Masné Krámy - BA - Gerbera.
 
 
 
Také mne rozhovor s Bednaříkem potěšil. Dobré povzbuzení, když na ledě je to zatím bída. Jen jsem překvapen, že za Motor odehrál jen 2 sezóny a skončil tak brzo. Měl jsem ho zařazeného jako pravidelného hráče devadesátých let.
 
 
 
Takže se pořád sehráváme, hledáme optimální složení pětek a zažíváme si nový systém. Zvláštní je, že soupeři obměnili kádr často mnohem víc a s horšími hráči nás pravidelně porážejí. Asi se sehráli nějak rychleji.
Hrajeme hrozně, dneska už mne ten průběh ani nepřekvapil. Začínám mít obavu, že ten tým bohužel zdaleka není tak kvalitní, jak to podle jmen vypadá.
 
 
 
Kvalitu bufetu v BA jsem vyřešil tím, že si tam nic nekupuji. Pokud jde o pivo, tak akorát dělají ostudu Budvaru - dlouhodobě.
 
 
 
Hra Motoru venku to je spolehlivost - proflákat půlku zápasu (tentokrát tu první), potom po vyrovnání v následném střídání ihned inkasovat, aby se snad soupeř nedostal pod psychický tlak. No a tradiční vyloučení na závěr, aby to soupeř měl jednodušší. Dnes chyběl jen gól do prázdné branky.
 
 
 
Jsem rád za kritiku poslední třetiny na Slavii v rozhovoru Štrby pro ČBL - doporučuji k přečtení všem, kteří popisovali, jak jsme kontrolovali hru. Tady na fóru nás nespokojenců totiž bylo minimum. Podstatné ale je, že to viděli trenéři.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor i nový dodavatel dresů, společnost Kappa, se rozhodli vyjít vstříc fanouškům a do hlasování tak přibyl i návrh přímo od...

Jedním z hráčů, kteří bojují v Motoru o smlouvu, je urostlý obránce Karel #Plášil. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Talentovaný útočník Matěj #Toman odchází do zámoří a na sezony v Českých Budějovicích vzpomíná jen v dobrém. Ještě před odletem...

Motor začal přípravu v Budvar aréně, až do konce července budou svěřenci Václava Prospala a Aleše Tottera trénovat na dvě...