MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Evoorg" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
08.05.2020, 11:43
 
Tuzemský trh volných hráčů mě zatím příliš neoslovil, ale ten Stříteský by stál za hřích - pravák, solidní bruslař se schopností podpořit útok a navíc již prověřený karlovarským systémem, jež se v mnoha ohledech blíží tomu našemu. Druhá věc je samožjemě to, jak moc se jeho mzdové nároky scházejí s realitou, když nakonec donutily Energii vzdát se svého nejvytěžovanějšího hráče.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
03.05.2020, 23:43
 
Reakce na -tom-: Snažíme se s klukama reagovat na vaše p...
Upřímně, kdybys to řezání stromu na konci rozhovoru nezmínil, tak si toho ani nevšimnu. Po technický stránce byl ten dnešní rozhovor parádní a po obsahový stránce tam ani není co kritizovat, neb všechny tři rozhovory dle mého úplně skvělý a jakákoli snaha o větší "profesionalitu" ať už ve smyslu vedení interview či nějakého vyhýbání se vulgaritám by dle mého byla jen na škodu, protože já si na těch rozhovorech cením hodně právě té neformální a uvolněné atmosféry.
Rozhovory s agentama či jinýma lidma kolem hokeje zní super, ale nenech se případně odradit tím, že v takovým případě ta sledovanost nejspíš trochu poklesne, protože lidi logicky spíše kliknou na jméno, které znají a měli jej možnost vidět na ledě.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
03.05.2020, 15:48
 
Reakce na Haberman44: Takže se vyčkává až co na to i jin...
Problém není v tom, že by ty kluby neměly jasný a neměnný postoj. Většina ho má, ale dává si sakra pozor na jazyk, protože vidí, jak se v tomhle ohledu spálil Jágr. Vždyť si stačí vzpomenout na tu anketu mezi extraligovými kluby, kde všichni s výjimkou Pardubic přispěchali s tím, že ligu v průběhu rozehrané soutěže uzavřít nechtějí, ale v otázce uzavření v horizontu dalších let už to byla úplně jiná písnička. A teď jsou ty karty rozdány ještě jasněji - ve prospěch uzavření ve srovnání se současným systémem se už se vyjádřily Zlín, Bolka, Litvínov, Vítkovice, Vary, Kometa a Motor. Dynamo mění majitele, takže si jeho názorem nemohu být 100% jist, ale vzhledem k jeho dřívějším postojům a k tomu, v jaké se nachází situaci, si též nemyslím, že by se jeho názor nějak radikálně změnil a Třinec se dříve též nijak vyjádřil v tom smyslu, že by byl pro. Olomouc se alespoň veřejně vždy držela spíše stranou těchto debat, ale vzhledem k tomu, že jde taky spíše o budgetový tým, lze její názor odhadnout celkem bezpečně a konečně i ten Liberec v těch svých plamenných prohlášeních vždy nezapomněl zdůraznit, že se staví proti "uzavření v průběhu rozjeté sezóny". Rezolutní odmítnutí uzavření jako konceptu tak přišlo v podstatě jen ze Sparty a Plzně, přičemž ta plzeňská prohlášení ve smyslu "že se sice i nadále staví proti, ale jsou ochotni vyslechnout argumenty ve prospěch uzavření" už by taky mohla napovídat, že ten postoj už není vyloženě kategorický.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
03.05.2020, 12:07
 
Reakce na Tony8385: Jsem zvědavý , jak se naše vedení k ...
„Pohledem generálního manažera klubu, který postoupil, je to záchranná brzda, takže je to bezva. Z celkového hlediska, jestli je to dobré pro soutěž jako takovou, a když si budu klást otázku, co na to řeknou fanoušci a jestli budou chodit na zápasy v takovém počtu jako dřív, tak nevím. Bylo by dobré říct taky nějaké ‚B‘. Ano, uzavřeme soutěž na dva roky, ale budeme po klubech vyžadovat, aby plnily nějaké licenční podmínky, třeba platové stropy nebo platová dna, o kterých se v českém hokeji také hovoří,“ navrhuje generální manažer Českých Budějovic Stanislav Bednařík.

Já jsem už od začátku plně ztotožněn s tím, že na ten návrh kývneme. Z čistě pragmatického hlediska je to pro nás coby nezkušeného nováčka až příliš výhodná propozice. A jakkoli jsem odpůrcem těchto kroků, tak je mi vlastně i sympatické, že se to Bedna ani nesnaží nějak okecat a už od začátku přesně tuhle motivaci přiznává.

A co se permanentek týče, naprosto chápu, jestli se někdo v současné situaci bude rozmýšlet s ohledem na to, jaká bude nastavena cenová politika. Naopak pokud má být tou překážkou změna modelu soutěže, tak mi to upřímně řečeno na mozek nejde. Sedm let jsme tu chodili na Benátky a Kadaně, z toho posledních několik let na soutěž, kde zápasů s týmy tohoto charakteru přibývalo vlivem právě uzavření. A teď se tu bude ohrnovat nos nad Extraligou, kde i ty nejhorší týmy jsou hokejově výš, než naše letošní konkurence? A nebo si tu opravdu myslíte, že Venca, který si je schopen při pětigólovém náskoku vzít time-out a zje*at svůj tým zato, že vypustil pár střídání, se najednou s vidinou nesestupu spokojí s nějakým plácáním se v suterénu a tu sezónu pojme v nějakém lážo plážo stylu?
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
02.05.2020, 11:00
 
Reakce na tuppu: Tak jsem si včera přečetl záměr o neses...
Já se třeba do jisté míry ztotožňuji s obavami ohledně adaptace našich hráčů na vyšší ligu a nebránil bych se posílení o nějakého "hvězdného" lídra, ale je tu jeden argument, který se mi hodně příčí a který tu vidím už poněkolikáté, ačkoli pro něj nenacházím žádné reálné opodstatnění. Drtivá většina našeho kádru se pohybuje někde v rozmezí 24-32 let. Jinými slovy ti hráči jako Voženílek, Přikryl, Doležal, Karabáček, Raška, Prokeš, Pýcha, Plášil a řada dalších už nejsou nějakými perspektivními mladíky, kteří by se měli schovávat za sukně někoho protřelejšího ve chvíli, kdy se třikrát za sebou prohraje a vyhlížet nějakou dalekou slavnou budoucnost, ale jsou to normální hráči středního věku, nositelé výkonu. Jinými slovy já od nich budu očekávat přesně to, že budou rozhodovat zápasy, protože s tímhle cílem byli do toho týmu přivedeni a ti kluci najednou magicky neomládli o pět let jen proto, že se postoupilo.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2020, 12:35
 
Reakce na Paav: Nový systém extraligy? Návrh počítá s 12...
Když už jsme se odhodlali k tomu prvotnímu hříchu, jímž je uzavření ligy, tak už lze vybírat jen ze zlých, horších a nejhorších variant, přičemž si myslím, že rozšíření počtu účastníků PO patří k těm ještě přijatelným variantám zlým. Nahoře zvýšíš tlak tím, že z relativně snadného cíle, jímž je vybojování šestky, uděláš boj o čtyřku a dole zase snad zamezíš nějakému odklouzání závěru tím, že i ten nejhorší tým budou mít nejspíš možnost až do poslední chvíle bojovat o postup, přičemž nekvalifikovat se do další části v soutěži, kde postupuje 12 účastníků ze 14, je taková ostuda, že by si to snad ani nikdo dobrovolně nelajsnul.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2020, 09:03
 
Ta jména tu všechna prolétla už před zveřejněním, takže byla probrána ze všech možných stran a úhlů. Letos se zatím žádné velké překvapení nekonalo v tom smyslu, že všichni ti hráči splňují Vencova kritéria na hráče do puntíku (ofenzivně nadaní obránci, siloví a brusliví útočníci) a myslím si proto, že mají všichni velkou šanci do našeho systému zapadnout a tým hokejově pozvednout.
Odchody mi z hokejového hlediska zas až tak moc nevadí, protože oba tyhle kluky jsem měl zařazené spíše do páté lajny/širšího kádru, ale z hlediska "lidského" je to samozřejmě už trochu jiná písnička. Především Bába zaslouží velkou dávku uznání za ta dlouhá léta poctivé černé práce a obětavosti. Doufám, že se mu podaří i nadále skloubit hokej se studiem a bude dál dělat radost lidem na zimácích, ať už to bude kdekoli. No a Honza Kloz to tu od začátku neměl jednoduché, protože není dobrej bruslař ani silný v osobních soubojích, čímž se značně vymykal stylu hry, který po našich útočnících požadujeme, ale po rozpačitém úvodu se dokázal s novou rolí popasovat do takové míry, že po zranění Přikryla tu převzal roli jednoho z ofenzivních lídrů. Ty jeho nedostatky ale logicky přetrvaly a přetrvávat budou, a proto mi není vůbec proti mysli, abychom se po postupu do nejvyšší soutěže porozhlédli po jiné alternativě, třebaže to v tuhle chvíli znamená odchod našeho ofenzivně nejnadanějšího centra.
No a tím už navazuji na současný kádr, kde osobně vidím prostor ještě minimálně na dva posty. Jedním z nich je bek pravák, ideálně s potenciálem do prvních dvou lajn a přesilovek, dobrej bruslař se schopností podpořit ofenzivu. Druhou a citelnější potřebou je pak jeden nadprůměrný centr, buď bruslivý a konstruktivní typu Bradleyho, nebo silový a s dobrou hrou v předbrankovém prostoru typu Novotného, ideálně pak pochopitelně kombinace obojího.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
30.04.2020, 19:38
 
Reakce na Drew: Mě nevadí uzavření za určitých okolností...
Na uzavření zdola nebudou mít bafuňáři odvahu. Očekávám adaptaci úspěšného pralesního modelu s postupným rozšiřováním a mlhavým slibem, že se liga někdy v daleké budoucnosti opět zúží.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
30.04.2020, 11:51
 
Reakce na MARSCH: Me teda Michnac nicim nepresvedcil tak...
Já s tebou na jednu stranu souhlasím v tom, že Albert v loňské sezóně v rámci kádru výkonnostně nevyčníval, ale dodal bych tam i B: už jsem to tu psal během sezóny, ale za mne je to přesně ten typ hráče, kterému by obrovsky pomohlo, kdyby pod Vencou strávil letní přípravu, aby mohl nabrat potřebnou fyzičku a zároveň se naplno sžil se systémem. Jeho čtení hry je IMO na extraligové úrovni a v rámci kádru mu v tomto směru mohl z útočníků konkurovat jen Kloz, ale nedostatky měl ve hře mimo puk, v osobních soubojích a právě v o něco horší kondici (alespoň v porovnání s ostatními křídly), což jsou ale věci, na nichž se dá zapracovat právě v rámci předsezónní přípravy, obzvláště pak u takhle mladého kluka. A konečně má Albert ve Spartě kontrakt jen do příští sezóny, takže bych to ani nenahlížel jako nějakou výchovu hráče pro jiný tým.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
30.04.2020, 08:15
 
Reakce na bustrew: Já jsem zvědavej, co je pravdy na tom...
Pravdivé je nejspíš to, že tam k nějakému kontaktu došlo, nicméně silně pochybuji, že by tuzemsko a obzvlášť Hradec měly být pro Sobotku velkým lákadlem.

Tony8385 - Spíš bych řekl, že se tam reflektuje ekonomická nejistota a snížené či nejisté příspěvky od sponzorů a Extraligisté tím pádem hledají lacinější varianty na doplnění kádru, přičemž kladeňáci či nadprůměr pralesa se najednou díky tomu stávají žádaným zbožím, kdežto ten ligový průměr se bude muset smířit s výrazně nižšími platovými nároky a nebo hledat štěstí za hranicemi.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
29.04.2020, 21:08
 
Reakce na zbyna-ck: Alderson, co hrál v Trenčíně s Mikys...
Mikyska do Vítkovic, Alderson do Bolky.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
29.04.2020, 19:57
 
Reakce na zbyna-ck: Jsem zvědavej, kam jde ten Kotala....
Ten má namířeno do Bolky.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
29.04.2020, 18:27
 
Reakce na zdcart: Krenželok končí v Liberci.Nedomluvil s...
Krenželok se vrací do Vítkovic. Ale když už tu padají ta jména, jež bychom si přáli, tak já bych nepohrdl Gřešem. Hodně jsem ho chtěl už loni, fyzické parametry jak Veselý, ale hokejově o něco komplexnější a tvořivější, byť na úkor nižší kvality v zakončení.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
29.04.2020, 13:02
 
Reakce na analniinkvizitor: Vzkaz zdejším z HC Koronavic...
Díky za názor a přeji hodně štěstí se skládáním kádru na další sezónu a proháněním favorita Poruby. Snad alespoň na ledě jí nedáte nic zadarmo, když v rámci zákulisního boje o hráče vás již předčila ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
29.04.2020, 09:33
 
ČESKÉ BUDĚJOVICE (Stanislav Bednařík, generální manažer)
BEZ NÁZORU
„Nejsme vyloženě proti, ale nechci říct, že je to super skvělý nápad bez nějakého dalšího rozboru a znalosti všech podmínek. Musel by se nutně stanovit minimální rozpočet, aby si liga udržela kvalitu. Po vzoru NHL by musel mít každý klub podepsáno 35 hráčů, aby dál fungovala i Chance liga a nezahubilo jí to. Až budeme znát základní parametry, pak se můžeme bavit, zda jsme pro, nebo ne. Jako nováček soutěže bychom ale byli logicky sami proti sobě, kdybychom byli striktně proti.“
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
28.04.2020, 17:31
 
Jižní Korea je z hlediska uvolňování restrikcí napřed a tak by mohla poskytnout jeden z možných modelů toho, jak by to mohlo fungovat i zde - na sportovní utkání tam bude možné chodit, ale nedoporučuje se hlasité povzbuzování, fyzický kontakt s ostatními diváky či hráči ani autogramiády. Co byste říkali takovéhle budoucnosti, tj. dejme tomu na hokej s rouškama a povzbuzování jen formou tleskání, bubnování a jiných nonverbálních projevů bez pokřiku?
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
27.04.2020, 19:12
 
Reakce na Motor27: Mě to přijde jako hovadina. Proč to t...
Však to takovým způsobem nejspíš i bude fungovat. Tohle jsou jen takové plané řeči do větru, které se budou velmi rychle měnit ve chvíli, kdy se současný pozitivní trend podaří udržet i s uvolňováním jednotlivých opatření. To já bych měl obavy spíše z toho, že jestli bude Covid-19 kopírovat křivku jiných respiračních infekcí, tak se přes léto jeho šíření omezí na minimum, ale s podzimním ochlazením tu máš druhou vlnu, přičemž masová shromáždění v uzavřených prostorech budou zákonitě tím prvním, co půjde pod kudlu ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
27.04.2020, 11:53
 
Tak mladej Růža ve Spartě prý 350 tisíc měsíčně. To je ještě větší pálka, než ten Rudův kontrakt a navíc za hráče, který je takový lepší průměr ligy. Tak to ty bych ty centry opravdu raději poptával někde v cizině ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 12:48
 
Slováček a Jonák by mi přišli ze Vsetína jako logické volby - ofenzivně orientovanej bek s výborným bruslením a tvůrčíma schopnostma a disciplinovanej dříč s dobrým kondičním fondem a ochotou hrát celoplošnej hokej - oba do puntíku splňují to, co Venca po svých svěřencích vyžaduje.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 10:23
 
Tak prý Endy společně se vsetínským Teperem a litoměřickým Korkiakolskim do Poruby. Tam teda netroškaří.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...