ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
26.02.2019, 21:09
 
Reakce na Speeder: Sice to tak vypadalo, ale nevěřim tom...
Jo, Kladno vyhrát chtělo. Vždyť asi pět vteřin před koncem třetí třetiny si tam vypracovalo jasnou tutovku před bránou, kterou vychytal Král. To spíš u toho Prostějova mi na konci přišlo, že mu ta prohra moc nevadí ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
26.02.2019, 20:31
 
No, na konci bylo už celkem očividné, že Prostějov si s námi tedy rozhodně zahrát nechtěl Smajlík . Z Havířova tedy nadšenej nejsem, je rozhodně mnohem lepší, než nám tu posledně ukázal, ale chceme-li postoupit, musíme porazit každého.

Jinak dnes atraktivní hokej, v němž se dá objevit řada kladů i záporů. Kladem je určitě hra čtvrté lajny a zejména skvělého Doktora. Chceme-li se bavit o tom, zdali měl Dunn nějakej přínos, tak dle mého určitě, neb jeho příchod a následné vytlačení Doktora ze sestavy Kubovi dle mého dalo neskutečnou motivaci a v té druhé půlce sezóny udělal výborný progress. A obecně k té hře čtvrté lajny dnes velká pochvala za to, jak přistoupili ke své pozici checking lajny na Roba a spol., kterýžto úkol dostali od druhé třetiny poté, co se Přikrylova lajna na téhle pozici neosvědčila.
Mezi zápory bych naopak bohužel zařadil individuální výkon Ondry Kachyni, který příliš nestíhal a pochopitelně též přesilovky, v nichž dnes byla až příliš strojová snaha o nějaký vzorec místo toho, abychom prostě jako soupeř stříleli na bránu a důrazně šli do brankoviště.
Jinak dnešek snad konečně popřel ten mýtus, že Vsetín je tým s jednou lajnou. Dle mého by případně semifinále proti jejich ofenzivě bylo zatraceně nebezpečné. Na druhou stranu, jejich defenziva má rozhodně výrazná okénka, jež by se při rychlém a agresivním přístupu určitě dala využít a stejně tak si i myslím, že v té třetí třetině už soupeř přeci výkonnostně poněkud zvadl a my jsme i byli vítězství o krůček blíž, ale pak prostě přišla ta situace s Endálem, kdy tam buď podklouzl, nebo měl nějaké chvilkové vypnutí mozkové činnosti a 55 odmakaných minut šlo do kopru.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
25.02.2019, 12:05
 
Reakce na KohyCZ: Psal jsem o stránkách jako celku ;)...
Tak byl to z mé strany samozřejmě sarkasmus, nicméně je prostě faktem, že obecně DF bývala vždy velkým tahákem a jelikož většina klubů tuhle fíčuru pod všemožnými záminkami zatrhla, neb měly bobky z negativních komentářů a JPPček, tak mě nepřekvapuje, že jsme co se návštěvnosti týká takhle vysoko. Navíc si myslím, že i z hlediska návštěvnosti stále ještě zaostáváme za svým skutečným potenciálem, neb v poslední době prostě příliš moc vyhráváme, čímž se hodně omezil jeden z našich základních zdrojů návštěvnosti fóra, tj. "nové nicky, píšící vždy pro prohře, jež díky kontaktům v kabině vědí, že se letos postoupit nechce". Už se mi po těch klukách ušatých začíná trochu stýskat.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.02.2019, 11:59
 
Reakce na kellewan: To je dobrá zpráva. I když Jandus by...
Tak dle mého by dávalo největší smysl nastupovat v PO na 7 beků, protože 13 dobrých útočníků teď stejně dohromady nedáme, kdežto naše obránci jsou natolik ofenzivně vyspělí, že v případě zranění by byli schopní vypomoci i v útoku.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.02.2019, 11:55
 
Reakce na Kellewan: Já bych to viděl na 8. To by bylo ak...
Dle trenérů by měli Žiga i Mitch nastoupit už proti Vsetínu.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
23.02.2019, 11:50
 
Tak dle Ujčíka to bude trest na 5 až 10 zápasů a pro mne příjemné překvapení, že se tedy s hvězdou nebude nakládat úplně v rukavičkách. Stejně si ale myslím, že by ten postih měl být v horní polovině této stupnice.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
22.02.2019, 15:02
 
Reakce na KohyCZ: I bez Dunna máme pořád v kádru 17 útoč...
Tak ale lidi tu pochopitelně nemluví o množství útočníků na soupisce, ale o množství útočníků, jež budou v případě potřeby schopni být přínosem v PO či baráži a to prostě při vší úctě platí tak o 12-13 útočnících ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
21.02.2019, 12:47
 
Reakce na Tveety: Kachyňovo zákrok byl na hraně... Já os...
No dle mého se věnoval hře do té míry, že šel po hráči, který byl na puku a že ten je skloněnej a nedívá se na to, co se děje před ním, prostě není Kachyňův problém, stejně jako není zakázané nevšímat si puku a hrát tělo. Samozřejmě to, že v situaci 3 na 2 prostě není moc taktické, snažit se setřelit jednoho hráče, když tím vyřadím ze hry i sám sebe, je určitě pravda, ale to není problém pro sudího, ale pro trenéry ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
21.02.2019, 12:33
 
Reakce na Zbyna-CK: no šlo mi o to, že mu ho dal ve chví...
Ale vždyť jde o dvě naprosto odlišné situace, v prvním případě dává Kofroň zadovku ve chvíli, kdy je Kachyňa půl metru před ním a tomu kontaktu by v té rychlosti nezabránil ani kdyby chtěl, o pozdní dohrání být řeč nemůže a o nedovoleném bránění taky ne. Ve druhém případě frýdecký hráč nahazuje puk, což Kutlák naprosto jasně vidí, ale i přesto se rozhodne soupeře stínovat a následně jej i dostane na zem, tam rozhodně nemůže být řeč o tom, že by tomu kontaktu zabránit nemohl ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
21.02.2019, 12:14
 
Reakce na zbyna-ck: Však já to nemyslel tak, že Kutlak n...
Já tam u Kachyni nic nedovoleného nevidím, dal mu obyčejný strom, který v reálu vypadal strašně proto, že Kofroň je o nějakých 20 centimetrů menší než Kachyňa a jel předkloněnej, takže na kontakt s řítícím se autobusem absolutně nebyl připravenej.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
20.02.2019, 21:18
 
Reakce na MrPesi: Důležité, že jsme na Kladno nahráli +2...
Mně se teda Babka ve vyššich lajnách moc nelíbí, protože tím svým buldočením na puku obvykle omezuje své ofenzivně talentovanější spoluhráče. Naopak u mladých, kteří sami nic moc nevymyslí, tohle jeho solóvání nevadí a Bába už prokázal, že i s nima dokáže být produktivní.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 20:40
 
Clutch! Clutch! Clutch! A to si představte, až v PO budeme hrát ne 5 minut, ale 60 minut Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 20:32
 
Důležité je, že jsme opět prokázali tu neskutečnou schopnost zabojovat o jakékoli utkání, neb je to zase další dílek do psychiky týmu. Jinak je pro mne teď zásadní zdravotní stav Žigy, neb reálně prostě konečné umístění v základní části nijak extra neřeším ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 20:20
 
Vole my jsme neuvěřitelně clutch.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 19:36
 
No za ty dvě třetiny se dnes nezasloužíme body ani omylem, byť šancí jsme měli opět habaděj, nikomu se nechce udělat o krok navíc, nikdo se nechce srazit a chceme to opět dohrát v úsporném režimu, kdežto soupeř žere led.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 18:58
 
Něco mi říká, že tým dnes poběží domů pěšky Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 18:33
 
Opět je zásadní rozdíl mezi tím, že my můžeme a soupeř musí, nicméně po drtivém tlaku na začátku se už v druhé půlce třetiny hra relativně srovnala. Hodně nešťastný zápas zatím hraje Přikryl, který svými prvními dvěma střídáními zařídil své lajně posazení hned na počátku zápasu a hledá se i Gilbertovo lajna. Naopak celkem nadějně působí čtvrtá lajna.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
17.02.2019, 12:26
 
A když už se tu načaly ty disciplinární prohřešky. Viděli jste, co včera tři minuty před koncem provedla největší česká brankářská naděje v zápase proti Přerovu? odkaz
Edit: Byla by naprostá hloupost zbavovat se jednoho z tahounů těsně před Play-Off kvůli pozdním příchodům na trénink. Přes prsty ať dostane, ale na ledě jej potřebujeme.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.02.2019, 21:53
 
Reakce na Tony8385: V pondělí by bylo dobře zkusit Tlači...
S návratem marodů do sestavy už to bude mít kluk těžké. Dunn nastupovat musí, Čermák též dostane přednost, neb se potřebuje rozehrát a tím už se v podstatě boj o sestavu omezuje na pozici 12. či 13. útočníka, přičemž zde je asi první volbou Doktor coby specialista na oslabení ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.02.2019, 20:16
 
V ČB Deníku:
Z domácí sestavy vypadl zraněný obránce Fillman, kterého nahradil M. Jandus. Mimo hru jsou dlouhodobí marodi Čermák (ten by mohl hrát už v pondělí v Litoměřicích) a Šimánek. Krátce před zápasem přišel o místo na soupisce také útočník Karabáček, kterého nahradil Kanaďan Dunn. "Václav Karabáček přišel pozdě na dopolední rozbruslení. Stalo se mu to již potřetí, tak byl ze strany trenérů i vedení klubu suspendován," vysvětlil útočníkovu absenci trenér Václav Prospal.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Obra´nce JAKUB SUCHA´NEK rozebi´ra´, jak se prˇipravuje na novou sezonu nebo co rˇi´ka´ na novy´ forma´t souteˇzˇe. Nejen na to...

Jen dvacet pět let věku a přesto největší pamětník ;) Útočník RADEK PROKEŠ se totiž může pyšnit tím, že jako jediný ze současného...

Věděli jste, že Radek Prokeš je jediným hráčem z aktuálního kádru, který si zahrál i v úvodní sezóně Motoru v první lize 2013/14?...

Na golmanských trénincích je kromě naší dvojice - Marek Čiliak a Jan Strmeň - také přítomen reprezentační brankář Šimon Hrubec!...