MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "-tom-" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.04.2020, 21:13
 
Reakce na MB2013: Zdar Tome. Taky bych tě chtěl pochváli...
Místa jsou teď docela problém. Na sportovišti nemusíme mít roušku a ještě od sebe můžeme bejt 2 metry od sebe Smajlík Navíc bych nechtěl někde stát půl hodiny, v práci se nalítám kolem aut až až :D Místa řešim operativně, tématicky. Uvidíme, něco v hlavě mám. Kvůli kvalitě zvuku, obrazu, světlu a podobných věcí (který se staly v tom videu terčem kritiky), zvolíme nejspíš nějaký krytý místo. Chci aby se odstranily věci, co vám vadily, ať je to zase o kus lepší. Dobrý je, že ten kluk co to točil, se na to má čas teď týden připravit. Když jsem mu volal v pátek večer, že chci v sobotu po obědě točit, tak mi řekl že nemá doma ani cajky a jestli jsem se neposr*l, že tohle řeší mědíc dopředu. Musel si půjčit cizí vybavení, neměli jsme mikrofon atd ... je to nahrávaný na mobil, ten zvuk Smajlík Neni to top, ale máte obraz i audio. Nebejt jeho a jeho rychlý reakce, tak byl jenom text.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.04.2020, 10:13
 
Reakce na Hukoth: Tom je prostě průkopník tzv. fekálniho...
Báli jsme se s Novkou, že budem trapný Smajlík Viz Novka a ten konec Smajlík Udělám ty rozhovory 3. Řekněme každou neděli večer ... a pak mi řeknete názor na celek. Třeba to omrzí. Ale mám na témata slušně nabyto, musím říct Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.04.2020, 09:49
 
Reakce na bustrew: Tomovi velký dík, že pro nás s něčím ...
Myslíš, že bych jel za Nouzíkem a nechal se odbít odpovědí, že se v tom nebude babrat? Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.04.2020, 09:48
 
Nechci a nebudu dělat rozhovor, s kym se osobně neznám. Postrádalo by to pointu toho nápadu, ukázat vám ty kluky trošku jinak. Švihase znám jen od vidění, s VP bych si asi taky nepokecal. Ale co Kuchec?
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.04.2020, 09:42
 
Právěže teď, vám s odstupem času kluci řeknou prakticky cokoliv. Rozhovory se současnýma hráčema, tím pádem nebudou tak zajimavy. Mám v hlavě dost myšlenek, na Novku jsem se docela intenzivně připravoval 3 dny a teď to samý dělám s Vráblasem.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.04.2020, 08:51
 
Reakce na Hukoth: Dobrá práce! Mam jedinou připomínku, v...
Btw. Martin je rád, že tam neni moc vidět, protože na konci se prej skoro rozbrečel kvůli tej cukrovce. Vlčákovo příběh bude taky silnej.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.04.2020, 00:50
 
Reakce na JeniCzech: Rozhovor zajímavej, jen ten konec n...
To byl právě ten průser. Mikrofon žádnej nebyl. Je to nahrávaný jenom kamerama + diktafonem v telefonu Smajlík Kdyby na mě Hukoth nezatlačil, ať natočíme video, že to bude prd*l, tak si teď video ani nepouštíte a včera jste si přetetli jen pár řádků Smajlík Takže jsem volal v pátek večer frajerovi co točí, jestli by zítra ráno mohl :D Fakt to bylo extrémně na rychlo. Do příště budou externí mikrofony a bude to zase o level vejš. Navíc to mělo bejt proložený ještě fotkama a na to jsem si vzpomněl až pozdě.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
19.04.2020, 14:39
 
Reakce na KohyCZ: A v 6 ráno to stáhneš... ;)...
Ano, každý den. A Vlčáka s Kondorem teda radši ani dělat nebudu Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
19.04.2020, 11:17
 
Reakce na KohyCZ: Právě proto bys jůťůber mohl bejt ;)...
Já pomalu nevim, jak se youtube používá a mám na svým kanálu 2 odběratele Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
16.04.2020, 13:03
 
Reakce na Motor27: Uděláš rozhovor s Vampolou?? :))...
Dle nadpisu jsem myslel, že už podepsal ve slávce. Neni totiž většiho srdcaře Smajlík Smajlík odkaz
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
04.04.2020, 18:18
 
Žoldák je Vampola, kterej už 5 let ukončuje v jíným mužstvu kariéru. Né někdo, kdo nám tu pomohl zachraňovat hokej proboha!
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
28.03.2020, 20:41
 
Reakce na kerschlic00: Tak to tam může bejt ale každej, ...
Bral jsem v potaz přínos hráče na ledě i v kabině. To že máš jinej názor, ti samozřejmě neberu, vždyť je to úplně jedno Smajlík Nemyslím si, že by někdo z těch co jsem vypsal byl kopito. Tady se na ně nadávalo, ale kluci zase cejtili jistotu, když vzadu byli hráči jako Zíbák nebo Slamák. Zatímco třeba u Mitche si útočníci trhali vlasy hrůzou Smajlík Kdybych měl vypsat vtipálky, napsal bych Gábiče, Žigu, Láďu Marka, Platila, nebo třeba Mílu Čermáka.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
28.03.2020, 20:18
 
Reakce na kerschlic00: Zíb že byl přínosem jo? To jeho v...
Zbyňa psal, že se nejedná jen o přínos na ledě, ale i celkově o to, jak se ten hráč zapsal. Zeptej se koho chceš, ale Zíbák je prostě oblíbenej a pohodovej chlap, jakých je málo.
Kdyby se jednalo jen o hru, tak vypisuju i třeba Straku, nebo další kluky, ale vypsal jsem jen z hlavy ty, co mají pozitivní vliv všeobecně Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
28.03.2020, 09:59
 
Reakce na Paav: Na to co bude tu čekáme všichni i bez tě...
Bingo.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
28.03.2020, 09:59
 
Reakce na Motor27: Řeknu ti to asi takhle. Každá sranda ...
Jasně, vždyť si ti tady většina diskutujících snaží vysvětlit, že smlouvy běží a je čas, jen vnímáš to co chceš ty. Jsem si jistěj, že nějaký hezký jméno přijde, ale volat po průměrných hráčích, mi přijde nesmysl. Žádnej trvalej přestup nečekám, pokud vím, tak jsme v průběhu sezóny koupili práva na pár hráčů, který jsou teď v kádru a to mi přijde mnohem důležitější. Naštěstí se vedení ubírá správným směrem a nepouští se do žádných nesmyslných finančních bojů. Nebylo by to ani fér vůči klukům, který tady hrajou za pokorný smlouvy. Přece by si nechtěl, aby tu hrál Poulíček za 4x tolik co má třebas Novák nebo Přikryl. A myslíš že by sem šel za míň? Z Pardubic, kde prachy za hráče rozhazujou bez rozmyslu? Občas to chce přemejšlet trošku víc do jádra věci víš. Třebas takovej Čajda nás stál přes mega a po sezóně skončil. Pokora, pokora ... teď v době krize bude fakt těžký schánět peníze. Vim, že situace u nějakých partnerů je teď fakt těžká, některý firmy chtěly dát na ELH víc a teď třeba nebudou moct, ale věřim, že u drtivý většiny zůstane podpora minimálně v takový výší, v jaký je teď a nikdo se na Motor nevykašle, protože ty lidi mají z velký části hokej fakt rádi a dělají to srdcem, ne proto aby zviditelňovali svojí firmu. Nechci mluvit za všechny, ale troufnu si říct, že minimálně polovina těch firem by peníze klubu dala, i kdyby za to reklamu žádnou nedostala. To je myslím to kouzlo tady toho klubu.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
28.03.2020, 09:34
 
Reakce na Motor27: Ok, tak po vašem? Budu argumentovat s...
Mě si tu vyčítal, jak se vyjadřuju, přitom sám tady posíláš lidi někam a hysterčíš, kvůli ničemu Smajlík

1) většina kluků, který sem přišli, řekli, že ještě nikdy nezažili takhle tvrdý tréninky a to jsou kluci, který už mají něco odehráno? Lžou snad?
2) proč vytahuješ zrovna Jihlavu, kterej se sezóna prostě nepovedla. Dám ti jiný dva příklad - co se povedlo Přerovu bez výrazných posil hm? A co se povedlo Prostějovu s týmem plných jmen?! Aha? Smajlík
3) naše dvacítka teda rozhodně nehrála jako tým, ty kluci to hráli na sebe! To byl dost kámen úrazu.

Víš kolik by stál přestup takovýho Poulíčka nebo Mandáta? A fakt ti to nepřijde jak mrhání penězma? Sorry, ale tohle by byl v nováčkovskej sezóně úlet a jsem si jistěj, že tímhle směrem se Motor ubírat fakt nebude, aby kupoval nejístý hráče co dělají 20 bodíků. Nás bude prezentovat, srdíčko, píle a pokora!
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
09.03.2020, 20:18
 
Reakce na kerschlic00: Jaká ostuda? Vždyť i v těch 10 li...
V Táboře třeba nevědeli, jak k tomu přistoupit, jestli je šetřit nebo co, aby jim nedali 20 branek. Tohle podle mě v pořádku fakt neni, pokud tobě to nepřijde jako hokejová ostuda, tak teda nevim Smajlík A to neměli žádnou marodku nic. Prostě jen nemaj s kym hrát.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
27.02.2020, 21:09
 
Reakce na Aleš=M=: Koukal jsem na jejich soupisku kde by...
Vytahovat na foru osobni veci, je trosku obohost, nemyslis? Přijde ti to v pořádku, ty ubožáku?

A k tej soupisce. Jsem si jistej, že za nás můžou nastoupit hráči, který na soupisce ani nejsou. Stejně jako v ELH mohou nastoupit na střídavej hráči motoru.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
27.02.2020, 21:05
 
Reakce na Motor27: Měl tam být zatím smějící se smajlík,...
Já tam měl mít smajlík se zdvyhnutým prostředníkem a taky se mi vytratil ...
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
27.02.2020, 20:57
 
Reakce na Motor27: Občas by si měl raději mlčet...
A ty by si měl občas dělat něco jinýho, než mačkat na diskuzi F5 a mít tady 200 příspěvků týdně :D Z toho 1/3 typu ,,uff, nebo ,,už vedou,, a podobně :D
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Už v příštím týdnu se spustí možnost kompenzací za permanentky z letošní sezony. Spolu s tím přijde i možnost, jak Motor v těžké...

Gameři Motoru se postarali v esport lize o pořádné překvapení, když vyřadili ve čtvrtfinále oficiální esport soutěže favorizovaný...

Je nám moc líto, co se včera stalo v Třinci, přejeme všem v klubu a zejména Petru Vránovi hodně sil.Naše utkání s Oceláři se bude...

Už v 15:45 startuje přenos play-off esportové ENYAQ Hockey League! Borci z Motoru vyzvou Liberec, tak jim pojďme...