MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Alistair" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
 
Začíná mi tu být smutno. Co se na to zvysoka vysrat a věnovat se tu opravdu víc hokeji nebo čemukoli jinému (bábovky, štrůdl už proběhly) než politice?
Několik jedinců tu zkoušelo převést řeč, bohužel to stále nestačí. Smajlík
 
 
 
K dotazům novinářů - nevím co tam je za novináře, ale dokážu si představit, jak se tam nějaký kluk v podstatě bojí obrátit se dotazem na hráče - třeba toho Strmeně, jestli se necítí přetěžovaný.
Třeba by se bál i zbytečně, ale respektu před impulzivním trenérem bych se vůbec nedivil. Ono takto naznačit, že to trenéři nedělají úplně dobře nemusí být v zájmu zachování i budoucího přístupu k hráčům a trenérovi na rozhovory to nejlepší.
Ale tohle téma je už vyčpělé, zítra do Vsetína!
 
 
 
Hlavy už vychladly? Už někdo ocení ten téměř geniální tah (co tedy bohužel nevyšel) s hrou v sedmi?
Evidentně hráči usoudili, že v přesilovce to bude další tragédie a výhodnějsí pro nás bude hrát ve čtyřech proti čtyřem. A kdybychom dali gól, tak by se dál hrálo proti čtyřem! Už to vidíte??? A včera kvůli tomu bylo tolik zbytečně naštvaných diváků!

Má někdo představu jak dlouho tak může trvat oprava té kostky? A kolik to může stát? Myslím jenom na materiálu té obrazovky, nemyslím dopravu technika, pronájem plošiny nebo co všechno k tomu je potřeba...
 
 
 
Reakce na Motor27: Z toho se dostaneme. Chce to jen pilo...
Na Čermáka nasazuješ vytrvale, podle mne zase on poslední dva, tři zápasy doma patřil k těm nejlepším. Proti začátku sezony a zápasům po zranění se zvedá. Produktivní v týmu teď není nikdo.
Endála nedokážeme teď využít, na střelu to má nahrané jednou za zápas.
S ostatním co píšeš se dá souhlasit Smajlík
 
 
 
Osobně nechápu ty predikce ohledně Roba - že bude poloviční v playoff než v současnosti. Říct to třeba hráči generace jako je třeba Nouzík, tak to chápu - hráč, který už asi hokejově moc nevyroste. Ale u mladého kluka, který se pořád zlepšuje a letos má nejlepší fazonu jakou kdy měl, bych se toho neodvážil. Nejen velké zkušenosti a dobré bruslení nosí úspěch v PO.
Může to tak být, ale taky to může být naopak. Hráč co si zvyknul, že je lídr v sezoně a zvládá to, to klidně může v PO zvládat dál. Zkušeností i sebevědomí přibývá.
I podle mnohých loni poloviční byl čtvrtý v produktivitě i +/- mezi útočníky. Opravdu ta očekávání od něj byla realistická?
Nechám se jím překvapit. Pokud nedostaneme Vsetín, budu mu jako většina z nás i dost přát a fandit.
 
 
 
Reakce na Siky: Jestli se nepletu, tak bokros je u slove...
Moje chyba, omlouvám se. Nevím jak jsem to zadal předtím, teď jich tam je několik :-) Beru zpět poznámku o nepřipravených novinářích, sypu si popel na hlavu (obrazně) Smajlík
 
 
 
Reakce na Paav: Skandál kolem Bokroše bobtná. Neuvěřitel...
V textu zmiňovaný Slávik - na eliteprospects jsou dva, ani jeden z nich už nehraje. Novák David tam není žádný, který by padal do úvahy. Možná by si novináři mohli ověřit jestli vůbec zmiňovaní hráči existují.
Asi si do něj i na Slovensku (nejen tady u nás) chce kopnout každý. Zastávat se ho nechci!
 
 
 
Reakce na Siky: A čeho je to vlastně soutěž?...
Na eliteprospects se to tváří jako německá čtvrtá.
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Když jste u těch posil, pro zajímavos...
Skvěle, ten co to vede je asi dobrej a rychlej bruslař, dává góly i v oslabení! Smajlík
I osmadvacátý Šulčík je na tom výborně, víc bodů na zápas tam moc hráčů nemá.
To by byly posily!
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: no ještě je ve hře 66 bodů, což je s...
Tak jak pae učtel... vyhrabaly nebo udělali? Smajlík
Já vím, rejpnutí naprosto off topic, moc se omlouvám, ale u Tebe to nutkání bylo silnější než má vůle Smajlík
 
 
 
Reakce na kaaakamil: Jak myslíte. Znělo k tomu z kotle "...
Hned po "Honza Strmeň" bylo z kotle slyšet i "Daniel Svoboda" od těch chápavějších. Bylo mi Svobody líto, ale taky jsem tu chvíli byl rád, že se střídají. Jeho čas ještě přijde, holt to jeho "poprvé" bylo maličko hořké. Šanci v této sezóně bych mu ještě dal, ale hlavně už potřebuje chytat kdekoli. Zápas a trénink asi nebude to samé.
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...když je řeč o staronových bojovníc...
Přesně na něj jsem si po té prohře vzpomněl Smajlík Teď by to mohl být jeho čas...
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...vedoucí Láďa Gula ten chybný zápis...
Výbornej ping pong Smajlík Je fajn, že se tím snad už jenom bavíme. Ale je neustoupím :-)
Není to tu (myslím obecně v ČR) moderní, ale odpovědnost za svůj úsek a práci svých podřízených má vždy vedoucí. Tady je zároveň trenérem, ale mám pocit, že je to přesně to po čem se tu volalo. Vedoucí a manažer sportovního úseku = Trenér.

Že to ale neudělalo dobře je jasné. Těžko vyčítat hráčům porážku po odfláknutém zápase (nebo i jen střídání), když jim sám šéf svou chybou nechal sebrat body za odmakaný a vyhraný zápas.
Z tohohle pohledu může ta důvěra trenér - hráč být hodně podkopaná. Ale i to může být jiné hráč od hráče. Někdo by se naopak mohl v téhle situaci ještě zakousnout víc a tomu trenérovi ukázat že bojuje pořád, i když se týmu (hráči + trenér) něco nepovedlo. To se včera ale moc neukázalo.

Kdyby včerejší zápas dopadl obráceně, tak tu na nějaký odečty nikdo ani nevzdechne.
 
 
 
Reakce na jeníček: ...přesně ..svou vinu nese i vedoucí....
Vzal to na sebe, protože on je vedoucím sportovního úseku. I ten kontrolující vedoucí mužstva je pod ním. Nechápu, co na tom kdo nechápe.
Když někdo na našem oddělení udělá průšvih a jde to ven, také to odnese vedoucí oddělení. Ten pak má k dispozici nějaké prostředky jak tomu dál zamezit a samozřejmě tu zodpovědnost připomene i tomu kdo chybu udělal.
 
 
 
Tak alespoň ta koloběžka do ČB snad dojela Smajlík
 
 
 
To se tedy zase moc nepovedlo, škoda. Zase tak moc se neděje, holt si někdo odpovědný bude muset před hráče stoupnout a poklonit se... Smajlík
 
 
 
Reakce na SakuLance: Chce být nablízku svým dětem, takže...
Pravda, Kladno je té Kanadě o něco blíž.
 
 
 
Včera nám trenér ukázal, že se opravdu dá celý zápas hrát na sedm beků, doteď jsem si toho nevšiml. Smajlík Buďto to dřív bylo jenom napsané, nebo Kachyňa moc nenastupoval a nebyl vidět. Jestli je sedmým mladý VP nebo někdo jiný je mi teď celkem jedno. Po případném návratu Čápa bych ho nechal hrát a ne jen sedět na tribuně. Osmý bek byl v útoku - to je Heřman unavený, nebo zraněný? Čermák je už v pohodě a posazený, nebo něco léčí?

Že se dává hodně příležitostí mladým je super. Tleskám, že se trenér nebojí je tam sázet i na oslabení - včetně těch co za áčko moc nehrají (včera Vaculík), nebo do konců zápasů. Příští nebo tu další sezonu se nám to může úspěšně vracet v áčku i v juniorce.

Včera mě ten zápas jako spoustu lidí moc nechytl. Soupeř totálně marný - co vlastně chtěli hrát? Souhlasím s VP, že Palát byl skvělý. Zase tak moc jsme ho netrefovali, musel se ohánět a přesto díky němu to nebyl totální debakl. V podstatě ani nechápu, že vůbec mohli mít dvě tyčky, když přejeli červenou snad 4x za druhou a třetí třetinu dohromady.
Z našich včera pro mne mužem zápasu Šimi. Ten lítal jako blesk. Smajlík Smajlík
 
 
 
Vypadlo mi slůvko - zbytečně skromnej
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Paní Mensatorová je fotografka, ta tom...
Šikovnej, ale asi skromnej, když se nepodepisuje :-)
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Madeta Motor Č. Budějovice