ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "=M=Dedek" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
04.02.2020, 16:25
 
Reakce na zdcart: Oba jsou hrozní.Píchni nebo řízení, je...
Hlavně pusť krev. Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
04.02.2020, 13:09
 
Reakce na alkac: Já to stejně nechápu - proč někteří z t...
Ze stejného důvodu, jako někdo reportuje ty kydy z Kradce sem. Prostě špioni.
Poučení, chceš nasjat lobotomce z Mechova? V klidu se rozveď o zlodějích zde a nějaký užitečný pšouk už to tam donese. A funguje to obousměrně.

To Drozdík aka Prcař: Scípni fógl.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
04.02.2020, 10:45
 
Myslím, že by to šlo shrnout tím, že HK smrdí a Prasomírova Organizace jsou šmejdi jak ti vod zepttera. Spousta lidí tady doufá, že je dnes Švéd rozpráší jak sněhuláky. Tak teď zase může někdo vykopírovat na forum zmrtfíldu, aby i tam měli co hanobit. Pravda je taková, že je nemám rád (všechny, leč organizaci HCMTF pánů z PZO a jejich kumpánů nesnáším), čiliže mě ani nehne lézt na jejich forum (naopak si rád semtam počtu u respektovatelných soupeřů), ale pokud je dnes ta FrFrnda zpráská, asi se tam zajdu podívat. Sem hyena, no. Smrk Kradci!
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
03.02.2020, 16:34
 
Já teda doufám, že jim Švéd pořádně vypráší kožich, protože jakýkoliv úspěch téhle zlodějské organizaci ze srdce nepřeji. A zdaleka nejde jen o Prasomíra. Jde o celou zlodějskou organizaci, která ukradla hráčská práva na celý el. manšaft za pár šlupek, u kterých vlastně ani nevím, jestli byli kdy zaplaceny. Jde o organizaci, která nejen že si sbalila šapitó, ukradla co mohla a odtáhla, ale ještě se následně snažila hokej v ČB definitivně zlikvidovat. Mohli jsme být dneska na místě Havlíčkova Brodu, plus by z naší mládeže měl stbák dojnou krávu. Téhle organizaci srdečně přeji každou porážku a kdyby chtěli zbankrotovat, dostat záškrt a začít chodit po platfusech a po zpátku, tak já jsem pro!
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
31.01.2020, 15:48
 
Reakce na Hukoth: Voe, vy jste už vylitý, vy dva? Dyť je...
Pátek voe.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
31.01.2020, 13:41
 
Reakce na zmetek: A já čekal, že tam bude sám velký Pra...
Ono Prasomíře to chtělo, ale pak mu řekli, že by to mohlo být překážkou kanonizačního procesu, tak od toho upustilo.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
31.01.2020, 11:32
 
Reakce na MARSCH: Jednat vážně s Bartošákem a přitáhnout...
Bartošák, Brízgala… Oba jsou na B. Oba chytali v repre. Tím veškerá podobnost končí. Ale co už no. Máme trojku. V ZČ se možná může i sklouznout a… tím to asi skončí. Tak snad se nezrakví golmani nám i „národnímu pokladovi“. Ale to už by byl extrémní pech. Skoro až exkrementní pech.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
31.01.2020, 10:01
 
odkaz

Tak hlavně že posilují. To že prošli licenčním řízením je prostě fraška.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
30.01.2020, 09:40
 
Reakce na Jeníček: ...psal jsem již několikrát.. i skóre...
Ty so dovedeš představit Dvořáka v zápase PO? Já ne. No a protože se trojka blbě shání, chápu, že klup se snažil opatřit jedničku. Bez jakékoliv výčitce směrem k současným golmanům, ale i bez falešného sentimentu, který si letos prostě nemůžeme dovolit. Nějaké to "za ti sezonu si to zaslouží" je úplně liché. Život je otázkou priorit a tou naší je postup.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
30.01.2020, 08:33
 
S golmany se to má tak, že momentálně nemáme trojku. Při vší úctě k Dvořákovi z jun. Nebo si jej někdo dovedete představit na ledě v zápase PO? Jenže koho? Podle toho, jak to letos na trhu vypadá doufám, že se Eda rozhýbává.
Na doplnění obrany bych si dovedl představit i Dudáčka (pouze jako sedmý). Ale posilu by to tam chtělo. Jenže to je ještě horší než s golmany. Tak leda že by k nám mířil ten Schaus (čti Nikola Šajze). Ale to dost pochybuju.
V útoku nás bota netlačí. O 84 více vstřelených gólů, než druhý v pořadí, to je myslím docela jiná soutěž. S šířkou tam taky problém nemáme.

Takže, když neseženeme beka (jako že se zvolna smiřuju s tím, že neseženeme) holt budeme hrát útočnej hokej bez obrany. Průměr 4,5 vstřelených branek na zápas zvedneme na 5,5 a pak už nebudeme muset obranu moc řešit, no ne.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
28.01.2020, 08:29
 
Hele, ten včerejší Suchánkův příprc za bránou (netrestaný), byl mnohem horší než ten sobotní. Včera se rozjel a celkem v rychlosti tam toho borce ze zadu rozmáz, absolutně bez zájmu o puk. To se určitě jako vražení na hrazení s větším trestem pískat dalo.
Zatímco, jak tu někdo psal, že v sobotu trefil toho hráče pozdě, tak tam, když si to jeden pustí, je krásně vidět, jak si dal pozor, aby jej nesroloval zezadu (a nezabil), ale obětoval tu půlvteřinku a trefil ho čistým hitem z boku. Ten zákrok přišel ani ne vteřinu po odehrání kotouče a Suchoš v tom souboji byl už když hráč byl v držení kotouče, jen se rozhodl protihráče nezabít. Kdyby šel Suchoš natvrdo po kotouči, udělá z něj veterána, protože ho smete zezadu a přerazí mu záda vejpůl. Dvě minuty jsou za ten zákrok úplná hova-nesmysl.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
23.01.2020, 17:09
 
Reakce na Scipioo: Docela jsem cekal, ze po tomhle clank...
Ale no tak. Je to reakce na Rudu Červenýho, na rozebírání co by, jak by. Na článek o něm tu nikdo nenapsal ani čárku. Ale budiž.
Nicméně asi by bylo fajn číst nač reaguješ. Nemyslím, že by tvá reakce nějak odpovídala:
"Proti Šimimu nic nemám , jeho přínos pro tým značný, ale na dres pod střecho to není."
"Takže OK, nic špatného mu opravdu nepřeji, částečně se snad i dá pochopit, nic není černobílé. Ale proboha dát ho mezi Candáta a Pouzara?"
"Vyčítat hráčům „odchod“ do Kradce prostě není fér." a " je to můj subjektivní iracionální vrtoch. Protože to u něj nebyla otázka volby."
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
23.01.2020, 12:05
 
Je třeba rozlišovat dvě roviny:

Jedna je prostá pracovně právní - kdy v ČR je obecně v případě sportu prakticky tolerován Schwarzsystém. Má to své výhody a své nevýhody. Přináší to i krásnou situaci, kdy hráč kolektivní hry je osoba samostatně výdělečně činná i když si sama ani... Ale má i racionální důvody. Zejména v tom, že právě pravidla vztahu zaměstnanec – zaměstnavatel jsou pro profi sport nepoužitelné. Tak třeba smlouva na dobu určitou lze uzavřít jen na 3 roky max a prodloužit jen dvakrát. Pak už musíte změnit zaměstnavatele, nebo dostat dobu neurčitou. I když tam existuje výjimka pro sezónní práce (což by asi i sport byl) furt je tam ten limit tří let.
No a pak je tu rovina sportovních řádů. Ty mohou jako zvláštní předpis stanovit cokoliv co nezapovídá zákonná norma. Tedy i „sportovní nevolnictví“ hráčských práv. Zákonu je učiněno za dost. Změnit zaměstnání samozřejmě můžete libovolně. Jen Vás nesmí jiný klub zaměstnat jako hokejistu. Hráče se to netýká. Je to o „obchodním“ vztahu mezi kluby. Je to stejné, jako když se například odběratel masa od pasácké pracovní agentury smluvně dodavateli zaváže, že si nebude substrást přetahovat „do kmene“.

Vyčítat hráčům „odchod“ do Kradce prostě není fér. Ale někteří se takových hráčů iracionálně štítíme. Ok, on nemůže za to, že zůstal u zmr.Vepře Stbáka a já nemůžu za to, že mi po návratu z vepřína páchne. Na druhou stranu, život je otázkou priorit. Pokud nějaký páchnoucí exvepř může výrazně pomoci =M= k postupu, prostě potlačím dávicí reflex, jako u Rendy a Šimiho. A i když by si od některých v BA užil Rudolf asi svoje, většina z nás by mu asi nic nevyčítala. Ostatně stejně jako u Šimiho. „Smrdí mi“, už to pro mne není ten Šimi patriot a legenda, ale zároveň si uvědomuju, že je to můj subjektivní iracionální vrtoch. Protože to u něj nebyla otázka volby. Ani u mě není. Ani já jsem si nevybral býti troubou.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
23.01.2020, 10:54
 
Reakce na macháček: Co mu asi tak zbývalo? To je tedy ot...
Podle "platných právních předpisů o zaměstnanci a zaměstnavateli" samozřejmě postupovat nemohl, protože:
1) Hráči jsou smluvní kontraktoři - nemají status zaměstnance, ale OSVČ.
2) Podle právních předpisů ČR samozřejmě můžeš kdykoliv ukončit i smlouvu s klubem a... jít hrát fotbal. Protože hokej má svůj přestupový řád. Hráč má samozřejmě podle zákona jakýkoliv smluvní vztah ukončit. Ale hráčská práva zůstanou tomu kterému klubu. Takže jo, je v podstatě nevolník. Pokud chce hrát hokej.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
22.01.2020, 09:36
 
Reakce na macháček: A nebo také použití výrazů Nicméně a...
Víceméně každý slušný člověk ví, že všichni rozumní lidé mají rádi koprovku. Nicméně všichni trollové si myslí, že není dobrá, ačkoliv to nikdy veřejně nepřiznají. To ostatně ví úplně všichni na tomhle fóru. Leč nepřátelé koprovky se sami vyčleňují ze společnosti všech slušných lidí, protože nikdo by se nikdy s nepřítelem koprofkového úzu nezahazoval. To se ví.

Tím bych dnešní jazykové okénko považoval za uzavřené, protože zdejší jazykový konservativismus už všem vadí. To se ví.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
22.01.2020, 07:31
 
Základem je, když nevíš nic, říkat „to se ví.“ No a když si něco myslíš, musíš tvrdit, že si to myslí „všichni“. Sdělíš nám tedy jaký vzorek jsi pro tento v pravdě generální závěr nabral? Dummkopf Štatistik!
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
17.01.2020, 11:52
 
Nejen v hokeji se nám masivně rozmohl takový nešvar. Říká se mu parazitismus a má podporu přímo z Brusele.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
09.01.2020, 15:48
 
Reakce na Paav: Dajčar, který prošel olomouckou mládeží,...
Tak vida mne, falešného proroka. Prorokoval jsem odmaštěného na severu Moravy a on v Dukle...
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
07.01.2020, 12:11
 
Reakce na Jeníček: ...nechci nahlížeti zpátky a připoušt...
Já? Já sem nevinnej! Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
03.01.2020, 13:29
 
Já vám do toho nechci kecat, ctihodní a spravedliví pánové. Leč kladu si otázku, jestli ve své spravedlivé rozhořčenosti nezapomínáte ještě na jednu celkem zásadní věc. A tou je masivní rozmach mnoha dalších sportovních odvětví v té naší kotlince.
Dnes má potencionální sportovní talent podstatně širší možnost výběru. A i okrajové sporty dnes vyžadují, aby se jim "aspirant" věnoval na plno. Takže pokud mají v CB Rugbysté šedesát kluků, florbalisté dost možná stovečku, karatisté a jinačí bojovníci jistě taky stovečku (možná i dvě), do toho korfbalisté, softbolisté, basedbalisté... Nemohlo by to být prostě tak, že těch sportujících mládežníků je +- autobus podobné množství, ale dělí si je podstatně větší množství sportovních odvětví. Schválně kolik se za toho socíku v jižních čechách asi tak mládežníků věnovalo Downhill biku, nebo freestyle ližování?
A to vůbec nemluvím o tom, kolik bylo v CB a přilehlých guberniích hudebních kapel a kolik jich je dnes, kdy nepotřebují bumážku od za*sr*a té komise NV?
Fakt to není jen o PC, Mobilu, Tabletu a PS. Ano dnešní generace na nich tráví dost času. Ale domnívám se, že to bude jeden z vícero aspektů.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 100 lety se narodil Jan Homolka. V ČB 6 sezon, cca 30 zápasů, 18 gólů. Člen postupového týmu 1942. Jeho kariéru ovlivnila...

50. narozeniny slaví Luboš Rob st. V ČB 17 sezon, 732 zápasů, 263 gólů a 598 bodů (rekord)! Člen bronzového týmu 1995 a...

Před 85 lety se narodil Luděk Bukač. Trenérem Motoru byl 2 sezony v 80 zápasech (29 vítězných, 10 remízových). Největší úspěchy...

80. narozeniny slaví Pavel Cagaš st. Byl obětí nemožnosti za komunismu přestoupit. Z Králova Pole ho nechtěli uvolnit, tak musel...