MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "full" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
Další diskuse: 
 
 
Nemáme peníze, nemáme hráče pro ELH, po sezóně nebude kouč, případně i sem tam nějaká opora... a my se upínáme s nadějí k příští sezóně, že to bude lepší, než letos, kdy o nic nejde...? Smajlík
 
 
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Nechápu proč furt chodí Pláši...
S Plášilem naprostý souhlas, x zápasů v řadě hraje totální tužku a přesto patří k nejnasazovanějším bekům! Venca se netajil, že je v jeho očích top obránce, ale tohle "oblíbencovství" je u trenéra špatnost, kterou by bylo dobré odložit stranou a vidět, jak správně píšeš, že střelu má třeba momentálně Suchánek mnohem lepší a alespoň do těch přesilovek ho stavět místo Plášila.
 
 
 
Reakce na kartáček: Ano, ale on sem šel jako hvězda, a t...
On sem šel jako docela vyhaslá hvězda, kterou Brno vláčelo po jiných štacích, jestli se probere nebo ne... neprobral a přesto jsme po něm sáhli. Asi jsme čekali, že si (tradičně) vybere v nějaké fázi sezóny svou slabší chvilku a pak to bude zeď, k čemuž zatím nedochází. Že nepodává ideální výkony, jsem napsal, ale on nám ty zápasy (většinou) neprohrává.
Ty kluci mají obrovský problém při řešení běžných situací, kdy se nepochopitelně vrhají do protihráče, kterej se jich zbaví kličkou a jsou za hrou, dělají stahovačky téměř vždy k obránci, aby šli do souboje (?), když mají puk za brankou a vybruslují, tak místo přihrávky do slotu to zkouší nepochopitelně sami, byť nejsou dobře postavení apod. Těch chyb je neskutečné množství a když to tak člověk sleduje, jen žasne, čeho jsme schopni.
Kluci jsou zdecimovaní vývojem, spoustou zranění (nebo jinak nevím, kde ti hráči všichni jsou), neustálým mícháním sestavy... v tuto chvíli je na extraligové úrovni Forman s Pýchou, na hraně Renda s Karabáčkem... zbytek kluků není schopen předvádět dlouhodobě kvalitu.
Až Forman odejde, po sezóně skončí Renda a případně nám někdo přetáhne Pýchu, tak to bude teprve krize.
 
 
 
Vidím docela problém v tom upínání se na příští sezónu, která, jak se dá očekávat, bude hodně náročná, co se rozpočtu týče. A bude to platit napříč celou ELH, fotbalovou ligu nevyjímaje.
A je otázka, jak (ne)budeme schopni složit kádr na to, abychom se udrželi. Bude-li platit model, který je platný nyní, tak sestupuje přímo poslední, tzn. museli bychom pod sebe dostat postoupivší tým z Chance ligy. V tom případě (pokud se pánbůh nesmiloval) by nás čekal boj u udržení ELH s dalšími týmy Chance ligy. Je jasné, že příští sezóna bude sakra těžká, ať už vzhledem k tomuto sestupovému tlaku, tak vzhledem k tomu, jak jsme nebyli schopni sestavit kádr na ELH nyní a dnes s vyhlídkou, že toho budeme schopni (troufám si tvrditi) v horších časech...
 
 
 
Reakce na játro: a předtím sekání do brankaře nebylo? by...
Jasně, v rámci korektnosti už vidíš faul soupeře všude... jako na rozhodčí si dnes fakt stěžovat nemůžeme, tohle jsou jen zbytečný výkřiky do tmy (jakože kompenzace atd.).
 
 
 
Reakce na játro: a k tomu kompenzace začínají...
Kompenzace? Vždyť ho tam přetáhl po hřbetu holí... šílenost.
 
 
 
Reakce na Sylvia: Je mně Čiliaka líto a upřímně doufám, ...
Souhlas, tohle je čiliakománie... nepodává ideální výkony, ale to nepodává většina hráčů, kteří takový kotel zdaleka nedostávají, jako on...
 
 
 
Reakce na alkac: No... blbé je, že Formana tu máme jen n...
Je to tak... bych jim výměnou nabídl klubový autobus, PR ředitele a Doležala k tomu, jen aby tu zůstal.
 
 
 
tvl nene... rychlá přihrávka přes pásmo a přesná střela z první... ou, to se u nás nevidí
 
 
 
Mountfield se pokusí zlomit... tvl... Smajlík Smajlík
 
 
 
Hrozně u toho přemýšlíme, místo toho, abysme od Formana okoukali jednoduchost řešení, tak pořád vymýšlíme ještě kličku, ještě stahovačku, ještě počkat se střelou, co kdyby něco... a je z toho houno, zpravidla.
 
 
 
Reakce na rc1: *3* tohle je umeni nedat...
Ale co tomu předchází... Doležal jde do třetiny a natáhne si puk přímo do obránce... tvl, to je neskutečný. Plášil místo toho, aby vystřelil, když už nic, tak pošle puk po ledě k brankáři, nahození/střela... kdo ví?
 
 
 
Kája Plášilouc do toho zase řeže jak divej, až duní zadní mantinel... :(
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Moc nechápu, proč je Venca (navíc neli...
Naprostý souhlas, co dělá ve svém volném čase je jeho věc, samozřejmě, pokud to neohrožuje jeho sportovní kariéru (což je otázka, zda ano či ne, možná by byl horším nebo lepším plejerem, než je teď).
Ale minimálně si na těch hrách potrénuje trochu postřeh, rychlé reakce apod.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: správně, jsou to zmetci...
Přesně tak, lháři a untrvasrmani, co jiného s nimi...
 
 
 
Reakce na Hami: Jenze to povoleni vyslo z ministerstva z...
Dobře, vyšlo to z MZČR, ale ono to nespadlo z nebe, nebo proto, že se panu Blatnému den předtím dobře spalo... vše vyšlo z nějakého jednání se svazem potažmo ČSA, nevím přesně, každopádně ty informace se mohly ověřit na svazu. Takové to tvrzení, že když to vyšlo z MZČR, tak se svazem komunikovat nemusím, mi přijde přinejmenším nedobré. Minimálně se mohlo předejít průšvihu volného putování diváků (partnerů) tribunami, které vzbudily emoce u svazových fcionářů.
 
 
 
Reakce na Tony8385: Vůbec toto pána rád nemám , ale je p...
Vidím to naprosto stejně. Chybou bylo, že fanoušci nebyli rozděleni do těch sektorů po deseti.
Argumentace, že pohoršením byly záběry na fandící fanoušky je trochu lichá, proč by nemohli partneři klubu fandit? Nebo jak to tedy vlastně bylo nastaveno - že přijde 300 kravaťáků, kteří se usadí do VIP salónků/boxů po deseti a budou během obžérství čumět na hokej? Možná, pak to ale mělo být jasně napsáno. Ten klub, který salónky/boxy nemá, je z toho automaticky vyšachován? Nebo může kravaťáky rozesadit na tribunu do oddělených sektorů po deseti? A když náhodou přijde ředitel generálního sponzora v dresu a šále a bude s tou šálou mávat během zápasu nad hlavou, je to taky špatně, kdyby to bylo vidět v tejhlevizi?
Pravdou taky je, že tohle všechno jsme si mohli odpustit (to martýrium), kdybysme se s těmito dotazy rovnou obrátili na svaz, místo dotazování se na KHS...
 
 
 
To, že nám ostatní ujíždí, je evidentní a vypadá to, že z posledního místa se nemáme šanci dostat. Je to i proto, že ty týmy kolem nás dokáží vyhrávat v Libercích, porážet Plzně a podobně... za dva, ale většinou i za tři body. Prostě zbytek extraligy je těžko čitelnej a každej může porazit každého. U nás zatím platí, že když se to jóóó sejde, můžeme i vyhrát, zbytek ale prohrajeme.
Dnešní duel jsem neviděl, ale vzhledem k tomu, jak Sparta poslední dobou každého válcuje, tak prohra 1:2, na jejím ledě, není tak hrozná.
 
 
 
Reakce na alkac: Tak ono zase u nějaké půlky našich bodů...
pravda...
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: zasáhne to všechny. Takovej Hronek n...
Naprostý souhlas, taky si myslím, že bychom teď byli na trochu jiných číslech! Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V neděli s @bkboleslav hrajeme už v 15:30!

PTEJTE SE VÁCLAVA PROSPALA!Hlavní trenér Motoru bude odpovídat na dotazy fanoušků v offline rozhovoru. Ptát se můžete zde...

Motor měl skvěle rozjetý zápas v Třinci, dvakrát vedl o tři branky. Dohromady Jihočeši vstřelili na ledě Ocelářů sedm gólů, jenže...

Dnes nastoupíme v této sestavě ??