ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
10.02.2019, 10:21
 
Reakce na Kobson: já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten b...
A Bláha se na nás bude chtít vytáhnout... Smajlík
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
10.02.2019, 10:11
 
Reakce na Kobson: já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten b...
Smajlík
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
10.02.2019, 10:01
 
Reakce na Kobson: já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten b...
Smajlík Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
10.02.2019, 09:57
 
Reakce na Kobson: já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten b...
Smajlík
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
10.02.2019, 09:54
 
já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl hrát. Beránek je moc mladej. Čajda myšlenkama ještě v Kazachstánu, Doležalovi to nejde, Bradley a Gilbert nejsou posily. O ostatních dřevácích radši nemluvím a to jsem se nedostal k obraně, kde se Čenda zaručeně netrefí, Pavlin ani nemluvě. Plášil a Fillman zase průsery vzadu, Kutlák nemluvím, Renda už je starej a Jandus marnej. Do kasy je to jedno. Kváča strašnej a Strmeň nespolehlivej.... to nedopadne
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
10.02.2019, 09:31
 
Reakce na MrPesi: Motor - Havířov 4-2 po boji 5627 hlav...
Dáme rychlý první gól, do konce třetiny ještě jeden, brankář zavře bránu a třetí gól dáme do prázdný. Takže 3:0 - Endal, Doležal, Pýcha Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.02.2019, 09:13
 
Reakce na MrPesi: Motor - Havířov 4-2 po boji 5627 hlav...
to bych bral všema deseti Smajlík já tipuju 2-1 po prodloužení
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.02.2019, 09:02
 
Motor - Havířov 4-2 po boji 5627 hlav
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.02.2019, 08:53
 
Reakce na jeníček: ...člověka při takovýchto hrůzných fa...
Ruutu? Ten během jednoho zápasu zvládl Frantovi Kučerovi málem ukončit kariéru, když mu sekl hokejkou do obličeje těsně vedle oka a následně přetrhal vazy v koleni tuším Reichlovi. Během jednoho zápasu.

Co Arťuchin? Ten nám úmyslným úderem do hlavy mimo hru vyřadil ze hry Michálka, kterej tehdy na MS hrál v lajně s Eliášem a Havlátem naprosto famózně. A ještě si pak plácl na střídačce s Radulovem, jak to udělal skvěle a po zápase ho trenér pochválil, že to pomohlo týmu víc, než dát gól.

Co třeba Ryan Smith, kterej jako smyslů zbavenej sekal do nohy Fishera, ten nechtěl zranit? Co Owen Nolan, kterej společně s dalšíma dvěma mlátil do hlavy ležícího Vůjtka, kterýmu tím de facto ukončili kariéru, hrdinové. Ono jde někomu mlátit do hlavy a nechtít zranit?

Co Dustin Brown, kterej Hertlovi přetrhal vazy v koleni a pak v médiích prohlašoval, že bylo třeba, aby Hertlovi dal někdo "za vyučenou".

Co Goiš? Ten těma sekerama chtěl vybojovat puk, nebo zlomit Vráblovi ruku? (což se mu nakonec povedlo, že jo)

Zkrátka... hráčů, co chtějí soupeře zranit a dělají to úmyslně, je sice velmi málo, ale rozhodně jsou. A jsou ve všech soutěžích. A je na rozhodčích, aby toho hráče rozpoznali po pár střídáních a dávali si na něj pozor, protože ono to rozpoznat jde. Třeba ten Arťuchin se snažil tehdy loktem trefit hráče několikrát, jenže ve hře se mu to nepovedlo, tak to udělal mimo hru. Kdyby ho předtím rozhodčí vyloučili, ani by třeba k tomu faulu nedošlo. To samý ten Goiš - měl jít ven už za tu první sekeru do hokejky a nikdy by to zápěstí protihráči nezlomil. Ruutu si na rakvení soupeřů postavil kariéru.

A já jsem rád, že náš nároďák, za dobu, co ho sleduju (od cca 1994), takovýho hráče nikdy neměl, protože bych se za něj musel stydět. Stejně tak jsem rád, že nikdo takovej nehraje a nehrál za Motor.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
10.02.2019, 08:40
 
Reakce na jeníček: ...člověka při takovýchto hrůzných fa...
Tentokrát si dovolím nepochlebovat. Jestli hráč u mantinelu vypne či nevypne přece nemá souvislost s tím, zda k němu někdo zezadu přijede a napálí ho přímo do hlavy (na to se snad ani připravit nedá, pokud faulovaný faulujícího nevidí a neuhne). Viz loni Vítek - neřekl bych, že Sičák onehdy vypnul. A jestli hráč stojí tak blbě, že může jít po dohrání hlavou na mantinel, tak opět - je to volba toho dojíždějícího, jestli ho tam hlavou napřed pošle nebo ne. Že spíš občas vypnou mozek ti, co faulují a je jim jedno, jestli někoho přizabijou, to je neomlouvá. Vinu prostě nese vždy jen to hovado, které něco takového provede a jestli se není schopno kontrolovat - tím spíš by mu mělo být pro dobro ostatních zakázáno vkročit na led.
Pro slovní inzultace naopak z tebou zmíněných důvodů pochopení mám a zmíněný Phoenicopterus Budovicius to patrně stejně nemyslel vážne, neb jistě věděl, že h*vno lze zapálit jen velmi těžko... Smajlík
 
 
jeníčekjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
10.02.2019, 06:16
 
...člověka při takovýchto hrůzných faulech až zamrazí, ale né každý takovýto zákrok (faul), je vždy ze
strany dohrávajícího úmyslně likvidační ..a né vždy je postižený (často na nosítkách) úplně bez viny. Je až nepochopitelné, jak bezstarostně se někdy hráči v nebezpečném prostoru u mantinelu chovají.. Ti kluci to hrají dlouhá léta. Jsou na tyto situace trénovaní ..trenéry upozorňovaní, vědí k čemu může dojít a přesto se stává dosti často, že zkušený borec čelem k manťáku úplně vypne.. a je myšlenkami kdesi s dětmi, na "výletě do zoo". Nesleduje hru, soupeř (třeba i s loktem nahoře) jej dohraje a malér (velký rozruch) je na světě. Přičemž do zápasu jdou všichni většinou s tím, že si po utkání podají ruce a půjdou si v poklidu každý svou cestou. Osobně nevěřím tomu, že jde do zápasu někdo s úmyslem, poslat soupeře do nemocnice ..či mu dokonce ukončí kariéru.. Hráči jsou často pod velkým psychickým tlakem. Dostávají se mnohdy do psychické nepohody ..kterou nejednou umocňují i chybná (nespravedlivá) rozhodnutí sudích a ne každý dokáže držet své emoce na uzdě. Pak se může i stát, že borci (zdravím Karaba ) šlehájí plameny z úst a nejenom, že ohrožuje sudího a své okolí.. ale hlavně.. porušuje tímto požární předpisy! ... Tedy, abych to trochu odlehčil. Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.02.2019, 21:49
 
Reakce na ScottieCZ: Hrozný následky nezaviněného úrazu ...
To je všude... Důvod proč už nehraju fotbal? Sedmnáctiletej trouba mi za stavu 5:1 dvě minuty před koncem v zápase okresního přeboru zajel skluzem na stojnou nohu tak, že jsem měl 2 týdny kotník v sádře a zlomený to nebylo jen náhodou.

A reakce jeho spoluhráčů, fanoušků a trenéra? Super, to je nasazení, tak to má bejt. Rozhodčí to odpískal, ale kartu nedal, přitom to bylo nejmíň na žlutou (pozdě, zezadu, kluci říkali, že to vypadalo hrozně). Ani se mi neomluvil. Omluvil se jen jejich gólman, co stál asi 50 metrů od toho.

O týden později stejnej rozhodčí a podobná věc - nechal hrát celej zápas jednoho beka naprosto prasácky, což po sérii jeho faulů vyústilo v to, že zlomil nohu skluzem klukovi, co měl tejden před maturitou a musel na operaci, takže maturoval v září místo v květnu. Faul ani neodpískal a ještě dal našemu kapitánovi žlutou za to, že se ho zeptal "to jako nebylo na kartu?" Do zápisu uvedl "nevhodné chování vůči rozhodčímu".

Dokud budou rozhodčí těhle soutěží machrovat se žlutýma kartama za vystrkanej dres a nejsou schopný pochopit, že jejich role na hřišti je pouze a jedině ochrana zdraví hráčů, tak mě tyhle příběhy překvapovat nebudou.

Ono je to i v tom našem pralesním hokeji... krosčeky, vražení na hrazení, lokty do hlavy, to se přehlíží, ale běda se s někým nezaviněně srazit - už jdeš ven za nedovolený bránění.
 
 
 
Hrozný následky nezaviněného úrazu při sportování při radost. Že se najde nějaký magor kdo je schopen v takové soutěži někoho zrakvit :-(
 
 
 
Reakce na zdcart: Dle mě, doživotní distanc. https://www...
To jako - do konce života???
 
 
09.02.2019, 19:23
 
Dle mě, doživotní distanc.
odkaz
 
 
Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
09.02.2019, 17:18
 
Co se mrknout jak se hraje v Šumperku? odkaz
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
09.02.2019, 14:57
 
Reakce na To=M=š: Nevím, jak moc hrozí, že se do ELH poh...
Vidím to úplně stejně. A nejen LEV, ale jak podobné projekty dopadly i ve fotbale, je všeobecně známé. Tím spíš v případě hokeje asi nehrozí, že by někdo zakládal nějaké hokejové Drnovice někde, kde nebude mít odpovídající zimák.
 
 
 
Reakce na To=M=š: Nevím, jak moc hrozí, že se do ELH poh...
Smrt hokejového Lva nastala, protože ho už nemá kdo živit. Podle informací serveru iDNES.cz se nepodařilo akcionářům Jevgeniji Myškovskému a Petru Speychalovi najít dostatek peněz na rozpočet, který loni činil zhruba 750 milionů korun.
Problém je v tom, že firma Gazprom - hlavní sponzor soutěže - seškrtala o polovinu finance určené na provoz klubů v KHL.
Zdroj: odkaz
 
 
 
Konečně. Plzeňský útočník Nedorost je na ledě, po třech měsících
odkaz
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Ono totiž tohle uzavření by dávalo s...
Nevím, jak moc hrozí, že se do ELH pohrnou týmy bez tradice. Z krajských měst nehraje ELH jen Jihlava, Ústí a my. Pak je tu ještě Znojmo, Vsetín, Kladno, Prostějov, Přerov a možná Havířov. Že by vznikl nějaký nový tým na zelené louce jen proto, že bude ELH otevřená, není moc pravděpodobné. Možná tak v Praze s ruským nebo čínským kapitálem, ale jak dopadl Lev Praha všichni víme.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Akce pro naše fanoušky! V sobotu od 9:00 proběhne otevřený trénink, kdy naši trenéři budou udělovat pokyny do mikrofonů, aby si...

V sobotu v 9 hodin máte výjimečnou příležitost nahlédnout Motoru ''do kuchyně''. Otevřený trénink s pokyny trenéra Prospala v...

Ve včerejším večerním utkání jsme prohráli s Lincem, o jedinou naší trefu se postaral Jan Veselý. Foto: @bwlinz #priprava

REPORTÁŽ | Ani v dalším venkovním přípravném utkání jsme nedokázali zvítězit, na ledě Lince jsme prohráli 1:4. bit.ly/2HcRHgC