ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
09.06.2019, 14:50
 
Reakce na alkac: Jestli sudí pískají dobře nebo špatně, ...
Boston nemám rád hlavně kvůli tomu, jak vždycky brečí, teď to jenom potvrzují. Jinak pokud v PO nehraje můj tým, ve většině případů fandím outsiderovi. Blues mají letos navíc pěknej příběh, ještě v prosinci nejhorší tým NHL, který teď hraje finále, krásný hokej, co produkují, moje sympatie k nim jenom zvyšují.

Úmyslně hlavu trefit nechtěl, asi si neuvědomuješ, v jaký rychlosti se obzvlášť NHL hraje. Když ti to 4x zpomalí, vypadá to jinak. Šlo o úmysl trefit protihráče, to ano. Kam to bude, to Barbasheva moc nezajímalo a ani si to nemohl vybrat. A pokud mu tu hlavu trefí, je trest naprosto v pořádku, nevím, co je na tom nepochopitelného. Jenom představa, jak někdo lítá a targetuje hlavu soupeře, je naprosto směšná a nereálná. Hráč chce soupeře prostě sestřelit a jestli během tý vteřiny dá hlavu o 20 cm dolů a trefí ji nebo se narovná a dostane jenom do ramene, to si nevybereš. Ustupovat ale nelze, ve finále SC obzvlášť ne. Hitů, který mohou dopadnout stejně, má Boston 5 za zápas a je to tak správně. Hraje se o nejcennější hokejovou trofej na světě a ne o soudek s kamarádama na dvorku. Jestli soupeři ustoupíš jenom o centimetr a ukážeš jakoukoli slabost, končíš.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.06.2019, 13:33
 
Reakce na Drew: Viz můj první příspěvek na toto téma, al...
ale tady vůbec nejde o rozhodčí a to, jak pískají, ale o to, že si někdo (STL) plete tvrdou hru se zákěřnou, což je prostě velkej rozdíl. A bohužel to vypadá, že tím dokonce získají SC...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
09.06.2019, 13:12
 
Reakce na Drew: Viz můj první příspěvek na toto téma, al...
Jestli sudí pískají dobře nebo špatně, to je věc jedna, jak se hráč chová na ledě, je věc druhá. Jde mi o to, že omlouvat "údělem agresivního stylu" zákrok, při kterém trefí faulující úmyslně soupeřovu hlavu a současně souhlasit s potrestáním faulujícího hráče, mi přijde docela schizofrenní. Buď teda všechny tyhle prasečiny jsou podle tebe v pořádku, protože holt "úděl agresivního stylu," nebo v pořádku nejsou a mají se trestat. Všechno mezi tím je jen snaha to okecat. Ovšem z toho, co píšeš a jak to píšeš, je docela výrazně cítit zaujatost vůči Bostonu, takže cítím, že vítr vane odtud. Ale to neber ve zlém. (a jen pro pořádek, já ve finále SC nefandím nikomu, resp. právě s ohledem na prasáckou hru STL jsem začal mírně přát BOS)
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
09.06.2019, 11:43
 
Reakce na alkac: Jako třeba ten "tvrdý hit" před rozhodu...
Viz můj první příspěvek na toto téma, ale klidně ti to zopakuju. Letos pískají rozhodčí v NHL hodně špatně, ale nikomu se nenadržuje. Situace před druhým gólem byla další chyba v pořadí, nic víc. Bruins by se raději měli soustředit na skutečný problémy a ne na to, že je na ně někdo moc moc moc zlý a “mlátí” je. Buď jim funguje elitní lajna a jsou k nezastavení nebo ne a jsou poloviční, nic mezi. To je příčina momentálního stavu série.
 
 
radek66radek66 | Praha
Reagovat
09.06.2019, 11:10
 
Reakce na MARSCH: Navíc kádr má své limity a na postup t...
jo jen tak mimochodem ten kádr měl svoje limity a postup byl v nedohlednu Smajlík
 
 
 
Reakce na Paav: Snad tuhle šanci využiju a Chomutov nezk...

Snad ví do čeho se pouští.
Můj názor na situaci v Chomoutově je takový, že budou rádi když vůbec rozjedou sezónu. Teda alespoň selský rozum velí, aby nebyla udělena licence pro profi soutěž. Ale žijeme v Babišstánu, tady je opravdu možné vše. Tak bůh s Martinem Smajlík
 
 
 
Snad tuhle šanci využiju a Chomutov nezklamu, doufá trenér Štrba

odkaz
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
09.06.2019, 09:34
 
Reakce na Kobson: a k čemu ti to bude? někdy moc zvědavo...
Vím ho, neřekl jsem ho, ale přesto si myslím, že není důvod ho tajit. Nebo si myslíš, že k modlám se má jen vzhlížet a nebo se na ně dívat jako na normální lidi z masa a kostí, kteří mají své blízké a kteří žijí stejným životem jako ostatní.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
09.06.2019, 08:10
 
Reakce na Drew: Prosím? Většina zákroků ze strany Přerov...
Jako třeba ten "tvrdý hit" před rozhodujícím gólem minule, ne? Kolik hráčů a jak vážně by museli bezmozkoidní bluesmani zrakvit, abys to přestal omlouvat "údělem agresivního stylu"? V zápase s Kanadou na MS 97 by to jejich vystoupení také asi šlo při troše fantazie označit za "úděl agresivního stylu" (a tím nemyslím jen ten závěr).
 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
09.06.2019, 07:40
 
Reakce na m_lade_j: Pochopil jsem velmi dobře a ty to ví...
Smajlík Jdi se léčit … naštvanej? Jak můžu být naštvaný, když s tím nic neudělám … Smajlík Nikde jsem nenapsal, že je nechápu … a evidentně nejsem jediný, kdo má bludné představy o patriotismu … takový Jágr s Plekancem, to není žádný argument, ale chápu tě … jsi nemocný.
 
 
KobsonKobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
Reagovat
08.06.2019, 19:28
 
Reakce na zbyna-ck: Jasně, i to je možnost, já třeba tot...
a k čemu ti to bude? někdy moc zvědavosti škodí. Třeba neudělal nějakou chybu ani jeden, jen to prostě vyprchalo... ale to jen nahazuji. Stav je jaký je a nemyslím že toto rozhodnutí patří mezi ty, které mají vědět fanoušci.
Haberman44: třeba se nejedná s jedním, ´třeba vybíráme .... jasně ať nepřebereme... uvidíme. Myslím, že to už dlouho trvat nebude než bude hotovo. Nějaká jména jsou volná a mezi nimi jsou i celkem zajímavá. Navíc pořád platí, že už nejsou zavřené ani hranice.... uvidíme
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
08.06.2019, 18:49
 
Reakce na kerschlic00: Takže když nás likvidoval Přerov,...
Prosím? Většina zákroků ze strany Přerova bylo právě to osekávání a různé zákeřnosti. Tvrdých hitů bylo minimum.
 
 
 
Reakce na quak: Svět se v 3.14ču obrací. Quak musí souhl...
Kdo by to taky čekal, že z Lojzy polezou takový moudra....
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
08.06.2019, 18:37
 
Reakce na Paav: Kdyby mě poslechli... Hadamczikovi vadí ...
Svět se v 3.14ču obrací. Quak musí souhlasit s Lojzou (sic). Opakuji, s Lojzou...🙈
 
 
 
Reakce na Drew: Jenom neustoupí z jediného souboje a dos...
Takže když nás likvidoval Přerov, tak to byl jen úděl agresivního stylu. Aha, tak teď už se na to dívám jinak.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
08.06.2019, 17:35
 
Reakce na zbyna-ck: Hele, já mám taky rád tvrdej hokej, ...
Jenom neustoupí z jediného souboje a dostalo je to tam, kde teď jsou. Že to občas vede k takovým zákrokům, to je holt úděl agresivního stylu. Pořád lepší než osekávání a hákování, co se v dnešním hokeji protlačuje.
 
 
 
Kdyby mě poslechli... Hadamczikovi vadí nekorektní postupy v Česku
odkaz
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
08.06.2019, 17:26
 
Reakce na Drew: No a? Ono se to ve zpomalení hezky pitvá...
Hele, já mám taky rád tvrdej hokej, ale oni hrajou chvilema fakt jak bezmozci... Tvrdou hru si představuju jinak...
 
 
 
Reakce na Drew: No a? Ono se to ve zpomalení hezky pitvá...
Nemám nic proti tvrdé hře. Zeptej se Hertla, jestli to bere stejně Smajlík
Někdo to tak má, úspěch za každou cenu.
 
 
 
Reakce na switch: tak se pozastavuj … sice to nevyřeší t...
Pochopil jsem velmi dobře a ty to víš. Problémy tu máš očividně ty a to hned dva. Jsi naštvaný, že někdo nechce hrát prales, protože máš bludný představy o patriotismu ve sportu. Ten druhej problém je, že nemáš argument na tvůj pláč mimo mísu a zkoušíš mě udělat na nepochopení textu hláškou úplně mimo kontext.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??

Před 30 lety zemřel ve věku nedožitých 74 let bývalý útočník Leopold Vávra. V ČB 16 sezon, cca 100 mistrovských zápasů, min. 53...

Obra´nce JAKUB SUCHA´NEK rozebi´ra´, jak se prˇipravuje na novou sezonu nebo co rˇi´ka´ na novy´ forma´t souteˇzˇe. Nejen na to...