ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
10.08.2019, 12:54
 
Reakce na MARSCH: Ona i taková nabídka jihlavskýho fansh...
Jihlavu jsem tu před časem v dané souvislosti také zmiňoval. Oproti nám nebe a dudy.
 
 
 
Reakce na fofana: Že by zrovna ukradené šunty od Eliáše ...
Budeš se divit,ale Eliáš jde lidem na ruku a nechá pro ně vyrobit takřka cokoliv na přání.Jednou za každou sezónu tam vždy ze zvědavosti nakouknu a špatné věci a suvenýry tam nemá,v porovnání s ofikem samozřejmě.Další důležitá věc je cena a tu má na všem nasazenou tak akorát,narozdíl od ofika... Na to lidi také slyší.Nic jsem u něj nekoupil už jen s principu,ale kdybych v této situaci ohledně Eliáše a klubu nebyl tak zarytej,určitě bych si tam vybral a pár věcí nakoupil.Ale né každý to má jako já a nakoupí tam,protože ani neví že je s ním klub ve sporu.Ve výběru a ceně vede jasně Eliáš.Ale určitě mu tu nechci dělat reklamu,takhle ať to nikdo nebere,jen píšu jak se věci mají.Ten přístup majitele ofika mu hraje do not Smajlík .
 
 
=M=Dědek=M=Dědek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
10.08.2019, 12:35
 
Reakce na Haberman44: Myslíš tím to,že když dělal klub t...
Hele anketa je anketa. Abys měl jakékoliv relevantní výsledky, potřebuješ nejprve kvalitativní výzkum, podle kterého pak zvolíš parametry kvantitativního výzkumu.
Otázka: "Jste spokojeni?" je samozřejmě k ničemu ve vztahu k průzkumu trhu. Potřebuješ klást otázky tak, aby lidi odpovídali skutečně na co se ptáš. Na "jste spokojeni?" ti odpoví lidi, které to nezajímá a je jim to jedno, že ano. A pak ti odpoví ano i lidi, kteří neradi konfrontace. A pak ti odpoví ano lidi, kteří motor fanaticky a nekriticky milují tak, že si koupí i lejno, když na něm bude logo. Výsledek můžeš vzít a hodit do koše.
Spíš potřebuješ položit následující otázky:
Máte zájem o =M= Merch? Ano/Ne (dotazníky s NE můžeš rovnou zahodit)
Navštívili jste v posledním půl roce Fanshop v Kity Kentru? Ano/Ne (dotazníky s NE můžeš rovnou zahodit)
Koupily jste si něco? Ano/Ne
Proč jste si něco koupily/ nic nekoupily? Možnosti: kvlitní/nekvalitní, levné/přiměřené/drahé, zajímavé/nezajímavé, servis super/ servis na draka.
Koupíte si něco v následujícím půl roce?

Atd...
Plus tam zakomponuješ otázky, jejichž odpovědi se vzájemně vylučují, tak, aby jsi mohl vyřadit "dementní" data.

Až s takto promyšleným postupem dostaneš něco smysluplného (když dodržíš repre. vzorek).
Vlastně je to věda a kšeft. Kdyby to šlo pořádně dělat na koleni, není to věda a už vůbec né kšeft.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
10.08.2019, 12:23
 
Hele, když už se furt řeší ten FanShop, možná si nechte povyprávět J.R. (nikoliv toho Havířovského hńupa) anabázi s dresem. Dostal ho o půl roku později a s blbým jménem.
 
 
 
Že by zrovna ukradené šunty od Eliáše zvedaly kredit fanshopu, to je docela vtipná představa Smajlík Smajlík Smajlík
Já jsem tedy nehlasoval. Jednou za dva roky si koupím dres a raději si stejně vydražím originál. Mám tu mikinu od Kappy a je super, nic jiného bych si nekoupil, protože se mi to nelíbí. V minulém fanshopu jsem si koupil asi 2 trička, nic jiného se mi taky nelíbilo. Ale já jsem asi divnej, mě se obvykle líbí tak 2 věci z jakéhokoli fanshopu Smajlík
 
 
 
Reakce na mrskman: Ja nebyl s fanshopem spokojenej uz pr...
Myslíš tím to,že když dělal klub tu svou anketu na webu+papíry v hale,tak někteří lidé hlasovali kladně v domnění toho,že fanshop =M= je vlastně hockeyland u koháče?Na tom něco bude.Osobně si myslím,že někteří opravdu nemají ani šajn kde vůbec ofikoshop je a berou ten u koháče jako ofiko.Proto i ta anketa asi dopadla tenkrát vesměs kladně,když pominu to,že někteří to vyplnili jistě bez rozmyslu,jen aby vlastně něco vyplnili a přitom dveře fanshopu ani neotevřeli.Tady na fóru má ta anketa jistě větší váhu.Zde je komunita lidí,kteří pro =M= žijou a jistě každý z nich ví kterej fanshop je ten oficiální a kde by rádi utráceli.
 
 
 
Ona i taková nabídka jihlavskýho fanshopu je taková, že se tam raději snad ani nedívejte. Ti mají provozovatele tedy ještě úplně jinýho.
I když co se týče dámskýho oblečení, taky bída.
 
 
 
Ja nebyl s fanshopem spokojenej uz pred Kappou. Byl jsem rad za zmenu, ale ted bych si kleknul pred puvodniho provozovatele a prosil o odpusteni.

Nevidel jsem tu anketu, ze ktere se vychazi ohledne spokojenosti, ale jaka je pravdepodobnost, ze nemale procento lidi povazuje za fanshop obchod, jehoz jmeno se nevyslovuje?
 
 
 
Jen se vrátím k výsledkům zdejší ankety...
Takže,za dva dny fungování se kromě lindemanna nevyjádřil směrem k fanshopu kladně vůbec nikdo a to se zapojilo daleko více hlasujících než 50.Nakonec i z lindemanna vypadlo,že to bral jako recesi a kladné hodnocení napsal aby jako vůbec nějaké bylo.Pak svůj postoj přehodnotil na hodnocení opačné.
Závěrečné hodnocení tedy je NAPROSTÝ DEBAKL v neprospěch oficiálního fanshopu.
Doufám že si to tu pročetl někdo z vedení fanshopu a zapracují na velkém zlepšení.
ZROVNA VÝSLEDKY ZDEJŠÍHO FÓRA MAJÍ SAKRA VELKOU VÁHU.Děkuji všem,kdo se do ankety zapojil Smajlík
 
 
 
Reakce na Paav: Tak v jeho případě asi rozhodlo něco jin...
Zkrátka Venca potřebuje střelce do každé lajny, abychom postoupili.. Jestli to nakonec tak dopadne, tak o Čjadovi se už nikdo nezmíní.
 
 
 
Reakce na langi123: Tak zrovna Čajda ty osobní souboje c...
Tak v jeho případě asi rozhodlo něco jiného:
"Největším překvapením je odchod zkušeného Heřmana, který navíc v klubu podepsal novou smlouvu. „V útoku ale vznikla velká konkurence a přišli kluci, kteří se nám líbili víc. Heřmi tady byl nějakou dobu a v určitých chvílích byl velmi platným hráčem. Bylo to jedno z těch těžkých rozhodnutí,“ neskrývá."
 
 
 
Reakce na Paav: Na tom posledním tréninkovém zápasu jsem...
Tak zrovna Čajda ty osobní souboje celkem vyhrával
 
 
PrstPrst | ≡ M ≡
Reagovat
09.08.2019, 23:45
 
Reakce na Evoorg: To máš v případě, že skutečně bude moc...
Předpokládám, že viróza na moc dlouho hráče nevyřazuje.
 
 
 
Reakce na Evoorg: No, moje zaujatost vyplývá spíše z loň...
Komplikovaná zlomeniny ruky po brutální sekeře fakt nesouvisí s věkem, sorry.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
09.08.2019, 21:54
 
Reakce na Prst: Pak mi připadá zbytečný ho odsuzovat pře...
To máš v případě, že skutečně bude moci brzo nastoupit, samozřejmě pravdu.
 
 
PrstPrst | ≡ M ≡
Reagovat
09.08.2019, 21:08
 
Reakce na Evoorg: No, moje zaujatost vyplývá spíše z loň...
Pak mi připadá zbytečný ho odsuzovat předem, když mluvíš o vybojování si místa.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
09.08.2019, 21:03
 
No, moje zaujatost vyplývá spíše z loňské sezóny, v níž mě rozhodně nepřesvědčil a pak z jeho rozšiřujícího se chorobopisu, jež dle mého spíše než s "neštěstím" souvisí s vysokým věkem. Přednosti mimo led mít samozřejmě může, ale těch zkušených veteránů, kteří by snad měli být schopni si v kabině vzít slovo, je i tak v kádru až až a furt to beru tak, že se tu jasně prezentovalo, že ti hráči si musí v konkurenci vybojovat své místo a tím pádem tu chci na konci přípravy 12-15 útočníků, jež si své místo vybojovali výkony a ne zásluhami.
 
 
 
Zmiňovat ho navíc v souvislosti s Heřmanem je taky trochu ujetý. Není Šimánkovo vina, že Heřman končí, nerozhodovalo se "buď jeden nebo druhej" a i kdyby jo, nebyla by to jeho vina.
 
 
PrstPrst | ≡ M ≡
Reagovat
09.08.2019, 19:45
 
Šimi není zrněnej, bere antibiotika. Taky nerozumím řečem, že zas promarodí letní přípravu. Co vím, tak sucho absolvoval komplet a na ledě bude co nevidět. Připadá mi, že se s ním v očích spousty lidí pořád táhne ten Hradec. Co jsem slyšel, tak břišáky má letos nejvyrýsovanější v kariéře a nebojím se, že v kondičních testech nebyl opět nahoře. Sám po loňské sezóně prý přemýšlel o konci, ale vedení ho přemluvilo. Zřejmě u něj vidí komplexnější roli než top hráče do prvních dvou lajn. Já bych se soudy vyčkal a nechal to na trenérovi. Pokud se mu konečně vyhnou zranění (a že na ně má v posledních letech smůlu), tak bude platnej nejen na ledě, ale i v kabině.
 
 
 
Cajdy je mi ted taky lito Smajlík - vsichni podobni hraci, kteri hrajou jeho "kurewskym" stylem jsou fanousky oblibeni a u soupere nenavideni... Bohuzel nemuzeme hrat celou sezonu na 7 utoku (vzpomente si na problemy s "nevytezovanim" nekterych hracu a jejich uprkem) - navic jak rikal Totter, my se s nimi neloucime a verim, ze si je bude moct =M= z pripadnych hostovacek stahnout -> takze pro obe strany je lepsi, kdyz budou hrat ostry zapasy, kde budou mit slusnej "ajstajm" nez aby lestili lavku a 3 minutky si tukli / pripadne koukali jen z tribuny...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga

Dnes nás čeká Slavia a my nastoupíme v této sestavě! Váš tip na výsledek? #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvSLA

×
×
Dnes v 12:00 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
HC Sparta Praha
×
×
Dnes v 17:00 | Muži
VHK Robe Vsetín
ČEZ Motor Č. Budějovice
×
×
Dnes v 13:00 | U17
HC Dukla Jihlava
ČEZ Motor Č. Budějovice