ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
04.10.2019, 18:12
 
Reakce na zdcart: Nedávno Petr Ton v rozhovoru pověděl,...
zaznělo to už v mnoha rozhovorech a jestli je to pravda, tak tomu moc nerozumím... Borec s nejvyšší trenérskou třídou nepozná, že mu hráči odjezdí trénink na půl plynu? Nebo mu to nevadí a přijde mu to ok? To ten trenér neumí na hráče houknout, nebo je namotivovat, aby makali naplno? To je to vážně tak těžký písknout a přerušit cvičení, vysvětlit hráčům, že takhle teda ne a znovu?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
04.10.2019, 11:19
 
Reakce na carramela: dělam to nerad, fakt se nechci doha...
Hodně dobrej rozhovor. Ostatně se Špačkem jsem snad ještě nečetl špatnej rozhovor...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
04.10.2019, 10:05
 
Reakce na Ivánek48: Mluviti stříbro, mlčeti zlato. Snad ...
Šlo mi právě o to, že ten hyenimus je to, že se jeho smrt snaží hned populisticky využít někdo pro svoje vlastní účely a zviditelnění. Ale očividně se neshodnem (hned jsi začal urážet), tak bych to nechal být. Navíc píšu "možná, že...", ale to už je asi úplně pod rozlišovací schopnost...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
04.10.2019, 08:56
 
Njn Karel Gott se díky naší vládnoucí garnituře dostal do pozice příslovečného "neznámého vojína" z písničky jiného Karla...

Možná, že kdyby oba Karlové dostali možnost, s gustem by Babišovi v duetu zazpívali "co tady civíte, vlezte mi někam, copak si myslíte, že na to čekám..." nebo třeba ještě výstižnější "a jednou za čas se páni ustrnou a přijdou poklečet, je to trapas, když s pózou mistrnou zkoušejí zabrečet..." Smajlík

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
03.10.2019, 22:12
 
Reakce na alkac: "Číňané seděli hned osmkrát na trestné ...
to se jim snad povedlo zkompletovat všechny technický vyloučení, ne? Smajlík bude se tomu odteď říkat "China hattrick"? Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
03.10.2019, 21:27
 
Slávisti 4 góly ve třetí třetině na Vsetíně a výhra 5:4. Takže po Porubě dali dalšího papírovýho favorita...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
01.10.2019, 19:36
 
Reakce na alkac: Zase by taková mužstva víc vítězila, hr...
no jo, ale to je pořád jen jeden rozměr a dost si to idealizuješ. Co třeba hráči - jaký by brali v takový druhý lize peníze? Imho by to vedlo k tomu, že nejlepší by šli do nejvyšší soutěže a na tu druhou soutěž by zbyli hráči, co je vejš nikdo nechce. Navíc by to rozjelo odchody ven. Při vší úctě k němu - když může Kuchec hrát 2. ligu v Německu, hráč ze třetí pětky v Kometě tam může hrát nejvyšší soutěž. Takže proč by (kdyby na něj nezbylo místo) hrál prales, když může jít ven za lepší prachy?

A o sponzorech ani nemluvě... Tady je Motor jedinej vyšší hokej široko daleko, jinde jsou ELH kluby blíž a to zase rozevře nůžky.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
01.10.2019, 19:15
 
Reakce na alkac: Hele, zase si vezmi, že kdyby byly řekn...
Jde o to, že tady by třeba lidi chodili i na Přerov atd., ale co jinde? Vem si, že třeba na Slávii šla návštěvnost na 20% toho, co byla dřív a nevytrhne to ani Dukla, Vsetín nebo my. Představa, že lidi např. ve Zlíně nebo Litvínově chodí místo na Spartu nebo Kometu stejně ochotně na Prostějov nebo Porubu, je dost vedle...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
01.10.2019, 18:27
 
A ještě k tomu zúžení - jakmile se někde hraje druhá soutěž, jde dolů rapidně návštěvnost, hokej přestává lidi zajímat. Podívejte se na návštěvy na Slávii nebo v Chomutově a porovnejte to s návštěvností v ELH.

Zkrátka - vzít současný týmy ELH, přidat k nim nás, Vsetín, Duklu, Chomutov a třeba Havířov s Přerovem (nebo Prostějov, Porubu, Slávii, to už je jedno...) A je tu soutěž pro 20 celků. Vyřeší se tím problém s rozmělněním hráčský kvality a ostatní celky ChL můžou být naplno farmy. Má to ale několik háčků - opravdu by to pomohlo mladým? Co kluby "na hraně" typu Třebíč, Litky nebo FM? Nepřetížilo by to některý regiony (sever a Ostravsko)?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
30.09.2019, 20:20
 
Reakce na Jokyk_2: -góly týmy -mě se daří -takový beci -...
Problém je, že když za to někdo bere peníze, měl by zvládat obě stránky. Dokonale.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
28.09.2019, 20:33
 
Mně to tak špatný nepřišlo. Vyjma pasáže okolo 30-40. minuty, tam jsem si říkal, že jestli třetí třetina bude stejná, tak je hotovo. Naštěstí nebyla. Veliký oživení byl Bery, složení útoků dneska dávalo smysl a Kloz mi fakt nechyběl. Stejně tak Christov. Bery hraje daleko líp.

Takovej obrat v závěru může tým dost nakopnout, Venkrbec dal dobrou haluz, třeba mu to pomůže. Nad jednou věcí se ale přece jen pozastavím.

Nechápu, jak probíhá příprava rozhodčích na zápas, ale očividně se rozhodli, že se dneska prostě krosčeky nepočítají jako fauly. Přerov jich rozdal za zápas snad 15, většinou očividných metr od rozhodčího a nic. Nejvíc mě točil ten jejich kapitán, to je opravdu dem__t k pohledání. Na každý (!) dohrání odpovídal tím, že se ohnal hokejkou, nebo s ní píchl, nebo dal krosček. Přerov jsou ve skutečnosti přecitlivělý baletky, co absolutně neumí unést tvrdou hru a umí jen prasit. Záhadou mi je, že jim to prochází.

Co bych si od nich vzal okamžitě je již zmíněná kompaktnost a buly, ty mají fakt parádní.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.09.2019, 10:52
 
Reakce na alkac: Celkem zajímavé... https://hokej.cz/hok...
Přerov 3 lidi v první desítce. Solidní... Celkově ten Pšurný podává dobrý výkony. Trochu mě překvapila statistika u Vampoly, čekal bych víc než 50%.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.09.2019, 10:29
 
Reakce na Drew: To si vydržel celkem dlouho. Mě ten pral...
Trošku mi připadá, že se tohle "přelilo" i na hráče. Stejně jako pro nás je těžký se namotivovat na to, aby nás zápas proti Kadani bavil, je to asi těžký i pro ně. Ale pořád si říkám, že přece když vyjdou z tý kabiny a v domácím zápase na ně čeká 5000+ lidí, tak musí zapnout naplno prostě z principu. Venku, když je na stadionu 120 platících, rozumím tomu, že se hraje "na krev" těžko.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.09.2019, 08:14
 
Špatnej výkon přijít může, ale dva za sebou snad ne, takže zítra bych taky čekal daleko lepší hru a výsledek. Uvidíme, s čím přijede Přerov. Někdy hrajou dost ofenzivně s rychlým bruslením, jindy zase betonujou a hrajou dost úporně a silově. Normálně bych napsal, že bych si přál tu první variantu, ale když vidím, jak nám to nesvědčí...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.09.2019, 12:08
 
Reakce na alkac: Jo, na tom Rendově trestu se zase pruha...
tak hlavně bych jako totální trapárnu vypíchl to, co pak pískli Litoměřicím. To byla ukázková kompenzace, kdy Litoměřice šly ven za něco, co absolutně nebyl faul. Ale rozhodčí tím chtěli vyrovnat, že naprosto ustřelili s vyloučením Rendy.

Jinak Kloz do Pardubic, to se dalo čekat. Otázka je, co dál. Se zraněným Endálem jsme najednou na 14 útočnících (reálně tedy 13), takže šíře kádru v útoku je fuč. Jsme na normálu. A v obraně cca jeden hráč chybí. No ještě bude s tvorbou kádru a stabilizací sestavy moře práce.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.09.2019, 11:28
 
tak když se od nás nikdo ani nepokusil o fyzickou hru, pak jsou kila spíš na škodu, protože dáš soupeři možnost přebruslit. Což se přesně stalo. Ze včerejška si vybavím dva pokusy o hit. Pavel za stavu 0:4 a Novák za stavu 0:2, ale to bylo spíš omylem, když nevybral zatáčku.

Jo a vlastně Renda při tom vyloučení na 2+10.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.09.2019, 08:35
 
Reakce na MARSCH: Mne ty powerplay prisly jako zajimavej...
Mně teda to powerplay přišlo jako naprostý pohřbení zápasu, protože Litky nás očividně celej zápas přebruslovaly a přehrávaly na puku. Nebyli jsme schopní je pořádně zamknout a pravidelně nám oni ujížděli přes střední pásmo s pukem na hokejce. V takovou chvíli hrát PP deset minut před koncem byla jasná sebevražda.

Nehledě na to, že to vypadalo, že se s tím zápasem dá ještě něco málo dělat.

2Siky: tak jasně, že jim Venca neřekl v kabině, že mají hrát bezkontaktně a přihrávat si hůř než dorostenky. Ale problém je v tom, že to vypadá, že na tenhle typ soupeřů prostě neumíme. Už loni se ukázalo, že Litky a Bencle nám nesvědčí a Havířov v PO pak ukázal, že s dobře bruslícím soupeřem, kterej hraje tvrdě, máme opravdu problémy. A letos se to opakuje a vypadá to, že zatím na to neumíme reagovat.

A že se tady mluví u některých jedinců o posazení na tribunu, neřkuli trejdu, to se po včerejšku opravdu není čemu divit. Že obrana a obranná hra celkově potřebuje posílit je po včerejšku taky nad slunce jasný. S tímhle chaosem do PO nemůžem.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.09.2019, 21:05
 
dnešek se těžko komentuje. Myslím těžko bez užití sprostých slov. Jakože fakt. Já jsem hodně tolerantní a mám pochopení pro občasnej výpadek formy a "zápas blbec", kterej čas od času musí přijít na každej mančaft. Ale dneska to nebyl výpadek formy, ani nějaká vrtkavost štěstěny.

Gratuluju Evoorgovi, protože jeho připodobnění ke koncertu kapely bylo tak dokonalý, že jsme se mu po hokeji smáli snad 10 minut a navrhujeme redakci webu, aby ten text dala do perexu článku o tomhle zápase. Je to dokonale vystihující.

Co k zápasu napsat? Všechno špatně. Strmeň je snad jedinej, kdo může jít spát s čistým svědomím. Jinak hrůza, děs, parodie na hokej. Několik zásadních bodů:

1) nebruslíme. Letos nás v playoff zničí první trochu bruslivej tým v poměru 4:0, 4:1. Kloz má jen jednu rychlost a nezrychlí ani když je před ním volný střední pásmo a může jít do přečíslení.

2) Naši beci totálně nestíhají, pokud soupeř hraje hokej. Jo, na silový týmy typu Jihlava, kdy soupeř hraje víceméně na nahazování puku, na ty to stačí. Jak hraje soupeř kombinačně, v rychlosti a technicky, je s náma konec.

3) Útoky nefungujou, tohle složení je špatný a je třeba hledat jiný. Co třeba to, který fungovalo v přípravě? Úplně mimo jsou Gilbert, Novák, Kloz a Christov. Ti jsou na ledě fakt do počtu.

4) Jak tu většinou Václava hájím, dneska bych mu zásadně vyčetl jednu věc. Předesílám, že těch prvních cca 50 minut jde jasně za hráči. Ale nesmysl s odvoláním brankáře, když jsme právě dali na 1:4 a se zápasem se dalo aspoň něco málo udělat, ten jsem fakt nepochopil. Může to mít smysl. Ale v situaci, kdy vidím, že můj tým soupeře přehrává a přebrusluje. Dneska nás Litoměřice prostě smazaly a přesilovka aspoň 5na4 byla maličká naděje na gól na 2:4. Kdyby padl, je 8 minut do konce a stát se může leccos. 6na4 není žádná extra výhoda, byla jen otázka času, kdy gól dostaneme. Že padl z vlastního pásma, je náhoda, ale o 10 sekund později by stejně Litky vyvezly puk normálně na hokejce se stejným koncem. Tohle bylo ukvapený a byl to nesmysl. Kdyby byl stav 3:5 a všechny 3 góly jsme dali v přesilovkách, ok. Ale takhle?

5) Hrajeme balet. Čajda chybí a chybět bude dál, pokud tady bude na ledě 20 borců, co se raději ani nezpotí, natož aby hráli důrazně. Odpadáváme v soubojích jak švestky a neumíme dohrát hráče.

Dneska opravdu katastrofální výkon a hráči můžou bejt rádi, že dohrávali aspoň před dvěma tisíci diváků, protože kdyby tam po druhý třetině sedělo 50 lidí, nemohl by se nikdo divit.

Omlouvám se za tapetu.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.09.2019, 12:49
 
Jinak jak to vidíte dneska? Mám trochu obavu z rychlonohých kluků z Litoměřic, abychom v obraně nepropadali každých pár minut. Ale snad to bude ok a uhrajeme 3 body. Chtělo by to udržet kontakt s Porubou (domácí zápas s Benátkama asi zvládne), nenechat si jí odskočit a zároveň tím vytvářet tlak na Jihlavu a Vsetín.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.09.2019, 11:47
 
Reakce na Paav: Ne to jsem tak určitě nemyslel. Jen krát...
kostelec zeitung už má taky placenou sekci premium. Rozdíl mezi placenou a neplacenou verzí je v tom, že je v článku jen 6 pravopisných chyb namísto obvyklých sedmi Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny slaví bývalý útočník Motoru Jaroslav Pařízek, v A týmu hrál 1 sezonu, celkem 25 zápasů a zaznamenal 3 gólové...

45. narozeniny slaví trenér Motoru Václav Prospal. Jako hráč v ČB 2 sezony, 74 zápasů (52+89). Člen postupového týmu 2005.V NHL a...

Před 135 lety se narodil JUDr. Zdeněk Černý. Hokejový zakladatel, díky němuž se 12. 1. 1913 hrál poprvé v Českých Budějovicích...

Přestože elitní Venkrbcův útok dostal protentokrát volno, Motor otočil zápas a vyhrál i pátý vzájemný duel sezony se Vsetínem!...