ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.05.2019, 11:48
 
Hokejový útočník David Stach nebude hrát za Spartu, kam zamířil na začátku měsíce po třech letech strávených v Plzni. Pro odchod se rozhodl z osobních důvodů a po vzájemné dohodě smlouvu předčasně ukončil.

Toho berem ! Smajlík
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.05.2019, 15:10
 
Reakce na KohyCZ: Úroveň si každý představuje jinak a sa...
Novináři nesou svůj podíl odpovědnosti na zhrubnutí veřejného prostoru. Tím, že se svým psaním podbízí nejnižším pudům (protože prachy), umožňují, aby hrubé vyjadřování bylo bráno jako norma.

O gramatice a stylistice ani nemluvě. V novinách má být k vidění nejkvalitnější jazyk vůbec (pokud pomineme beletrii apod.). Mistrné ovládání psaného slova by mělo být naprostým základem novinařiny. Novinář si nesmí dovolit byť jedinou pravopisnou chybu, o chybách v tvarosloví a větné skladbě ani nemluvě. Neexistuje, že novinář použije špatně přechodník, neexistuje, že napíše "bysme", neexistuje, že neumí napsat správně spřežku (viděl jsem nedávno v novinách "z řídka", nebo "auta jezdily", to bys blil...)

Proč? Protože tohle požadujeme po obyčejných lidech, novinář má být ještě dál, má umět jazyk stejně, jako chirurg ovládá anatomii, jako astrofyzik ovládá teorii relativity, jako geograf umí číst z mapy, jako matematik umí řešit kvadratickou rovnici, jako jazzový klavírista umí stupnice. Je to naprostý základ toho řemesla.

Že to tak není? No není, protože to po nich nikdo nechce. Ani fakulty, ani zaměstnavatelé, ani čtenáři. A nějaká stavovská čest je dávno v čudu a jde jen o to, aby se sypaly prachy z inzerce.

A když člověk napíše autorovi článku, že má v článku chybu, udělá novinář co? Odpovdí arogantně. Stalo se mi to tolikrát, že to jde pokládat za normu. Už na chyby neupozorňuju, jen se doma směju hlouposti toho, kdo je napsal.
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.05.2019, 13:05
 
Reakce na quak: Já bych byl ke Sportu poněkud smířlivějš...
Jasně, že tak nepíšou "všichni". Ale to vyznění toho periodika je jednoznačně bulvární.

Důvod, proč jsem přestal Sport pravidelně kupovat (dřív denně) byl ten, že v něm začaly převažovat články plné rádobysenzací, expresivních hodnocení ("takové chyby dělá jen pitomec", "katastrofa v Londýně", "mamlasové z Prahy"...) a posledním impulsem k tomu přestat Sport sledovat systematicky byla změna poslední dvoustrany na bulvární prasárnu typu Prásk!, kde se člověk dočte leda to, že někdo chodí s herečkou, jinej se nechal potetovat a třetí si koupil chameleona... jako fakt?

Myslím si, že se i o sportu dá psát věcně a slušně. Bohužel tu moc takových není. Takže třeba o NHL si čtu na nepřeložené verzi nhl.com, tenis sleduju přes konkrétní stránky grandslamů a třeba MS přes stránky ČT, kde jsou i výborný sloupky.
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.05.2019, 10:24
 
Reakce na Paav: Zářez roku v NHL!? Čtyři sudí potopili S...
Šmarjá, to jsou zase bulvární kecy, to je děs. Zajímalo by mě, jestli ten novinář viděl CELEJ zápas. Odhaduju, že ani omylem. Tiskovou zprávu o zápase převzal, následně se podíval na 20 sekund videa toho posledního gólu a to je všechno. Je naprosto katastrofální, že lidi, co píšou o NHL, na ní vůbec nekoukají.

St. Louis dneska třeba dalo gól poté, co vyhodilo puk mimo hřiště v obranným pásmu. A ten hráč, co dal gól, měl bejt ten, kdo by seděl na trestný. Tý situaci před rozhodujícím gólem zase předcházel faul na Meiera, zkrátka rozhodčí nezařízli St. Louis, oni udělali chyby na obě strany.

Jasně, psal jsem tu, že tenhle gól neměl platit, byla to jasná přihrávka rukou. Ale žvásty typu "zářez roku" jasně ukazujou, že úroveň Sportu je fakt na dně. Totální žumpa. Kdyby někteří ti borci, co tam píšou, nepsali o sportu, tak můžou tak leda psát pro Aha! nebo podobnej výkvět.
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.05.2019, 06:37
 
Jakkoliv fandím SJ, tak dnešní rozhodující gól rozhodně neměl platit... Vůbec nechápu, že tak zásadní moment se nesmí zkoumat na videu, přitom - o co jde? Ať se rozhodčí koukne na jakejkoliv spornej gól, proč jsou v pravidlech vymezený situace, kdy může a nemůže? Přihrávka rukou není na seznamu, takže se nesmí kouknout? I kdyby to třeba mělo rozhodnout sérii? Pitomost...
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.05.2019, 19:01
 
Reakce na KohyCZ: OK. Dneska si za trest po večeři nedám...
no jo, ale to budem plakat Smajlík
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.05.2019, 15:51
 
Reakce na Evoorg: Díky za osvětlení situace. Osobně jsem...
+ ještě vyplňovat soupisku a kontrolovat pravidla Smajlík

ale vážně... myslím, že takto nastavené to může fungovat, pokud je na pozici trenéra správný člověk a s VP jsme se trefili. Otázka je, co bude dál, až jednou VP nebude trenérem Motoru (a to se dřív nebo později stane). Ale to má smysl řešit, až to přijde, ne teď.
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.05.2019, 12:14
 
něco k zamyšlení i směrem k Motoru:

Kdo vyhraje buly, určuje tempo hry. Soupeř musí napadat, stojí ho to síly. „Někomu se to nezdá jako podstatná záležitost, ale časem zjistí, že buly je snad pomalu nejdůležitější ze všeho,“ podotýká naganský vítěz Martin Straka.
Zdroj: odkaz

Jinak mi celkově přijde hodně komický, že Motor má ve svojí hře už několik let snad všechny potíže, se kterýma se potýká i repre Smajlík
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.05.2019, 10:07
 
Reakce na Redaktor: Být tebou, tak se do toho volejbalu ...
nulový náklady asi nemyslel doslovně jako nulu, že jo... v porovnání s hokejem jsou rozhodně náklady na volejbalovej klub daleko menší. Už jen provoz haly pro tréninkový účely vyžaduje víc personálu. V hokeji má klub cca 2x víc hráčů pod smlouvou, jen kolik hokejek se zláme za sezonu? Má to ve volejbalu nějakej ekvivalent? Asi ne... Na volejbal potřebuješ nákoleníky, boty, trenky a dres. Porovnej to s kompletní hráčskou výstrojí v hokeji...

 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.05.2019, 19:38
 
Reakce na KohyCZ: V 1. B třídě i 6 a ještě k tomu jsem s...
nedal penaltu? Teda Hujere, ta kaňka v tvým věku... Smajlík
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.05.2019, 14:37
 
tady se to zase rozjelo... že máme v příchodech hráčů rezervy, to je jasný, na druhou stranu - s příchodem VP se procento povedených příchodů značně vylepšilo. Jeho výběru hráčů není důvod nevěřit.

Že se jako cíl vyhlašuje postup je naprosto logický. Za prvé Motor ani jinej účel svojí existence nemá, za druhý fanoušci chodí na tým, kterej chce hrát o postup a především - už vidím sponzora, jak sype peníze do týmu, jehož manažer přijde a řekne "hm, letos chceme hrát čtvrtfinále a pak se uvidí". ho*no. Má 6000 lidí na domácím zápase v prakticky každým kole? Musíš hrát o postup. Tečka.

že jsme dělali něco špatně, je jasný. Ale neznamená to, že děláme něco špatně teď. Jsem jen obyčejnej řadovej fanoušek, nemám žádný privilegovaný info z vnitřního prostředí klubu, ale z dálky mi připadá, že to najednou má konečně hlavu a patu. Budeme mít dvě přípravy za sebou stejnýho trenéra (naposledy Stavjaňa?), povedlo se udržet cca 15 hráčů a první příchody jsou rozhodně příslibem kvalitního posílení. Jasně, ještě všichni čekáme nejmíň 3-5 jmen a nejlépe i dárek v podobě udržení Karabáčka, ale to se prostě uvidí.

A poslední věc - za 5 let jsme hráli 3x baráž a 2x semifinále. Holt to v baráži ani jednou nevyšlo, nejblíž to bylo pod Stavjaňou. Tam se dalo (a mělo) postoupit. Ale letos byla baráž vcelku překvapivá (ten tým prošel totální přestavbou) a podle toho i dopadla.
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.05.2019, 20:05
 
Reakce na motor27: Dneska jsem koukal na 8 sérii a 5 díl...
pššš, teď si ho jdu pustit.. každopádně se mi nelíbí, kam se ten seriál vydal v posledních cca 10 dílech. Těším se na knížku Winds of Winter, snad to konečně dopíše. Akorát si předtím budu muset znovu přečíst všechny knížky (cca 6 tisíc stran), protože jsem toho hodně zapomněl.
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.05.2019, 18:48
 
tak tipovačka updatovaná. V tom listu "po lidech" můžete vidět body, v listu konkrétního zápasu vidíte tipy. Výsledek opět nikdo netrefil! Ukazuje se, že tipovat skóre danýho zápasu je strašně těžký. Vždyť ze 237 tipů byl správně jeden!

odkaz

k hokeji - holt jsme si vybrali slabší zápas, nebruslilo nám to, nebylo to dobrý. Přesilovky hodně špatný, snad se to trochu zvedne, ale moc tomu nevěřím, prostě je neumíme.
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.05.2019, 17:28
 
Rusáci hrajou líp, protože mají lepší hráče, víc bych v tom nehledal - přehrávají nás individuálně. Navíc mi připadá, že se dneska vůbec neumíme dostat do správnýho tempa. No a v kombinaci s přesilovkama ve stylu Motoru to dává jasnej výsledek.

Není třeba vyhrát všechny zápasy ve skupině, nějakej nepovedenej přijít musel. Lepší ztratit body se silným Ruskem, než s někým slabším.
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.05.2019, 15:59
 
Reakce na Kellewan: Cze-Rus 3:1...
pošli prosím i ostatní zápasy, ať je to snazší...

VojtaS.: Jen to ne, kdo by pak řídil? Smajlík
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.05.2019, 06:20
 
=M=Dědek, DaveMotor, Esra, Kellewan, kminda, KZB,Odyseus, quak, robert, Siky, Speeder, To-M-š, tomi-h, Tweety, VojtaS

Prosím o tipy Smajlík
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.05.2019, 07:52
 
Reakce na MaartyJay: Taky pošlu tipy. Motorácký dresy js...
tipovačka zatím vyplněná 15/78 Smajlík
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.05.2019, 22:38
 
Tak dnes vlastně nic neřešící kolo tipovačky Smajlík až na mrskmana všichni tipovali naší výhru a skóre 7:2 nikdo netrefil

odkaz

a teď to zásadní:

zasílejte tipy na všechny zbývající zápasy základní skupiny. Už máme představu o síle týmu, tak se dá otipovat zbytek. Pište tipy prosím tak, jako kdyby náš tým byl ten domácí. Soubor jsem opět nasdílel, čili kdo se na to cítí, může doplnit svůj tip do tabulky. Zálohoval jsem dnešní podobu, snad se ten hňup znovu neobjeví. Vyplňujte to do toho listu "po lidech", já pak ty jednotlivé kontrolní listy zápasů přidám.
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.05.2019, 14:03
 
Reakce na játro: a radši si nepředstavuju, že by partner...
tak aspoň by bylo každýmu hned jasný, kam vede Král náš hokej Smajlík
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.05.2019, 12:55
 
Reakce na Haberman44: A ještě bych chtěl poprosit Zbyňu,...
já myslím, že ta anketa není nutná Smajlík opravdu si stačí projet články na to téma a rozkliknout diskuse a člověk si udělá obrázek... tipuju od oka poměr cca 1:5, tj. na jednoho spokojeného 5 nespokojených a i já se řadím k většině.

Když už chtěli sundat z dresu státní znak (což je nesmysl, na dres prostě patří), měli zajistit, aby na novém logu byla v nějaké formě třeba vlajka. Což prostě není. Pokud chci logo, musí být srozumitelné, čitelné, jednoznačné. Kolik lidí by řeklo, že je to lev s pukem v puse, kdyby to nebyl dres hokejové repre? 1 ze sta? To je ten problém - to logo je naprosto nesmyslné. A pokud Kohy píše, že státní znak byl přeplácanej, tak namítám - ten "lev" snad není přeplácanej? Zkus ho nakreslit. Schválně, kolik pokusů budeš potřebovat. Je to nesrozumitelný pseudologo, grafickej paskvil. Mám studentku, která za 15minutovou přestávku načrtla 3 lepší loga. Kterej tragéd tohle dělal? Nesvěřil bych mu ani logo veřejných záchodků.

A hlavně - celá debata o dresech by probíhala diametrálně jinak, kdyby diletanti z marketingu na svazu chápali aspoň základní princip komunikace. Nemůžou prostě takovou změnu něčeho tak zásadního, jako je repre dres, oznámit befelem a čekat, že budou lidi spokojený. V době internetu neudělat anketu mezi fanoušky, to je prostě marketingovej zločin.

btw. dres z roku 1947 z toho odkazu, to byla nádhera...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Žiga Pavlin se dnes po vzájemné dohodě s klubem rozloučil s Motorem. Děkujeme za vše a ať se ti daří @zigapavlin! ???? #hcmotor...

Po více než třech sezonách končí v Motoru po vzájemné dohodě slovinský obránce Žiga Pavlin. Celkem v ČB odehrál 188 zápasů, v...

Dnes by se dožil 115 let bývalý útočník František Dědič. V ČB 2 sezony, 1 gól do sítě Mladé Boleslavi při Mistrovství českého...

#PREVIEW: 24. kolo - @PiratiChomutovZítra se na domácím ledě pokusíme znovu rozjet vítěznou sérii. Ze severu Čech přijedou...

×
×
Dnes v 16:00 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
Piráti Chomutov