MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Evoorg" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
Další diskuse: 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
25.04.2020, 19:26
 
Reakce na Drew: Když už tady řešíte posily a chybějící c...
To sice ano, ale nemá důvod sem chodit. Ve Spartě skončil proto, že chce zkusit zahraničí.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
25.04.2020, 17:51
 
Nic proti Šmerhovi, ale hodně by mě překvapilo, kdyby se vůbec objevil v našem hledáčku. Typologicky má v našem kádru IMO nejblíže k Ďolíkovi, tj. technicky zdatný perimetrový hráč, přičemž není asi žádným tajemstvím, že 93 nebyla Vencovým koněm, ale přivedlo si jí vedení, dlouho se tu s naším systémem prala a během své první sezóny tu v jednu chvíli už byla jedním krokem pryč. Naopak standardem jsou bruslivá křídla, která jsou silná v osobních soubojích a při forčekingu, neštítí se jít do předbrankového prostoru a zodpovědně si plní své defenzivní povinnosti, přičemž není důvod se domnívat, že postup v téhle naší filosofii cokoli změnil.
No a co se tématu uzavření týče, pouze si tu přihřeji polívčičku a řeknu, že dochází na má slova. Kluci si to za týden odsouhlasí, zvolí salámovou metodu a prohlásí, že jde pouze o dočasné řešení kvůli krizi, během roku či dvou se jim ten systém slavně osvědčí (nějaké ty pozitivně vypadající grafy se najdou vždycky) a v zájmu světlé budoucnosti českého hokeje jej už zachovají ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
25.04.2020, 09:46
 
Jen takové shrnutí JPPček z jiných fór - Blain, Jank do Hradce, Mikyska do Vítkovic, Alderson, Kotala, Strnad, Redlich do Boleslavi, Jaroměřský s Kacetlem do Třince, Gríger, Rachůnek a Kváča do Liberce, Zikmund, Nash Sparta, Godla do Litvínova, Claireaux Pardubice, Veselý a Račuk na Kladno a dle vsetínského fóra dva hráči od nich jdou do Motoru.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
24.04.2020, 12:48
 
Vypadá to vypadá, že se ta chomutovská bárka letos už skutečně potopí. A i když jsou tam samí piráti, tak já bych se smiloval a takovým 2-3 jménům ten záchranný kruh hodil ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
21.04.2020, 13:24
 
Reakce na Zbyna-CK: tak schválně, kolik budeme mít v top...
2 - Holec na desátém místě a Čenda první, vždyť už tam skoro nikdo jinej z našeho kádru ani nezbývá Smajlík . To mne by spíše zajímalo, kdo bude ta devítka hráčů, která ty naše útočníky předběhla a do té top 10 se vměstnala. Šmerha, Voženílek, Klimeš, Slováček, Kotala, Pavlát, kdo dál?
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
20.04.2020, 15:11
 
Reakce na Zbyna-CK: ty kráso, tak to jsem teda dlouho ne...
Těsně vedle, byla to radost jako kdyby vstřelil rozhodující gól v základní skupině MS ve fotbale odkaz
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
19.04.2020, 15:50
 
Reakce na Hukoth: A to já si myslim, je naopak zcela nut...
Což ze školy, ale oni si to odnáší i z Vencovo tiskovek Smajlík
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
07.04.2020, 11:57
 
Reakce na zdcart: Věk 24, dobrý,výška 188 cm v pořádku, ...
On těch zápasů odehrál 10, ale to je samozřejmě podružné. Každopádně je to jeden z nejlepších útočníků pralesa a ač tam jsou věci, na kterých bude muset zapracovat, tak nevidím nějaký závažný důvod, kvůli kterému by se nemohl uchytit o patro výš. Navíc jestli se nepletu, tak v některých zápasem s náma alternoval na pravém křídle a kdyby tuhle pozici dokázal zastávat plnohodnotně, tak by mohl skvěle doplnit Nováka s Gilbertem.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
06.04.2020, 13:16
 
Reakce na Zbyna-CK: slyšíte takové to cvak-cvak-klik-kli...
Zrovna v tomhle speciálním případě bych do Mirečka nekopal, protože až se tenhle nápad realizuje, o čemž jsem naprosto přesvědčen, tak i náš klub bude dle mého jedním z těch, kteří budou pro ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
05.04.2020, 20:50
 
Já bych tu Vrábla viděl rád. Nepředpokládám, že by měl být nějak vysloveně rozdílovej, ale tu defenzivu by vyztužil, hokejově by mu Vencův ofenzivní styl hokeje mohl vyhovovat a zároveň na rovinu přiznávám, že to byl vždycky můj velký oblíbenec a rád bych ho v našem dresu viděl ještě v době, kdy je na svém hokejovém vrcholu.
Naopak u Kondora si myslím, že jeho návrat by byl krokem vedle pro obě strany. My se chceme ubírat cestou rychlosti, důrazu a komplexní hry od našich útočníků a to z toho kluka nikdy nedostaneme. A očividně to ani nepotřebuje, protože v Plzni našel místo, které je mu ušité na míru a kde se bez nich uplatní, tak proč to měnit za nejistotu jinde.
No a konečně Novotný. Tam upřímně řečeno nevím. Na tom ledě by nejspíš stále byl platným, ale s tím, jak u něj rostl věk a přibývaly zdravotní problémy, tak u nás zároveň klesala poptávka po centrech, neb jsme si ty kluky obstarali z jiných zdrojů, až se to dostalo do současného stavu, kdy jsme myslím natolik soběstační, že nemusíme čekat na návrat odchovanců jako na smilování. A nemyslím to teď vůči Jirkovi ani dalším klukům nijak zle, protože si fakt nemyslím, že mají nějakou povinnost našemu klubu cokoli vracet a to nehledě na to, co kdy plácli do novin, ale jen si prostě myslím, že stejně tak, jako je pro ně Motor záložní variantou v případě, že nevyjde lukrativnější nabídka v zahraničí, tak i pro nás by ti kluci měli být ideálně jen jakousi záložní variantou, před kterou by měli dostat přednost hráči, kteří skutečně chtějí náš dres oblékat a s ním dosáhnout úspěchu.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
04.04.2020, 22:06
 
Reakce na Motor27: Zapomněli jste na to, že se usilovně ...
Tak to jsou odhady značně pomýlené. Vakcinace je nejrigorózněji kontrolovaným léčebným postupem vůbec, protože je to věc, kterou pouštíš do celé populace a která má mít dlouhodobou účinnost, takže těch variabilit a kombinací, při nichž se může něco podělat, je tam takové množství, že i kdyby se ti za pět měsíců podařilo vyvinout účinnou látku, tak tě furt čeká minimálně rok zevrubného testování a kontrolování předtím, než s ní můžeš vyrukovat.
Podobná věc ale v menším měřítku platí o nových lécích vyvinutých speciálně na boj s Covid-19, takže jedinou šancí, aby se v takhle krátkém časovém intervalu objevila veřejně využitelná léčebná metoda, je buď to, že zafunguje některý z již schválených léků na jiné nemoci, případně konvalescentní plazma.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
03.04.2020, 15:27
 
Ach jo, to je smůly. Člověk se tolik let těší na kvalitní extraligový hokej a na přivítanou dostane Růžičkův Hradec. To je jako těšit se na striptýz a těsně před začátkem zjistit, že jej bude provádět osmdesátiletá babička s parkinsonem. Na druhou stranu to druhé kolo s Bolkou už slibuje výrazně atraktivnější podívanou a navíc budeme moci zkontrolovat, jak se Mitch za ten rok dokázal vylízat z toho kariéru ohrožujícího zranění, jehož léčbu by nedokázal zvládnout ani Dr. House v nejlepší formě ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
01.04.2020, 21:08
 
Vencův cíl je pořád stejnej - vyhrát vše, co se dá. To je jeho základní motivace a tu do toho týmu i bude rvát, bez ohledu na to, jakou soutěž hraje a jakou kvalitu má konkurence. Jasně, že ze strany vedení bude nejspíš primárním cílem uchování soutěže, ale opravdu si nedokážu představit, že by samotní trenéři se svými vysokými nároky takové troškaření snášeli.
Osobně bych ale tady rád viděl i další sekundární cíl, který byl v posledních letech z pochopitelných důvodů opomíjen a tím je vybudování struktury, která by nám umožnila lépe připravit naše mladé pro dospělý hokej a áčko. Ta spolupráce s David Servisem v minulé sezóně působila celkem slibně a teď by to prostě chtělo další mezistupeň v pralese, kde by si kluci jako Čížek, Tlačil, Krcho, Tejko, Svach nebo Doktor mohli osahat vyšší level a prokázat, zdali na ten seniorský hokej opravdu mají. A nemluvím tu nutně o nějakém farmaření, kdyby se třeba povedlo dostat dva tři kluky na hostování k Režnarovi do Havířova, tak by to bylo naprosto skvělý, protože ten chlap umí pracovat s mladými a vyznává podobnou herní filosofii, jako my.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
01.04.2020, 18:05
 
Kotala by měl zakotvit v Bolce.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
31.03.2020, 21:34
 
Reakce na MrPesi: Podle mě by byl nejlepší Klouček pak j...
Nic proti Kloudymu, ten rok tu odehrál se ctí, ale pokud by mu benchmarkem měli být Salák či Čiliak, tak si při vší úctě nemyslím, že by právě on byl tou nejlepší volbou Smajlík . Přeci jen, Čiliak je dvojnásobný mistr ligy a dlouholetá extraligová jednička na úrovni slovenské repre a o Salákovi, který byl úspěšný prakticky v každé lepší evropské lize, ani netřeba mluvit. No a Pateru bych tu viděl určitě rád, ale rozhodně bych na klukovi, co má zatím zkušenosti jen z kanadské juniorky, nechtěl stavět extraligový kádr.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
31.03.2020, 18:43
 
Reakce na lindemann: Uvidíme, co je pravdy na tom Čiliak...
Ten dopad dle mého nastínily už debaty o uzavření ligy. Nejvíc to odnesou hráči druhé jakosti, takový ten průměr, který ale v lize už něco odehrál a má tak relativně vysoké smlouvy, ale který netáhne diváky na stadion a dá se nahradit levnějšími variantami ze zahraničí, nižších lig či mládežnických soutěží. A schytá to dle mého hned dvojnásobně, protože jsem opravdu pevně přesvědčený, že se ta liga uzavře, čímž celý proces nabere ještě větší dynamiku. No a my z tohoto nastavení můžeme profitovat, neb si myslím, že tím pádem bude na trhu více relativně slušných jmen, která budou mít výrazně horší vyjednávací pozici a budou tak i třeba více ochotná přistoupit k Vencovu oblíbenému Try-outu.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
30.03.2020, 14:43
 
Reakce na alkac: To to je pro mě docela překvapení, jsem...
Mně to naopak přijde logický, neb můj dojem byl takový, že Vsetín si odnesl z té loňské série s náma, v níž nám prakticky nebyl schopen dát góla, obrovské PTSD, následkem kterého úplně zahodil technický a kombinační hokej, jímž se dosud pod Dopitou vyznačoval a chtěl se úplně přeorientovat na silový a důrazný hokej našeho střihu, čemuž i odpovídal výběr jejich posil (Tůma, Vlach, hráči z Havířova, kteří jsou na tenhle styl hry zvyklí atp.). Samotné výkony vsetínských ale celou sezónu haprovaly a nedosahovaly toho, nač by ta soupiska asi reálně měla mít a dokáži si představit, že důvod mohl být třeba i v tom, že ten herní styl prostě nebyl tak úplně z Dopitovy hlavy, ale šlo seshora na to, že původní Dopitova trenérská filosofie v PO vyhořela.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
29.03.2020, 11:19
 
Jenom ještě jednou k té diskuzi o posilách - můžeme se tu dokola bavit o tom, jaký životopis má hráč X nebo Y, ale v konečném důsledku to nebude ten životopis, který za nás bude na tom ledě nastupovat. Proto je mi celkem fuk, zdali přivedeme Indráka, Voženílka, Horáka nebo Crosbyho. Samozřejmě bych některé favorizoval více a jiné méně, nicméně mnohem důležitější je pro mne to, že máme trenéra, který ví, co chce hrát, umí si sehnat hráče, kteří jsou schopni jeho myšlenky uvést do praxe a hokejově pod ním růst a to nehledě na jejich věk.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
28.03.2020, 20:25
 
Reakce na zbyna-ck: Teď jsem narazil na článek o 10 nejp...
No, záleží na tom, jak bys chtěl to podivný specifikovat. Protože dle mého valná většina z těch, co jsi zmínil, smysl dávala. Třeba Fronk byl dle mého výborný hokejista, kterej tu klidně mohl udělat solidní kariéru, ale byl prostě jednou z obětí Stavjaňovo "genocidy" hokejistů po sezóně 16/17, Volek byl prostě jenom další ze try-outů bývalého talenta, tj. věc, kterou děláme každoročně a holt někdy to vyjde, jinde ne, no Bártu s Vampolou si prostě jen přivedl nový trenér do tehdy mizerně sestaveného týmu.

A k těm, se kterými souhlasím: Esposito - jo to bylo hodně zvláštní angažmá, počáteční hype, na ledě šikovný, ale očividně se bojící jakéhokoli kontaktu a pak rychlý konec, u Dunna nebyl zvláštní ten samotný příchod, ale spíš jeho setrvání. Tam třeba chápu, že mu Venca nechtěl zlomit vaz, když si zlomil ruku, ale ten kluk měl herní projev hráče čtvrté lajny a přitom měl jednu z největších smluv. Nejezchleb je taky zvláštní případ, protože on bezesporu talentovaný je, ale zároveň se o něm vědělo, že je to komplikovaná povaha a dobrotu nedělalo ani to, že měl vysokou smlouvu a ani fakt, že ta kabina byla v té době naprosto otřesná a rozklížená. Kdo ví, kdyby přišel třeba až za Vencovy éry, tak bychom z něj vytěžili mnohem víc a naopak, kdyby Soptík přišel už za Jelínka, tak by dnes na nějakém takovém seznamu podivných krátkodobých rarit figuroval. Ale suverénně největší bizár byl bezesporu Crowder, který byl na prales ucházející hráč, ale když si chceme přivést "kanadský důraz" a až tady na ledě zjistíme, že hráč, kterého jsme podepsali na celou sezónu, je naprostý bezkontaktní papírák a bruslařsky nestíhá, tak se v tom našem skautingu asi něco hodně podělalo.

No a co se týče jiných zvláštních příchodů, tak bych měl tři jména - Dostálek, jehož celý angažmá bylo podivný tím, že to byl hvězdný útočník, kterého jsme vykoupili a platili mu extraligovou gáži a který přitom od nás prakticky již od začátku chtěl zdrhnout, Žalčík, který tak nějak symbolizoval ten náš dlouhodobý neřád útočníka, který září jinde, ale u nás vlivem většího tlaku postupem času totálně zhasne a konečně Jelínka, kterej byl dle mého takovým naším Stramaccionim, u něhož se vedení nechalo oblbnout sladkými řečmi, nechalo jej si natahat do týmu hráče s pochybnou výkonností či charakterem a dokonce tu v jednu chvíli měl snad i zůstat na další sezónu.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
28.03.2020, 14:35
 
Reakce na ScottieCZ: Zase tak skvěle na tom nejsme. V pr...
Čísla potvrzených případů jsou ti celkem k ničemu, když každá země testuje jiným tempem. To už by asi mělo větší smysl zohledňovat kolik procent z těch provedených testů je u nás pozitivní, což je konstantně nějakých 6-7 %, kdežto Poláci či Němci jsou na nějakých 30 %, tzv. zdá se, že to tam mají prolezlé výrazně více. I tahle domněnka ale samozřejmě naráží na to, že každá země má svou metodiku provádění testů a pokud my teď začneme testovat každou horečku a kašlíček, tak se nám to procento pozitivních opět zmenší, kdežto země, kde dejme tomu testují jen lidi, o kterých ví, že přišli do styku s nakaženými, budou mít to procentu výrazně vyšší ...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...