ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.01.2019, 19:28
 
Reakce na denyvan: Tak ty přesilovky jsou fakt tragicky....
Tak hrajeme půl zápasu na 4 beky, od třetí třetiny hraje Babka pátého beka, takže to větší zatížení je pochopitelné ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
15.01.2019, 14:04
 
Reakce na Drew: Ona obecně ta situace kolem Kváči je tak...
No, vzhledem k tomu, že hráčské transakce má na starosti právě trenér samotný, by tebou popisovaná situace ani nemohla nastat. Pokud by tu byla snaha Kváču uvolnit, muselo by se to vyjednat přes Vencu samotného a ten by tak musel svolit k dobrovolnému oslabení kádru, za jehož výkony nese odpovědnost.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
14.01.2019, 20:30
 
Reakce na P.XTRM: Chtěl jsem napsat něco podobnýho. Po F...
Tak on to psychickej doping asi i byl, ten úvod s Porubou byl výborný a celkově to nebyl špatný zápas (rozhodně mnohem lepší, než ty dnešní Benátky), ale prostě produktivita je zásadní překážkou k tomu, abychom se z té současné situace zcela vymanili. Zásadní překážka je prostě a jednoduše v hlavě a lídr soutěže doma je ideální situací proto, pokusit se to konečně zlomit.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2019, 19:50
 
Za prohru dnes dle mého nese vinu připosranost ve třetí třetině, kdy jsme naprosto zbytečně přenechali veškerou aktivitu soupeři a pak též dle mého zbytečné mixování sestavou ze strany trenéra, které nám znemožnilo na obrat ve třetí třetině pořádně zareagovat. Jinak slušný výkon, Strmeň držel, Doležal až na zbytečný faul velmi dobrý a od Doktora jeden z nejlepších zápasů sezóny.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2019, 19:29
 
Tak ve třetí třetině je to připosraný nedůrazný výkon jak venku za Jelínka. Ten obrat je naprosto zasloužený.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2019, 19:13
 
Reakce na Kaul: Pověsit to měl, ale lepší bylo nahrát vč...
Ta přihrávka by musela být backhandová a najíždějící Karabáček je též pravák, takže by to ani neměl na střelu z první, takže řešení ve formě střely bylo optimální, bohužel ale Doležal prostě velmi často tyhle situace neproměňuje, což je jeho celosezónní trápení, jinak ale opět dnes patří k nejlepším.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2019, 18:07
 
No dojmy jsou po první třetině takové, že mixér souhře příliš neprospěl a retardovaný metr sudích, jež pískají zablokování hokejky, ale nikoli nedovolené bránění před brankou, nám do karet též moc nehraje. Je tam agresivita, je tam snaha, ale soupeř je určitě hokejovější a zaslouženě vede. Na druhou stranu to ale určitě herně propadák není ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 21:11
 
Reakce na Aleš=M=: Jandus to pos*al u toho prvního gólu....
Jo, já už říkal, že ta situace před třetím gólem nebyla tak úplně jeho chyba, tam prostě byla nějaká nerovnost na ledě a puk se mu na hokejce postavil zrovna když byl u něj forčekující hráč. Nicméně zároveň tam měl těch chyb dnes skutečně více, ve druhé třetině tam jednou dostal (pravda nepříliš povedený) pass od Strmeně, který pouze protečoval do prostoru, kde nebyl nikdo z našich a byla z toho jedna z mála šancí Třebíče ve druhé dvacetiminutovce, tu situaci před svým vyloučením též vyřešil špatně, když se nechal snadno předskočit a musel už tam hmatat hokejkou, čehož soupeř pochopitelně využil a plácl sebou na zem a k pochybení se dá přičíst i to jeho neustálé nastřelování prvního clonícího hráče při střele od modré , zkrátka povedené to od něj dnes prostě nebylo. Na druhou stranu ale hodně nepovedené zápasy tu už letos měli prakticky všichni obránci a když měl třeba náš asi jinak nejlepší bek Pýcha 3-4 zápasy nazpátek v jedné třetině pasáž, kdy snad dvakrát namazal soupeři ve vlastním pásmu a potřetí snadno přišel o puk za brankou, tak z toho zrovna nevyplynuly žádné branky, takže to pochopitelně nebylo tak viditelné.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 20:27
 
Naprosto zasloužené body a po dvouzápasové odmlce opět kvalitní výkon. Hráčem zápasu jednoznačně Doležal, který si dnes rozhodně mohutně řekl o top ice time a Endál to možná s návratem nahoru bude mít dost těžké. Jandus měl zápas blbec, ale je to mladej kluk a snad se z toho otřepe, rozhodně bych jej nezatracoval. Teď hlavně neusnout na vavřínech.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 20:04
 
Reakce na switch: Budou zase tréninky navíc, nebo neproh...
Já za dnešek nic klukům vyčítat nebudu, ať to dopadne jakkoli. Maximálně tak Jandus s Mitchem ať si dají pár koleček navíc za ten první a druhý gól (třetí gól dle mého prostě jen nešťastné postavení kotouče v nejhorší možnou chvíli), jinak to ale bylo odmakaný a výkon byl takového druhu, že se na něm rozhodně dá stavět.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 19:57
 
Ty vole tohle nebyl faul ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 19:45
 
Ty vole ty se v obranné třetině na těch zádech drží jak klíšťata.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 19:30
 
Reakce na Tony8385: Už aby byl Kachyňa zpátky, ten Jandu...
Tady budu silně oponovat. Dnes je to pro něj zápas blbec, ale jinak má Jandus nejlepší outlet pass z týmu, umí dobře podporovat útok a vzadu to na ofenzivního PMD taky není zas tak špatné, nemá smysl zase kvůli jednomu zápasu shazovat zbylých deset kvalitních ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 19:26
 
Jo Jandus dneska nemá den, ale tohle bych mu za vinu nedával, ten puk očividně na ledě nešťastně skočil.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 19:02
 
Výkon po dvou třetinách zatím výbornej, třebíčskou hru jsme naprosto rozbili a makáme, nicméně ve třetí třetině bude počítám jako už obvykle největším soupeřem našeho týmu on sám: sudí už jako obvykle nepískají držení či nedovolené bránění u mantinelu, takže přesilovky mít nebudeme, ale zato se musíme vyvarovat našich obvyklých ptákovin - podrážení z přemíry snahy při forčekingu, špatným střídáním atp.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 18:49
 
Ty vole Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 18:47
 
No Jandus má každopádně dnes hodně nešťastnej zápas.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 18:30
 
Kéž by to Doležalovi vydrželo, dneska co střídání, to ohrožení soupeře.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 18:03
 
Neblbněte, hokej to zatím není špatnej, ale doplácíme na individuální selhání obránců. Jinak Gilbertova lajna s Doležalem nesmírně ožila, to samé Babkova lajna s Beránkem a Bradleyho lajna též zatím solidní. Jen ta Přikrylova trojice v první dvacetiminutovce nic moc.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 17:55
 
Druhý inkasovaný gól pro změnu zase příšerné odevzdání puku od Fillmana. Tak když se rozjede útok, tak si pro změnu vyžádají volno obránci ...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Slečny, dívky, ženy, dámy, opět se na vás na hokeji těšíme a opět pro vás máme připravenou speciální cenu vstupenek, dárek a...

Motor jede! V letošní sezoně nebodoval zatím pouze jednou a poradil si i se snaživým nováčkem ze Sokolova. Všech 5 gólů a další...

#REPORT: Motor - @hcsokolov 4:1Nováček jsme porazili i díky dvěma brankám Lukáše Endála. bit.ly/31p6xrz

Vybojovali jsme to, nováčka @hcsokolov jsme porazili 4:1! ???? #CEBvSOK #chanceliga

×
×
Dnes v 16:15 | U17
ČEZ Motor Č. Budějovice
Technika Brno