MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-8-20" |  vypnout filtr
 
<12345678910
Další diskuse: 
 
 
Podle posilování poznáme, zda tu VP bude i příští rok . Pokud ano, posilovat nebudeme. Pokud bude chtít titul hned letos a skončit , tak posílíme Smajlík
 
 
 
Do programu profesionálních rozhodčích byli zařazeni Oldřich Hejduk, René Hradil, Antonín Jeřábek, Adam Kika, Vladimír Pešina, Daniel Pražák, Robin Šír a Tomáš Micka s Jakubem Šindelem.
odkaz
 
 
 
Reakce na alkac: Však velmi brzy vstávající Bureš již to...
Tak to si buď jistý 😀 A navíc vyzve Vojtěcha: "Nebuďte slušnej a řekněte, že jste vůl". Včera večer to v Událostech, komentářích pěkně, slušně a věcně zhodnotil pan Beran. To by si měli členové vlády pustit.
 
 
 
Reakce na alkac: Však velmi brzy vstávající Bureš již to...
Myslím, že je "dokašpárkováno" ... do týdne nastoupí plukovník Prymula Smajlík
 
 
 
Reakce na MARSCH: Ja bych v soucasny nejisty situaci uz ...
Naprostý souhlas .
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.08.2020, 08:15
 
Reakce na ČB_Hrošík: No zatím se moc neraduj. Situace se...
Však velmi brzy vstávající Bureš již touto dobou nepochybně kárá svého Superkašpárka za to, co zcela nezávisle, sám a bez jakéhokoliv předchozího příkazu či alespoň posvěcení capa di tutti capi vyhlásil... Smajlík Očekávám dnes či zítra tiskovku na téma "My nechceme znovu rouške."
 
 
 
Ja bych v soucasny nejisty situaci uz neposiloval a vyuzil bych ji k maximalnimu prostoru pro kazdyho hrace soucasnyho kadru, kterej je dost sirokej.
At ma kazdej sanci ukazat, jestli konfrontaci s ELH ustoji. Pro mnohy je to naprosto jedinecna sance posunout karieru o patro vys.
Zmeny a vymeny az podle situace v prubehu sezony. Volnych hracu bude nejspis dost.
Pokud by mel ted nekdo prijit, leda hrac reprezentacnich kvalit a takovyho sem tahat v situaci, kdy se nesestupuje a nikdo poradne nevi, jestli vubec nebo za jakych podminek se bude hrat, neni rozumny. Hraci soucasnyho mansaftu uz v priprave ukazujou, ze se za Motor rvat budou.
 
 
 
Reakce na Motor27: Díky, hned je mi o něco líp :)...
No zatím se moc neraduj. Situace se mění každým - hodinou. (dříve dnem)

 
 
20.08.2020, 00:08
 
Reakce na Motor27: Kádr by potřeboval posílit. Snad to u...
Když jsem u nás v úterý sledoval Spartu, tak jsem si říkal, že takovej jeden, dva "Kudrnové" by se nám hodili. Nicméně si myslím, že to půjde i bez těch "Kudrnů". Naši si tu ELH potřebují osahat, musí se sehrát a otrkat.
Snad z Plzně přivezeme nějaký ten bodík.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…České Budějovice budou na svém ledě hostit Litvínov, který přijede do Budvar arény již podruhé v této...

45. narozeniny slaví bývalý útočník Tibor Melichárek. V ČB 2 sezony, 90 zápasů, 15 gólů, 33 bodů, 13 +/- bodů a 20 TM.V repre...

Jak si Motor vede po 34 odehraných zápasech v týmových a individuálních statistikách???hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Bývalý útočník Michal Hudec byl velkým oblíbencem českobudějovických fanoušků. Na jihu Čech hrál 5 sezon a hned 3x pomohl týmu do...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
Madeta Motor Č. Budějovice
HC Verva Litvínov