MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Alistair" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
 
Maličko se vrátím k zápasu s Přerovem. Když jsem u nás na ledě viděl L. Bukače, měl jsem opravdu radost že ho tu vidím. Netuším kde žije, odkud sem jel, ale jsem rád, že tu byl a že mu stálo zato sem přijet. Je to člověk, který by měl stále co říct k hokeji v ČR (kdyby ho někdo odpovědný poslouchal).
Tu knížku na kterou se odkazuje tenhle článek z bezfrazi.cz si rozhodně obstarám.
odkaz
Paní Mensatorová těm výpovědím umí dát velmi čtivou podobu i skladbu.
 
 
 
Nevíte jak je to s těma tabulkama? Když hráč nastoupí za repre, tabulková hodnota asi stoupá? Chápu to tak, že je to hodnota, kterou musí starému klubu po přestupu vyplatit nový klub. Ale když svá práva vlastní sám? Nevyplatilo by se hráčům z pohledu svobody volby dalšího zaměstnavatele za sebe vyplatit tabulkovou hodnotu na počátku kariéry? Už třeba jako juniorovi?
Šidlík: odkaz
Sice je jasné, že ne každý junior se prosadí v dospělém hokeji, ale u některých je to zřejmé...
 
 
 
Jílek jako komentátor mi nevadí, ty přeřeky jsou pro mě pochopitelný. Prostě komentoval už v době kdy tu MTF byl a má to tam zarytý.
Tlak mi ale zvedá Antoš. Každý zápas něčím, už mám na něj asi alergii. To je expert nad experty.

Kavka : Holt Budvar tam sežene o něco hůř Smajlík
 
 
 
Reakce na Gais: K tomu ocenění k odvaze dát Kachyňu do ú...
Určitě, určitěěě Smajlík
 
 
 
Reakce na kursor: Vidím tam svůj nick, něco se tam o mně...
Překlad z jiného kodování. Podle příspěvku bych skoro hádal, že ho tu máme zpět:
Já vám nevim no, občas to tu čtu a nějak mi nevadil. Je pravda, že kdyby tu byl nějaký sarkastometr, tak by asi prasknul, ale jediná jeho chyba byla, že se opakoval, jinak si myslim, že to mělo hlavu a patu a pobavil. Navíc sem zas tak extrémě často nepsal. Každý forum má nějaký pravidla a tohle mi spíš zavání smazáním, protože se mi někdo prostě nelíbí. Občas se mi tu taky někteří moc nezamlouvají (quak, kursor) a nebaví mě číst jejich diskuse, které asi patří jinam, ale určitě bych je za to nemazal, prostě je ignoruju, což je podle mě správnější cesta, kterou se vydají rozumní lidé. Ale jestli se někdo cítí být cool, protože má víc tlačítek než ostatní, tak proč ne Smajl�k
 
 
 
Reakce na .Vox.: Pro správnou odpověď stačí zodpovědět j...
Slyšel jsem minimálně "Kleine freche schlaue Biene Maja", "Eins zwei polizei"...
Přišlo mi to divný, ale co už Smajlík
 
 
 
Reakce na kursor: Čekal bych, že jako první navštívíš na...
Marcel jako kapitán Litoměřic? To je ten klatovskej Marcel co u nás mihnul?
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: tak ten rozhovor me jen utvrdil v to...
Zakopal se do první ligy, protože chtěl pomoci klubu k postupu, ač on osobně měl na víc než naší první ligu. Při případném opětovném nepostupu nechce zažít další takové zklamání, kterým by si znechutil hokej. Já to chápu. Kotel by přeci nejspíš taky hrál dál, kdyby první sezóna a výsledky v ní vypadaly jinak. Kdyby jeho spoluhráči byli Straka s Nouzou, tak by ho to bavilo víc (vlastně asi oba dva).
Na druhou stranu mám tak trochu pocit, že on k tomu neúspěchu přispěl. Minimálně tím, že z něj i přes jeho produktivitu tolik nevyzařovala ta chuť, hlad po tom úspěchu. Jinými slovy - nemakal tak jak bych čekal.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Ono se dalo i s tema lonskejma treba d...
Už sem nic nedávej, bych se vztek´ když vidím co máme na hlasovačce. Ty loňské Tebou inspirované byly fakt nejlepší co jsem tu viděl.
Aby to mohlo být použito ti tam chybí minimálně deset log Kappa ;-)
 
 
 
Reakce na Amper_: Jenom takova blba otázka.. Proc se nev...
No, ale kde to tak jde? To je utopie.
Dres se mi opravdu nelíbí ani jeden, obzvlášť ve srovnání když je na fotce vidět ten pěkný loňský.
 
 
 
Tak Šimi, kde jsi?
 
 
 
Reakce na mmufik2: Přesně tak, do října, možná do půlky ...
Druhý nejlepší bek WSM? Smajlík To jsi vyčetl kde? Občas mi přijde jako by ho někteří ani neviděli hrát.
Do třetí obrany k nějakému mlaďasovi s ním problém nemám. Hlavně na něj nenakládat moc, nenechávat ho hrát každou přesilovku, oslabení a bude to dobré.
 
 
 
Několikrát v jednom rozhovoru zopakovat, že klub uplatnil opci a situace se může změnit , mi tedy rozhodně napovídá, že z té opce není nadšený. Ty jeho rozhovory se mi nelíbily nikdy, stále je to pro mne nejméně sympatický brankář z letošní trojice.
Jednička byl ale po právu a moc nechápu některé co tu píší jak nás brankář nepodržel. Podle mne to byla spíš obrana. Např. tolik přečíslení proti nám co letos jsme tu neviděli ve všech předchozích sezonách dohromady.
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Kdy se nepostoupilo? V úterý? Nebo už...
Repre má v sezoně pár zápasů a na hodnocení trenéra po MS se na svazu čeká déle. Co bys chtěl číst? Že už se vedení sešlo s trenérem, s hráči, opět s trenérem aby si rozebrali co bylo špatně a jak se z toho poučit? Není to pořád trochu brzo?
 
 
 
Reakce na MARSCH: Hlavní díl sice podle mýho názoru stoj...
Já jsem to myslel spíš jako průhlednou kritiku loňského přístupu a varování před tím to opakovat i letos.
Mariána se asi patří poslat na tenis a do škol, vybrat nějakého trenéra který nebude mít hned cíl postup nebo nic a postavit si perspektivní kádr.
Musím se přiznat, že poslední zápas co mě bavil byl v prosinci s FM. I ty dvě, tři vysoké výhry později už mě nebavily, to soupeř prohrál asi už před zápasem cestou do ČB.
Včera jsem se do zápasu vůbec nedostal, dokonce jsem si musel na netu přečíst soupisku, neměl jsem ji odpozorovanou. Jednoho hráče jsem ani nezahlédl, i když věřím že hrál. Ze včerejší soupisky bych tu nechal tři beky a pět možná šest útočníků. A to někteří z nich budou bohužel hráči, kteří se tu dál zdržovat nebudou.
Z brankářské dvojice bych se divil kdyby tu někdo zůstal - a to nemyslím zle, nebo že by za neúspěšnou sezonou stály výkony brankářů.
Spousta hráčů tu (tuším) včera hrála naposledy v našem dresu a vypadalo to jako by byli smutní že končí ještě před tím zápasem. Taková klouzaná... :(
 
 
 
Já myslím, že trenér nás sice nedovedl tam kam jsme chtěli, ale je to způsobeno prací předchozího trenéra a tím, že si stávající nemohl vybudovat kádr podle svého. Řešil bych to uzavřením smlouvy se současným trenérským týmem a rozšířením kompetencí hlavního trenéra aby si do nové sezony mohl hráče pořádně připravit Smajlík
Chceme přeci pracovat koncepčně, no ne?
 
 
 
Raději jsem včera nic nepsal, ani nečetl fórum. Třeba se pletu, ale tipoval bych, že tu bude už značný počet nadávek, vražd a sebevražd.
Nevím jestli nebudu za bílou vránu, ale po včerejším výkonu věřím ve výhru v sérii 4:2.
 
 
 
Reakce na Drew: Skoro jsem na to zapomněl, hodně mě včer...
Nebyl to spíš Pýcha? První kontakt byl určitě, pak na něj mazaně najel a cuknul. V tu chvíli ho Kurovský strčil, takže upadl takhle rozhozeně. Nezdálo se mi že by tomu přidal.
Naopak se mi včera dost líbilo, že se naši beci nenechali vyprovokovat a raději od řvoucích havířů odjeli pryč. Např. Čáp, kterému tam Maruna seděl na hlavě se mu pak skoro vysmál.
A abych nezapomněl, jsem moc rád, že ten druhý gól dal zrovna Kytka. Tomu jsem to opravdu přál (tedy ne, že bych to někomu z našich nepřál :D ).
 
 
 
Reakce na Pragr: Teď to nemám čas hledat, ale v jednom r...
Nepadl ten výrok spíš v souvislosti se stesky nad výkony rozhodčích? Tam si stěžovat asi opravdu nemá moc cenu. Nepochybuji ale, že kdyby ten zákrok byl nějak slušně zdokumentovaný a opravdu bylo vidět že to bylo nedovolené a nepřiměřeně hrubé, že by si klub na DK podnět podal. Nechat si zranit bez odezvy jednoho ze svých nejlepších beků by byla volovina.
Btw ty odezvy : Volalo se tu po hráči co by Krisla ztrestal, ale taky jsem neviděl, že by ve Vsetíně po faulu na Sičáka všichni varští na toho blba naskákali aby ho srovnali do kulaté krychličky.
 
 
 
Všechno shrnuto, snad to bude dnes podobné. Jenom malou kritiku k některým hlučícím fandům: pokud se vyvolává nějaké jméno hráče, pak je to většinou jako poděkování za jeho výkon / zákrok / gól. V tu chvíli se opravdu nehodí mu kurvit jméno... Petr Sváča je opravdu náš hráč?
Pokud to někomu přijde vtipné, divím se, že těm ostatním okolo také.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jihočechům dnes utekl vstup do utkání a brzy prohrával o dvě branky. Sice se jim dvakrát povedlo snížit na rozdíl jedné branky,...

Na olomoucký led vyjedeme v této sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #nejenhokej #tipsportextraliga

20. narozeniny dnes slaví útočník Matěj Toman. Přejeme všechno nejlepší a co nejvíc gólů za Motor, klidně nějaký i dneska na...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V roce 1973 nosil kapitánské céčko Karel Pražák. Kromě hraní a nošení kapitánského céčka totiž v...