ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
19.06.2020, 11:14
 
Reakce na Paav: Král před volbami: Možný konkurent? Lojz...
"Kdyby v týmu potřebovali na tři dny vypadnout na Měsíc a já měl raketu, tak letí."

No, kdyby měli raketu fanoušci, tak vyberou peníze na jednosměrnou letenku a letí Král...

Škoda, že se Horák nezeptal třeba na důvod, proč se KAŽDÝ rok mění herní systém a další pravidla v nejvyšší soutěži juniorů...
 
 
JeníčekJeníček | =Všechno je v říti .. prasečí hody na tenké niti!
Reagovat
19.06.2020, 10:22
 
Reakce na alkac: Co jsem zatím o tom jeho novém přerozdě...
...je otázka, zda do toho s vědomím užitečného idi.ota sám šel a nebo je to prostě "hokejka"? ..Každopádně znovu opakuji, není mu co závidět...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
19.06.2020, 09:58
 
Reakce na Jeníček: Ona ta jeho role, respektive funkce (...
Co jsem zatím o tom jeho novém přerozdělovacím úřadu četl, tak ten korupční potenciál u něj musí bít do očí i slepce. Čili tady bych souhlasil s Plutem, že zde Hnilda velmi pravděpodobně zastává toliko roli užitečného idi.ota - jako ostatně mnoho páně Burešových exspolupracovníků před ním...
 
 
 
Král před volbami: Možný konkurent? Lojzovi jsem řekl: Pojď do toho!
odkaz
 
 
JeníčekJeníček | =Všechno je v říti .. prasečí hody na tenké niti!
Reagovat
19.06.2020, 09:09
 
Reakce na Pluto_001: Bílý koník se státním posvěcením....
Ona ta jeho role, respektive funkce (ať tam bude kdokoli) je a vždy bude dosti složitá a problematická. Přerozdělovat velké prachy, může být pro mnohé dosti lákavé, ale taky hajsavé a nebezpečné. Ty tlaky na něho budou obrovské a těžko říci, jak se s tím popasuje.. Každopádně mu tu funkci nezávidím.
 
 
 
Reakce na Tony8385: Nevím , čemu je tam ten Hnilička ?...
Bílý koník se státním posvěcením.
 
 
 
Nevím , čemu je tam ten Hnilička ?
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
19.06.2020, 07:44
 
Reakce na zbyna-ck: Na začátku tvrdili, že zásadní je zp...
Přesně tak, prohlášením Maďara sdělené plány vlády jsou naprostá pitomost. Ať se opováží zamezit nám v návštěvě prvního extraligového zápasu v počtu 6421 kusů Smajlík Doufám, že zástupci všech extraligových klubů budou tak usilovně lobbovat, že budou tak urputní, že se tenhle přitroublej plán podaří změnit...
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Na začátku tvrdili, že zásadní je zp...
No právě u nich nevíš nic.
Čekal jsem, že za tohoto stavu se vrátíme k normálnímu životu a ono co?
V červnu hlásí, že v září bude ho.no! Tak ať jdou do (_! _)
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Musí platit, jinak se tu utrhneme ze...
Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
19.06.2020, 07:32
 
Reakce na Paav: Jenže jsou to lokální ohniska: Podle hl...
Musí platit, jinak se tu utrhneme ze řetězu přece Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
19.06.2020, 07:30
 
Reakce na Motor27: Ono to není tak lehké se vrátit k hok...
Na začátku tvrdili, že zásadní je zplostit tu křivku nakažených. To se povedlo tak dobře, že v to ani nedoufali. Tvrdili, že zásadní bude, aby denní nárůst nešel přes 1500 víc jak 10 dní v kuse. Maximum bylo 400 po pár dní. Tvrdili, že hlavní je počet vážných pruběhů. Těch bylo vzhledem k populaci naprostý minimum. Tvrdili, že rozvolneni přinese raketovej nárůst. Nebýt ohniska v Darkově, není nic. Praha jakožto epicentrum má 150 nakažených na 100 tisíc obyvatel. Těžký průběh mají 2-3 na 100 tis. obyvatel.

Je dobře, že se to takhle podařilo, reakce byla rychlá. Ale zásadní chybou je, že nedodržují svoje vlastní cíle. A teď hodlají spustit bez omezení úplně všechno s výjimkou hokeje a fotbalu?

Jsem zvědavej, co budou dělat koncem srpna, až bude počet nakažených pořád stejnej. Jak si obhájí, že kvůli cca 15 lidem v kraji se omezujou akce. Protože jestli to nevyleti na 1000 v kraji, nemá to smysl.
 
 
 
Reakce na Motor27: Ono to není tak lehké se vrátit k hok...
Jenže jsou to lokální ohniska:

Podle hlavní hygieničky Jarmily Rážové je v Praze několik ohnisek nákazy a nárůst se pohybuje okolo 15 nových případů denně. V metropoli je 2 375 potvrzených případů, tedy nejvíce ze všech krajů.

Druhé největší ohnisko nákazy je v Moravskoslezském kraji, kde se dosud nakazilo 1 956 lidí. V kraji připadá 163 lidí s pozitivní nákazou na 100 tisíc obyvatel.

Zdroj: odkaz

Např. Za uplynulých 24 hodin nezaznamenali hygienici na jihu Čech žádný nově potvrzený případ nákazy koronavirem SARS-CoV-2. Aktuálně je pozitivních osob v kraji stále deset.
odkaz

V tuhle chvíli by měla přijít chytrá karanténa 2.0 nebo jak to pojmenovali a zmapovat ty lokální ohniska a nejbližší dát na 14 do karantény. Holedbali se, že to mají zmáknuté, tak ať se předvedou.

No a pro jižní Čechy pak nemusí platit ty samé opatření, jako pro Prahu a Moravskoslezský kraj přece....
 
 
 
Ono to není tak lehké se vrátit k hokeji, když právě politika ho výrazně momentálně ovlivňuje.

Počet případů se zvednul, cestování jede ve velkém a já už se smiřuji s tím, že na hokej v září nee.
 
 
 
Také doporučuji návrat k hokeji. Každý den to tu nesleduji a tak se zeptám . Bude se někdy realizovat Kleť a nebo to zapadlo jako řada jiných dobrých nápadů ?
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...hele Macháčku, nevím čím to je, al...
Ti nějak ležím v bachoru,což??
Tak to raději vyblij a nepiš kraviny.
Píšu sem jen velmi zřídka za poslední měsíc,tak se laskavě starej o sebe a nenaznačuj tady nějaké tvoje fantasmagorie Smajlík .
 
 
 
P.S. prosím už mne nekrmte. Pár příspěkvů nazpět jsem nabádal k návratu k hokeji. A někteří si nedaji říct a nedaji Smajlík .
 
 
 
Vcera probehlo to jednani svycarsky ligy a podle prekladace limit pro cizince zatim nezvedli. Odlozili to na dalsi mesice. odkaz
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...hele Macháčku, nevím čím to je, al...
Nemám... Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Co mají jakékoliv demonstrace společnéh...
Ani ne. Mně jsou ostatní lidi u zádele. Každej strůjcem svého štěstí přesně v duchu té liberální demokracie. Ani smrt bližního se mnou nezamává, natož cizího. Jsem egoistickej sebestřednej hajzl a jako no a cóó. Alespoň nemusím lézt někomu do zádele a pochlebovat jen abych byl skrytej ve stádu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??

Před 30 lety zemřel ve věku nedožitých 74 let bývalý útočník Leopold Vávra. V ČB 16 sezon, cca 100 mistrovských zápasů, min. 53...

Obra´nce JAKUB SUCHA´NEK rozebi´ra´, jak se prˇipravuje na novou sezonu nebo co rˇi´ka´ na novy´ forma´t souteˇzˇe. Nejen na to...