ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
davemotordavemotor | České Budějovice
Reagovat
03.12.2019, 15:19
 
Reakce na zbyna-ck: Krádež / loupež Hodinky / holínky....
Další Smajlík
 
 
davemotordavemotor | České Budějovice
Reagovat
03.12.2019, 15:18
 
Reakce na alkac: Stavěním loupežného přepadení na roveň ...
Moment, já ale ten dědkův příklad chápu. Takový případ by bohužel mohl klidně nastat. To je ale něco jiného, než co psal quak. Že mi někdo něco chce vzít, tak na něj vytáhnu zbraň. Nic na stejnou úroveň nestavím, tak si to nech Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
03.12.2019, 15:17
 
Reakce na DaveMotor: Mě tedy nepřijde normální na někoho...
Krádež / loupež

Hodinky / holínky...
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
03.12.2019, 15:16
 
Reakce na quak: 2 dědek Hypotetickou situaci s obranou ...
No jo, ale to bys chtěl, aby se v tyhle zemi důsledně vyžadovalo dodržování pravidel. A to my fakt neumíme. Vidím to v práci denně.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
03.12.2019, 15:16
 
Reakce na DaveMotor: Mě tedy nepřijde normální na někoho...
Stavěním loupežného přepadení na roveň kapesním krádežím opakovaně prokazuješ, že ti naprosto uniká podstata věci - takže viz Dědek, který to dneska popsal velmi výstižně...
 
 
 
Reakce na quak: 2 dědek Hypotetickou situaci s obranou ...
Nejvíce je mi ale líto toho Jury Valacha.V situaci v jaké je on,by měl mít přinejmenším přednostní právo na vyplacení všech závazků a to i z rezervního fondu ČSLH. Tady nejde jen o něho,ale i o léčbu jeho postiženého synka.A jak píše, čím dýl se to bude protahovat, tím menší je naděje aby se zavčas kvalitně jeho syn rehabilitoval.Čím bude starší,tím bude menší naděje.
Je to smutný,co se tady děje....
Podle mě stejně dostane prd a Chomutov bude dostávat licence jak na běžícím pásu.Tohle jde za šmejdama na Harfě!
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
03.12.2019, 15:10
 
Reakce na quak: 2 dědek Hypotetickou situaci s obranou ...
Mě tedy nepřijde normální na někoho kvůli jakékoli krádeži tasit kolt. To snad ani nemůžeš myslet vážně. Co se tady ještě všechno nedozvím, ach jo. Možná dobře, že někteří lidi nemají zbroják. To by bylo postřílených kapsářů a pouličních zlodějíčků. To jest odpověď na tvou otázku, když už tu vymýšlíte sci-fi. Tresty padly, dál se v tom netřeba babrat, ale na takovouhle hloupost jsem zareagovat musel. Zrovna od Tebe bych tohle tedy nečekal.
 
 
 
Reakce na bluky: Tak jsem dokoukal včerejší zápas,škoda ...
„Dá se říct, že to přineslo kýžený efekt. Naši dva nejlepší obránci se hrubými chybami podepsali pod první dva inkasované góly. Trošku se potřebovali probrat, protože jejich výkon v posledních zápasech nebylo dostatečně dobrý. Proto šli od sebe a změny trošku pomohly,“ vysvětluje kouč, proč roztrhl elitní obranný pár Karel Plášil – Pavel Pýcha.
Zdroj: odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
03.12.2019, 14:51
 
2 dědek
Hypotetickou situaci s obranou se zbraní už jsem tu popisoval několikrát. Ještě mi nikdo z ultras neodpověděl na opakovaně položenou otázku, jak by se koukali na to, že si budu svůj majetek před loupeží aktivně bránit tím, že útočníkovi, který přijede na hokej s boxerem a chráničem zubů, proženu hlavou kousek kovu.

Ad Skuhravý
Znovu se ukázalo, že ke zcela identickým situacím dokáží soudruzi ze svazu často zaujmout zcela odlišná stanoviska. Dokáží být velmi kreativní v odůvodněních, dokáží predikovat, co který hráč chtěl, co nechtěl, ale konzistentní být neumí.

Ad Valach
Znovu - máslo na hlavě mají svazáci! Žádný splátkový kalendáře nemají existovat. Chceš licenci? Tak nejpozději na konci sezóny všechno uhraď. A když už se spokojí s podepsanými splátkovýni kalendáři, tak jakmile je průkazné, že nejsou plněny, měly by přijít okamžité sankce. V první řadě pozastavení přestupů! Je absurdní, aby si v klídku přivedli Pichého a pak hráčům řekli, sorry, už nám na vaše pohledávky nezbývá, musíte zase čekat.
 
 
 
Jen se tak poptám, je někde článek k tomu rozsudku? Kde jste se to dočetli? Díky :-)
 
 
jeníčekjeníček | = to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo! =
Reagovat
03.12.2019, 14:17
 
Reakce na Paav: Skuhravého nakonec potrestal stopkou na ...
Skuhravý dosti často jedna zkratovitě. Když působil u nás, dostal od rozhodčích nejednoho, často zbytečného bůra. Vybaví se mi utkání v Prostějově, kdy jsme v závěru dotahovali a on úplně zbytečně a nelogicky "vyfasoval" bůra a veškerou snahu o vyrovnání zabil...
 
 
 
Reakce na Paav: Skuhravého nakonec potrestal stopkou na ...
A je to tady
 
 
kafkakafka | pilshovado
Reagovat
03.12.2019, 14:15
 
Reakce na Paav: https://sport.aktualne.cz/hokej/extralig...
Nikdy nepochopím, jak je možné, že Chomutov může normálně hrát soutěž... Smajlík
 
 
 
Skuhravého nakonec potrestal stopkou na tři duely a finanční pokutou ve výši 10 procent měsíčního platu. Při stanovení výše trestu v horní části základní sazby přihlédl Ujčík k faktu, že Skuhravý byl za podobný přestupek (nesportovní chování vůči rozhodčím) potrestán v listopadu 2019 napomenutím.
odkaz
 
 
 
Reakce na Haberman44: Článek...
odkaz
 
 
 
Kladno

Během letošního roku vedení města nechalo připravit dvě varianty projektu. První obsahuje opravu střechy a technologií zhruba za 200 milionů korun, v druhém případě se jedná o kompletní proměnu celé stavby na multifunkční halu minimálně za 600 milionů korun, což ale město ze svého rozpočtu není schopné zaplatit.

Více na odkaz
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
03.12.2019, 13:16
 
Reakce na Cathalyzator: Nemyslím si, že je dobré vytáhno...
To mluvíš obecně a v takovém případě souhlasím, ale já rozebírám tuhle konkrétní situaci. V restauraci každý věděl, co se děje a jinak než zbraní bys takovou skupinu asi neuklidnil. Kdyby ses pokusil zasáhnout jinak, tak bys dostal přes dr*ku taky a v horším případě by ti tu zbraň i sebrali nebo bys byl nucen už opravdu střílet.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
03.12.2019, 13:09
 
Brankář Štěpánek jde z Pardubic do Třince.
 
 
 
 
 
Reakce na Drew: No, nemyslím si, že by bylo úplně na mís...
Nemyslím si, že je dobré vytáhnout zbraň k uklidnění nějaké situace.

Můj instruktor, když jsem si dělal zbroják, mi opakoval jedno - vytáhnout zbraň na veřejnosti je ta úplně poslední možnost a pokud tak člověk udělá, tak až ve chvíli kdy není zbytí a je připravený střílet.

Odůvodňoval to tím, abych si představil tu situaci z třetí strany, že jako "náhodný kolemjdoucí" přijdu k situaci kde někdo mává vytasenou zbraní, jak zareaguji? Tam může být i pohyb nevědomky naznačující míření a tasil bych svoji zbraň na obranu. Na nějaké zjištování kontextu a co se děje není v takové situaci čas.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví obránce Motoru Ivan Lytvynov! Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky extraligových startů za náš...

Brankář Marek Dvořák dnes slaví 19. narozeniny! Gratulujeme, přejeme všechno nejlepší a co nejméně obdržených branek! ??

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??