ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
RatamahattaRatamahatta | Sudoměřice u Bechyně
Reagovat
12.10.2018, 18:36
 
No, ja to vidim tak, ze uz tri lidi se neshodnou ani na tom, jakou barvu ma houno.
Logicky se tedy musi objevit protichudny nazory na tiskovku, resp. ty vulgarismy. Za sebe rikam, ze mi to nejen nevadi, naopak kvituji to, ze se Venca muze vybodnout na nejakou etiketu po prohranym zapase. Citim z toho totiz, ze ho to stve. Citim, ze mu to vadi a to je dobre.
Alespon pro me. Ja proste chci chodit na extraligu. Chci tu videt soutez ktera sem patri a VP je zatim prvni a nejdulezitejsi prvek tohodle cile.
Po vyrazeni Kladnem zjara, tu lidi psaly, ze konci s chozenim, ze prdej uz na permice, ze uz ztraci viru, ze je to stve atp. Pak tu nekdo psal, ze jedinou zachranou by bylo angazovani Prospala, ale to ze je samozrejme utopie atd. No a svete div se, stal se zazrak, Venca kejvnul a my byli vsichni v euforii. Je to tak?? Je.
No tak tu ten Venca je a budme radi. Smajlík
 
 
 
Jinak zajimalo by me jak by bylo spouste mistnich mudrlantu, kdyby meli takovyho sefa jako je VP. Dovede si predstavit, ze by Vas Vas nadrizenej hodnotil takhle explicitne a verejne? Aby Vase vykony hodnotili jeste lidi na internetu apod.? To by byl zivot Smajlík
 
 
kartáčekkartáček | České Budějovice
Reagovat
12.10.2018, 18:01
 
Reakce na Zbyna-CK: já vám nevím, ale přijde mi, že tady...
Podpis
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.10.2018, 17:48
 
Reakce na alkac: Úplně přesně. Navíc mi to tažení za slu...
já vám nevím, ale přijde mi, že tady docela dost lidí neumí číst a pochopit psanej text. Za sebe předem raději rovnou říkám, že je mi jedno, jak se VP vyjadřuje při tiskovce, zásadní je pro mě to, jak dělá trenérskou práci a zatím to vypadá, že výborně.

Jak tady neustále několik lidí opakuje, že máme bejt rádi, že trenér mluví na tiskovce sprostě, protože přece nechceme prázdný fráze, co jsme tu poslouchali x let - to je přece neskutečná demagogie. Po prázdnejch frázích alá Rob tady přece nikdo z těch lidí nevolal. Jen se pozastavovali nad tím, jestli je nutný mluvit sprostě. A vy hned vytahujete opačnej extrém. Ono nejde zhodnotit zápas důrazně, tvrdě, bez vytáček a přitom mluvit slušně? Já myslím, že jde. S Vencou to cloumalo (nedivím se), takže mluvil, jak mluvil a já to chápu. Ale stejně tak chápu, že se to někomu nelíbí. A není třeba do těch lidí hned rejt, že jsou přecitlivělí a podobný hlouposti.

Tezi o tom, že není třeba jít dětem příkladem raději nekomentuju vůbec.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
12.10.2018, 17:30
 
Reakce na PISTON: Tak jestli někdo nepochopil, tak VP se...
Úplně přesně. Navíc mi to tažení za slušnost přijde pokrytecké. Nejčastější argumenet - a co děti? Děti? To jako fakkt?? V době, kdy si na internetu každý prvňáček zcela volně vygůgluje daleko horší věci? Háhá. Dále znám soustu lidí, kteří sice neřeknou ani "jdi mi k šípku," ale charakter mají takový, že kdyby spolkli hřebík, vyse*ou vývrtku. A světe div se - ono to platí i naopak! (Džihádisté za slušnou mluvu přitom zhusta patří do prvé skupiny) Jestli se fakt někoho dotkne, když těsně po zápase trenér muví od srdce a nehledá žádné "korektní" frázičky, ať nekouká na hokej, ale pouští si v noci přenosti z PS PČR. Ačkoliv i při tom si bude občas muset pípat. Smajlík Ono to, že byl Václav po zápase takhle vytočenej mj. znamená i to, že mu to není jedno. A já tady určitě chci trenéra, ze kterého po prohraném zápase nemám pocit, že je všechno v pohodě a div ne podle plánu.
 
 
CBBudvarCBBudvar | Jaroměř / Náchod ≡M≡
Reagovat
12.10.2018, 17:15
 
Reakce na PISTON: Tak jestli někdo nepochopil, tak VP se...
Upřímnost nadevše Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: To jsem fakt netušil, jak jemnocitné m...
Přesně. Cíťové Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.10.2018, 16:14
 
Reakce na PISTON: Tak jestli někdo nepochopil, tak VP se...
Podpis!
 
 
 
Reakce na PISTON: Tak jestli někdo nepochopil, tak VP se...
Rozdíl je ten, že loni se trenér ptal jestli by hráči nechtěli vystoupit z komfortní zóny. A letos se je snaží z komfortní zóny vyřvat Smajlík
 
 
MaartyJayMaartyJay | České Budějovice
Reagovat
12.10.2018, 15:49
 
Odjakživa jsem člověk, který nazývá věci pravými jmény. Proto se mi VP vyjádření líbí. Vždyť totéž praktikujeme i my tady - podali chlapci výkon na howno? Tak proč to okecávat slovy, jak se na nás chtěl každej vytáhnout. Není lepší slyšet, že i trenér to vidí stejně? Z těch jeho vyjádření úplně stříkaj ty emoce, je na něm vidět, jak to s ním cloumá. Sakra, až to takhle řekne v přímým přenosu Zárubovi po zápase s Jihlavou, bude to o fous horší, ale tam zase tak nějak tajně doufám, že bude tančit oslavné tanečky nad naším skvělým výkonem Smajlík
 
 
 
Tak jestli někdo nepochopil, tak VP se od první sekundy rozhodl postavit výkony na emocích. Pokud by si myslel, že klub je fantastický a každý do toho dává vše, tak on bude první kdo bude mluvit spisovně a uctivě s lehkým humorem. Ale tady se za 20 let vychovaly leda tak leklý ryby.

Ty tu měli úžasné učesané vzory, kteří je ale nenaučili jít před kasu, srolovat někoho na manťák, nebo alespoň jít do čehokoli za hranu komfortní zóny.

A ty deti ať se to dozví hned a od hlavního trenéra A týmu, že to co viděli si nezaslouží žádné spisovné slovo. Dle mého jim to da víc, než 20 let krasne učesanych tiskových konferenci.

A pokud se o Motoru bude říkat, že se zde od trenéra hned bez skrupulí dozvíš na čem seš, tak to bude úžasná reklama pro náš klub.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: To jsem fakt netušil, jak jemnocitné m...
A necenzurovaná verze by nebyla? Smajlík

Nemělo by se vydat nějaké prohlášení, že tréninky A týmu nejsou vhodné pro děti?
A když by se děti mohli dozvědět i zajímavosti ze zeměpisu - například, že zde jsou Budějce a né Havlíčkův Brod Smajlík
 
 
 
To jsem fakt netušil, jak jemnocitné máme některé fanoušky... Každopádně právě pro vás jsem tam nechal pípnout, aby vaše slovníky nepřišly k naprosto novým výrazům Smajlík
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
12.10.2018, 15:28
 
Reakce na Kaul: Já bych tě v tomhle podpořil. Prospal to...
přesně jsi Kaule pochopil, jak jsem to myslel, taky umím použít sprostá slova a VP má můj respekt za upřímné hodnocení, ale je třeba vidět i to, že klub pracuje s mládeží, a toto není dobrý příklad pro mládež. Neříkám, že mladí ty slova neumí, ale dobrou vizitku to klubu nedělá.
 
 
 
Neustále se tu někomu něco nelíbí. Ty tiskovky se posledních 20 let nedaly poslouchat a když tam dorází člověk, co říká věci tak jak jsou, tak se to zase někomu nelibi. Jdete do vo.e p.dele. Krotit emoce si jděte domu za manželkama. Já chci VP takového jaky je. Ne ukroceného nějakými vocasy. Pro své potomky si přeji, aby od trenéra slyšeli jasnou a tvrdou pravdu o průběhu zápasu. Žádné krotící řečičky u dospelých profesionálů nechci ani omylem. Tady 5 let krotíme emoce a pak ty výkony tak vypadají
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
12.10.2018, 14:30
 
Reakce na Placido: Malá připomínka k tiskovce s VP. Oceň...
Já bych tě v tomhle podpořil. Prospal to řekl správně na plnou hubu, nazval věci pravými jmény, a nechodil kolem horké kaše, jako ti před ním. Cloumaly s ním emoce, což bylo pochopitelné, a do jisté míry omluvitelné. Ale Prospal je osobnost, ikona, těší se velkému respektu, a toto bylo oficiální vystoupení, kde by se měl trochu kontrolovat. I po hráčích se chce, aby krotili své emoce, a někdy je to hodně těžké. Ať je seřve v kabině, jak zákon káže, ale tady na té tiskovce to vyjadřování bylo trochu přes čáru. Těch vulgarit tam bylo příliš.Oficiální vyjádření trenéra by mělo mít jakous takous úroveň. Upozorňuji, že nemám jemná ouška, a kvůli mě se vypípávat nic nemusí. Je to jen můj pohled na věc.
 
 
 
Reakce na císařpán: :)) Souhlas...
Jinak taková malá historická ukázka - to se ještě nepípalo Smajlík
odkaz

Taky Václav mohl říct, že si to nedobře nahráváme - ale proč by to říkal, když ví, že se tam s tím ****** Smajlík
 
 
JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
12.10.2018, 14:10
 
Reakce na =M=Dedek: Ona je nepovedená záležitost s celým...
...já ti rozumím! ..Však psal jsem o pocitovém nutkání a v tomto případě nehledáš logiku věci, ale prostě ti to fandování nejde přes pysky. Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.10.2018, 13:55
 
MARSCH: Souhlas, přesně napsáno.
 
 
 
Takže návrat v kupkovinám typu "Soupeř vyrovnal a pak uspěl v nájezdech, tak vyhrál." ???

S přibývající bezradností od "zajíždíme systém" po tyhle strohý nejvyjádření loni úspěšně přešel v tiskovkách i Rob.

No thx

Konečně se jako fanoušek něco dozvím. Konečně se dozvím, že si trenér všímá konkrétních problémů a řeší je. Komunikuje to. To tu dlouho nebylo a jakej mají ty tiskovky jinej smysl než tenhle.
A že je Venca svůj? Je. Takový vyjádření po zápase fakt negativně nevnímám.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny slaví bývalý útočník Jan Tlačil. V ČB 8 sezon, 285 zápasů (38+39). Člen stříbrného týmu 1981 a týmu, který v roce...

Ve věku 76 let zemřel bývalý vynikající obránce Motoru Karel Masopust. V ČB 4 sezony, 157 zápasů (27+28). Nejvyšší soutěž si...

Letní příprava probíhá trochu jinak, než jsme v Česku zvyklí. Co všechno hráče čeká, prozradil asistent trenéra Aleš Totter....

A máme další posilu! Dnes podepsal s Motorem smlouvu dosavadní kapitán @lhkjestrabiprostejov Matouš Venkrbec! Matouši vítej v...