ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Vráblas dneska za Plzeň Smajlík
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
14.01.2018, 14:57
 
Reakce na -Tom-: Nedoconěný? Jako cizinec je jedním z ne...
nemyslel jsem to, je tam dávat, bylo to jen pro znázornění našeho přebytku.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
14.01.2018, 14:46
 
Reakce na Motor27: Náš nejlepší bek je Mitchell Fillman....
Nedoconěný? Jako cizinec je jedním z nejlíp placených hráčů Motoru. Takže doceněnej je doslova až až hele Smajlík Jsou v týmu jiní, co jsou nedoceněný.

Kobson:
Souhlasím, DS je doslova za rohem a nemají s kym hrát. Včera jeli do Žďáru s 8 útočníkama. Zrovna tam by mohli nastupovat hráči jako Káník, Toman, Šulek, Doktor a místo toho jezdí do Tábora, Písku, Jindřicháče atd. Akorát ty kluky ztahá to cestování a DS by ty hráče potřeboval.
 
 
SalvelinoSalvelino | Kaplice
Reagovat
14.01.2018, 14:38
 
zdar, záznam ze včera by někde nebyl?
 
 
 
Náš nejlepší bek je Mitchell Fillman.
A zde v Motoru nedoceněný.
Co on zachrání situací či zastaví útoků už na modrý je nespočet.

Naše posila s číslem 10 by podle mě mohla hrát v první pětce.
Je pohotový a takový hráč tam chybí. Mohl by být střelcem, kterýho potřebujem.
 
 
RobíňoRobíňo | České Budějovice
Reagovat
14.01.2018, 14:27
 
Výjezd na Slavii!

odkaz
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
14.01.2018, 14:17
 
Marcel???? Na čem jedeš? To chci taky. Nicméně s Dostálkem bych ohledně jeho střídavých startů už končil. Už to pomalu chce všechno soustředit sem. Teď je situace, že do David servisu by mohla kompletní lajna. Jako ohledně rozehrání hráčů a jejich počtu jsme na tom vysoce nadstandartně.
 
 
salivensaliven | MOTOTOR
Reagovat
14.01.2018, 13:57
 
Reakce na mmufik2: Tak jelikož se Vráblas pohyboval po z...
Tak může mít nějaký drobný šrám, který může v době přetlaku v obraně doléčit (viz. Filip Novák). Nevěřím, že Vráblo nehraje z výkonnostních důvodů, když patří k našim nejlepším bekům
 
 
 
Reakce na Cr0SbY: Tady zase všichni dělají z komára velb...
Pro playoff zadny limit neni. Limit je az pro baraz, kde je potreba 15 utkani.
 
 
 
Tady zase všichni dělají z komára velblouda. Na soupisce je do hry 28hráčů z toho může nastoupit 18. Tak prostě někdo sedí a odpočine si a někdo místo něj si zahraje.Myslím že letos máme čtyči lajny dost silný. Mikyska s Nejezchleb tedˇmusí nastupovat pořád aby stihli limit pro play off. Tudíž dva místo nich budou sedět. Klidně ať si odpočine Nedorost nebo Čermák ty mají odehráno toho hodně.
PS: Proč třeba neřešíte Marcela že nehraje.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
14.01.2018, 12:14
 
Reakce na lukynoy: tak Vlasta dnes za Duklu...
tím pádem vysvětleno a konec paniky Smajlík

Navíc ta přestávka pro Vlastu dávala smysl i jinak - minule po něm přerováci dost šli a různě ho osekávali a tak. Není důvod tohle podstupovat s tak širokým kádrem, když je navíc třeba vyzkoušet posily.
 
 
 
tak Vlasta dnes za Duklu
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
14.01.2018, 11:28
 
Reakce na Kobson: Já nesouhlasím, že by nás Zubr přehráv...
Tak jelikož se Vráblas pohyboval po zimáku, tak to asi s tou nemocí nebude tak slavné.
 
 
 
Reakce na Kobson: Já nesouhlasím, že by nás Zubr přehráv...
Asi jsi mne špatně pochopil, já nijak nekritizoval nikoho, že Vráblo nehraje. Informaci o nemoci jsem neslyšel, prostě jsem myslel že v rámci prostřídání sedí hráč, kterému to jde dost dobře, stejně jako jiní kterým to teď jde a včera nehráli.
Samozřejmě je dobře, že mohou i při těžkých zápasech odpočívat takoví hráči. Vypovídá to dost o síle kádru.
 
 
salivensaliven | MOTOTOR
Reagovat
14.01.2018, 10:56
 
Reakce na ppepino77: To ne, Vlasta v pátek za Jihlavu ne...
V tom případě jsem měl mylnou informaci a beru z5. Přesto si za zbytkem mého odstavce o Vlastovi stojím
 
 
 
Reakce na saliven: Pokud si dobře pamatuji hlášení moder...
To ne, Vlasta v pátek za Jihlavu nenastoupil....
 
 
salivensaliven | MOTOTOR
Reagovat
14.01.2018, 10:35
 
Pokud si dobře pamatuji hlášení moderátora při nástupu našich na led, ve kterém zmiňoval že krom zraněných či nemocných Pajiče, Vráblíka a Kváči je komplet team připraven do zápasu, tak asi tímto si vysvětluji absenci Vrábla.
Dostálek hrál v pátek za Jihlavu a počítám, že za ni nastoupí i dnes - proto asi měl včera volno a když máme širokou soupisku, proč ne (i když polemika na toto téma tu už před pár dny proběhla). Osobně nevěřím, že by odešel do Jihlavy, která (nejen na něj) peníze nemá a my ho přeci z Brna vykoupili na přestup, tudíž zadarmo jim ho tam asi nedáme a nebudeme posilovat konkurenta v baráži, do které věřím že dojdeme.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
14.01.2018, 10:11
 
Reakce na Kobson: Já nesouhlasím, že by nás Zubr přehráv...
Tak o Vráblovi včera hned na začátku říkal moderátor, že je nemocnej, takže jeho absenci asi nikdo neřeší, zvlášť, když hraje očividně dobře. Co mě osobně zarazilo bylo, že řekl něco jako "Chybí nám nemocní Petr Kváča a Roman Vráblík, zraněný je Rok Pajič, jinak jsme dnes v kompletní sestavě a nikdo nechybí".

Proto se tu asi mluví o Dostálkovi. Osobně si myslím, že prostě a jednoduše dostal volno, protože bylo třeba vyzkoušet posily a Vlasta toho má v nohách asi nejvíc (naše zápasy + cestování do Jihlavy a zápasy tam). Teda aspoň doufám, že to tak je.

Jinak jsi mě ale pobavil vtipným a pravdivým postřehem o tom, že atosféra se rozjela pořádně až po očividných chybách rozhodčích. Třeba to opravdu chtěli nakopnout Smajlík

Taky si nemyslím, že by nás Zubři přehrávali, bylo to chvílema hodně vyrovnaný, ale třeba ve druhý třetině naprosto nestíhali. Ve třetí třetině měli pár minut, kdy jsme hráli nepřesně ve středním pásmu a tím jsme se dostávali pod tlak (mezi komerčníma pauzama). Jinak jsme to měli pod kontrolou.
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
14.01.2018, 09:56
 
Já nesouhlasím, že by nás Zubr přehrával i třeba jen v první třetině. Tam byla hra vyrovnaná díky naší kostrbatosti. Pak si to začalo sedat a hlavně jsme začali jezdit, najednou to bylo úplně jiné. I za stavu 2:1 jsem byl úplně v klidu. Zábavná je diskuze o Dostálkovi, fakt jelitózní. A s Vráblem to samé- já nevím, co je k nepochopení, že při tomhle počtu hráčů si sedne na tribunu čas od času každý. Víc bych v tom nehledal, naopak naše nesporná výhoda, že si můžeme dovolit nechat sednout jednoho z nejlepších beků na souboj se třetím bez obavy na změnu výsledku, nemyslíte? Mimochodem, jsem docela zvědavý, kdy ten odpočinek přijde na Kondora. Už by si ho zasloužil... Co včera předvedly zebry, to jsem neviděl - signalizovat vyloučení a po fouknutí dát panenku? Gába téměř na střídačce...neskutečný, nepočítám ofsajdy které nebyl, icingy, které nepochopili ani oni sami, některá upadnutí Zubrů pískaná jako podražení... fakt síla. Na druhé straně se mohlo nejen držet ale téměř i souložit, ideálně opakovaně.Pískala se dvanáctá recidiva. Vysoká hůl v obličeji před zebrou neznamená vyloučení... leda že by to byli machři a udělali ze sebe totální kr-etény, aby rozjeli atmosféru na zimáku, která se v druhé části opravdu zvedla.
 
 
14.01.2018, 09:47
 
Mám radost, že porážíme čelo tabulky. Že naše hra sklouzává k mr.. né v rozích, nejdou přesilovky, to tu bylo snad za každého trenéra, ačkoliv každý vyznaval trochu jiný herní projev. Čím to je? Těžko říct. Každopádně je Marianova práce vidět. Je pravda, že mne trochu rozčiluje neustálá rotace hráčů a útoku, ale pokud mají všichni hráči zůstat v tempu, tak s takto širokým kádrem to snad v současné chvíli ani jinak nejde.
Pět let se tady něco buduje od nuly a jistě mi většina dá za pravdu, že letos je ten tým nejsilnější, co tu kdy byl od restartu. Letos se musí konečně zúročit těch pět let dřiny a snahy. Letos máme tým, který dovolím si tvrdit z mnoha důvodů musí postoupit. A nebylo to až takové scifi a mohli jsme tu ještě koukat na Michálky a Novotného. Bohužel, jak víme, ať vinou zranění či olympijských ambicí z toho sešlo. Ačkoliv začátek sezóny pod AS vypadal herně špatně, teď jsem opět nabyl přesvědčení, že letos to už konečně vyjde.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Českobudějovický odchovanec Roman #Horák mění dres, hrát bude v nejvyšší švédské lize. twitter.com/Hokej_cz/statu…

Jakub Babka se s námi podělil o postřehy z letní přípravy či ze svého zahraničního angažmá.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Představení jedné z letních posil ZDEŇKA DOLEŽALA ??. Bývalý forvard @HCSlavia mohl českobudějovický dres oblékat už v lednu, ale...

Před 10 lety zemřel skvělý obránce Miroslav Dvořák. V Motoru 12 sezon (8 jako kapitán), 431 zápasů (66+134). Byl u postupu 1970 a...