MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
15.02.2020, 20:22
 
Reakce na ScottieCZ: Já na něj nijak nenadávám, jen jsem...
Spousta rozdílových obránců momentálně live na nova sport 1. Ale bohužel asi nebyli volní v přestupovém období. Smajlík
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Mně tohle nadávání na Allena přij...
Já na něj nijak nenadávám, jen jsem z něj zklamanej. Čekal jsem víc. Rozdílový obránce to není ani na jedné polovině ledu. Třeba se mu ale budu po PO klanět.
 
 
15.02.2020, 20:19
 
Reakce na kerschlic00: Mně tohle nadávání na Allena přij...
Přesně. Mě teda Allen nevadí. Bruslí, dokáže zaútočit, ale vzadu pak nechybí. Poměrně hodně toho dobruslí. Rozhodně předvádí lepší výkony než když tu začal. Jediný co mi u něj vadí je, že jako kanaďan hraje málo do těla. Ad ten Suchánek .... no jestli si říkal o vyloučení tím, že potřeboval jít střídat, neboť bez helmy se hrát nesmí, překážel mu tam hráč Vsetína, načež do něj strčil aby teda mohl na tu střídačku a je to posouzeno jako faul s ještě někdo chce tvrdit, že na to rozhodčí čeká, tak to je pro mne dost úsměvný.Stejně tak úsměvný to přišlo Václavovi podle jeho výrazu ... Rozhodčí má čekat na to, aby si všimnul jestli někdo někoho drží, což mu teda dneska moc nešlo....
 
 
 
Reakce na Scottiecz: No vidíš, nakonec to stačilo. ;) ...
jo. přijde mi taky průměrnej a chyby dělá jako ostatní. od EL hráče ještě celkem chválenýho bych čekal něco ve stylu Mitche. uvidíme,co bude v PO
 
 
 
Reakce na Scottiecz: No vidíš, nakonec to stačilo. ;) ...
Mně tohle nadávání na Allena přijde jako kravina. To se tu od něj čeká, že bude dávat 2 góly na zápas? V obraně dneska žádnou velkou chybu neudělal, krom toho oslabení, kdy ale propadla celá ta čtyřka.
 
 
 
Reakce na Scottiecz: No vidíš, nakonec to stačilo. ;) ...
Venca si srovná všechny a vše jak bude potřebovat. Nevidím důvid tady vytahovat spekulace ve formě platu. Proč? Důvod? Venca i vedení ho chtěli a zaplatili. Tak co....
 
 
 
Reakce na FansBPH: Já se nabavim o výsledku. Klidně se t...
No vidíš, nakonec to stačilo. Smajlík
Víš, tady snad nikdo z místních o neporazitelném Motoru nepsal. To píšete vy, fanoušci ostatních týmů. Že je Motor celou sezónu jako válec nezaručí postup a ví to tady fanoušci, tak i trenéři. Snad i hráči. Takže fajn že z nás už máte komplex, fajn že vedeme tabulku, ale důležitý bude jestli se povede vybojovat ten postup.

Za to co předvedl, bych příští zápas posadil Conora a nasadil Svacha ať se otrká. Už dnešní zápas bych ho já nechal hrát, bylo by to pro jeho dobro. Když jsem u Conora - nevidím jeho přínos větším než přínos Rendy nebo Segeho a (spekuluji) bere možná tolik co oni dohromady.
 
 
 
Reakce na Kellewan: Dneska mě to neskutečně bavilo. Jede...
za mě ten Suchánek si o to vyloučení řekl jak šel bez helmy střídat a zbytečně atakoval u střídačky soupeře. Rozhodčí jsou na tohle alergičtí a čekali na to.
Naopak se nebojím těch zmatků v obraně. Tým v PO přepne na úplně jiný mód a bude hrát zodpovědně. To se už v minulosti vždy prokázalo a hlavě loni, kdy celý tým do obrany šlapal na jedničku.
 
 
 
Tradiční gratulace s vítězství. Dneska si myslím že remíza by byla spravedlivá. Hodnocení co by bylo kdyby nebyl vyloučen ten nebo onen nechám na jiných. Hokej super a k mé radosti dosud v našich zápasech nevídané ztráty puku hráčů cb a zjištění že jim to tak najednou moc nejde. Nic méně to mě bylo vysvětleno že nastoupilo dneska B cb. Tak doufám že se potkáme i s A mužstvem třeba v play off a nevím co se bude dít kdyby náhodou hra vypadala jak dnes. Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
15.02.2020, 19:53
 
Reakce na kerschlic00: Tak furt lepší, než když Nova cht...
No ale tak od novy bych ani nic jinyho nečekal Smajlík
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: No kdyby fakt chtěl, tak se mu tohle...
Tak furt lepší, než když Nova chtěla vysílat zápas s Kladnem, ale když hodinu před zápasem zjistili, že pan Dokonalý nehraje, tak tam radši vrazili nějakej záznam.
 
 
15.02.2020, 19:42
 
Dneska mě to neskutečně bavilo. Jeden z nejlepších výkonů soupeře u nás letos. Byly tam fakt pěkné pasáže. Mělo to i emoce, což samozřejmě zařídil sudí, když poslal Vsetín nepochopitelně dvakrát do dvojnásobné přesilovky. Aby bylo jasno, ten druhý faul vždy byl, ale předcházel tomu pokaždé odpískaný nesmysl. Takže za mne dobrej mač, akce Vydarenýho s Karabáčkem, to byla třešnička. Z toho, co předvádíme vzadu jde trochu strach, docela se těšim a doufám v návrat dua P+P. Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
15.02.2020, 19:41
 
Reakce na KohyCZ: To tak nebylo, on to naopak vysílat ch...
No kdyby fakt chtěl, tak se mu tohle nestane, že jo... Holt hrajeme soutěž, která ČT zajímá maximálně 3x do roka.
 
 
 
My co jsme schopný vymyslet při vlastní přesilovce, nad tím zůstává rozum stát, dvě minuty před koncem hrajeme přesilovku, já si říkám pohoda aspoň si to pohlídáme a nakonec jsou z toho nervy.
Brízgala dneska podržel, naopak nelíbil se mi Raška, jakoby tahal nohy, chyběla mu šťáva.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: To tak nebylo, on to naopak vysílat ch...
Aha, škoda.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Kohy, proč se Záruba rozhodl, že ...
To tak nebylo, on to naopak vysílat chtěl, ale jaksi podcenil přípravu a až pozdě zjistil, že na to nezajistil práva a ještě k tomu v termínu, který sám navrhnul, nakonec prý musí odvysílat extraligu... Njn.
 
 
 
Brízgala podržel, je to trochu jiný styl chytání, než na který jsme tu zvyklí - takový čertík na pružince. Dost při zákrocích odklouzává daleko od brány. Byla znát nesehranost s hráči, ale s holí to asi umí.
Moc jsem nevěřil, že to otočíme - zápasu by slušela remíza. Přesilovky 5:3 měl Vsetín o hodně lepší - ta naše byla jen o přesné střele Doležala, jinak tradiční marnost. Trochu formu ztrácí Čenda, přijde mi, že hraje tak nějak bez zájmu a soustředění, chybí mu ten jeho přehled a třeba v přesilovkách se na něj spoléhá až přehnaně.
 
 
 
Kohy, proč se Záruba rozhodl, že nejsme hodni toho, aby byl náš zápas v TV?
 
 
 
Smetana je akvizice z Ústí odkaz
PO bych nechal jestě být, začínáme ho hrát až za měsíc.
Dneska Vsetín, jak už někdo psal, přijel s jinou taktikou a málem to vyšlo.... Díky kluci.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
15.02.2020, 19:22
 
Reakce na kerschlic00: No on ten Přerov bude dost velkej...
Souhlasím, Přerov bude v po daleko těžší soupeř než Vsetín a to z mnoha důvodů - vynikající gólman, kompaktní projev, skvělá hra v obraně, důraz v útoku. Vsetín na mě nedělá o nic lepší nebo horší dojem než loni.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

K tomu, aby Motor získal první bod v Tipsport extralize, chyběly necelé dvě minuty. Poté však přišla chyba rozhodující branka do...

Proti @HC_Plzen nastoupíme v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava

Motoráci se s nákazou nemocí covid-19 vypořádali dobře, a tak teď mohou pomáhat těm, kteří jsou právě nemocní ??...

!?Pozor, změna! Zítra s Plzní hrajeme až od 18:30. Utkání bude přenášet ČT Sport. Preview na zápas si můžete přečíst na tomto...