ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.07.2019, 13:04
 
Reakce na kafka: No jo, to už je taková daň za to, že tu...
fakt? Utrácí? A kam ty peníze jdou? Zůstanou ve městě, aby se z nich daly financovat školky, infrastruktura, služby, nebo jdou okamžitě jinam?

Drtivá většina obchodů, hospod a hotelů má živnosťáky pod Prahou, takže odvody nejdou do města, ale pryč z něj (protože platí naprosto stupidní zákon vylobovanej právě lidma, co takhle f1xlujou daně a odvody - on asi pražskej finančák nepřijede kontrolovat 200km vzdálenou hospodu). Turisti produkujou odpady, spotřebujou spoustu vody a co z toho? Jasně, pracovní místa jsou naprosto jasnej přínos, ale jinak? Fakt to není tak jednoduchý a rozhodně to není tak, že by město jako takový z turismu nějak extrémně profitovalo.

Pro místní to znamená žít ve městě, kde jsou vysoký ceny za všechno a celkově se na místní dost kašle (jedním z mnoha příkladů budiž společnost, která provozuje jízdárnu a snaží se pravidelně oškubat místní študáky při organizaci maturitních plesů).

O tom, že nevkusný zlatnictví, kterých je ve městě už snad 50, slouží jen jako pračky na špinavý peníze a vlastní je bůhvíjaká balkánská mafie, ani nemluvě.

2hukoth: do Brna se jezdí šalinou, ne autem :-D
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.07.2019, 12:39
 
Reakce na Hukoth: No ale já byl tudle v Brně......
Já v Brně žil 6 let a je to super město. Nesmí to člověk hodnotit podle Cejlu, Židenic, Slatiny a okolí nádraží. Centrum, Masarykova čtvrť, Řečkovice, Medlánky a spousta dalších lokalit četně centra je super. Výborná vybavenost, velmi solidní MHD, skvělá úroveň kultury a přesto víceméně maloměstskej život.

2 kafka: Oproti Praze je Brno oáza klidu... Turisti (a především na ně navázaný podnikání) zničili Praze centrum. To není centrum vyspělý metropole, to je skanzen-cirkus-bordel. Bohužel, musím konstatovat, že Krumlov dohání ve všech nešvarech Prahu mílovými kroky. A nadšení z toho teda rozhodně u nás nejsme.

2kafka podruhé: na Kladně, na Vsetíně, na Slovensku... Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.07.2019, 10:48
 
Reakce na Haberman44: Patriot *2*...
no my se tak můžeme někomu smát... že by sem přišel náš odchovanec s výkonností Plekyho v minulý sezóně? To nám spíš z hecu podepíšou Pasta, Hertl a Krejčí... Naši odchovanci, pokud mají tak rozdílovou výkonnost, vymyslí 74 důvodů jen aby tu hrát nemuseli a hrajou všude, jen ne v Motoru. Sem přijdou ve chvíli, kdy je to tak akorát na nadprůměr pralesa. A když už přijde někdo, kdo je v pralese top a může to tu táhnout, tak se na to od ledna totálně vybodne, další sezonu se může strhat v ELH a pak odejde dělat funkcionáře jinam. Ještě že tu momentálně hrajou ti, kdo tu hrát chtějí a ne ti, kdo tu hrát musí...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.07.2019, 07:34
 
Reakce na JeniCzech: U modré varianty 3 bych veškerou žl...
já bych veškerou žlutou barvu nahradil bílou barvou i u žluté varianty Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.07.2019, 14:50
 
Za mě jasná trojka Smajlík ty první dva návrhy jsou pěkný (hlavně dvojka), ale takový obyčejný, není na nich nic, podle čeho by si člověk za tři roky řekl "jo, to jsme hráli v TOM dresu..."
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.07.2019, 11:21
 
Reakce na mrskman: Dle online prodeje zbyva jeste 395 mi...
No mě překvapilo, že jsem měl místo blokovaný i dneska. Doufal jsem, že se posunu o jedno místo, protože takhle sedím uprostřed 3 permic a pro klub by asi byly líp prodejný dvě místa vedle sebe. (pochopitelně, že když tam přijde někdo s tím, že chce sedět vedle sebe, tak mu uhnu)

Koukal jsem včera večer a říkal jsem si, že dneska brzy ráno koupím to místo tak, aby zbyly dvě vedle sebe. Nepovedlo se...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.07.2019, 10:19
 
Reakce na Siky: S Prostějovem: https://www.hcmotor.cz/fo...
A hlavně s nápisem Škoda Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.07.2019, 15:13
 
Známá je fyzioterapeutka a dost se podivovala, že je u nás móda připravovat se fyzicky na sezonu v hokeji a fotbalu tím, že se jezdí na kolech. Kolo posiluje vytrvalostní svaly, ničí výbušnost a akceleraci nohou při běhu/bruslení, zkracuje úpony a šlachy, celkově rozvíjí svalstvo na nohách přesně tím způsobem, jakej fotbalisti a hokejisti vůbec nepotřebujou. Záda a břicho jsou při jízdě na kole pasivnější, než při bruslení/běhu.

Jasně, že nejde do zblbnutí furt jen bruslit, ale to kolo fakt moc smysl nedává. A mimochodem příprava na kole je běžná dokonce i v mládeži na vrcholový úrovni, což označila za zločin. Když zjistila, že ve fyzický přípravě prvoligovýho fotbalisty-dorostence úplně chybí plavání, zalapala nevěřícně po dechu...

Já zažil situaci, kdy jeden z nejrychlejších kluků na fotbale dostal za vysvědčení kolo, najezdil na něm za prázdniny stovky kilometrů a po prázdninách měl sice brutálně vyrýsovaný nohy a perfektní dvanáctiminutovku, ale ve člunkovým běhu ho porazili úplně všichni. V útoku tak dohrál a přeškolil se na defenzivního záložníka.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.07.2019, 20:42
 
ach jo... wimledon vyhraje ve třech tiebreacích někdo, kdo jen defenzivně vrací míček přes síť... škoda, Roger to měl dát v tom gamu, kdy podával na vítězství a vedl 40-15
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
02.07.2019, 19:05
 
Za mým vzestupem stojí Marian Jelínek, říká gólman Mrázek

odkaz

K tomu snad jen... ševče, drž se svého kopyta a NIKDY už nelez na střídačku...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
01.07.2019, 13:46
 
Reakce na Haberman44: Takže ono to s tím gólmanem ještě ...
Hlavně by mě zajímala situace, kdy budou oba gólmani Pardubic třeba z formy nebo zranění a Klouček tady bude zrovna podávat vynikající výkony. Asi by nebylo úplně dobrý, aby měli v Pardubicích možnost si ho stáhnout zpátky.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.06.2019, 22:47
 
Reakce na Džousif: "ČEZ Motor České Budějovice představi...
to není hráč, je z vedení ;-)
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.06.2019, 21:03
 
Reakce na m_lade_j: A ty nevidíš ty problémy tohohle měs...
No vzhledem k tomu, že jsme cca 10. nejbezpečnější země světa a ČB patří v rámci ČR mezi nadprůměr, tak nějak moc nechápu, proč by bezpečnost měla být problém...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.06.2019, 21:39
 
tak útok je v pohodě. Já myslím, že v takhle nabitej útok jsme snad ani nedoufali. Věřím i tomu, že když tu hráči absolvujou všichni přípravu, půjdou výkonnostně ještě nahoru. Hlavní tak bude v sezoně správně načasovat formu na období po Novým roku.

Jsem sám zvědav, jestli teda ještě sháníme někoho do obrany. Že se shání gólman, je nad Slunce jasnější...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.06.2019, 17:54
 
Reakce na Drew: Tvrdou hru se zákeřnou? A co je potom to...
to, že jeden hráč udělá něco přes čáru je něco jinýho, než když to dělá půlka týmu. A STL prostě přešlo přes žraloky díky hře ve stylu "nejdem po puku, jdem sejmout protihráče". V tom posledním zápase zranili hned několik hráčů. Ten styl se mi zkrátka nelíbí, je to bezohledná hra a na jejich hokej se prostě moc koukat nedá.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.06.2019, 13:33
 
Reakce na Drew: Viz můj první příspěvek na toto téma, al...
ale tady vůbec nejde o rozhodčí a to, jak pískají, ale o to, že si někdo (STL) plete tvrdou hru se zákěřnou, což je prostě velkej rozdíl. A bohužel to vypadá, že tím dokonce získají SC...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
07.06.2019, 13:09
 
Reakce na seruti: Klobouk dolů, v devatenácti letech ...
a jakým způsobem! Hrála fakt skvěle a na FO letos snad neztratila set? Neskutečný...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
07.06.2019, 12:17
 
Reakce na Paav: Trenér Bostonu zuřil, GM házel lahví. Ja...
Je to smutný, ale STL se očividně snaží k zisku SC profaulovat a proprasečit. Už v sérii se SJ bylo opravdu hodně vidět, že hrajou úplně bezohledně a ve finále je to stejný. Že jim to rozhodčí žerou, je pro mě nepochopitelný. Ale holt to asi opravdu povede k úspěchu, no...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
06.06.2019, 18:53
 
Reakce na MrPesi: Fanoušků Chomutova je mě líto. Krásná ...
no jestli šly dluhy téměř k miliardě, jak tu proběhlo, nevidím možnost, že by to někdo zalepil a ten klub normálně provozoval...

2Motor27: Já teda Chomutov neviděl jako hlavního soupeře nikdy. Tím je jednoznačně Vsetín + je třeba vidět, že playoff systém může klidně přinést překvapení a klidně to mlže být na náš úkor. Letos jsme to s Havířovem ještě urvali, ale klidně se to příště povést nemusí. Abychom se ještě nedivili, až si první přímý postup urve třeba Prostějov nebo právě Havířov...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
05.06.2019, 16:58
 
Reakce na quak: Souhlas s Marshem....
jj momentálně budou zajímavější zprávy ohledně brány a obrany
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

I podruhé v přípravě jsme na domácím ledě uspěli, @lausitzerfuechse jsme porazili 4:2. #priprava

Bude tato sestava dnes vítězná? Jaký je váš tip? #friendlymatch

Bude tato sestava dnes vítězná? Jaký je váš tip? #friendlymatch

Kabina na dnešní utkání je ready! #hcmotor #match #friendlymatch #dressingroom