ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.09.2019, 10:29
 
Reakce na Drew: To si vydržel celkem dlouho. Mě ten pral...
Trošku mi připadá, že se tohle "přelilo" i na hráče. Stejně jako pro nás je těžký se namotivovat na to, aby nás zápas proti Kadani bavil, je to asi těžký i pro ně. Ale pořád si říkám, že přece když vyjdou z tý kabiny a v domácím zápase na ně čeká 5000+ lidí, tak musí zapnout naplno prostě z principu. Venku, když je na stadionu 120 platících, rozumím tomu, že se hraje "na krev" těžko.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.09.2019, 08:14
 
Špatnej výkon přijít může, ale dva za sebou snad ne, takže zítra bych taky čekal daleko lepší hru a výsledek. Uvidíme, s čím přijede Přerov. Někdy hrajou dost ofenzivně s rychlým bruslením, jindy zase betonujou a hrajou dost úporně a silově. Normálně bych napsal, že bych si přál tu první variantu, ale když vidím, jak nám to nesvědčí...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.09.2019, 12:08
 
Reakce na alkac: Jo, na tom Rendově trestu se zase pruha...
tak hlavně bych jako totální trapárnu vypíchl to, co pak pískli Litoměřicím. To byla ukázková kompenzace, kdy Litoměřice šly ven za něco, co absolutně nebyl faul. Ale rozhodčí tím chtěli vyrovnat, že naprosto ustřelili s vyloučením Rendy.

Jinak Kloz do Pardubic, to se dalo čekat. Otázka je, co dál. Se zraněným Endálem jsme najednou na 14 útočnících (reálně tedy 13), takže šíře kádru v útoku je fuč. Jsme na normálu. A v obraně cca jeden hráč chybí. No ještě bude s tvorbou kádru a stabilizací sestavy moře práce.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.09.2019, 11:28
 
tak když se od nás nikdo ani nepokusil o fyzickou hru, pak jsou kila spíš na škodu, protože dáš soupeři možnost přebruslit. Což se přesně stalo. Ze včerejška si vybavím dva pokusy o hit. Pavel za stavu 0:4 a Novák za stavu 0:2, ale to bylo spíš omylem, když nevybral zatáčku.

Jo a vlastně Renda při tom vyloučení na 2+10.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.09.2019, 08:35
 
Reakce na MARSCH: Mne ty powerplay prisly jako zajimavej...
Mně teda to powerplay přišlo jako naprostý pohřbení zápasu, protože Litky nás očividně celej zápas přebruslovaly a přehrávaly na puku. Nebyli jsme schopní je pořádně zamknout a pravidelně nám oni ujížděli přes střední pásmo s pukem na hokejce. V takovou chvíli hrát PP deset minut před koncem byla jasná sebevražda.

Nehledě na to, že to vypadalo, že se s tím zápasem dá ještě něco málo dělat.

2Siky: tak jasně, že jim Venca neřekl v kabině, že mají hrát bezkontaktně a přihrávat si hůř než dorostenky. Ale problém je v tom, že to vypadá, že na tenhle typ soupeřů prostě neumíme. Už loni se ukázalo, že Litky a Bencle nám nesvědčí a Havířov v PO pak ukázal, že s dobře bruslícím soupeřem, kterej hraje tvrdě, máme opravdu problémy. A letos se to opakuje a vypadá to, že zatím na to neumíme reagovat.

A že se tady mluví u některých jedinců o posazení na tribunu, neřkuli trejdu, to se po včerejšku opravdu není čemu divit. Že obrana a obranná hra celkově potřebuje posílit je po včerejšku taky nad slunce jasný. S tímhle chaosem do PO nemůžem.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.09.2019, 21:05
 
dnešek se těžko komentuje. Myslím těžko bez užití sprostých slov. Jakože fakt. Já jsem hodně tolerantní a mám pochopení pro občasnej výpadek formy a "zápas blbec", kterej čas od času musí přijít na každej mančaft. Ale dneska to nebyl výpadek formy, ani nějaká vrtkavost štěstěny.

Gratuluju Evoorgovi, protože jeho připodobnění ke koncertu kapely bylo tak dokonalý, že jsme se mu po hokeji smáli snad 10 minut a navrhujeme redakci webu, aby ten text dala do perexu článku o tomhle zápase. Je to dokonale vystihující.

Co k zápasu napsat? Všechno špatně. Strmeň je snad jedinej, kdo může jít spát s čistým svědomím. Jinak hrůza, děs, parodie na hokej. Několik zásadních bodů:

1) nebruslíme. Letos nás v playoff zničí první trochu bruslivej tým v poměru 4:0, 4:1. Kloz má jen jednu rychlost a nezrychlí ani když je před ním volný střední pásmo a může jít do přečíslení.

2) Naši beci totálně nestíhají, pokud soupeř hraje hokej. Jo, na silový týmy typu Jihlava, kdy soupeř hraje víceméně na nahazování puku, na ty to stačí. Jak hraje soupeř kombinačně, v rychlosti a technicky, je s náma konec.

3) Útoky nefungujou, tohle složení je špatný a je třeba hledat jiný. Co třeba to, který fungovalo v přípravě? Úplně mimo jsou Gilbert, Novák, Kloz a Christov. Ti jsou na ledě fakt do počtu.

4) Jak tu většinou Václava hájím, dneska bych mu zásadně vyčetl jednu věc. Předesílám, že těch prvních cca 50 minut jde jasně za hráči. Ale nesmysl s odvoláním brankáře, když jsme právě dali na 1:4 a se zápasem se dalo aspoň něco málo udělat, ten jsem fakt nepochopil. Může to mít smysl. Ale v situaci, kdy vidím, že můj tým soupeře přehrává a přebrusluje. Dneska nás Litoměřice prostě smazaly a přesilovka aspoň 5na4 byla maličká naděje na gól na 2:4. Kdyby padl, je 8 minut do konce a stát se může leccos. 6na4 není žádná extra výhoda, byla jen otázka času, kdy gól dostaneme. Že padl z vlastního pásma, je náhoda, ale o 10 sekund později by stejně Litky vyvezly puk normálně na hokejce se stejným koncem. Tohle bylo ukvapený a byl to nesmysl. Kdyby byl stav 3:5 a všechny 3 góly jsme dali v přesilovkách, ok. Ale takhle?

5) Hrajeme balet. Čajda chybí a chybět bude dál, pokud tady bude na ledě 20 borců, co se raději ani nezpotí, natož aby hráli důrazně. Odpadáváme v soubojích jak švestky a neumíme dohrát hráče.

Dneska opravdu katastrofální výkon a hráči můžou bejt rádi, že dohrávali aspoň před dvěma tisíci diváků, protože kdyby tam po druhý třetině sedělo 50 lidí, nemohl by se nikdo divit.

Omlouvám se za tapetu.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.09.2019, 12:49
 
Jinak jak to vidíte dneska? Mám trochu obavu z rychlonohých kluků z Litoměřic, abychom v obraně nepropadali každých pár minut. Ale snad to bude ok a uhrajeme 3 body. Chtělo by to udržet kontakt s Porubou (domácí zápas s Benátkama asi zvládne), nenechat si jí odskočit a zároveň tím vytvářet tlak na Jihlavu a Vsetín.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.09.2019, 11:47
 
Reakce na Paav: Ne to jsem tak určitě nemyslel. Jen krát...
kostelec zeitung už má taky placenou sekci premium. Rozdíl mezi placenou a neplacenou verzí je v tom, že je v článku jen 6 pravopisných chyb namísto obvyklých sedmi Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
24.09.2019, 18:43
 
Reakce na Motor27: Koho mi ten Hrouzek připomíná? :)) :...
můžu hádat? Smajlík při větě z první série "podej mi tabulku, já si musím nakreslit nějaký signály..." jsem jistou osobu jasně viděl před sebou Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.09.2019, 18:04
 
Zajímalo by mě, o kolik šancí a závarů se připravujeme tím, že naši beci pravidelně trefujou zadní mantinel. A to i v situaci, kdy vůbec nejsou v tísni a mají spoustu času.

edit: Krásná akce od Šimánka!
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.09.2019, 17:09
 
Reakce na Paav: Z onlajnů: Na straně Motoru dnes není př...
škoda, třeba by jim zase dal nějakej spornej gól Smajlík

Jinak teda Doležal opět mimo sestavu, stejně tak Žiga, obrana je pořád stejná, v útoku jen změna vynucená zraněním, tak uvidíme, jak to půjde.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.09.2019, 10:04
 
Reakce na KohyCZ: Detaily nevím, ale už po zápase bylo j...
to je škoda, jeho vstup do sezony byl rozhodně kvalitní. Jinak souhlasím s kursorem - dneska bude i 1 bod dobrej, ale věřím ve výhru v prodloužení.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.09.2019, 11:49
 
Reakce na Paav: Vsetín se trápí, nezachytil start. Chybě...
Novinář je prase!

řečeno s klasikem: "až půjdu přes most Karla, do divadla Národa na stěnu čerta Smetany, uznám, že jste zvítězili. Bude to ale vítězství Pyrrhy. Dříve Pyrrhovo vítězství."

Jako, že se to stane v článku, ok, ale dát do nadpisu, to je prostě totální negramotnost.

Jinak k hokeji - Vsetín se chytne, to se nebojím. Byla sezona, kdy byla Jihlava šestá a pak měla sérii snad 25 zápasů, kdy bodovala a většinou za 3 body. Spíš s obavama vyhlížím náš los mezi 5. a 12. kolem. Tam se ukáže, jak na tom jsme.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.09.2019, 17:49
 
Reakce na Kurt_Hübl: Zdravím zde přítomné publikum.Pokud...
Pro tyhle účely je skvělá mapa aktuální dopravní situace na dopravniinfo.cz:

odkaz

Nejlepší je jet z Kamenice na Horní a Dolní Cerekev a přes Kostelec do Jihlavy. Do Pelhřimova vůbec nezajíždět.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.09.2019, 09:33
 
Reakce na Amper_: Já nevím, co vám přišlo na té tiskovce...
co blbneš, vždyť se to tu nelíbí dvěma lidem (mcdavid a -Tom-), ostatní trenéra hájí...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.09.2019, 08:57
 
Reakce na Preddy: Ta "decentní změna" zní v souvislosti ...
Nehraju, všechny NHL po 04 mi přišly tragický a 04 na sedmičkách nerozjedu...

"Za uzavřením diskuzního fora v žádném případě není snaha klubu o potlačení jakékoliv diskuze. Hlavním záměrem je přesunout diskuze na dostupnější sociální sítě nebo na neoficiální diskuze mimo hlavičku klubového webu."

A bludišťák za vtip týdne putuje do Jihlavy. Gratulujeme.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.09.2019, 07:45
 
Reakce na -Tom-: Jakože by měl mluvit slušně a né jako m...
když ono je to těžký. Měli jsme tu trenéry, co se sice vyjadřovali spisovně, ale zase říkali na tiskovkách ptákoviny ve stylu "soupeř se na nás chtěl vytáhnout". Měli jsme tu trenéra, co byl sice strašně slušnej a chytrej, ale z hokejovýho hlediska mimoň, co si myslel, že ideální sestava se hledá tak, že jí vylosuje před zápasem z klobouku. Další zase rozuměl hokeji, ale hráči ho neměli rádi a on je asi taky ne...

Ti kluci jsou hokejisti. Že jejich trenér mluví ostře, to asi snesou. A už jsme tu několikrát zažili, že nějaký omlouvání chyb hráčů a krytí jejich výkonů vede akorát k tomu, že to příště mají na háku ještě víc. Ono se na ně prostě musí důrazně, jinak si z toho nic nedělají.

Chápu, co tím myslíš, na veřejnosti by VP takhle opravdu mluvit neměl, v tom máš pravdu. Ale pokud si mám vybrat mezi jeho hodnocením a stupidníma výmluvama alá Rob, tak beru jednoznačně VP.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.09.2019, 19:55
 
tak schválně, jestli půjdou Benátky ven za hrubost... vsadím se, že dostaneme 2 minuty, přitom to zase vůbec nebyl faul... to je děs.

edit - tak jsem jim křivdil, dali to 50 na 50
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.09.2019, 18:12
 
domácí výhra 9:1, první v tabulce a hlavičky v oblacích. Tak dolů z hrušky a makat... asi takhle bych to viděl.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.09.2019, 15:20
 
Reakce na quak: Jj, bude to rovnou seriál: 1. Výroba dor...
ale komentovat to musí Záruba Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 105 lety se narodil bývalý útočník Bohumil Lejsek. V ČB hrál v 1 sezoně, zaznamenal 1 mistrovský gól. Zasáhnul do slavného...

Výborně! Na ledě @azhavirov jsme vyhráli 5:2 a vezeme další výhru! #chanceliga #HAVvCEB

REPORT: Havířov - Motor 2:5Je to tam! Z Havířova se vracíme s plným bodovým ziskem a v čele tabulky navyšujeme svůj náskok na tři...

Těžký duel čeká Motor na ledě třetího Havířova. Podle slov trenérů půjde o jedno z nejtěžších utkání první čtvrtiny. Jaký je váš...