MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Reakce na matahar: No na Spartě ale zároveň zařídili aby...
To je věc jiná, to byla akce obou kotlů (domluvená dopředu i s klubem).
játro- Na to nepotřebuji mít rozhled do Manchesteru,čtu média.
Stačí občas zajít na bazoš,kor když hraje Sparta nebo Slavia poháry nebo LM a tam krásně vidíš jak se kšeftuje s permicema. Tam už to jede v deseti tisících Kč za jedinej zápas. Slavia minulej podzim když hrála LM také nachytala a blokla spoustu "fandů šmelinářů" Nemůžeš si přece na úkor klubu dělat druhou živnost a vydělávat šmelením jejich místa na stadionu někdy i statisíce za sezónu, když má permic více.Také od nové sezóny je permice nepřenosná a preventivně musí sedět s občankou.
 
 
17.09.2020, 21:42
 
Reakce na Zbyna-CK: Smoleňáka bych neřešil. To je přesně...
Smajlík
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
17.09.2020, 21:38
 
Soupeř dneska trestal. Ale naši bojovali. Zápas jsem si opravdu užil. Poděkování hráčum že to nevypustili, kotli za choreo o fandění.
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
17.09.2020, 21:28
 
Reakce na Haberman44: Tak v tom případě na fotbalové Spa...
ty výš, že permanentku nesmí postoupit dál? To máš teda široký rozhled od Prahy až po Manchester .... Tady to zakázané není, takže to chápej jako české pravidlo "co není zakázáno, je povoleno". Že je to nemorální, o tom nic není
 
 
mataharmatahar | České Budějovice
Reagovat
17.09.2020, 21:27
 
Reakce na Haberman44: Tak v tom případě na fotbalové Spa...
No na Spartě ale zároveň zařídili aby na utkání mohli fanoušci nenáviděného Baníku.
 
 
mataharmatahar | České Budějovice
Reagovat
17.09.2020, 21:25
 
Vítkovice 17 nakažených, karanténa.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.09.2020, 21:24
 
Jo a btw. tohle pravidlo jsem viděl v akci poprvé:

PRAVIDLO 160 – PODKOPNUTÍDEFINICE: Hráč bezohledně podkopne soupeřovu brusli zezadu nebo bez-ohledně přitáhne soupeře zpět, zatímco ve stejné chvíli ho zdola zasáhne nebo podkopne. i. Hráči, který podkopne protihráče, bude uložen větší trest a automatic-ký osobní trest do konce utkání.ii. Hráči, který bezohledně ohrozí soupeře podkopnutím, bude uložen trest ve hře.
 
 
 
Reakce na játro: není pravda. Každej, kdo si koupil perm...
Tak v tom případě na fotbalové Spartě,Liverpoolu a Manchesteru jednali loni protiprávně.Za absolutně to samé blokovali permice na doživotí.Na Spartě to není taková tragédie, ale na ostrovech kde se dědí z otce na syna po několik desetiletí, tam to toho člověka mrzet musí velice.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.09.2020, 21:21
 
Smoleňáka bych neřešil. To je přesně takovej ten typ, co když vyhraje, tak to dává soupeři a fanouškům patřičně sežrat a když prohraje, je jako beránek a zdrhá z ledu nejkratší možnou drahou. Pokud jsme nechtěli Smoleňáka k těmhle provokacím pustit, neměli jsme téct o tři góly po 5 minutách hry.

Jinak k výkonu - mně se to vlastně docela líbilo. Rozdíl byl v tom, v čem jsem přesně rozdíl očekával - Hradec přesnější, daleko kvalitnější v okolí brankoviště (nejen góly, ale spousta šikovných tečí, dorážek a střel). 3 body pro ně plně zasloužený, nebylo o čem. Pro nás je pozitivum, že tým makal od začátku do konce, nevybavím si hluchý místo, kdy bych si říkal, že už se smířili s prohrou. Tohle je skvělá práce VP a je dobře, že to tak máme.

Je třeba se tak trochu smířit s tím, že dokud nezískáme fyzickou převahu v rychlosti a bruslení, budou nás soupeři kvalitou a šikovností nemilosrdně přehrávat. Bohužel jsme o svojí hlavní devízu přišli už před sezónou, když jsme vlastně neměli přípravu. Nedá se nic dělat, ten tým se do toho dostane, to se nebojím. Jen ten začátek soutěže bude pro mančaft daleko těžší, než by byl po normální přípravě.

Jednotlivce hodnotit moc nechci, snad jen Hronek byl fakt totálně jinde a z našich se mi dost líbili Jonák, Prokeš a Gilbert.

A poslední věc - jasně, byly tam sporný momenty, ale celkově rozhodčí cajk a hlavně - konečně jsme viděli normální tvrdej hokej. Takhle vypadá, když se hraje tvrdě, ale ne zákeřně. V tom mě bude extraliga bavit určitě víc, než prales.

Prohrálo se, nevadí, jsme v ELH, tady fakt 49 výher nehrozí Smajlík
 
 
Martin_29Martin_29 | České Budejovice
Reagovat
17.09.2020, 21:20
 
Souhlas odebrat permici čekají na ni motoraci a oni ji prenechaji fandum jiného týmu to se proste nedělá. Ja se na hokej nedostat byl bych slušně nasranej
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
17.09.2020, 21:19
 
Reakce na Haberman44: Tohle přece nespojuj s komárama. ...
není pravda. Každej, kdo si koupil permici má stejné právo. A každej je zodpovědnej, co s ní udělá. Pokud ji zaprodal Hradečákovi, tak ho můžeme nenávidět, ale to je tak asi všechno. Nikde není psáno, že ji nesmíš postoupit dál ... Pokud chceš diktovat = komáři. Ty jako nepřítel premiéra, by jsi to měl vědět
 
 
 
Reakce na játro: upřímně, není každého svobodná volba, j...
Tohle přece nespojuj s komárama.
Tohle je svinstvo na ostatní fandy Motoru,co museli dřepět doma u TV a přitom by rádi šli, navíc svinstvo z vlastních řad s největší pravděpodobností. Ale když to někomu přijde normální....
 
 
 
Taky s tebou ne vždy souhlasím, ale s tímto máš pravdu. Pokud to byla podniková permice, tak budiž, pokud jí ale Hradečákům "zaprodal" nějaký "fanda", je to pro mě nepochopitelné.
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
17.09.2020, 21:11
 
Nevím jestli jste to tu už řešili, nechci to celý projíždět..

Taky vás nepustili z venku s Budvarem dovnitř? Kohy přece psal v Ptejte se že to problém nebude..

Jinak dnes určili ráz celého zápasu první čtyři minuty, což jde za celým týmem.
Ale neodpustím si.. Od Čiliaka čekám mnohem lepší a jistější výkon.. Tím nehážu prohru na něj.
1. zápas.. Uvidíme co napoví další Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Uvědom si, že permanentky ze smluv maj...
To se dá snadno zjistit na čí permice tam jsou. Pokud si ovšem někdo vyžádal permice na ofocení. Třeba by se zjistilo to co píšeš ty, ale třeba taky to co píšu já.A pokud tam provokovali místní fandy,okamžitě vyvést. Neměli tam co dělat pokud se hlásili k HK.
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
17.09.2020, 21:08
 
Reakce na Haberman44: Tobě přijde normální že fanoušci M...
upřímně, není každého svobodná volba, jak s lístkem naloží? Neschvaluju to, je mi to proti srsti, ale to co předvádíš je dost mimo chlape. Komáři diktovali co můžeš ....
 
 
17.09.2020, 21:08
 
Reakce na Haberman44: Tobě přijde normální že fanoušci M...
Často s tvými názory nesouhlasím, ale v tomto případě jsem s tebou.Jen jsem zvědavý, zda se nějaký fanda Motoru dostane do Hradce.Předpokládám, že ne.
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
17.09.2020, 21:05
 
Reakce na Tommi: Smolenak po zápase opět ukázal, jaký je...
Proč? Představ si, že jsi hráčem, který hraje v nepřátelském prostředí. Já bych si výhru také náležitě užil. Ty ne?
 
 
 
Reakce na MARSCH: Haberman44: O co ti jako jde? Nejsi ne...
Tobě přijde normální že fanoušci Motoru kteří měli volné permice s možností jít na zápas dávají tyto permice fandům hostí??? Navíc dle sekce ptejte se i ti hradečáci provokovali fanoušky Motoru. Takže plno lidí dnes muselo kvůli "losovačce" být doma u TV, ale tady se vesele šmelí s místama.Není fér ty permice nahlásit systému jako neúčast a dát šanci jiným fandům? Nebo třeba místo nabízení je hradečákům je nabídnout zde, nebo na FB našim fandům?
Za tohle například na Spartě, nebo v Manchesteru a Liverpoolu loni doživotně odebírali permice, takže jsou taky nemocní?
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Uvědom si, že permanentky ze smluv maj...
Kohy, ale oni sděli na místech stálých fandů....., kteří si museli sednout jinam...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

45. narozeniny slaví bývalý obránce Vladimír Gýna. V ČB 3 sezony, 88 zápasů, v nichž dal 6 gólů (3 v přesilovkách, 1 vítězný) a...

50. narozeniny slaví Arpád Györi. V ČB 6 sezon, 196 zápasů, v nichž zaznamenal 29 gólů (3 v přesilovce, 3 vítězné, 2 remízové),...

Dva zápasy Motoru byly kvůli onemocnění v kádru soupeřů odloženy. Další utkání tak sehrajeme až v úterý na ledě Plzně. Jak si tým...

Nové nařízení omezuje vstup do arény na 1000 osob. Klub je tak nucen oznámit před zápasem ty sektory, které budou mít na utkání...