ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Zážitek sledovat, jak Jihlava vůbec nestíhá.
 
 
 
Viděl jsem až poslední třetinu a ta byla parádní. Dnes mě Motor hodně potěšil, byli jsme jasně lepší. Nejbližší pronásledovatelé bez bodu, tak máme trochu náskok, což se vzhledem k pondělnímu soupeři určitě hodí Smajlík .
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Řekl bych, že dneska promluvila fyzičk...
Zrovna jsem na to myslel - vzhledem k tomu, že ve Frýdku vždycky hráli pořádně jen fotbal a nikdy ve starší historii s námi nehráli, tak historicky první body. První polovina zápasu ale pro silné nátury.
 
 
 
Když to vidím, tak každý bod by nebyl k zahození. Hrajeme opravdu hrozně, i když ve 2.tř. mírné zlepšení.
 
 
 
Minela Kváči, neschopnost proměnit jasné šance na 2:4, trapná přesilovka v prodloužení, nájezdy jako obvykle. Připočtu-li příšernost v týdnu s Ústím, tak nemám důvody mít ze sledování Motoru radost.
Kádr v téhle podobě uhraje flek do 3. místa po ZČ, ale na víc to není. Bohužel. Vždyť my se trápíme s průměrnými týmy téhle ligy.
 
 
 
Pokud budeme hrát takto nezodpovědně dozadu, tak je nám nějaká bojovnost a bruslení úplně na nic. Takticky totálně nezvládnuté, to jde také za trenérem.
Tohle je profesionální výkon?
Tak teď ještě prosím ujištění, že facka přišla včas.
 
 
 
Dnešní hokej potěšil jen 3 body, ve výkonu bylo dost chyb a opět i dost zbytečných vyloučení. Domácí jasně patří do "2. národní", vůbec nás neprověřili. Markantní to bylo v závěrečné přesilovce 5/3.

Pokud jde o vyjádření klubu, tak mi vadí hned úvodní věty:
"Očekávání, že klub zajistí převýchovu těchto fanoušků, když selhala rodina, škola, potažmo stát, je utopické. Přesto to soudě dle reakcí velká část veřejnosti očekává."
Ne pane Bednaříku, veřejnost očekává jen fungující pořadatelskou službu a zajištění bezpečnosti. Převýchova těch primitivů je mi skutečně u prd3le.
 
 
 
3 body naprosto zasloužené, dojem ale trochu sráží množství zbytečných vyloučení. V plném počtu jsme domácí vůbec k ničemu nepustili. Bruslařsky a kondicí jsme jasně dominovali, což mne těší. Oslabení perfektně zvládnutá. Sudí domácím nějaká procenta nechal.
 
 
 
Reakce na mrskman: Tak je to tu a konecne zacina dalsi s...
Tohle u mě platilo první 2 sezony. Poté jsme bohužel najeli na metodu pokus / omyl. Letos se musíme s maximálním úsilím snažit o postup, nic jiného neberu.
 
 
 
Reakce na neji: V jednoduchosti je krása, takže jasná vo...
Přesně tak, nač vymýšlet složitosti. Dominantní M na prsou, čitelná čísla, takže jasná 1.
 
 
 
Reakce na zdcart: Mě zaujala věta"Na ledě panovala kázeň...
Když si najdeš rozhovory, jak se hodnotila letní příprava vloni nebo předloni, tak nadšení panovalo vždy (pokaždé změna a pokaždé je to teď super). Kritika se naznačuje pokaždé až zpětně. Tím netvrdím, že to Venca nedělá dobře, jen že tato hodnocení pro mě nemají velkou váhu.
 
 
 
Reakce na quak: Co komu vyhovuje, není rozhodující. Důle...
Pokud to není náhoda, což jsem si myslel, tak mě ten přístup k losování pěkně štve. Ve středu chodit nemůžu. Po loňském znechucení ze hry s permicí dost váhám a tohle je další mínus.
 
 
 
Je to špatná zpráva, ale není se co divit - za 5 mega sledovat celou sezónu přeplacenou frašku na ledě muselo být pro silné nervy. Já když si na naše profíky vzpomenu, tak jsem otrávený ještě teď.
 
 
 
Giuseppe: takhle to dopadá, když se MS účastní každá země, kde znají brusle. Favorité pak 2 týdny hrají o h0vno a následuje jeden klíčový zápas. Bohužel i fotbal jde stejným směrem, tam za pár let asi zrušíme kvalifikace a uděláme 64 skupin po třech.
 
 
 
Souhlasím, byl jsem poprvé, takže nemám srovnání, ale překvapila mne slabší návštěva. Výběr účinkujících byl dobrý a určitě nezklamali.
 
 
 
V halových sportech je baráž taky, ale tam je výkonostní rozdíl mezi soutěžemi ještě větší než v hokeji.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: odstátněný školství? Jako - vážně? V...
A oni snad lidi neplatí kompletně provoz školy? Ty peníze na provoz z nebe nenapršely. Moc nechápu, proč je tak častý názor, že na školu, doktora, dopravu bychom bez státního přerozdělování neměli. Zrovna u toho školství stát vybere sumu, kterou pak akorát neefektivně vrátí zpět, kolik je asi zbytečných úředníků na ministerstvu? Trochu zapomínáš, že kdyby nám stát nesebral přes 50% peněz (příšerné číslo), tak by nám o dost víc zbylo. U průměrného zaměstnance je to třeba čtvrt mega každý rok.
 
 
 
Jenom poznámka k odpolední obsáhlé diskusi - kdo někdy jednal s Břízou, tak by nikdy nemohl vedení Motoru vyčítat, že jednání nedopadla.
 
 
 
Já jsem spokojen, většina odcházejících vloni nic nepředvedla, ani hokejovost, ani snahu, ani zodpovědnost. Pakují se zaslouženě, Motor není zaopatřovací ústav.
 
 
 
Reakce na quak: Já ty lidi částečně i chápu. Ta křivda b...
Co tady čtu, tak černobíle se tu projevují hlavně příznivci Šimánka, včetně urážení názorových oponentů. Jinak s tvým příspěvkem souhlasím.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nedávno vyzval Motor fanoušky k vyplnění dotazníků, aby zjistil, kde se může ještě zlepšit. My vám teď přinášíme některé z...

Už v pondělí nás čeká velká událost. Připomeneme si pomocí retro dresů a také malým ceremoniálem naše první mistry světa. Jejich...

#REPORT: Přerov - Motor 2:1 ?V Přerově jsme těsně prohráli a domů nevezeme ani bod. Více??bit.ly/2UyckJg

Trenéři zamíchali před dnešním zápasem sestavou. Bude vítězná? Na led se po zranění vrací kapitán Zdeněk Kutlák a v brance dnes...