MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Evoorg" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
10.01.2021, 23:23
 
Vedení WHL se dohodlo na tom, že letošní sezóna proběhne, bude mít 24 zápasů, přesné datum zahájení ještě není rozhodnuto. Zajímalo by mě, jaký dopad to bude mít na naše kluky. Třeba pardubický Koffer odehraje sezónu v Pardubicích a po jejím konci může být k dispozici svému zámořskému týmu, jiní evropští junioři naopak za moře odchází už teď.

 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
10.01.2021, 17:28
 
Bohužel, tohle byla třetina, v níž jsme měli soupeře jednoznačně pohřbít. Příležitostí bylo dost, především dlouhá série přesilovek v nichž to ale vypadalo, že jsme spíše nechtěli inkasovat, než že bychom se odhodlali ke kloudné souhře. Teď je to čistě otázka dalšího gólu, který nejspíše rozhodne o tom, jak bude závěrečná třetina vypadat. Je fajn vidět Holce zpátky na ledě, nicméně nutno podotknout, že šlo o střídání stráží, kdy Martin Novák předpokládám opět odstoupil ze zdravotních důvodů ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
10.01.2021, 16:43
 
Frantík sedí nejspíš proto, že plaval v obranném pásmu, což se ale rozhodně dá dohnat. A u Michnáče je to asi klasika - všichni známe trenérovu alergii na hráče, kteří sem tam nějaké střídání vypustí či nehrajou vždy 100% zodpovědně. Já s tímhle přístupem taky nejsem plně srozuměnej, protože to pak dopadá tak, že spolehliví roboti, kteří vepředu absolutně nic nevymyslí, nastupují neustále, ale v tomhle směru prostě Vencu nezměníme ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
08.01.2021, 18:39
 
Škoda laciného prvního gólu. Liberec na nás dle očekávání naskočil a než jsme se pořádně rozkoukali, bylo to už zasloužené dvoubrankové vedení soupeře. Po nástupu Strmeně mi to ale z naší strany připadalo už lepší. Hlavně jsem rád, že na tom ledě jezdí kluci, kteří si něco dovolí 1 na 1 viz efektní Gabinova klička (tohle rozhodně žádný Dunn nebude, jen logicky potřebuje čas na adaptaci a k jeho smůle zrovna nafasoval soupeře s velice nepříjemným a kompaktním herním stylem) či Ďolíkovou pokus, z něhož jsme vytěžili vymyšlenou dvojnásobnou přesilovku ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
06.01.2021, 18:39
 
Hm, takže Pešan říká, že Teplý hrál v Litoměřících katastrofálně, na repre srazu nemakal a na turnaji byl příšerný, ale zároveň říká, že Mlejnek za nic nemůže, i když takového hráče nominoval, nasadil ho do top lajny a přesilovek a v téhle roli ho držel celý turnaj? Pana šéftrenéra jsem příliš blízce nesledoval, neb jeho výstup na výsluní se odehrál právě v době, kdy jsme my zahnívali v pralese, ale koukám, že minimálně z hlediska komunikace je plně fluentní v hadamczikovštině, aneb "já a mí kolegové jsme z obliga, my děláme vždycky všechno správně a nejlépe, to jen ti všichni ču*áci kolem nám do toho hážou vidle."
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
06.01.2021, 14:45
 
Reakce na Haberman44: Drew *2* . Mimochodem,neví někdo...
Přísnější dodržování hygieny, nošení roušek a menší počet sociálních kontaktů znemožnil tomu, aby se přenášela.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
06.01.2021, 09:11
 
Reakce na Tony8385: Co se Rašky týče bylo již napsáno mn...
A proč předpokládáš, že by o něj zájem byl? Loni jsme jeho smlouvu převzali my coby prvoligoví, takže Extraliga se o něj očividně neprala, přičemž kolik pralesáků by extraligovou smlouvu převzalo v době koronavirové, když nemají ani 100% jistotu toho, že postoupí? Nehledě na to, že Ďolík tu ve své první sezóně taky dlouho nenastupoval, klub to veřejně taky nijak nekomentoval a nakonec tu druhou šanci dostal, načež se z něj stal jeden z hlavních pilířů ofenzivy.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
05.01.2021, 20:04
 
V kontextu šedesáti minut ten bod (minimálně) beru, protože Olomouc byla zhruba půlku zápasu opravdu výrazně lepší, načež se zápas vyrovnal a ve třetí třetině jsme měli o něco více ze hry my, avšak takovej válec, jako Olomouc v první třetině, to rozhodně nebyl. Druhej pohled je samozřejmě ten, že je velká škoda promrhané dlouhé přesilovky, na níž se ale nejspíš dost podepsala nervozita, kterej má v hlavě to, jak obvykle dopadaly naše třetí třetině. Každopádně i po třetí za sebou neodejdeme ze zápasu s prázdnou a je třeba uznat, že herní projev týmu se dost zvedl.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
05.01.2021, 19:19
 
Škoda špatného rozebrání hráčů při inkasovaném gólu, ale ta druhá třetina už opravdu byla lepší, byť jen marginálně. Výrazně lépe jsme začali dobruslovat soupeřovi protiútoky a od té přesilovky jsme konečně začali něco předvádět i směrem dopředu. I tak si myslím, že v celkovém součtu byla v zápase lepší Olomouc, nicméně je pozitivní, že ten trend se v průběhu zápasu začal obracet. Teď ještě nějaké body.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
05.01.2021, 18:34
 
Dnes vidím tři velké klady - a) hůře hrát už snad ani nemůžeme a i přesto jsme nějakým zázrakem vyvázli z téhle třetiny s remízou, b) loňský Ďolík konečně zpátky, c) Kohouti nám Jeníka skvěle rozchytali.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
04.01.2021, 11:07
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Gabin Ville nová posila. Za m...
100% souhlas. Gabin se z letošních try-out útočníků (byť na try-outu paradoxně nebyl) jevil rozhodně nejlépe. Velmi dobrý bruslař s šikovnýma rukama, který se nebál přejít jeden na jednoho a měl tvořivé schopnosti. Hodně nadějná posila na post, který potřebujeme posílit nejvíce.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2021, 20:23
 
Už jsem to říkal, ale o možném nasazení juniorských reprezentantů IMO rozhodne jednání z půlky ledna, kdy se má rozhodnout o tom, zdali se WHL letos bude konat nebo ne.

A přidám ještě jednu statistickou zajímavost - Čenda 4+16, což zároveň znamená, že má podíl na 30 % všech našich vstřelených gólů. Neskutečná statistika.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2021, 18:24
 
Osobně si myslím, že dělba bodů je celkem zasloužená a snad nám druhé vítězství v řadě zase naleje trochu sebevědomí do žil. Ztráty bodů v téhle chvíli upřímně moc neřeším, protože jsme teď pozici, kdy jde hlavně o klubovou čest a o sebevědomí jednotlivců. Zkrátka a jednoduše nechci, aby byl můj tým pro smích a nechci, aby kluci, kteří mají na mnohem víc, působili na ledě odevzdaně. Obojí se dnes splnilo, takže navzdory chybám, navzdory lepším nebo horším individuálním výkonům a navzdory "pouze" dvoubodové výhře, panuje u mne maximální spokojenost. Hráčem zápasu pochopitelně Jeník, který v posledních zápasech ztělesňoval přesně to, co od gólmana ten tým strašně potřebuje - sebevědoměj, pozičně klidnej, co chytit měl, to pochytal a přidal i něco navíc. Absolvoval zatím jenom dva (a půl) zápasu, ale kdyby v tomhle mentálním a herním nastavení setrval, tak bych se velmi rád přiznal ke svému naprostému omylu, protože zrovna jeho podepsání jsem tu dost kritizoval a o jeho extraligovém potenciálu jsem značně pochyboval.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2021, 17:24
 
Dojíždějící hráč si odstaví obránce před sebou, který logicky odjede, protože je ve statickém postavení a má brusle a ne horolezecké boty, načež útočník perfektně ze vzduchu trefí puk. Občas by to chtělo nejdřív vystrčit hlavu na vzduch, než si zase začnu ukájet už asi nějakou kolektivní psychózu způsobenou neoblíbeným hráčem ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
31.12.2020, 21:32
 
Kubíček by IMO byl dobrou posilou i pro Motor, protože šikovnej pravák s dobrou střelou obraně citelně chybí pominu-li občasné záskoky zjevně nerozehraného Rotha. Jeho anabáze v Litoměřicích byla logická s ohledem na původní plány o startu juniorských soutěží, jenže ty teď vzaly za své a v půlce ledna se bude jednat o tom, zdali se WHL vůbec nastartuje, přičemž při záporném výsledku bych neváhal.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
31.12.2020, 11:33
 
Nic proti Adamskému, ale nemyslím si, že jeho odchod by nám měl uškodit, protože prostě přináší něco, co tu přináší většina našich křídel - zodpovědnou bruslivou hru s malým ofenzivním potenciálem. Mnohem více bychom na tom ledě potřebovali Novku, Rašku, Přikryla, Indráka, samozřejmě v odpovídající formě, aby se ten ofenzivní přínos rozložil víc než na jednu lajnu (v lepším případě) či na pár individualit (v tom obvyklejším případě).
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
30.12.2020, 18:32
 
Řeknu jenom jednu věc. Strašně moc bych si přál, abychom nějakým způsobem uhaluzili sérii 3-4 výher a kluci přestali cítit ten šílený balvan, který na sobě mají a který už opravdu nelze nazývat jen dekou. Ten rozdíl když hrajeme bez gólu vs když gól vstřelíme a ten rozdíl, když dohráváme vítěznou třetinu vs když máme bránit náskok, je naprosto šílený. Nebudu už se opakovat v tom, že tam jsou výborné náznaky, pasáže či individuální výkony, na něž můžeme navazovat. Ty tam jsou od počátku sezóny prakticky neustále, ale my na ně prostě nenavazujeme, protože tělo chce, ale hlava to nedává. Bezpodmínečně potřebujeme vítězství s Vítkama a pokud možno i s Olomoucí, ne kvůli tabulce nebo kvůli bodům, ale čistě proto, aby se hráči přesvědčili, že tahle cesta má nějaký smysl a nevede jen k prohrám.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
24.12.2020, 22:38
 
Reakce na Paav: Mimo soupisku zůstali obránce Daniel Poi...
Pevně doufám, že tu Matěj dostane šanci, když teď nemůžeme/nechceme dát dohromady čtyři pětky útočníků. Sám Venca v rozhovoru přiznal, že to místo nedostal jen proto, že se nepodařilo zbavit jiných útočníků se smlouvou ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
23.12.2020, 01:32
 
Reakce na Kaul: Ještě k Čiliakovi, dneska skoro každý pu...
Mně přijde naprosto šílené, že v půlce sezóny je jeho poziční hra prakticky neexistující a to i přesto, že pohybově to očividně už není ono a že z toho prakticky neustále vyplývají inkasované branky. A když už ve správném prostoru je, tak alespoň nechá díru mezi betony o rozsahu menšího sedanu ... jako ty vole, nadávajme na ofenzivu, na defenzivu, na trenéry, na cokoli, ale já prostě nedovedu pochopit, jak si někdo může myslet, že kluk, který ti konzistentně dává úspěšnost zásahů kolem 85-86% procent, není problémem. Obzvlášť když to má být tvůj hvězdnej gólman, na němž chceš stavět s víceletou perspektivou a při přihlédnutí k faktu, že jeho brankářský kolega byl schopen mít tu úspěšnost o 5 % větší. Osobně už jsem plně ve fázi "dejme přednost Strmeňovi" a to přesto, že můj názor na jeho extraligové vyhlídky, byl vždy spíše záporný, nicméně už čistě pro mé psychologické zdraví bude lepší nudnej poziční gólman, u něhož alespoň vím, že s ním náš brankářský tým umí pracovat a že se o ten postup do Extraligy významnou měrou zasloužil, než sledovat, jak nám tu bývalý reprezentant dává názornou prezentaci brownova pohybu ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
22.12.2020, 18:46
 
Reakce na MARSCH: Ten puk mel bejt hlave od Vydarenyho d...
Budu se opakovat, ale tvůj startovní gólman musí být schopen udělat rutinní zákrok. Nadstandardní startovní gólman by měl schopen přidat i nějakou nadstavbu a není pochyb o tom, že Čiliak sem byl s tímto cílem brán, ale upřímně, naprosto bych se teď spokojil s tou rutinou.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…České Budějovice budou na svém ledě hostit Litvínov, který přijede do Budvar arény již podruhé v této...

45. narozeniny slaví bývalý útočník Tibor Melichárek. V ČB 2 sezony, 90 zápasů, 15 gólů, 33 bodů, 13 +/- bodů a 20 TM.V repre...

Jak si Motor vede po 34 odehraných zápasech v týmových a individuálních statistikách???hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Bývalý útočník Michal Hudec byl velkým oblíbencem českobudějovických fanoušků. Na jihu Čech hrál 5 sezon a hned 3x pomohl týmu do...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
Madeta Motor Č. Budějovice
HC Verva Litvínov