MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-4-7" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Jedno nechápu proč jdeme do Play off a baráže s juniorem když se ví že je to žhavej kandidát na repre a že pravděpodobně pro baráž nebude. Na co se tak šetří? Proč se nikdo nepřived?
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
07.04.2019, 23:04
 
Reakce na Placido: já ti rozumím, ale uvědom si třeba , ...
zápas sezóny byl ve třetím kole baráže na Kladně. Tam se lámal chleba, protože tam uhrát 3 body, tak je Kladno přikovaný ke dnu jako my teď a těžko by se z toho sbírali. A my tam odehráli slabej zápas, pustili jsme Kladno před sebe a do pohody. Kladno nás dalo ještě jednou, čímž jsme ho najednou vynesli na postupový místo a teď už to tak leda "jistíme z dálky".

Dneska to byl maximálně tak boj o poslední špetku naděje, protože i 4 body by se stahovaly špatně.
 
 
maprinmaprin | =M=České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 22:59
 
Jo, ale za třísknutí hokejkou do manťáku by v pátek muselo jít ven půl týmu pos*ranýho Kladna.....nebo na střídačce se mlátit může?? Páni rozhodčí si jen zase honili své ego
 
 
denyvandenyvan | Evropa
Reagovat
07.04.2019, 22:59
 
Kde byl kotel Motoru? Asi umrel? Slysel jsem skoro jenom Pardubicky!
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 22:56
 
Reakce na alkac: Já taky neříkám, že by šlo o nějakou za...
já ti rozumím, ale uvědom si třeba , že ti hráči jsou i příkladem pro malé hokejisty, pokud takové chování uvidí a uvidí, že za to není žádný trest, tak to začnou dělat taky. U Soptíka to nebyl tuto sezonu první zkrat, kdyby to bylo v nějakém nevýznamném utkání ZČ, tak nad tím mávneme rukou, ale tohle byl svým způsobem zápas sezóny.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
07.04.2019, 22:50
 
Reakce na Placido: zrovna v tomhle s tebou nebudu souhla...
Já taky neříkám, že by šlo o nějakou zaujatost, jen si podle mě tohle rozhodčí mohou obecně odpustit. Obzvlášť v zápasech, kdy jde opravdu o hodně a nervy hráčům zákonitě pochodují. Jenže to chce ten mnou miňovaný nadhled, pochopení a cit pro hru, kterou u našich pruhatců postrádám (čest výjimkám). Protože zcela prakticky vzato - že si hráč uleví tím, že majzne hokejkou do prken, to je asi to poslední, co by mi jako rozhodčímu vadilo. Komu tím ten hráč ublíží? Rozhodně lepší, než kdyby tou hokejkou majzl někoho po hlavě.
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 22:49
 
Reakce na jihocech86: Je to složitější a ja ho chápu, vi...
Jestli je to pravda (doufám, že není!), tak nebude mít Bedna a vedení lehké spaní, v případě nepostupu by VP pořád byl určitou zárukou přízně fanoušků. No uvidíme za pár týdnů, kde byla ta pravda.
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 22:47
 
Reakce na zmetek: To už baráž skončila, že se řeší kádr ...
Ona ta podpora se těžko hledá když naprostá většina obdržených branek jsou "vlastňáci", navíc když dojíždíme na tom, po čem většina volala do konce ledna - posily? Ne..dál úzký kádr.
Sám VP řekl, že junioři na to aby hráli baráž nemají! Pak tam pošle syna, protože nemá kam sáhnout.
Fňukat můžeme jak chceme, ale takhle se baráž nehraje.

Otázkou je, kam mizí ty peníze z nadstandartního rozpočtu?
Dokáže je zdejší "vedení" vůbec správně využít?

Vary a Jihlava možná i tenkrát ta Boleslav i Olomouc to zvládli s menším rozpočtem postoupit..
Vystřídalo se tu 5 trenérů během 6 sezón.. Protočilo x výborných i méně dobrých hráčů..
Tak kde je ta chyba??? Kde jsou ti nedotknutelní kteří tady za to nesou zodpovědnost?! (Řiťo-lezectví typu, to jsou ti co tu "zachránily hokej" si laskavě strčte do prde*e. Protože to by jste mohli psát i za 10 let.)
 
 
inziinzi | Cesky Krumlov
Reagovat
07.04.2019, 22:47
 
Proc kritizujete porad kapitana Kutlaka ,hra je zalozena na 5 hracich a utocit i branit musi cela 5 jasny.Cely tym se snazi uspet a bojovat ,to co jsem videl minuly rok ,to byla des a hruza. Ale tento tym je opravdu tymovej dobra parta a umi bojovat a to je super.Ze chybi zkusenost a taky trochu stesti a mozna i nekde a nekdy kvalita to tak proste je. Dnes to zbytecne podelal Karabacek ,vi ze nemuze hrat bez helmy a on musi pred stridackou udelat oblouk a pak si necha dat zase vlastni blbosti 10 a tim oslabil cely MOTOR ,to byla uplna a hlavne zbytecna hloupost !!!!!!
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 22:43
 
Reakce na alkac: Dobrá, tak nikoliv nadávat, ale vyčítat...
zrovna v tomhle s tebou nebudu souhlasit, Soptík udělal už tu blbost, že hrál bez helmy, ok, stane se, v zápalu hry se to dá pochopit, ale prostě ten trest dostal oprávněně, a to, že si pak vyleje znovu zlost a dá tak příležitost sudímu, dát 10 minut je už prostě blbost, ostatně 10 minut dostal předtím i Pardubičák. Taky ho VP do konce utkání již neposlal na led a myslím, že plusové body u VP moc nezískal.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
07.04.2019, 22:37
 
Reakce na zmetek: To už baráž skončila, že se řeší kádr ...
ehm, nechci nějak moc kazit vyhlídky, ale i kdyby (!) se povedlo to, co píšeš, bylo by to 17 bodů. A 17 bodů dává jen cca 50% pravděpodobnost, že to bude stačit na druhý místo. Čili je to fakt jen zbožný přání. Ztrácíme 7 bodů na ELH a ve hře je už jen 21. Tady:

odkaz

se můžeš podívat, že i 18 bodů je jen 64% na druhý místo, 19 bodů dává jen 80%. To znamená, že ve svých rukách máme postup až okolo 20-23 bodů. Což v podstatě znamená všechno vyhrát.

Je mi líto, ale prostě to letos nevyjde. Hodně jsem věřil. Fakt. Tu ligu jsem na těch stránkách zakládal, protože jsem si myslel, že v cca devátým kole budeme mít hodně co sledovat, protože budeme ve hře, situace bude nějak zamotaná a stránka se bude hodit, protože v tom udělá pořádek. A místo toho stačí Pardubicím po pěti kolech uhrát už jen 5 bodů k 90% šanci a 7 bodů k naprostý jistotě. A my se můžeme do ELH dostat jen totálním scifi scénářem.

Myslel jsem si, že tenhle tým v playoff ukázal, že na TO má. A myslím si to pořád, mají na to, jsou to dobří hráči. Jen máme prostě "smůlu" (uvozovky důležité), že se nám nikdy nesejdou top výkony všech ve správnou chvíli. Ty uvozovky znamenají, že sice máme smůlu na to, že náš soupeř si nikdy nedá vlastní gól, soupeřův gólman nepustí lacinej gól a soupeř nepropadne na modrý aby nám dal přečíslení. Na druhou stranu ale přečíslení pravidelně neproměňujeme, k vlastňáku nedostaneme soupeře pod tlak a z gólmanů děláme dlouhodbě Haška, ať proti nám chytá kdokoliv. Nějak tomu prostě neumíme jít naproti. Jihlavě se sešlo všechno, nám vůbec nic.

Přitom - kolikrát jsme měli v baráži přesilovku za vyrovnanýho stavu? Kolikrát jsme jí měli ve chvíli, kdy jsme stahovali vedení o gól? Hodněkrát! A my si prostě neumíme pomoct. Naopak, hra v oslabení nám odešla a soupeři nám odskakujou pár sekund po začátku přesilovky. že to stojí v hlavách hrozně sil, to je jasný.

Příští rok tak zkrátka budem zase chodit na 99% na prales a budeme doufat, že se to torzo, co tu zůstane, podaří obohatit tak, že budeme schopný hrát aspoň semifinále. Proč torzo? Protože tyhle hráče se prostě udržet nepovede, zůstane jich pár, někteří budou chtít zůstat a nebude o ně zájem, protože nic moc nepředvedli. Takže zase novej tým, zase 15 novejch hráčů. Hodně bych se divil, kdyby to číslo bylo menší. A tak budeme sledovat, jak naši obránci, stejně jako Vráblo odchází do ELH a hrajou tam první druhou dvojici, jak naši útočníci odchází do ELH nebo ti, co jsme je už nechtěli, odchází do týmů první ligy a sází tradičně jeden gól za druhým.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
07.04.2019, 22:36
 
Reakce na Placido: a kdo mu nadává? hráč je určitě dobre...
Dobrá, tak nikoliv nadávat, ale vyčítat. A desítka za sekuní do plexi na trestné je specialita našich ultraarogantních pruhovaných prasat. Kdyby se za tohle dávala desítka v NHL, tak to tam dávají pomalu ke každému menšímu trestu. Ano, rozhodčí si to obhájí, ale je to prostě necitlivé a jakýkoliv nadhled postrádající rozhodnutí namyšleného hovada bez špetky nadhledu. Soptík si to odpustit mohl, ale vůbec mu to nevyčítám - nadával bych spíše pánovi v pruhovaném.
 
 
07.04.2019, 22:36
 
Reakce na jihocech86: Je to složitější a ja ho chápu, vi...
Pokud by to byla pravda, tak to není dobrá zpráva.
 
 
 
Jediná šance na extraligu je pomoci Chomutovu udržet licenci a pak jí od nich za ušetřený peníze koupit to znamená nebrat jim body. Jinou šanci pro letošek už moc nevidím.
 
 
 
Já jsem realista . To už by jsme museli vyhrát vše. Nikdo nám nezaručí, že Pardubice neprohrajou s Kladnem.
Ok 7x vyhrát a je to tam Smajlík
 
 
maprinmaprin | =M=České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 22:31
 
Já jsem dneska viděl úplně super tým, který bojoval do roztrhání těla. Ano, xxx šancí jsme neproměnili, ale vyrovnali jsme na 4 : 4. A dokud bude v tomhle přiblblým státě ještě přiblblejší vedení hokeje, kde se nesmí 24 hodin říci slůvko o rozhodčích, pak je to strašně špatně. Kdyby tomu tak nebylo, nikdo by na tiskovce neřekl, že pruhatci jsou ču*áci a řekli by, že to rozhodčí nezvládli a ovlivnili hrubě zápas. Jenomže pak by disciplinárka nedělala nic jiného, než rozdávala tresty a nakonec by neměl kdo pískat.
Dneska to vidím jako velký podraz.....
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 22:31
 
Reakce na alkac: Zase nějaké ty zaručené zprávy od spolu...
a kdo mu nadává? hráč je určitě dobrej, asi i srdcař, ale dát si zbytečnou desítku a rozbít tím naši nejúdernější lajnu v rozhodující části zápasu je opravdu přes čárky.
 
 
HonzaXHonzaX | Týniště nad Orlicí
Reagovat
07.04.2019, 22:24
 
Reakce na denyvan: Tak nevim, oholit... neoholit? ...
Já pouze zkrátil. Stále klukům věřím, byť to má své meze.
 
 
denyvandenyvan | Evropa
Reagovat
07.04.2019, 22:24
 
Reakce na MrPesi: Jinak Žiga zlomený žebírko. To jsem ti...
Jedna pani povidala neco o ledvine.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
07.04.2019, 22:21
 
Reakce na Paav: Má smlouvu na 2 roky........
Zase nějaké ty zaručené zprávy od spolubydlícího bratrance sestřenice hajzlbáby z hlavního nádraží...

Placido: Rozhodně nám jeho hlava (= někdy až buldočí zarputilost a neskutečná bojovnost) víc zápasů vyhrála, než prohrála. To, že občas ujede, je prostě přidruženej efekt. A nadávat mu, že nám dneska prohrál zápas, to je imo přes čárky o trojnásobek Žigy...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Zítra se po dohodě s @HCSpartaPraha hraje retro zápas už v 17 hodin, nenechte si ho ujít!

Včera uplynulo 75 let od narození bývalého obránce Františka Vápeníka. V ČB 8 sezon, cca 220 zápasů, 15 gólů. Byl členem...

Jihočeši šli sice na východě Čech do vedení, jenže to se jim nepovedlo udržet. Pardubice otočily vývoj pěti góly a došly si pro...

V Pardubicích nastoupíme v této sestavě ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz