ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
11.09.2019, 18:13
 
Oproti loňsku jsme se skutečně o hodně zlepšili. Loňský tým měl často vizuální převahu, ale nedostával se do předbrankového prostoru a tak z toho byl mnohdy platonický tlak, vyšperkovaný několika výbornýma individuálníma akcema těch pár hokejistů v kádru, ale jinak bez vyložených příležitosí, načež soupeř 1-2 ujel, aby pak šel do kabin s náskokem. Naopak ten současný tým se do předbrankového prostoru cpe s buldočí snahou, skvěle tečuje a doráží, v každé lajně je někdo, kdo má hokejový přesah a dokážeme si pomoci i poměrně nadějně vypadajícíma přesilovkama, načež soupeř 1-2 ujede a jde do kabin s náskokem ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
06.09.2019, 16:31
 
Reakce na Drew: Mě nezajímá chování ostatních klubů, ale...
No tak by tě to jednání ostatních klubů mělo hodně rychle začít zajímat, neb pak by ti došlo, jaká varianta tu reálně hrozila a naopak jaká varianta byla od začátku naprosto passé. Nebo si snad myslíš, že kdyby Standa Bednařík vyšel s plamennou obhajobou té tvé varianty, která má z nějakého důvodu zachránit český hokej, spravedlnost a tak vůbec, tak zástupci ostatních klubů by se najednou chytli za nos, propukli v bouřlivý potlesk, zapomněli by na své zájmy ve prospěch veřejného dobra a spolu se Standou by ruku v ruce vyrazili vstříc zapadajícímu slunci a lepším zítřkům?
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
31.08.2019, 14:40
 
Reakce na Drew: Když někoho nazvu cikánem, jak přesně om...
Jak omezují Vítkovice svobodu projevu tím, že se rozhodly přestat hrát před diváky, jež na jejich hráče takto pokřikovali?
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
31.08.2019, 14:18
 
Reakce na Drew: Mohl. Že se to tam snaží potlačovat je v...
To je super, tak přesvědč dostatečný počet lidí o tom, že používání slovesa "být" je nějakým způsobem urážlivé a tvé přání o jeho nepoužívání se postupně naplní, to je koneckonců jádro veškeré morálky. Ty jsi do toho ale připletl svobodu projevu a to už je něčem jiném - svoboda projevu by měla zaručit, že ti lidé, co na Lakatoše pokřikovali, by neměli čelit žádným represím ze strany státního aparátu a do této míry s tebou souhlasím. Svoboda projevu naopak neznamená, že s někým, kdo se veřejně projevuje jako ko*ot, nebude jako s ko*otem nakládáno a nebudou pro něj platit represe normativního charakteru ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
25.08.2019, 19:13
 
Reakce na maprin: A to tam jména hráčů dali vždy s dost ...
Nepamatuji si druhé asistence, ale u prvního góly tam Venkrbec dorážel po střele tuším Holce, gól Šimánka z přesilovky byl po pasu od Prokeše, na gól Holce přihrával po individuální akci Venkrbec a konečně Karabáčkovi nahrával Doležal.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
25.08.2019, 18:39
 
Reakce na quak: Říkal jsem si totéž. Tohle byl klasickej...
No já bych řekl, že my se vůbec takhle daleko vracet nemusíme, to vytažení nohy z brankoviště a teatrální pád po lehkém kontaktu je kváčovina jak vyšitá. Upřímně, mnohem víc na přesdržku byl ten zákrok Pavla předtím, než tahle ptákovina. A jinak já bych ani tu defenzivní stránku dnes nezatracoval, jen Svach si vybral daň za mládí i s úroky a hořel tak strašně, že mám obavy, zdali netráví příliš mnoho času se Soptíkem.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
25.08.2019, 18:26
 
No, řekl bych to asi, tak, že jediná herní situace, při níž nás domácí přehráli, byla závěrečná 6 na 3 a i v té se vzmohli všehovšudy na jedinou střelu za minutu a půl (pochopitelně gólovou). Navzdory tomu jedeme domů s prohrou po nájezdech. Více motorovatější by ten zápas být nemohl Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
25.08.2019, 17:25
 
Jako, jestli bude třeba někoho z hráčů vyřadit, tak to bude fakt obtížné, protože tihle kluci jsou Motoráci každým coulem. Soupeře meleme, trefíme dvě tyčky, jednou jejich gólman odpaluje puk centimetr před čarou a dvakrát střelíme těsně vedle, načež se soupeř dvakrát podívá do útočného pásma a vstřelí dva góly ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
25.08.2019, 16:44
 
No, hlavně to nezakřiknout, ale Venkrbec zatím gól z předbrankového prostoru a fantastické vyřešení situace 2 na 2, kdy poslal oba beky na párek a naservíroval puk Holcovi před odkrytou branku, z čehož rezultoval třetí gól. Obecně výkon oproti předchozím týdnům výrazně lepší a výrazně bruslivější ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
09.08.2019, 13:21
 
Reakce na zmetek: To mi chcete říct, že Novák M. a Šimi ...
Já nesouhlasím s tím Christovem, ale vím, že na něj mám lepší mínění, než ostatní. Jinak bych ale řekl, že si v podstatě trefil ty hráče, jež by teď měli mít nůž na krku. První fáze ořezávání byla očividně spíše o mladých a hráčích na try-outech a v té druhé by pak už měla skončit doba hájení u těch zkušenějších a Šimánek s Novákem by měli prokázat, že jsou schopni v současném kádru plnit role křídel v produktivních lajnách, Kloz pak to, že je schopen hrát v našem systému a Venkrbec to, že může být efektivní jako 3.-4. centr.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
09.08.2019, 11:59
 
Reakce na Zbyna-CK: Hm, tak že skončí Čajda, to bych fak...
Tak Doktor ani Kachyňa tu na try-outu nebyli a myslím si, že by nemuselo být nemožné jim sehnat hostování někde v pralese s tím, že si je v případě potřeby stáhneme.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
09.08.2019, 11:34
 
Reakce na =M=fans: Pro mě by vyšel z rovnice Šimánek vs ...
Já bych si též při volbě mezi těmito dvěma vybral Čajdu, ale zároveň si myslím, že bavíme-li se o nějakém ideálním scénáři, kdy oba útočníci jsou zdraví a oba na ledě odvádějí to, čeho jsou ve svých letech schopni, je Šimánkova pozice prostě důležitější, protože je výrazně komplexnější hráč - solidní dozadu, výrazně nebezpečnější směrem dopředu, využitelný na centru. Jak už jsem řekl, má skepse pramení z toho, že zrovna u Šimánka už u mne panují reálné obavy, zdali je schopen se k tomuto ideálnímu scénáři se svým věkem a zdravím přiblížit, nicméně vzato čistě hokejově je odůvodnění volby jednoho na úkor druhého celkem nasnadě.

Ono při tom širším pohledu na současnou skvadru útočníků je fakt i to, že drtivá většina z nich má prostě ten strop výše než Čajda. Vzato čistě ofenzivně jsou tam IMO asi jen dvě jména, která jsou podobně nevýrazná a to Bery, který je odchovanec, bruslařsky jinde, srovnatelně důrazný a využitelný v oslabení a navíc je ve věku, kdy se z něj ta dřeváckost v útočném pásmu dá ještě vymlátit, no a pak Venkrbec, který určitě nebyl v přípravě lepší než Čajda, ale má jednoduše výhodu v tom, že centr je hůře nahraditelný než křídlo.

No a zbytek týmu je pak už prostě jasný - zůstali kluci, co tu urputnost mají, ale jsou lepší ofenzivně (Prokeš, Veselý), zůstali kluci, co mají jednoduše větší talent (Kloz, Holec, Christov, Novák) a u někoho jako je Hawerchuk pak nejspíš rozhodlo to, že je výrazně snažší vytvarovat si dvacetiletého nadaného kluka tak, aby nebyl v obranném pásmu úplně k ničemu, než snažit se probudit u třicátníka ofenzivní hru.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
06.08.2019, 22:42
 
Reakce na -Tom-: Prostě a jednoduše hraje Hawerchuck na ...
Tady budu nesouhlasit ohledně Hawerchuka, určitě se mu dá mnoho věcí vytknout, od bruslení, přes nedostatečnou kondičku či mizerné bránění, ale jako žádný extra sólista mi v těch tréninkových zápasech rozhodně nepřišel,. Že má mentalitu spíše zakončovatele než nahrávače je určitě fakt, ale to osobně nepovažuji za vadu. A nevím, zdali máš i nějaké jiné informace ohledně jeho charakteru, ale tu samotnou bitku s Prokym osobně za důkaz ničeho nepovažuji, protože tam byla i ze strany Radka celkem očividná frustrace z průběhu utkání a to osekávání a postrkávání tam bylo oboustranné, takže oba kohouti si neměli moc co vyčítat.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.08.2019, 16:55
 
Reakce na zbyna-ck: Aby nakonec neskončilo víc hráčů na ...
Battle royale, 20 lidí, jež budou na konci srpna schopni dojít po svých na stadion, dostane smlouvu Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.08.2019, 15:40
 
Reakce na alkac: Evoorg, quak: Moc díky aspoň za report....
Dobrej pozičně, proto ani nemusí předvádět nějaké zázračné zákroky a několikrát jsem už kolem sebe slyšel "že ho to jenom trefuje". Zároveň je nicméně fakt, že na to hřeší a puky vyráží více, než by bylo záhodno, díky čemuž mnohem častěji než Strmeň inkasuje z dorážek.

Jinak k těm rvačkám, já bych z toho nedělal žádnou velkou vědu, jsou to prostě dvě party, které trénují odděleně, nastupují proti sobě a usilují o omezený počet míst v kádru - tzv. ten konflikt je dle mého nevyhnutelný, zejména pak mezi těma, jež se moc neznají. Třeba Veselý v předchozím zápase sekl po odpísknutí Soptíka, protože ten šel do gólmana a v zápase předtím se též s někým pošťuchoval. Mladý Novák se zase v jednom z minulých zápasů osekával s někým mimo hru. No a Soptík sám chce koneckonců pravidelně vraždit rozhodčího ... prostě je to sport a nervy pracují. Až se kádr zkonsoliduje a zeštíhlí, bude na teambuilding času dost ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.07.2019, 22:16
 
Reakce na ČB_Hrošík: Hawerchuka jsem pozorovali při trén...
Ono obecně, jestli mu má něco zlomit vaz, tak to bude bruslení a práce v obranném pásmu, těch děr má ve hře dost. Zároveň mi ale přijde zajímavý směrem dopředu - je to takovej minimalistickej, ale účelnej hokej, kterej ty jeho nedostatky v bruslení a malém těle kryje tím, že nijak nepředržuje puk, ale spíše se snaží na sebe natáhnout protihráče, pak rozehrát a okamžitě si hledat střeleckou pozici, přičemž střelu má skutečně hodně dobrou. Navíc i navzdory chybějícím kilům dokáže dost tvrdit muziku ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
25.07.2019, 10:36
 
Reakce na quak: Přímočarý hokej Prokešovi (sic) lajny? ...
No i já jsem samozřejmě ve stádiu přípravy na náročnou sezónu internetového diskutéra a procvičování Y/I holt ještě nebylo zahrnuto do tréninku, takže s chybami se musí počítat.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
23.07.2019, 10:07
 
Reakce na alkac: Napadlo mě cca to samé - že "díru" po J...
No já doufám, že jednoho z nich by mohl nahradit ten Lytvynov, ten dle mého má veškeré předpoklady k tomu, aby ve Vencově systému vzkvétal. A dost možná by právě on mohl být i dobrým parťákem ke Švédovi - agilní a šikovný bruslař co umí podpořit útok a vyvést puk, ale který se 180 cm a 75 kg asi jen sotva bude ve vlastním pásmu fyzickou hrozbou a k němu dvoumetrová a stokilová obluda, která bude držet vzadu prostor a čistit obrannou třetinu, jen prostě doufám, že v tomhle směru víme, koho kupujeme a Venca nebude toho chudáka nutit k nějaké velké podpoře útoku, protože to dle všech ukazatelů (rychlost, produktivita) prostě jeho styl hry nebude ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.07.2019, 14:47
 
Vážně si nemyslím, že bychom si sem přivedli někoho na roční hostování jako jedničku a zároveň neměli zajištěné, že tu tu sezónu skutečně stráví. Taková dohoda by pro nás vůbec nedávala smysl, obzvláště pak ve chvíli, kdy víme, že s Kloučkem nemůžeme v dlouhodobějším horizontu počítat.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.06.2019, 12:57
 
Reakce na Haberman44: Třeba absolutně rozesr@nej Chomuto...
No ale rozesr@nej Chomutov hral vyssi soutez a to je proste pro vetsinu hracu mnohem vic. A kdyz tu mluvis o nejakem nadejnem klukovi, tak zrovna tenhle popis mi naprosto presne sedi na Kloucka - mladeznicky reprezentant, pred rokem draftovany. Dle meho je naprosto nemyslitelne, aby nejaky American s Klouckovo zivotopisem sel pachnout do nizsi ligy, takove kluky v Evrope nalakaji DEL, EBEL a podobne souteze. Samozrejme jina vec je, pokud by ti vadila nezkusenost a chtel si proverenejsiho golmana, v tom pripade by se urcite dala najit jina jmena, nicmene spise nez o Peterse by slo o kluky z mene prestiznich lig viz loni Selepnev a Lundstrom, coz nemusi byt nutne spatne, ale zaroven si nemyslim, ze by ti hraci melo byt lepsi nez extraligovi nahradnici, cimz se obloukem vracim k tomu, ze tihle kluci jsou proste dle meho kvalitativnom stropem toho, co lze do pralesa nalakat.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

POZOR, POZOR! Vzhledem ke kolizi fotbalového utkání Dynama se Spartou se duel Motoru s Benátkami nad Jizerou odehraje až ve...

Tak tohle je prostě paráda! ?????? Motor totiž nasázel dva góly už během prvních dvaceti sedmi vteřin, nakonec se trefil celkem...

Vítězná sestava se nemění! Zahájíme druhou čtvrtinu výhrou? #hcmotor #dnesnisestava #TREvCEB

Vítězná sestava se nemění! Zahájíme druhou čtvrtinu výhrou? #hcmotor #dnesnisestava #TREvCEB