ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-5-31" |  vypnout filtr
 
<123>
Další diskuse: 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
31.05.2019, 11:05
 
Reakce na kellewan: Tak pokud by byl tlak a pravidla i p...
Mám úplně stejný názor … zase budou výjimky a výjimky z výjimek a prodlužování termínů výjimek a stejně se nic nezmění …. nikdo nemá koule na Kladno a Litvínov, aby řekl "v takovéhle stodole NE!"
 
 
 
Nějak jsem opustil ten draft. Chtěl jsem tím říct, že ty co jsou poslední si můžou uzavřít smlouvu s vycházející hvězdou. Na druhou stranu, McDavid sám Oilers do PO taky nedotáhne... Je to těžké.
 
 
 
Reakce na kellewan: Tak pokud by byl tlak a pravidla i p...
Platový strop je zajímavý. Jenže v NHL se k tomu přidá, dle mého ještě jedna důležitá věc. A to je právo prvního draftu posledního týmu (přesně nevím kolik mají možností). Ale když to přenesu na ELH, to že budu mít platový strop, mi umožní se dostat k dalším hráčům, které bych nepřeplatil oproti např. Třinci. Když, ale budu klub jako např Vary, tak chybějící peníze seženu kde. Dám platový strom na 80 mega na hráče a měl jsem rozpočet na celý klub 60 mega. Pořád mi tam chybí. To znamená sehnat další sponzory, vlastní peníze...
Když vstupovalo do NHL Vegas, byla jistina pro vstup 500 mil. dolarů. V případě Seattlu, už je to 650 mil. dolarů. Většinou za tím klubem stojí miliardáři nebo velké investiční skupiny.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
31.05.2019, 09:28
 
Reakce na mrskman: Chybi mi tam jedna zasadni informace....
Tlakem na slabého Krále. Oni kdysi přišli o řízení ELH sami fatální chybou při licitování, podruhé už stejnou neudělají. Osobně bych tipnul, že se ELH pod APK vrátí.

Jestli je to dobře, nevím. Přes všechny výtky, které ke svazu mám, jsou lidi jako prasomíra ještě horší alternativou. A že tam bude mít velké slovo, není pochyb. Ale vsadil bych na to, že se to stane.
 
 
31.05.2019, 09:25
 
Reakce na quak: Teď se ale o tomto tématu začíná v hokej...
Tak pokud by byl tlak a pravidla i pro ty jako je Litvínov Kladno a jiné extraligové ruiny .... tak pak by se tento princip dal zkousnout.ale tomu se mi nechce věřit. Platové stropy bych třeba já kvitoval. S trincem a spol se nedá jinak soupeřit ... je to sice takovej komunistickej princip ale v NHL to nastavilo období kdy muže stanley cup vyhrát opravdu kazdej a to je na tom pozitivní .
 
 
 
Reakce na mrskman: Chybi mi tam jedna zasadni informace....
Myslím, že je tam nějaká smlouva na určité období. Jako to měli Slováci...
 
 
 
Reakce na quak: Teď se ale o tomto tématu začíná v hokej...
Děkuji za článek.
K té polopropustnosti a splnění licenčních podmínek. Tzn. že stávající kluby, které nesplňují stadion dostanou nějaký časový horizont, do kdy budou muset postavit nový stadion nebo bude výjimka, jako dosud. A kluby, které budou řídit ELH, tak rozhodnou komu licenci odeberou a komu jí nechají, nebo odeberou licenci všem, kteří aktuálně nesplňují - Litvínov, Olomouc, nevím jestli Hradec, Mladá Boleslav, Zlín. A naopak, když se v ideální variantě všude postaví stadiony, jestliže nepůjde sestoupit a vítěz bude mít stadion, tak bude ELH opět bobtnat jako CHL. No nevím... je to takový kočkopes...
 
 
 
Reakce na quak: Teď se ale o tomto tématu začíná v hokej...
Chybi mi tam jedna zasadni informace. Jak chteji docilit toho, ze vezmou soutez z rukou svazu?
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
31.05.2019, 09:01
 
Reakce na Paav: Kdo máte možnost, napište prosím, co je ...
Teď se ale o tomto tématu začíná v hokejovém zákulisí mluvit hodně zřetelně nahlas. Má vývoj. Jednalo se o něm za zavřenými dveřmi na úterní valné hromadě APK v Třinci. „Není to jako dříve, mezi kluby je teď opravdová vůle to udělat,“ říká zdroj obeznámený se situací.

O co přesně tedy jde?

Extraliga by se měla stát nesestupovou soutěží. Zespodu by však měla být nadále otevřena týmům z 1. ligy. Nebude však možné si místo v elitní společnosti nejvyššího patra tuzemské klubové scény jen tak koupit. Prvoligový tým bude muset svou soutěž vyhrát, už před tím však splnit licenční podmínky v podobě vyhovujícího stadionu, podmínek pro mládež a zaplacení několikamilionové jistiny.

Měl by se tak vytvořit tlak na kluby, jimž stadiony už léta chátrají, ale do opravy se jejich vlastníci – obvykle města – nemají. Hrozba odejmutí extraligové účasti by je měla přinutit k rekonstrukci staré, či postavení nové haly.

V současné chvíli splňují nároky na stav stadionu z první ligy pouze České Budějovice. Jihlava chce teprve v průběhu příštích tří let začít se stavbou nové arény. Stávající extraligové celky se pak budou muset dohodnout, kolikaletý si stanoví limit, aby své stadiony uvedly do požadované kondice.

O všem se bude v příštích měsících diskutovat. Plán je zatím takový, že by nový formát vešel v platnost od sezony 2020/21, pokud ale nebude vše včas vyřešeno, novinka se o rok posune. V srpnu by se měla ustanovit komise, která se celou věcí bude zabývat.

Varianta úplného uzavření extraligy prý na pořadu dne není. Prezident Českého hokeje Tomáš Král údajně trvá na zachování sportovního hlediska v první lize. Nechce, aby soutěž ztratila náboj. Kluby by také neměly motivaci dávat větší šanci mladým hráčům, což nechtějí dopustit ani extraligoví majitelé, ani vedení svazu.

Zároveň se diskutuje o zavedení platových stropů, tedy minimálního a maximálního limitu částek, do kterých se kluby musí při skládání týmu vejít. Stejně je tomu v NHL. „Nikdo to nebude chtít obcházet,“ věří zdroj Sportu.
 
 
31.05.2019, 08:58
 
Reakce na Zbyna-CK: jj, tady je možný všechno, jen počke...
Uzavřít bez možnosti doplnit vítěze z první ligy za určitých podmínek to asi nemůžou ....
 
 
 
Reakce na maprin: Vyměň vedení za bezdrátové :)) , ale ...
Smajlík
 
 
maprinmaprin | =M=České Budějovice
Reagovat
31.05.2019, 08:51
 
Reakce na Paav: Tak to já si asi sedím na vedení a tento...
Vyměň vedení za bezdrátové Smajlík , ale mě ani to nepomohlo..... Smajlík
 
 
 
Reakce na Odyseus: Trochu tady přiživím spekulace k naše...
Tak to já si asi sedím na vedení a tento rébus jsem nerozluštil... :(
 
 
JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
31.05.2019, 08:22
 
Reakce na Kellewan: Dalo se to trochu čekat. Když byli p...
...udělat vše možné i nemožné a poté se připojit k uzavření extraligy! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Trochu tady přiživím spekulace k našemu novému gólmanovi Smajlík . Nemám absolutně žádné informace z klubu ani žádnou vazbu na kabinu, hráče či agenty, ale z jednoho komentáře, který tu nedávno psal vždy dobře informovaný Quak, jsem si svůj soukromý tip udělal. Ač se mi to tedy zdá nepravděpodobné a s vědomím, že nejsem žádný zdatný luštitel hádanek či kvízů, budu v napětí, zda jsem mezi řádky četl správně.
 
 
maprinmaprin | =M=České Budějovice
Reagovat
31.05.2019, 08:20
 
No, zrovna ten může vyprávět o aroganci a strašných rozhodnutích...….
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
31.05.2019, 08:18
 
Reakce na Siky: A proč by nemohli svazáci změnit pravidl...
jj, tady je možný všechno, jen počkejte, až před finále chance ligy najednou oznámí svazáci, že ELH se uzavírá a vítěz nikam nepostupuje...
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
31.05.2019, 08:07
 
Reakce na Kellewan: Dalo se to trochu čekat. Když byli p...
A proč by nemohli svazáci změnit pravidla soutěže v jejím průběhu?! Trochu je podceňuješ :-)
 
 
31.05.2019, 08:02
 
Reakce na kursor: https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-t...
Dalo se to trochu čekat. Když byli pánové tak rozhořčeni (a ten pí.čus z Hradce nejvíc) ze změny. Úplně vidím Jágra v první linii tohoto nápadu a vyjednávání, protože Kladno jde za rok dolů Smajlík . Tak letos to asi nestihnou, uvidíme příští rok, opravdu letos je třeba udělat vše možné i nemožné.
 
 
JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
31.05.2019, 07:38
 
Reakce na kursor: https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-t...
...myslím, že by tomu (APK) měl šéfovat Mireček. Je v tomto velice aktivní, zkušený a zdatný! ..Mohl by ovšem nastat po pár letech nějaký ..řekněme "pivní" problém a naše extraliga, by se třeba také hrála v Albánii, nebo Bulharsku! Smajlík Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Odložené utkání Generali Česká Cupu s @RytiriKladno se bude hrát v pondělí 17. srpna od 17:30.Už zítra začne prodej vstupenek na...

Před 100 lety se narodil Jan Homolka. V ČB 6 sezon, cca 30 zápasů, 18 gólů. Člen postupového týmu 1942. Jeho kariéru ovlivnila...

50. narozeniny slaví Luboš Rob st. V ČB 17 sezon, 732 zápasů, 263 gólů a 598 bodů (rekord)! Člen bronzového týmu 1995 a...

Před 85 lety se narodil Luděk Bukač. Trenérem Motoru byl 2 sezony v 80 zápasech (29 vítězných, 10 remízových). Největší úspěchy...