ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-2-21" |  vypnout filtr
 
<12345678>
Další diskuse: 
 
 
Pominu dnešní trapný výkon na ledě, navazující na několik předcházejících venkovních zápasů a rád bych se zeptal, jak je možné, že sektor pro hosty byl dnes z 95% obsazen fanoušky Motoru? Pokud si matně vzpomínám, tak zde přímo Kohy před cca 14-ti dny vypisoval, jak je zbytečná hysterie z vyprodání právě tohoto sektoru, že ho jistě vykoupili kladenští a domácím bude vstup zakázán apod. Realita? Většina fanoušků v klidu sedí v symobolech Motoru a všechny to nechává zcela chladnými. Pokud máte stále takové koule jít proti fanouškům hostí, nechte prosím stejnou situaci nastat i v play-off až přijede Havířov. I kdyby v zmiňovaném sektoru mělo stát 5 kladenských samotných, nemůže říct nikdo ani popel. Je to jejich sektor a domácí tam nemají co dělat, stejně jako to funguje pro nás na všech venkovních zápasech...
 
 
21.02.2018, 21:47
 
Reakce na Bluda: Herně je to strašná mizérie, hráči si v...
Tento pocit mám již několik týdnů.Napsal jsem to zde a bylo mi vyčiněno, že rozšiřuji fámy.Jsem rád, že to nevidím jen já.Bohužel my jsme jen fandové.Pokud to nevidí spolumajitelé, je to o to smutnější.
Dle vedení, je vše křišťálově čisté.Cíl jsme splnili, skončili jsme na prvních dvou místech.Ale ta hra.Nyní se ptám, proč byl odvolán A.S.Za něho jsme takovou s.račku nehráli.
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
21.02.2018, 21:44
 
Reakce na kemir: Hele Kohy, mohl by jsi zajít do režie ...
Tu vyšší hlasitost chtějí sami hráči, asi nechtějí slyšet ty naše povzdechy a skandování bojujte za Motor.
 
 
21.02.2018, 21:43
 
Reakce na Tonyj: No jedno pozitivum to dnes mělo. Hůř sn...
Sorry tak to jsem asi byl na jiným hokeji.Jestli Dostálek bojoval a srážel se tak to bylo možná v Jihlavě.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
21.02.2018, 21:42
 
Reakce na kemir: Hele Kohy, mohl by jsi zajít do režie ...
smí se to? Už za to nejsou pokuty? Dneska by bylo co opakovat...
 
 
kemirkemir | MOTOR
Reagovat
21.02.2018, 21:39
 
Reakce na KohyCZ: Hele, já už viděl všechno, jednou jsem...
Hele Kohy,
mohl by jsi zajít do režie a upravit hlasitost trochu níž, na to snad kompetence máš ne.
Jo a taky bych chtěl požádat o opakování sporných zákroků, to taky dokážeš zařídit.

Děkuji dopředu.
 
 
 
Herně je to strašná mizérie, hráči si vůbec nerozumí, hra nemá systém a to již dlouhodobě. Nezdá se mi, že by byla na střídačce dobrá atmosféra a údajně není ani mimo střídačku. Něco tu neklape a hodně fanoušků nevěří v zázračná obrat. Před PO to není dobré. Forma měla gradovat a tady to jde obráceně. Dnes se na to nedalo dívat.Opory jako Nedorost apod. by se měli fanouškům omluvit za jejich přístup, nasazení, bojovnost a celkový projev. nejsem pesimista ale dívám se a poslouchám. Přeji si jako většina Budějovičáků postup a když se to nepovede tak musím mít pocit, že všichni udělali maximum. Zatím ten pocit nemám. Uvidíme.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.02.2018, 21:36
 
Dneska se mi vůbec nechce řešit + a -, takže asi takhle...

Do gólu na 1:2 a následně 1:3 to vůbec nevypadalo špatně, hra vypadala vlastně velmi dobře, jediný minus byli rozhodčí, jinak až na koncovku ok. Ale po těch gólech se naplno ukázalo, co chybí týmu nejvíc - charakter. Prostě zarputilost, snaha zlomit i špatnej zápas. Makala zase jen půlka hráčů a tomu odpovídá výsledek. Ale takhle se za týden (už!!!) hrát nedá!

Do playoff půjdeme s 15-18 body z posledních 10 zápasů ZČ. To je prosím přinejlepším stejně nebo spíš míň, než když byl odvolán Rosol (nic nenaznačuju, jen konstatuju) a o 6 míň, než loni.

Naprosto upřímně mě děsí, že playoff začíná už 3 dny po zápasu v Přerově. To znamená, že tak, jak hrajeme teď, budeme hrát i v playoff, protože na změnu hry není čas.

Máme desítky gólovek nebo náznaků gólovek a výsledek je co? Jeden totálně náhodnej gól, jakej padne jednou za tři sezóny. Vráblo sám na ose hřiště, 5 metrů od brány. Nic z toho. Nedorost několikrát sám na gólmana. Nic toho. Střely z první z dobrých pozic. Nic z toho. Nahození na bránu, dorážky - neumíme, nedostali jsme se snad k jediný dorážce, neumíme se tam prosadit. Hra do těla - od někoho super, od někoho vůbec.

A teď asi spoustu lidí naštvu, ale napíšu to tu zase, i když je to stopadesátej pokus. Naši útočníci o sobě neví, hrajeme totálně na náhodu, v každý chvíli improvizujeme, útočníci čekají střelu, přijde nahrávka a naopak, přes střední pásmo se souhrou dostáváme jen těžko, dojedeme na to, tečka. Promíchali jsme se k tomu, že nefunguje vepředu vůbec nic. Přitom jsou tam momenty, kdy je vidět, že ti hráči jsou kvalitní, že hokej prostě UMÍ. Jenže v každým dalším momentě je šíleně sráží to, že nemají zažitý základní věci - kde kdo má bruslit v útoku, kdo zakládá útok, jak, jestli se nahodí po mantinelu nebo vystřelí atd. atd.

V poslední čtvrtině jsme porazili jen 14., 13., 12., 11., 9. a 7. tým tabulky a to se Vsetínem a Litkama jsme si to za 3 body VŮBEC nezasloužili. Venku (a teď s Kladnem) jsme naopak dostali naloženo naprosto po zásluze. V poslední čtvrtině jsme s týmy první osmičky uhráli 4 body z 18 možných a čeká nás zápas v Přerově. Můžeme jen doufat, že sérii s Havířovem (pravděpodobně s ním, stačí mu k jistotě 7. místa bod v Litkách, nebo jakákoliv ztráta Třebíče) zvládneme a to nás nějak zázračně nakopne.

Btw. poznámka na závěr - musel jsem se jen hořce smát, když Vampola chudák sám bruslil při napadání jako jojo mezi třema Kladeňákama a jeho nejbližší spoluhráč od toho stál 20 metrů daleko ve středním pásmu a čuměl na to. To je ten aktivní forčeking?
 
 
kemirkemir | MOTOR
Reagovat
21.02.2018, 21:34
 
Reakce na MARSCH: Ale to, ze trpime stejnymi nedostatky,...
Zeptej se vedení proč tu nemohl hrát ani jeden.
Protože vedení se rozhodlo pro AS. A proto tu nejsou.
 
 
KemirKemir | MOTOR
Reagovat
21.02.2018, 21:26
 
Reakce na MOTORÁČEK99: Tak koukám že toho Dostálka to as...
Vykloktat třikrát denně slanou vodou to pomáhá.
Pokud mužstvo nebude makat jako tým nepomůže ani lajna z NHL.
Bohužel opět je tu leden a hrajeme tužku.
Mají se tu všichni moc dobře? Nebo mají málo?

Na dnešní hokej předváděný naším týmem, nemám slov papírově lepší než Iglau, týmově nula nějakých 20 hráčů co si nemají co říct ani se nemají co porvat. MJ potvrdil co mu předcházelo, teoreticky ok prakticky nula.

Tam kde není srdce, tým, duch pro vítězství nikdy, nic nebude lepší.
Je mi moc smutno, kam to MOTOR dopracoval.
 
 
 
Ztráty a nálezy: dnes ráno okolo 7h byla mým synem v ČK nedaleko ZŠ Nádraží nalezena motorácká šála.
Pokud se zde podaří najít majitele, můžeme ji přivézt na další domácí zápas nebo domluvit předání v ČK.
Místo nálezu:
odkaz
 
 
 
Reakce na etiene: Obdivuji Tvuj pozitivni pristup....ale...
Hele, já už viděl všechno, jednou jsem byl u týmu, kterej vyhrál extraligu ze šestýho placu, jindy jsem zase dostal v TV úkol natřít mužstvo, který prohrálo s Norskem, což jsem odmítnul, a to pak vyhrálo MS...

Jsem v klidu a nad věcí, možný je všechno. Že trend neni zrovna pozitivní, to vidí asi každej, ale mě teda rozhodně se sundanýma trenkama kilák před brodem nenačapeš Smajlík
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
21.02.2018, 21:22
 
Dostálek těsně před utkáním někoho vyhlížel v hledišti. Možná Vlka.😀 Jinak já nevím, Dostálek potřebuje prý lepší spoluhráče, Nedorost si s nikým nesedne, mají to kluci těžký, že jim to ostatní kazí.
 
 
bosskabosska | České Budějovice
Reagovat
21.02.2018, 21:22
 
Před par týdny jsme si potvrdili 1.-2.misto a od te doby mlžíme...ne o druhu zranění hráčů, ale o hře...před play-off neodkrýváme přesilovkové souhry a signály...tajíme kvalitní přechod středního pásma...naši lídři jsou naoko neviditelní...trenujeme hru v oslabení...ne přátelé, to není ironie...myslim to vážně...nebo si to aspoň preju Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Placido: Docela sranda, si pozvou na zápas zás...
Naprostý souhlas. Trenérský truimvirát absolutně mimo, Jelínek kouká do paírů, k hráčům nic, ti tam sedí jak kvočny... Stačilo se podívat na kladenskou stranu, jak tam Patera žil s hráči...
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
21.02.2018, 21:14
 
No jedno pozitivum to dnes mělo. Hůř snad už hrát nebudem. Snad se od toho dna odrazíme. Bohužel se s tím vezou i brankáři, mysleli jsme si, že v brance bude vyrovnaná trojice. Bohužel jsou také z formy, nechytí nic navíc. A Dostálek se dost snaží, sráží se a bojuje. Ale bohužel má asi slabší spoluhráče než v Jihlavě.
 
 
vodopadekvodopadek | České Budějovice
Reagovat
21.02.2018, 21:10
 
Napsal bych k tomu toto: No naladili jsme to pre play-off pekne.. jenze nam nekdo ukrad antenu a nejak nevime co je to vlastne za stanici.. dneska se na to nedalo koukat krome toho zacatku to byl hnus. Vzhledem k tomu ze playoff zacina za tyden jsem tak tomu prerodu uz zacinam neverit... m.dana v rozich, hraci si neprihrajou kdyz uz se dostanem do sance tak ji zahodime.. no jeste nas ceka v sobotu Veprov.. pokud jsme ten spravnej TEAM tak musime vyhrat a spravit si chut pred rozhodujici casti sezony.. zel nejak tomu neverim.. ACH JO Smajlík
 
 
cawacawa | Přerov
Reagovat
21.02.2018, 21:05
 
Reakce na MOTORÁČEK99: Tak koukám že toho Dostálka to as...
Jen v ELH!
 
 
A.C./D.CA.C./D.C | česke budějovice
Reagovat
21.02.2018, 20:56
 
Vidím to že motor když bude chtít tak na extraligu má, ale zřejmě nechce. Dnes hnus
 
 
 
Důraz byl prvních cca. 12 minut do vyloučení Čápa, pak se o nás začal zajímat Štich a až na pár výjimek jsme pak přepnuli zpět.
Dobrý zápas odehrály dvě předvánoční posily - Bárta a Jonák. Jinak těžko někoho vyzdvihovat. Přitom Cikánek hodně nejistý a dalo se mu jich tam nasypat... Bohužel dnes nebylo ani moc šancí, ze kterých by se to povedlo. V bruslení jsme taky lepší nebyli... Těžko hledat pozitiva.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V letošní sezóně se povedlo to, na co čekal každý fanoušek celých sedm let. Motor totiž postoupil do extraligy! Proto jsme...

45. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Miroslav Dvořák mladší. V A týmu hrál v 1 sezoně 2 zápasy, bez bodového zápisu. V roce...

45. narozeniny slaví bývalý útočník Radoslav Kropáč. V ČB 1 sezona, 62 zápasů, 20 gólů (5 v přesilovce, 3 vítězné), 48 bodů, 40...

45. narozeniny slaví František Ptáček. V ČB 5 sezon (2 jako kapitán), 241 zápasů, v nichž dal 38 gólů (25 v přesilovkách, 1 v...