ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-2-6" |  vypnout filtr
 
<123
Další diskuse: 
 
 
Buď to ti vaši kluci hokejoví uhrají, nebo to neuhrají. Jiná cesta není. Tak proč se tím nechávat vzrušovat. Užívejte si každého dne bez nervů. A když vás hokej nebaví, tak se sejděte na staďáku na pivo a klobásu, podívejte se na pěkný holky. Vo co de. A nebo nechoďte vůbec a buďte doma s rodinou, nebo jeďte na výlet. Život je moc krátký na to, abychom si ho krátili i naší zábavou tím, že se budu neustále čílit. I tak se každý den jeví pro člověka náročný z hlediska zdraví - stres a zase stres.
Příští týden je týden manželství, tak na nic nezapomeňte Smajlík . Udělejte si hezké chvilky a buďte v klidu. Nějak to dopadne a my to neovlivníme.
 
 
SakuLanceSakuLance | Hrdý, když se vítězí, věrný, když se nedaří =M=
Reagovat
06.02.2018, 14:38
 
Jirka Kučný:
odkaz

Mimochodem z rozhovoru...
Vaše sestava se hodně protáčí, ale nechtělo by to pomalu ji stabilizovat před blížícím se klíčovým závěrem sezony?
Je tady víc hráčů, takže se musíme nějak prostřídat. Na jednu stranu je dobře, že je v týmu větší konkurence. Na druhou už by to asi opravdu pomalu chtělo ustálit. Mohou však přijít různá zranění a všichni chceme, aby sezona byla dlouhá. Z tohoto pohledu rozhodně není špatné, když máme k dispozici širší kádr. I když sestava by se mohla trošku stabilizovat. Máme tady však tolik zkušených hráčů, že bychom si s tím měli poradit.
 
 
 
Robert Lang:
Dělá se z hokeje až moc velká věda?
Já myslím, že ano. Potřebuješ přípravu, samozřejmě. Jenže na ledě musí hráč udělat takové rozhodnutí, o kterém si myslí, že je nejlepší. Množství informací, které hokejisté dneska dostávají, víceméně i zpomalí jejich hru. Ve smyslu, že přemýšlejí o tom, co by měli dělat, nebo jakou má tendenci soupeř, než aby hráli svůj hokej.

Neláká vás vrátit se k hokeji v jiné pozici?
Ne, vůbec. Teď je jiná generace, mě by to nebavilo. Člověk má svou představu o tom, jak by se mělo hrát nebo trénovat. Ale to už tam dneska nefunguje. Všechno jede moc přes videa, přes techniku. Analyzovat to od rána do večera. Tohle by nebylo nic pro mě.
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
06.02.2018, 13:56
 
Reakce na Ferda_Mravenec: Problem je, ze se nepodařilo s...
Jakou pověst?
 
 
 
Ten střelec do první lajny mi tam chybí taky...dlouhodobě vyloženě střelec je jen Čermák, kterej to..bohužel..letos nějak nepotvrzuje. Ale play off je nová soutěž. Mnozí v něm ustoupí do pozadí a objeví se noví leadeři. Věřim že jeho čas taky teprve přijde.
 
 
kimmikimmi | České Budějovice
Reagovat
06.02.2018, 13:45
 
Reakce na peki: Vzpomene si prosím někdo na základě jaké...
tipuji že byl na kladně na hostování a jelikož byl na soupisce před 15.11. ve varech nebyl problém hrát pak za kv...
 
 
 
Reakce na quak: Já tedy nejsem příznivcem neustálého kve...
Problem je, ze se nepodařilo sehnat kvalitního zakoncovatele do 1. lajny, Venca nikdy nebyl ani nebude střelec. I když šanci ma dost. Třeba tam bude hrát Vlasta a naplní pověst... Smajlík
 
 
pekipeki | ČB
Reagovat
06.02.2018, 13:12
 
Vzpomene si prosím někdo na základě jakého "pravidla" mohl Skuhravý, který hrál v na Kladně (byl kapitán), po jejich vypadnutí v PO s Ústí (sezona 2015/2016), pokračovat v baráži za KV? Celou dobu hrál za Kladno, žádných 15 zápasů se neřešilo.
Dík.
 
 
jeníčekjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
06.02.2018, 12:37
 
Reakce na vencysta: Pro PO a případnou baráž je klíčová ...
...s obranou naprostý souhlas. Ta je v současnosti naší největší slabinou.
 
 
06.02.2018, 11:39
 
Reakce na vencysta: Pro PO a případnou baráž je klíčová ...
Ona nám ta defenzíva haprovala i v posledních zápasech doma, jenomže ty strašlivý chyby nedokázali týmy jako jsou Benátky, nebo Kadaň potrestat.
 
 
vencystavencysta | Motor ČB
Reagovat
06.02.2018, 11:20
 
Pro PO a případnou baráž je klíčová kvalitní defenzíva a ta nám v poslední době především při venkovních zápasech nefungovala, o čemž vypovídá 15 obdržených branek v posledních 3 zápasech na venkovních kluzištích.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.02.2018, 10:59
 
zbyna-ck: Tak jednou se tu (nejen ty) odvoláváš na souhru a najednou je to o produktivitě? Aha.
Ta lajna šlape, vytváří si dostatek šancí. Ale ok, pokud chceme řešit produktivitu, tak by bylo fajn hovořit o produktivitě celý dvojice a hlavně za zápasy, kdy byly oba na ledě, tedy posledních 6. Oběma jsem v 5/5 napočítal 4 body.

A kam teda Vlček patří? Centři jsou dle mýho jasný, jelikož všichni čtyři hrajou v přesilovkých formacích. Druhá šlape dobře (tam jsou tři) a pochybuju, že bude sedět Vampola, byť si to představit dokážu. Kdo z těchto 4 by dle tvýho měl hrát na křídle? Předpokládám tedy, že seš proti rozbití druhý přesilovkový lajny, která funguje (takže si nikdo z třech centrů sednout nemůže, maximálně jít na křídlo).

Já mám Vlčka taky rád, ale máme prostě širokej kádr, holt to tak je.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
06.02.2018, 10:38
 
Já tedy nejsem příznivcem neustálého kvedlání se sestavou (zdravím Mariane) , ale na druhou stranu si myslím, že se ta sehranost dost přeceňuje. Jinými slovy - když to tam je, stačí pár zápasů. Když není, nepomůže ani celá sezóna. Souhra Nouzy se Strakou byla důsledkem skvělých individuálních schopností těch hráčů. Čtení hry, schopnost dát přihrávku přesně tam, kam je třeba, improvizace, herní chytrost. Totéž třeba Patera s Procházkou.

Souhlasím se Zbyňou, že na hru první lajny se sice hezky kouká, na Neďákovi je vidět, že je jeho level jinde, než tahle liga, ale čekal bych, že výsledkem toho bude větší produktivita a tady jsem čekal trochu víc. Pořád si stojím za názorem, že odchod #55 byla chyba. Na druhou stranu, věřím, že letošní Motor je nejvíc play-offovým týmem, jaký jsme zatím v 1. lize měli. Teď už to "jen" potvrdit.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | CKrumlov
Reagovat
06.02.2018, 09:53
 
Reakce na Tveety: Trošku mi přijde, že tu je větší hyste...
hm, jenže to máš Vlčka na křídle nebo na tribuně. A ať jedno, nebo druhý, tam prostě nepatří. A že šlape první lajna? Tak to bych teda neřekl. Od lajny, ve který je Nedorost, se čeká daleko víc (edit: z posledních 10 zápasů má Venca bilanci 1+2, ta lajna teď totálně nefunguje a táhnou nás ostatní, první se poslední dobou jen veze).
 
 
jeníčekjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
06.02.2018, 09:34
 
...můžeme si myslet o Jelínkovo "mixování" co chceme. Však jen těžko uvěřit tomu, žeby neměl určitý záměr, určitou představu, nevěděl co činí a jen tak chaoticky se v tom ..se svými asistenty plácal. Kádr má dostatečně široký (nejširší v novodobé historii), pracovat se s ním dá a je pouze na něm, aby tu kvalitu, ve správnou chvíli "prodal"! ..Buď to vyjde a budeme jeho genialitu na jaře velebit a opěvovat, nebo ..v případě neúspěchu, bude za neschopného šachystu a "tukana" ..Má to ve svých rukách a nám nezbývá, nežli tomu důvěřovat. Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.02.2018, 08:28
 
Trošku mi přijde, že tu je větší hysterie, než by být měla, vzhledem ke stavu.

Pokud to trenér chce stavět na sehraných dvojicích jako základ pro točení kádru, nemám s tím problém, když máme 5 kompletních útoků. Ty dvojice jsou tam zcela zřetelný.
1. Pajič - Nedorost
2. Tady je problém, že Vampola je v poslední době dost zraněnej/nemocnej, ale zřejmě to bude on s Mikyskou/Rohlíkem
3. Rob - Jonák (Čajda)
4. Galamboš - Novák

Na příkladu 1. a 4. lajny je jasně vidět, že ať tam jako 3. hráč hraje kdokoliv, ta lajna šlape. Třetí nechávám trochu mimo, protože hraje v podst. kompletně takhle, ale je myšlena spíš jako obranná.

Ustálila se konečně druhá přesilovková formace a je to znát. Kondor tam zapadl dobře.

Spíš by to chtělo dát dohromady tu první. Zatím to dost skřípe, imho tam je moc kohoutů na jednom smetišti.
 
 
FANDA OBJEKTIVNÍFANDA OBJEKTIVNÍ | České Budějovice
Reagovat
06.02.2018, 07:32
 
Zjevně nepochopena genialita našeho kouče. Volá se po stabilizaci sestavy a to nejpozději ke konci ledna. A k čemu to jako bude? Aby se takhle bez variant a alternativ hrálo ještě v dubnu? Kdepak, hošánková, tohle není Tichonov a sborná komanda strojů, je třeba být připraven na všechny situace, naposledy to byla zóna testu golmana za mdlou obranou. Protože 1. místo je prakticky jasné, hrají všichni se všemi a samozřejmě se hledají, aby se později našli, kdyby bylo třeba. Závěr základní části není víc než hlavní období přípravy na závěrečnou část. Jásáte nad příchodem vrcholového odborníka a pak se divíte, že nepostupuje v souladu s vašimi představami lajků a nesportovců. Testovat se může ještě 6 zápasů, z toho poslední, řekněme, 2-3 by měly být testem té sestavy, která do toho půjde. Jejím nedílným článkem je i ta pátá lajna na tribuně a pokud všechno půjde tak jak má, bude v některých zápasech střídat tu čvrtou. Optimálně v případě, že se daří. Uhrát postup musí celej mančaft, jednotlivý zápasy odtáhnout lajny tři a rozhodnout lajny dvě. A ty máme, ne?
Tohle jsem prokouk i doma z gauče ....
 
 
 
Reakce na Giuseppe: Uff...To sem si oddychl.Uz jsem sem ...
Nevím , v čem byl problém to napsat již na dotaz tuším PETRA ( viz. odpovědi) . Dle zdejších teorií již nyní Ve Varech, Kladně , Prostějově atd. řeší jak s touto strategickou informací naloží , naopak u nás půjde Kondor st. před polní soud. Smajlík
To se dá vydedukovat z názorů ( nechci jmenovat, abych zase nevyvolal nějakou slovní přestřelku)
Jak jednoduché a odpovědně vůči fanouškům.
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
06.02.2018, 04:55
 
Reakce na quak: Ne, o tohle ustanovení nejde. Ondra byl ...
mmufik odpovídal na muj dotaz. Nevěděl jsem, že musí mít splněno 15 zápasů, když je kmenovej, ale byl na hostování.
 
 
GiuseppeGiuseppe | České Budějovice
Reagovat
06.02.2018, 00:50
 
Reakce na ppepino77: Tak Dostálek nehrál, protože měl te...
Uff...To sem si oddychl.Uz jsem sem se domníval,že se nechal dobrovolně přivázat k Jihlavskymu Prioru ,na tom jejich náměstí.Tím zámkem co je na kód.A ten kód zná jenom Imbík.Když po něm tak touží,a je presvedcenej,ze tam bude od příští sezony hrát.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

První kolo extraligy bylo vylosováno. A los si opravdu zalaškoval. Doma nás čeká @MountfieldHK :)

V neděli uplynulo 20 let od zisku mistrovského titulu v dorostu v kategorii do 17 let, který získal tým pod vedením trenérů Jana...

Renda pokračuje! Olympionik a vicemistr světa, který dva roky vládnul tabulce +/- v Chance lize, bude v Motoru hrát i v...

Renda pokračuje! Olympionik a vicemistr světa, který dva roky vládnul tabulce +/- v Chance lize, bude v Motoru hrát i v...