MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-10-3" |  vypnout filtr
 
<123456>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na KohyCZ: Pěstoun na přechodnou dobu je něco úpl...
Soudíš dle své zkušenosti... já soudím dle zkušeností svých, kterých mám, troufám si tvrdit, mnohem více, než ty, neboť v oboru pracuji.
Tvrzení, jak je vše v ústavech špatné apod., je naprosto liché a evidentně soudíš dle zobecnělého názoru, jak je tam všechno špatně. Nicméně je třeba všechna zařízení (a to nejsou jen "ústavy") sortovat a pak zjistíš, že jsou zařízení, která pomáhají dětem mnohonásobně lépe, než nešťastní pěstouni, kteří si neví rady s tím chlapcem/dívkou, kterou neuměli vychovat a která jim bere peníze, prodává mobilní telefony, utrácí z bankovní karty apod.
Nenávist vůči "ústavům" je ve společnosti zakořeněna, proto bych všechny ty, kteří toto křičí do světa, včetně pomatených sluníčkářů, nalepených na našich ústředních orgánech, do těchto zařízení pozval a ukázal jim, jak se s dětma pracuje a jak jsou ty děti strááášně nespokojené... ta zařízení tu nejsou proto, aby něco ničila, ale aby buď dětem pomohla a pomáhala i nadále (následná péče) nebo aby ochránila společnost před dětmi, které nedokázala rodina vychovat tak, aby obstálo ve skupině vrstevníků a celkově ve společnosti.

A to jsem se to snažil napsat hooodně stručně, ta problematika je hodně širší, ale to sem nepatří.
A na závěr - já nejsem proti pěstounům, vůbec ne a nesouhlasím s tím, aby se pěstouni na přechodnou dobu (byť to není stále tak úplně funkční) zakazovali. Jen jsem měl potřebu reagovat na ty ústavy...
 
 
jeníčekjeníček | ...tak jsem z toho opět Janek!
Reagovat
03.10.2020, 22:20
 
Reakce na zbyna-ck: Znovu nepochopení toho, o co ve volb...
Voliči Ana, to jako křivdu - vyšachování, chápat budou.
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
03.10.2020, 22:16
 
Reakce na KohyCZ: Jo, Paroubek taky kdysi vyhrál volby a...
promiň reaguj věcně a nevytrhávej věci z kontextu. Na každou politickou stranu najdeš špínu. O tom to přeci ale není! Dobrou, nemá to cenu
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Psal jsem fungující rodina. Proč mě ...
To asi nebude žádná ze tří rodin mladšího Klauna, že? Smajlík Nemá cenu se v tom šťourat, jsem rád, že tohle uskupení je úplně v háji a ty miliony za oblepený kraj skončily v koši.
 
 
jeníčekjeníček | ...tak jsem z toho opět Janek!
Reagovat
03.10.2020, 22:16
 
Reakce na fofana: Nebude to mít s kým složit a 50% nemá ...
Snad máš pravdu, ale úplně o tom přesvědčený nejsem! Tedy v příštích volbách.
 
 
 
Reakce na játro: opět nepochopení psaného písma ... Tud...
Jo, Paroubek taky kdysi vyhrál volby a kde je dneska Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
03.10.2020, 22:13
 
Reakce na Jeníček: Ať se nám to líbí, nebo né, tak Ano z...
Znovu nepochopení toho, o co ve volbách jde - nejde o to, kdo má nejvíc hlasů, jde o to vládnout. proklikej si výsledky krajů. Já to udělal.

Řekni mi, s kým by ano mělo vládnout ve středních Čechách, Olomouci, Plzni, JČ, Hradci, na jižní Moravě, ve Zlíně, na vysočině? Prosím o návrhy koalic. Díky.

Nazyvas to vysachovanim. To je přesně výsledek masáže v podání Babiše ve stylu "já chudinka, všichni mi škodí"
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
03.10.2020, 22:13
 
opět nepochopení psaného písma ...
Tudíž Kohy a Zbyňo: jmenoval jsem někoho z vás? NE! tak proč ta reakce od vás, když se nehádáte?
Pokud nebude, že vítěz vládne, neustále budou výmluvy proč nemohli splnit to či to, protože koaliční partner chtěl. Pak ostatní strany vyšachujou výtěze a co? Já volím stranu ne podle koaličního potenciálu, ale podle toho, kde se nejvíc shoduje s mojim názorem. Takže pro mne ANO vyhrálo volby.
 
 
 
Reakce na Jeníček: Ať se nám to líbí, nebo né, tak Ano z...
Nebude to mít s kým složit a 50% nemá jak udělat, vykrádá jen komunisty a socany. Navíc tech 700 miliard dluhů, to pochopí i idio*ti, že neni normální. Už nemá koho uplatit.
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
03.10.2020, 22:09
 
Reakce na KohyCZ: Pěstoun na přechodnou dobu je něco úpl...
Psal jsem fungující rodina. Proč mě stále vytrháváš věci z kontextu?
 
 
JeníčekJeníček | ...tak jsem z toho opět Janek!
Reagovat
03.10.2020, 22:06
 
Reakce na zbyna-ck: Ale oni nevyhráli. To je špatný cháp...
Ať se nám to líbí, nebo né, tak Ano zvítězilo v deseti krajích a je jasným vítězem voleb. To, že je nejspíše ve všech zmíněných krajích méně úspěšné strany vyšachují, bude znamenat jediné. Voliči Ana, to budou cítit jako levou křivdu, ještě více se semknou a příští volby, budou jednou velkou prohrou "šachistů".. Tedy, mnohem větší průšvih, než kdyby nějakého hejtmana měli a některému kraji v koalici vládli.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
03.10.2020, 22:04
 
Reakce na játro: a zvracení nenávisti dál pokračuje a li...
Drž pec, nikdo se tu nehada, úplně normálně si tu píšeme. Tak to totiž normální lidi dělají.
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Viditelně kopeš za pěstouny. Ne každ...
Pěstoun na přechodnou dobu je něco úplně jiného, je to člověk, který se stará o dítě maximálně rok, než se mu najde stálá rodina. Tohle chce ten šílenec zrušit a narvat je zase do ústavů. A argumentem je, že to ti pěstouni dělají za peníze (protože v ústavech to asi dělají zdarma...) Smajlík Já jsem fakt šťastněj, že muj synek měl fantastické pěstouny a že narozdíl od mého synovce nepoznal, co je to ústav, kde na tebe při veškeré snaze prostě nemají zaměstnanci čas a nenaučí tě ani polykat tuhou stravu, když jsi mimino.

Navíc ty tvoje argumenty jsou i tak úplně mimózní, protože k největšímu počtu sexuálních zneužívání dochází.... tramtadadaá... v rodinách.
 
 
 
Reakce na játro: a zvracení nenávisti dál pokračuje a li...
Tak ať sami kandidují...
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
03.10.2020, 21:56
 
Viditelně kopeš za pěstouny. Ne každá pěstounská rodina je však ideální. I v takových rodinách dochází k týrání, sexuálnímu zneužívání a ublížení na zdraví s následkem smrti. Pak snad je ten ústav na místě, nebo nevím kam jinam to dítě umístit. Vol si stranu přeci jakou chceš, jen ti argumentuji, že pěstounství není ideální stejně jako ústav. Obojí je peklo a ani jedno nemůže nahradit fungující rodinu. Bohužel , některé děti mají cestu do života trnitou již od chvíle co vykouknou poprvé na svět.
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
03.10.2020, 21:54
 
a zvracení nenávisti dál pokračuje a lidi se hádají ... to jsme ale veselá zemička :(

kuli tomu nechodí lidi k volbám, nevidí žádnou cestu
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
03.10.2020, 21:53
 
Reakce na Motor27: Ok, tak jinak. Naše ČR je teď totálně...
To rozdělení specnosti začal Klaus, prohloubil Zeman a totálně dorazil Babiš. Oni totiž přesvědčili svoje voliče, že jsou něco jako bojovníci za mučedníky. A ti na to slyší a startují na první dobrou, když se o jejich modly někdo jen trochu otře.

Babiš z toho rozdělení vytezil maximum - 2 volební období, kdy si mohl diktovat. Teď mu ale zvoní konec. Příští rok dostane nejvíc hlasů v parlamentních volbách a bude mu to pravděpodobně houby platný a skončí v opozici.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Ale oni nevyhráli. To je špatný cháp...
Ok, tak jinak. Naše ČR je teď totálně rozdělana a dle mého je to špatně na všech postech i co se týče těchto voleb.
No jsem zvědavý jak se bude situace vyvíjet do dalších voleb. Každopádně děkuji za tuto politickou konverzaci a už zde nechci s politikou zas.rat fórum.
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
03.10.2020, 21:41
 
Já jsem hlasoval pro STAN. Jinak Kohy, nahrál by jsi hokejkluby na web? Smajlík
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Je jedno čí jsi volič, ale na tvé pa...
Nabírá nácky jako je Hyťhová. Poslankyně se fotí s Ortelem, když ukazujou na fotce symbol KKK. Klaun mladší chce třeba zrušit pěstouny na přechodnou dobu a zachovat ústavy atd. atd. Jen tohle se mě dotýká tak osobně, že Trikoloru nemůžu považovat za nic slušného. A to se ještě hodně držím.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V neděli s @bkboleslav hrajeme už v 15:30!

PTEJTE SE VÁCLAVA PROSPALA!Hlavní trenér Motoru bude odpovídat na dotazy fanoušků v offline rozhovoru. Ptát se můžete zde...

Motor měl skvěle rozjetý zápas v Třinci, dvakrát vedl o tři branky. Dohromady Jihočeši vstřelili na ledě Ocelářů sedm gólů, jenže...

Dnes nastoupíme v této sestavě ??