MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Alistair" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na bustrew: Co takhle uspořádat nějakou menší sbí...
Aby to nebyla akorát ostuda. Nemyslíš doufám chomutovský tataráček? Smajlík
Renda (a možná Karel) by zvýšenou motivaci mohl mít, ale ten houskovej kádr je už jinej. Jen majitel jim zůstává stejnej šmejd Smajlík
 
 
 
Ten tmavý dres je fakt parádní. Škoda, že si ho asi moc neužiju.
 
 
 
Reakce na Siky: Luckyboy86: Chtělo to pohlavkovat každéh...
Ale to jsi mě špatně pochopil. Vím, že zrovna oprava masky v mailu není problém, který by mi zabral víc než čas hledání kde v kódu jí mám. Samozřejmě že to je chyba a tvůrce jí měl odstranit jestli se k němu ta informace dostala.
Píšu spíš o tom, že pokud něco chci používat, tak se raději smířím s omezením a přizpůsobím se mu, než čekat rok než si postěžuju na fóru. Prostě potřeba používání asi nebyla taková, aby za nový mail stála. Bavíme se o blbině, tak končím Smajlík
 
 
 
Reakce na Siky: Kvůli chybě v aplikaci si má člověk zakl...
Pokud tu aplikaci chci a chci ji využívat a ona bez toho není k dispozici, tak rozhodně ano. Jinak jí asi moc nepotřebuju. To jako vážně.
 
 
 
Reakce na cz_banan: Už jsem to psal před rokem do hodnoc...
Asi jí moc nepotřebuješ, navázat to na jiný mail je otázka chvíle. Kdybys jí chtěl, mohl jsi jí mít před tím rokem.
 
 
 
Dneska ve Varech bych se úplně nedivil kdyby to byla trochu šiška. Jak to vidíte? Po pár dnech tréninků to asi nebude nic moc Smajlík
 
 
 
Snad si jí nezapomenu nandat až půjdu ze sprchy do postele.... Smajlík
 
 
 
Neházel bych to na něj, on za ní nehraje Smajlík Kdyby byla s Jelínkem nespokojená, třeba by na ní měl čas Dan Landa.
 
 
 
Reakce na Hubl26: Já bych rád podotkl, že není žádná vyh...
On myslel Vrbatu... Smajlík Tisíc mačů tam odehraje každej lempl Smajlík
 
 
 
Stejnej článek, ale to důležitý jsi nevypíchl. Kladeňáci už by tam taky neměli co jíst. Zajímavý, tam to musí být opravdu příšerný. Tady si psa můžeš na vsi dát skoro všude Smajlík
 
 
 
Reakce na JeniCzech: Psí maso se tradičně konzumuje zejm...
V severní už došli:
odkaz
 
 
 
Reakce na Evoorg: Prospal ke včerejšku https://ceskobude...
Mě tam zaujala věta: "Motor má aktuálně k dispozici tři gólmany, deset obránců a tři kompletní útočné formace. V nejbližších dnech se ale chystá redukce kádru. "
To bychom už před redukcí těch útočníků moc neměli. Smajlík
V každém případě bych redukoval v obraně - Conorovi bych napsal hezkej mail s poděkováním.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Já čekám zapojení Plášila a Niklase Pa...
Mě se zrovna Lytvynov proti Plzni moc nelíbil. Tedy - byl vidět v útoku víc než někteří útočníci, ale v obraně mu to docela vázlo. I Slováček měl v obraně slabší momenty. Dost záleží co čekáme od obránce. V extrémech jestli se má rvát za soupeřovou bránou a chybět dole nebo být zapuštěný na modré/před vlastní bránou. Lytvynov měl blíž k tomu prvnímu extrému. Kolem Slováčka tam zase Indiáni jezdili aniž by museli seskakovat z Ilčiho (starší znají). Ale konkrétně jsem ani jednoho z nich nesledoval a nikoho hanit nechci. Krom toho to byl druhý zápas ve dvou dnech a nároky nemám zatím tak vysoké :-)
 
 
 
Ups, už vidím, pardon, už se plazím k nejbližšímu kanálu... Smajlík
 
 
 
Jak je to s permice na stání od FC? Můžou jít, nebo zůstávají doma? Já jsem to nějak nepochopil a nenašel, ale popravdě - jsem teď v práci a měl bych se starat hlavně o ní, tak zase moc usilovně nelovím a nehledám.
 
 
 
„Že bychom zkracovali karanténu, o tom debata určitě není. Mám pocit, že si pan Kuba dělá na covidu-19 svoji kampaň,“ řekl k tomu Vojtěch.
Je to sice možná pravda, ale když je nějaký návrh smysluplný, tak by se nad ním měl někdo alespoň zamyslet a ne to rovnou shodit. ANO, to se dalo čekat. Rozum pláče Smajlík
 
 
 
Kdyby se mělo chodit napřeskáčku jedna řada, další zápas druhá - půjde to vůbec nějak vyřešit aby na zimáku bylo určité období zablokováno X míst a další Y? A co sektor na stání? Prvních padesát a šlus? Má vůbec cenu si permici na stání brát?
Nějak s touhle sezonou přestávám počítat :(
 
 
 
Proč nemůže Allen z USA? Jak to tam mají? Amíky nepouští do letadla, nebo jak? Když se lítá tam, tak bych čekal že i sem to poletí.
 
 
 
Reakce na Paav: Podle magazínu Forbes, který s informací...
Petr K. nebude muset na hokej moc daleko Smajlík
Už sem ani nepíše, pročpak?
 
 
 
Překvapuje mne jakýkoli chybějící komentář na článek s rozhoverm JJ. Zaujalo mě, že nehraje pro sebe, ale pro Kladno. Kdyby hrál pro sebe, tak už dávno skončil.
Tak nevím, jak to chápat. Jak jeho hra na za Spartu pomůže Kladnu? Že by nemělo na jeho výplatu, tak půjde raději do Sparty? Nebo jim Sparta poskytne masérku?
Třeba se tu ukáže Dořitilezec a vysvětlí nám to.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jihočechům dnes utekl vstup do utkání a brzy prohrával o dvě branky. Sice se jim dvakrát povedlo snížit na rozdíl jedné branky,...

Na olomoucký led vyjedeme v této sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #nejenhokej #tipsportextraliga

20. narozeniny dnes slaví útočník Matěj Toman. Přejeme všechno nejlepší a co nejvíc gólů za Motor, klidně nějaký i dneska na...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V roce 1973 nosil kapitánské céčko Karel Pražák. Kromě hraní a nošení kapitánského céčka totiž v...