MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "full" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
Další diskuse: 
 
 
Trochu škoda, že k Formanovi dali Rašku, kdy se roztrhla spolupráce s Rašky s Michnáčem. Michnáč hrál ovšem včera excelentně a tahal to tam v podstatě podobně, jako Forman. Jen bylo vidět, že si s Gilbertem moc nevyhověli, navíc mi přijde, že Kanadýr jde zase s formou trochu dolů. Mám radost z Doležala, kterému se naopak forma vrací. Stejně tak i Karabáčkovi, který včera (a nejen včera) hrál taky výtečně. Suchánek v útoku úplně jalovej, marnej mi přišel (opět) i Prokeš.
Obrannou dvojici Pýcha - Plášil neskutečně brzdí druhý jmenovaný, nebál bych se dát k našemu reprezentantovi někoho jiného. Renda odvádí velmi dobrý standard, v jeho letech super výkony. Slováček je naše nová STAR, hraje výtečně a snad mu to vydrží. Lytvynov mi přijde, bohužel.. aktuálně tak na Havířov, nic víc. Můj oblíbenec Pavel je taky zralej, nicméně je to asi jedinej obránce, kterej do toho jde a nebojí se uplatnit sílu (a chvála bohu není tak vylučovanej, jako na začátku).
 
 
 
No, po (OPĚT) totálně projeb@aném začátku jsme se neskutečně zvedli. Proti takovému soupeři dominovat dvě třetiny zápasu, to je paráda. A ve třetí třetině, kde nám to celkově moc nejde, jsme je v podstatě skoro nepouštěli z pásma. Jasně, koncovka je slabina, blbě řešíme skoro všechny situace v předbrankovém prostoru, ale to nasazení bylo parádní. Prohráli jsme, ale se ctí, po takovém výkonu mi to v podstatě nevadí, protože ti kluci makají. Třetí zápas po sobě bych řekl, že vyšel Doležalovi, takže ten se do formy vrací. Excelentní formu má Michnáč. Parádní výkon podal i Forman (ale ten není náš), ale i Karabáček.
Nehodnotím rozhodčí, protože ti nám zápasy neprohrávají.
 
 
 
Forman výtečně, jen škoda, že když vybojuje puk a chce si narazit s Plášilem, ten stojí jak vemeno a pak puk ztratí... nebo když se nabízí sám před brankou, nedostane od Slováčka přihrávku, který raději objíždí branku... není divu, že to tahá hodně sám.
 
 
 
Kluci hradecký jsou nějací podráždění, pojďme toho využít...
 
 
 
za čárou byl... Smajlík
 
 
 
tak ještě jeden... (pokud bude platit)
 
 
 
Řekne se už konečně Plášilovi, že musí být rychlejší? Pomalu bruslí, pomalu rozehrává, vždyť jsme se kvůli němu v podstatě nebyli schopni dostat do pásma při přesilovce! Smajlík Smajlík
 
 
 
tak ještě dva...
Jinak Slováček má ajfr jako blázen!
 
 
 
tak ještě tři...
 
 
 
Reakce na srdař: P.S. Děláš jako byste vy postoupit doká...
Motor postoupit dokázal, na rozdíl od nějakého východočeského města, kde seděli se založenýma rukama a čuměli, co bude dál, po další průměrné pralesní sezóně... pak přišel zloděj, zaklepal na dveře s českobudějovickou licencí, s téměř kompletním, extraligovým kádrem, s motoráckýma pračkama, aby tam bylo vůbec v čem prát... a bylo radosti, jak o veselce.
 
 
 
Reakce na scipioo: Na to abychom někoho mohli vyšachovat...
Souhlasím, ale proč pořád děláme dokola něco, co je absolutně nefunkční (nahazování kotoučů na branku)? Proč, proboha?
Někteří se smějí Růžičkovi, co je to za vovara, ale ten člověk umí nastavit tým na soupeře, my hrajeme pořád to samé a přijdou zápasy, kdy jsme totální naivkové a to se pak na to nedá koukat.
 
 
 
Opakovaně nahazujeme puky na branku soupeře, sakra, k čemu je to dobré? Kolik jsme tím dali gólů? Je to většinou odevzdaný puk, proč to furt děláme?!
Tento víkend jsem shlédnul pár zápasů KHL a tam nikdo takovou pitomost nedělá. Buď se to vyšachuje nebo se borec sebere a flákne to tam ze strany pod víko... ten hokej hrají Rusáci strašně jednoduše a účelně, proč mi pořád u toho přemýšlíme jak tupci....
 
 
 
tvl, my jsme fakt šašci... byli tam tři nebo možná čtyři a nechají tam Smoleňáka několik sekund úplně volného... Smajlík
 
 
 
Reakce na evoorg: No, očividně se neinformoval u všech p...
No každopádně je to ostuda... Smajlík
 
 
 
Reakce na -Tom-: Antoš v tv zlatá slova ! Sparta vyhodí ...
Na výsledcích Sparty je vidět, jak moc to dobrotu nedělá...
 
 
 
Doležal - zlepšuje se, zakončení je i nadále chujovité, ale už je to přece jenom lepší. Plášil hraje furt stejně hrozně a měl by být rozhodně v jiné, než v první dvojici.
Suchánek mi přijde v útoku naprosto tragickej.
 
 
 
Porážíme Třince, teď už zbývá jen sfouknout zloděje z východních Čech.
 
 
 
Jaj, ten hrozen radosti, kluci paráda, porazit lídra tabulky, co víc si přát! A před (konečně) pár diváky, bravo, dnes jste to těžce urvali!!! Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na evoorg: Jeden jediný gól za šedesát minut vstř...
Jaká chyba gólmana? Vždyť to dostal nad ramena, pod víko, to bylo nechytatelné, co je tam za chybu?
 
 
 
Bod je velký úspěch, v duelu s prvním, toho si je třeba cenit. Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

PTEJTE SE VÁCLAVA PROSPALA!Hlavní trenér Motoru bude odpovídat na dotazy fanoušků v offline rozhovoru. Ptát se můžete zde...

Motor měl skvěle rozjetý zápas v Třinci, dvakrát vedl o tři branky. Dohromady Jihočeši vstřelili na ledě Ocelářů sedm gólů, jenže...

Dnes nastoupíme v této sestavě ??

Dnes nás čeká střetnutí s Třincem. Preview k zápasu ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…