MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Reakce na KohyCZ: Tak přátelé, abych to trochu uvedl na ...
Díky za vysvětlení. Dalo se čekat, že Tom jenom hledal senzaci a přibarvil si to podle sebe, jako to dělá vždycky.
 
 
 
Tak přátelé, abych to trochu uvedl na pravou míru. V prosinci klub defnitivně pohřbil naděje, že by ještě fanoušci mohli někdy v sezoně přijít na hokej, a tím musel odepsat asi třicet milionů korun (snad to bude v důsledku o něco méně, pokud si lidé nenechají vše vrátit za permice a pokud dorazí kompenzace od státu, ale i tak bude ta ztráta obrovská). Začalo se tedy vyjednávat s hráči, realizačním týmem i námi všemi v kanclech o snížení gáží a prakticky se všemi došlo k DOHODĚ. Že je to nějak zpětně, to je úplněj nesmysl, do konce roku jsme, pokud vím, všichni dostali 100 % všech peněz.

Od ledna došlo ke snížení, které se skutečně vypočítalo z celkového ročního rozpočtu na platy všech lidí v klubu, ale to proto, aby bylo jasné, kolik % z té celkové částky klub ušetří. Někteří s velkými smlouvami tím přišli o víc peněz, ti s menšími o míň, prostě tak nějak lidsky, abychom to všichni, a hlavně klub, nějak přežili. Je to samozřejmě nepříjemný, ale co chcete v téhle době dělat jiného?

I tak, pokud vím, je to snížení výplat poměrově naprosto nejmenší z celé extraligy (možná krom toho Třince) a ještě bych chtěl zdůraznit, že jsme se nikde nechlubili tím, že všem pořád platíme všechno. Vyšlo to tuším jen někde ve Sportu, který se na to v tuším zkraje listopadu zeptal, a tak mu bylo popravdě odpovězeno. Naopak ale Standa v rozhovorech od listopadu, kdy už naděje na lidi v ochozech umírala, zdůrazňoval, že to bude signál k nutnosti šetřit.

Co se týká posil, tak Frantík tu hraje prakticky jen za stravu a bydlí v prázdném bytě místo Pavla. Je to víceméně try-out, zda z toho něco bude, takže náklady navíc minimální. A Štencel je investice s výhledem do příští sezony, která kdyby se neudělala, tak bychom na něj už pak mít šanci nemuseli. A některé ty změny v kádru bylo třeba dělat, sami víte, jak se tu rojili lidi s tím, že hrajeme tak blbě, že si peníze rozhodněnechají vrátit a tak podobně. Přitom to právě bude klíčové, kolik lidí ty peníze za permice bude chtít zpět.

A poslední věc - vliv na hráče to těžko bude mít do budoucna, když s tím vědomím hrají už od půlky prosince. A řekl bych, že výkony se naopak zlepšují Smajlík

Podle mě klub rozhodně jedná tak, jako vždycky, tedy narovinu. A mrzí mě, pokud tady někdo na základě kusých informací dochází k nějakým mylným vývodům. Snad je to takhle, jak jsem to napsal pochopitelné.
 
 
JeníčekJeníček | ...však přijdou hody a budou i body!
Reagovat
13.01.2021, 19:25
 
Moje táborská fosilie toho pamatuje již hodně a dlužno říci, že poslední dobou se opět nenudíme. Situace na "bojišti" se nemění ze dne na den, ale takřka z hodiny na hodinu.. opravdu nelehká to doba! Smajlík ..Segeho poslední pumelici, která skončila ve škatuli soupeře, si uchovám v novodobé paměti.. stejně jako jeho, Nouziče, Pepu Straku a další.. Díky Jakube. Smajlík
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
13.01.2021, 19:15
 
Reakce na zmetek: Pokud to bylo tak nutný, tak nechápu p...
hele, letos evidentně nevíš hodiny ani minuty. Celé to je ve vekou řiť obráceno.
 
 
13.01.2021, 19:08
 
Reakce na alkac: Jedna věc je, zda je ta informace pravd...
Souhlas
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
13.01.2021, 19:03
 
Reakce na Tony8385: Rozhodně bych nedělal ukvapené úsudk...
Jedna věc je, zda je ta informace pravdivá a hlavně úplná (pořád chci věřit, že to je celé trochu jinak, než píše Tom), ale přesně tohle je důvod, proč se mi - buď jak buď - tyhle verbální úlety insiderů nelíbí. Protože tohle a takhle podáno je už vážná věc. A zrovna Tom už tady za tohle svého času čočku taky dostal... Druhá věc je, zda to klub nemohl komunikovat lépe, když dlouhodobě ví, že u nás se všechno hned rozkecá. Výsledkem je, že z toho mají blbej pocit asi úplně všichni.
 
 
13.01.2021, 19:01
 
Reakce na P.XTRM: Tak hlavně to vedení zřejmě udělat mus...
Pokud to bylo tak nutný, tak nechápu příchod Frantíka, mohl se ten letošní rok doplácat s mladíkama.
 
 
13.01.2021, 18:54
 
Tak hlavně to vedení zřejmě udělat muselo, když k tomuhle kroku sáhli. Ať se nám to líbí nebo ne, tak na Motor snad chceme chodit i příští rok, ne?
Jasně, taky by se mi nezamlouvalo, kdyby mi v práci sáhli na peníze, ale pokud by to mělo firmu zachránit, tak bych to přežil.
Jen je blbý se to dozvědět takhle na DF. Měli snížit platy hned, když začali ostatní a nemuseli brát zpětně. Jestli to tak opravdu je.
 
 
 
Rozhodně bych nedělal ukvapené úsudky. Víme prd, jak to vlastně je. Nezpochybňuji tím info Toma, je poměrně blízko dění v klubu. Nebo se někomu zdá , že by hoši posledních 14 dní nemakali ? Ani v neděli , ani včera mi nepřišli otráveni. Blbá doba pro většinu nepřináší nic pozitivního . Vezeme se s tím skoro všichni ( kromě nás důchodců Smajlík ). Syn vaří a od dubna neviděl pořádnou výplatu, takových jsou stovky tisíc. Bohužel.
 
 
 
Ferdo a teď ty přestupy prosím Smajlík
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
13.01.2021, 18:49
 
A co když je to úplně jinak. Jednání probíhala od prosince. Takže ano zpětně pro někoho je i za prosinec. Určitě se všechno nevyřešilo během jednoho dne. A na druhou stranu co se upeče v kabině má v ní také zůstat.
 
 
 
odkaz

Nic jsem neřekl a ta částka taky nesouhlasí, ale podle inside zdrojů obeznámených se zprávou Antidopingového výboru ČR je látka v nálezu jistého hokejisty tou látkou, kterou všichni předpokládáte.
 
 
 
Já pořád nerozumím, co znamená vzít peníze zpětně? Tak pokud o to míň dostanou teď, je úplně jedno, jestli se k tomu došlo tím, že by souhlasili se snížením o 50 % nebo se snížením o 20 % za celou sezónu, ne? Nebo kde dělám chybu v úvaze?

Slyšel jsem, že jsou kluby, které neplatí nic už několik měsíců. Proto asi taky všichni souhlasili.
 
 
 
Zpětně! To jsem to teda nečekal...
 
 
13.01.2021, 18:40
 
Pokud je pravda co psal Tom, tak jsem z toho dosti znechucen. Letošek jsme už měli nějak domlátit, protože řekněme si to upřímně, na play off to s největší pravděpodobností už nebude. Proto je jedno jestli budeme 13. nebo 14.
 
 
 
Mám to tak , že jsem nemožností sledování hokeje vlastně ušetřil . Nemusel jsem na zápasy dojíždět, nemusel jsem si kupovat občerstvení, nemusel jsem na pivo .Odhaduji na zápas v průměru tak na 350.-Kč , to je za 26 zápasů cca 9 000,- Kč . Sice na tom klub nemá žádnou zásluhu Smajlík , ale milerád mu ty peníze za permici přenechám, protože jsem ušetřil Smajlík
 
 
13.01.2021, 18:31
 
Reakce na MrPesi: Tak kdy zveřejní toho Guláše. Velký fa...
A do hokejové tašky si přibalí i Mertla. Smajlík
 
 
13.01.2021, 18:30
 
Reakce na Jabadu: Tak tohle už mělo proběhnout. Kdo je o...
Ano řeší.Vozábal poslal email, kde se zmiňuje, že se fanoušek může rozhodnout, zda vrátit peníze, pokud je chtít nebude, může si zajít na klub pro věci z fans shopu.
 
 
jatrojatro | Ujčík je zloděj
Reagovat
13.01.2021, 18:28
 
přátelé, jsem velmi rozladěn Smajlík Hodně naznačuje TOM a to co bylo napsáno jako první informace o Segem, je naprosto pravdivá (tímto se omlouvám). Prohlášení, které vydal MOTOR je silně zavádějící. Radši se odmlčím, abych nenapsal něco, co by mne mrzelo. Je mi jedno jestli přijde Gulaš. Pro mne bylo důležité chovat se fér.
 
 
JabaduJabadu | Motor, Chvalšiny
Reagovat
13.01.2021, 18:23
 
Reakce na ro16ck: Možná bychom mohli =M= pomoci výzvou k...
Tak tohle už mělo proběhnout. Kdo je ochoten nechat klubu dukáty za permice. Dynamo co jsem slyšel v rádiu už permice řeší.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor měl skvěle rozjetý zápas v Třinci, dvakrát vedl o tři branky. Dohromady Jihočeši vstřelili na ledě Ocelářů sedm gólů, jenže...

Dnes nastoupíme v této sestavě ??

Dnes nás čeká střetnutí s Třincem. Preview k zápasu ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…