ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Reakce na kerschlic00: No právě že Plekanec je odchovane...
Kdo nechce, tak nechce. Jsou mladší jen o 3 roky než Pleky. Důvodem určitě nebude soutěž. Chci věřit, že si je jednou najdou, ale nesmí to trvat moc dlouho. Osobně jsem věřil, že to bude již letos, ale byl jsem naivka jako mnozí jiní.
 
 
 
Reakce na fofana: Já souhlasím s tutim macháčkem. Já bej...
Tak pro mimozemšťana (dle nicku) nenapsal jsem nikde, že má vyhlašovat, že nechce postoupit. Teď trochu česky: měl by vyhlásit, že chce vyhrát základní část. Já mám pocit, že někdy žiji mezi dyslektiky a dysgrafiky. Co nenapíši to někdo přečte jako jasnovidectví. Hele už je potřeba se věnovat těm posilám či udržení stávajících hráčů, kteří se zatím stále rozhodují. Mně by stačilo info do kdy se mají rozhodnout.
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
14.05.2019, 16:54
 
Reakce na quak: Tedy veřejně přiznáváš, že je Endy dřevá...
Tak až dnes sem se na to dostal! Takže Quakačků - Lukáš Endál odehrál za Motor 6 zápasů v přípravě, 52 zápasů v základní části, 11 zápasů v play-off a 5 zápasů v baráži. Sečtěno, podtrženo = 74 a pak stačí přičíst 9 zápasů, kdy naposledy vstřelil 3 góly a výsledek je, že poslední hattrick dal přesně před 83 utkáními!!! Takže tvrdit, že nedá tři góly v zápase ze sta je prostě těžce mylné! Smajlík ( Kdybych přičetl + 5. utkání vejdu se do sta a budou to dokonce Hattricky DVA).

Tak a teď ten dort pro Endouše a už žádné výmluvy. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
14.05.2019, 16:45
 
Reakce na zbyna-ck: Jenže sponzoři a fanoušci chtějí sly...
Ale ti sponzoři jsou docela štědří. Takže se jim ani nedivím, že za to co do Motoru nalévají chtějí také výsledky. A výsledkem je celoroční vysvědčení, ale to ty víš nejlépe.
 
 
 
Reakce na macháček: Nenapsal jsem, že kecá. Čti mne pořá...
Já souhlasím s tutim macháčkem. Já bejt generální manager, tak v září vyhlásím, že postoupit nechci, tajně sháním lajnu z NHL, a pak až ji tu teprve budu mít, vyhlásím před sedmým finále cíl postup Smajlík Smajlík Smajlík

Někdy mám fakt pocit, že žiju mezi mimozemštany Smajlík
 
 
 
Reakce na macháček: K tomu ti mohu říct jen: dojdi si na...
No právě že Plekanec je odchovanec Kladna, my jich máme nejvíc v Plzni, která hrála o titul (vím že skončili v semifinále, ale ambice rozhodně měli), a navíc jsou mladší než Plekanec. Takže mi prosím řekni důvod proč by měli jít do první ligy.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
14.05.2019, 16:32
 
Reakce na macháček: Souhlasím. Už se opakuji: když na to...
Jenže sponzoři a fanoušci chtějí slyšet jasnej cíl. A ne "uvidíme v únoru"...
 
 
 
Reakce na evoorg: Tady nejde o to, kolik jich reálně jde...
Souhlasím. Už se opakuji: když na to není resp. není na jednu lajnu z mírného nadprůměru ELH, a nebo sem nechtějí jít hrát, tak hrajeme s tím na co máme a je potřeba mít ty cíle postupné a ne hned v červenci postup, když nevidím ani do PO.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: "A je potřeba dát pravomoce trenérovi,...
Nenapsal jsem, že kecá. Čti mne pořádně pls ju? U mne má důvěru Eda a VP. Já bejt manažer, kterej každej rok veřejně vyhlašuje postup a pořád kde nic tu nic, tak bych měl alespoň nejakou sebereflexi.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Jasně, plno hráčů bude hrát rádo ...
K tomu ti mohu říct jen: dojdi si na oční, a nebo si nech vysvětlit co znamená zkratka např. Každopádně v Plzni ale je spousta našich a jednal s nimi někdo, i když možná věděl, že nejsou nejlevnější? Když může jít Plakanec na Kladno, tak proč ne někdo k nám. Pokud na to nejsou finance, tak to chápu a nelze proti tomu nic namítat.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: tady se to zase rozjelo... že máme v...
Ano u VP vidím konečně nějakou koncepci a styl, se kterým se skládá kádr.
Nechápu zde ten bojkot a chování některých jedinců, kteří se bojí příkladu Slavie, která s jejich koncepcí sklízí ovoce i v Evropě.
My, jako každý rok finančně zdravý a letos asi nejbohatší klub(i když quak tvrdí něco jiného) můžeme taky stavět tým s nějakou koncepcí.
Kdo teda bude quaku letos na tom finančně líp? Chomutov, Jihlava či Vsetín?

To, že v minulosti jsme rozprášili tým a neudrželi kvalitní jádro byla velká a opakovaná chyba. Plus každoroční výměna trenérů.
Skauting nemá cenu hodnotit.
Stále se modlím za Karabáčka a ještě někoho z vyšších pater.
 
 
14.05.2019, 15:20
 
Reakce na Siky: Jj, mě je to jasné. Kdybys to měl na sta...
Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Pragr: Ta diskuze se podle mně neustále stáčí ...
Baráž 14/15 bylo překvapení i pro vedení Motoru.
Sezóna 15/16 nás zrakvil ve čtvrtfinále Přerov a pak přišla epidemie příušnic.
Baráž 16/17 to máš pravdu, neschopnost změny taktiky proti betonujícímu a antihokejovýmu týmu nás stála postup.
Sezóna 17/18 nepochopitelný vyhození trenéra (pro mě), když nebyla odehraná nějaká zásadní část sezóny, a angažování pana teoretika vyústila vcelku logicky ve spackanou sezónu.
Letošní baráž byla pro mnohý překvapení a bohužel dopadla ještě hůř než ta první, ale zůstalo nám dost hráčů z toho kádru, kterej má teď zkušenosti a věřím, že to letos vybojují.
 
 
 
Jasně, plno hráčů bude hrát rádo za Motor místo aby hrálo za Liberec nebo Plzeň, který hrajou o titul. Teď jsi na to káp. Smajlík
 
 
 
Reakce na macháček: Václav Klaus cituji: O peníze jde v ...
"A je potřeba dát pravomoce trenérovi, aby si ten mančaft sestavil dle svých představ a ne že do toho bude kecat kdekdo včetně GM."

Trenér má pravomoce stavět si to dle svých představ. GM to omezuje jen penězi, které jsou v rozpočtu. Ani když tu lež napíšeš popadesátý, se na pravdě nic nezmění.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: tady se to zase rozjelo... že máme v...
Ta diskuze se podle mně neustále stáčí na zástupný problém. A tím je neschopnost přitáhnout hráče, kteří by kvalitativně měli na ELH. Tady je ale chyba v tom, že my nedokážeme ani postavit tým, který by dokázal porazit soupeře na naší úrovni. A to je průšvih. Pro ilustraci:

2014/15 baráž - uhraný 1 slovy JEDEN jediný bod se soupeřem z naší ligy (Chomutov) při skóre 5:19
2015/16 prohrané semifinále se Slavií
2016/17 baráž - uhrané 2 body s Jihlavou při skóre 5:12
2017/18 prohrané semifinále s Kladnem
2018/19 baráž - neuhráli jsme s Kladnem ani bod při skóre 7:14

Než se začneme srovnávat s extraligou, měli bychom se nejprve být schopni prosadit alespoň v rámci soutěže, kterou hrajeme. To se nám zatím ani jednou nedpodařilo. A tohle je největší selhání a průs.r současné vize, které se vedení drží. Uvidíme co bude v sezóně 19/20. Na základě předchozích zkušeností, nevidím bohužel nereálnou ani možnost, že v jejím průběhu bude VP odvolán.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.05.2019, 14:37
 
tady se to zase rozjelo... že máme v příchodech hráčů rezervy, to je jasný, na druhou stranu - s příchodem VP se procento povedených příchodů značně vylepšilo. Jeho výběru hráčů není důvod nevěřit.

Že se jako cíl vyhlašuje postup je naprosto logický. Za prvé Motor ani jinej účel svojí existence nemá, za druhý fanoušci chodí na tým, kterej chce hrát o postup a především - už vidím sponzora, jak sype peníze do týmu, jehož manažer přijde a řekne "hm, letos chceme hrát čtvrtfinále a pak se uvidí". ho*no. Má 6000 lidí na domácím zápase v prakticky každým kole? Musíš hrát o postup. Tečka.

že jsme dělali něco špatně, je jasný. Ale neznamená to, že děláme něco špatně teď. Jsem jen obyčejnej řadovej fanoušek, nemám žádný privilegovaný info z vnitřního prostředí klubu, ale z dálky mi připadá, že to najednou má konečně hlavu a patu. Budeme mít dvě přípravy za sebou stejnýho trenéra (naposledy Stavjaňa?), povedlo se udržet cca 15 hráčů a první příchody jsou rozhodně příslibem kvalitního posílení. Jasně, ještě všichni čekáme nejmíň 3-5 jmen a nejlépe i dárek v podobě udržení Karabáčka, ale to se prostě uvidí.

A poslední věc - za 5 let jsme hráli 3x baráž a 2x semifinále. Holt to v baráži ani jednou nevyšlo, nejblíž to bylo pod Stavjaňou. Tam se dalo (a mělo) postoupit. Ale letos byla baráž vcelku překvapivá (ten tým prošel totální přestavbou) a podle toho i dopadla.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
14.05.2019, 14:36
 
Reakce na macháček: Václav Klaus cituji: O peníze jde v ...
Tady nejde o to, kolik jich reálně jde ven, tady jde o to, kolik jich přemýšlí o tom, aby si herně a kariérně polepšili a to z těch top hráčů extraligy prakticky každý, kdo není úplně za zenitem. A pokud o něčem takovém alespoň přemýšlí, tak se prostě rozhodně nepůjde zahrabat do soutěže, která mu takovou možnost naprosto odepírá a která je i výkonnostně naprosto pod jeho úroveň. Tohle prostě do žádné rétoriky nezaobalíš. A ano, peníze by bezesporu mohli naklonit ručičku vah směrem k nám, ale já furt nechápu, kde bereš tu jistotu, že top klub pralesa má takové finanční prostředky, aby těm top hráčů jejich kariérní sešup učinil přijatelným. Možná že kdybychom byli schopní někomu nasypat gáži na úrovni švýcarské ligy, tak mu bude stát za to rezignovat a jít si to sem odbruslit, ale pak se pravděpodobně budeme muset spoléhat na to, že to tu odehraje prakticky sám, protože na zbytek kádru už asi moc prostředků nezbude ...
 
 
 
Reakce na macháček: Václav Klaus cituji: O peníze jde v ...
Máš tam jednu chybu. Bohužel pro nás zásadní. Na to, aby trenér mohl postavit tým potřebuje čas. Nelze to stihnout za jednu, dvě sezóny. U nás se vystřídalo pět trenérů za pět sezón. K tomu se přidává, že přes všechny neúspěchy, vedení stále vyhlašuje jako jeden z cílů atraktivní, líbivý hokej pro fanoušky, ačkoli v posledních letech obecně (bohužel) vede k úspěchu spíše defenzivní pojetí hry. Následně tak má trenér dvě možnosti:
1) sklopit uši a hrát podle představ vedení s vědomím, že i kdyby si nakrásně myslel, že to k cíli nepovede, stejně tak hrát musí
2) hrát méně atraktivní hokej a být následně vyhozen za nesplnění jednoho z cílů.

Bohužel k tomu přispíváme i my fanoušci. Pokud by Motor předváděl hru jako Jihlava proti nám v postupové sezóně, 3/4 BA by vypískali trenéra i s hráči s tím, že na tohle oni chodit nebudou.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
14.05.2019, 14:32
 
Reakce na macháček: To jsem někde napsal? Ale považuji s...
Jo tak tenhle styl her ty paříš, no tak to potom jo :-)
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

O dnešní otevřený trénink a autogramiádu byl velký zájem, z čehož máme velkou radost! ??bit.ly/2NtuJG5

Po otevřeném tréninku probíhá autogramiáda hráčů. #autogramiada #hcmotor

Autogramiáda po otevřeném tréninku v plném proudu!

Juniorka si na domácím turnaji O letní pohár hejtmanky Jihočeského kraje připsala první výhru, @bilitygrilbc porazila 5:3!

×
×
Odehrané v 12:30 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
SC Bern