ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.03.2019, 15:52
 
Reakce na quak: Že Berryho Lojza neuvolní ani z přípravn...
Nejhorší varianta by byla, kdyby ho vzal do nominace, pak mu dal pár minut a nechal ho sedět na tribuně. To se ale imho nestane, Beránek bude hrát ažaž, tak mu to přejme. Pro toho kluka je to fajn příležitost a holt se s tím mělo počítat.

Chybět bude v oslabeních a pohybem, na druhou stranu těch důrazných bruslivých hráčů máme dost, větší rána by byla absence někoho z tvůrců hry.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.03.2019, 12:18
 
Reakce na JiRZik38: Jenom bych upřesnil, že se tam dává ...
ono by snad někoho napadlo dávat do tataráku bílek? No i když lidi jsou různí, někdo si tam dává i kečup Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.03.2019, 10:06
 
Růžička

odkaz

Pokud by to fakt všechno byla pravda, mají v Chomutově opravdu zásadní problém, protože ti hráči se po takový nemoci dostanou do relativně slušný formy možná desátýho dubna. A to už pro ně může být dost pozdě. Nehledě na to, že ti junci budou strašně vyšťavený. Teď měli 5 zápasů v 6 dnech a čeká je za dva dny začínající nálož 12 zápasů proti dospělým za 24 dní?

Dobře, že začínáme proti Pardubicím a v neděli už budeme vědět, v jaký formě a sestavě se Chomutov prezentoval.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.03.2019, 07:31
 
Reakce na jirka50f: Mě štve ta česká nátura. Omíláme poř...
Tak jsou to první vlaštovky, třeba ta pěkná 4- za rovnováhu na páce... Teď ještě aby naši fotbalisti přidali ve sběru papíru a třeba i tu Maltu porazíme Smajlík

Ale vážně - Brazilci se na první poločas celkem vybodli, my jsme ho odmakali a zaslouženě dali gól. Ta hra vůbec nebyla špatná. Rozsypalo se to střídáním a tím, že jsme si dali sami gól na 1:1 hned po pauze. Btw. za kolik má Suchý stovku? Imho to pod 14 není... Ten by byl pomalej i na druhou ligu.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.03.2019, 11:37
 
Tak hotovo, baráž na sportsclubstats vytvořena (zatím tam pochopitelně ještě nic není, po pátečních zápasech to začne). Na následujícím odkazu můžete sledovat vývoj v baráži, pravděpodobnosti, atd.
odkaz

Kdo nezná, podívejte se na např. současný ročník NHL:
odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.03.2019, 19:33
 
Update tipovačky - přidán 1 bod těm, kdo tipovali Třinec, 3 body pro Alcantaru a Ježoura, kteří tipovali i postup ve 4 zápasech.

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.03.2019, 16:47
 
Reakce na Piky: "Nejednou trenéři Václav Prospal s Aleše...
máš pravdu, moje chyba, překoukl jsem se.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.03.2019, 15:06
 
Reakce na Redaktor: Za Hanáky se omlouvám, už opraveno. ...
Dřív dělali korektory a editory v novinách jazykovědci, často spolupracovníci ÚJČ, nebo měli tu školu vystudovanou a česky fakt uměli. Dnešní novináři a korektoři nejsou oproti jinému VŠ absolventovi s jazykovou úrovní o nic dál a to je ten problém. Já taky nepíšu bůhvíjak stylisticky správně, ale taky se tím neživím, že jo... Ovšem pravopis, o tom se vůbec nelze bavit, ten musí v novinách být bez chyby naprosto samozřejmě.

Ale ten článek byl moc fajn a líbil se mi, vůbec jsem tu nechtěl rozjet nějakej flame, spíš to byl jen povzdech.

mav8: "ty, jak se jmenujou, ty jak prodali tu licenci do toho Hradce kvůli tomu pivu, taky jsme o tom psali... noo ty... Budějovice" dokonalý Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.03.2019, 13:57
 
Reakce na quak: No, valachům že Vsetína by se asi moc n...
Problém je, že mají mít 5 semestrů bohemistiky, stylistiky a pravopisu. A nemají nic z toho. Kolegyně vždycky říká, že když dřív potřebovala chyby z novin, musela 3x koupit 6 kusů denně a možná něco našla. Dneska vezme do ruky libovolný noviny a do minuty má materiál pro 3 třídy. A to mluvíme jen o pravopisu, stylistika šla do háje úplně.

Ale máš pravdu, editor by tohle jednoznačně vyřešil.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.03.2019, 13:21
 
Reakce na Paav: Hokejisté Českých Budějovic vsadí i v ba...
hezký článek, ale těch chyb... to je fakt hrůza, ta jazyková úroveň iDnesu.

"Čeká ho 12 zápasů, první rozehrají v pátek na ledě Pardubic" Jestliže je v první větě podmět "on" (motor), nemůže být v rozvíjející větě podmět "oni".

"Nejednou trenéři Václav Prospal s Alešem Totterem říkali, že tolik nabruslených hodin jako jejich svěřenci nemá nikdo." chybí čárka

"Náročný hokej Motor výborně nachystal ve čtvrtfinále proti Vsetínu." ehm... nejen, že to bylo semi, hlavně ta věta je stylisticky šílená, není jasný, co je podmět, předmět...

"Například, když si po každém gólu celá pětka na ledě jede „plácnout“ s brankářem." Tady je asi ta zapomenutá čárka Smajlík

"Bredley, Doležal, Karabáček" stane se... ale kontrola to přece musí odhalit...

"Každý účastník odehraje 12 zápasů. Nejlepší dva, které posbírají nejvíce bodů, si příští sezonu zahrají extraligu." je mi jasný, jak to vzniklo, v původní verzi byl v první větě podmět "tým" a následně se to změnilo na "účastník" a autor zapomněl změnit životnost ve druhé větě. Ale zase - to musí kontrola odhalit.

+ několik dalších (Hanáci ze Vsetína :D ), nechci to tu zaspamovat... Ono je to prostě tím, že novinář dneska nemusí na VŠ absolvovat intenzivní kurz češtiny. Přitom je to stejný, jako kdyby chtěl někdo dělat právníka, ale neznal zákony, nebo doktora a neznal anatomii...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
24.03.2019, 21:30
 
Reakce na Hejamotor: Já nechápu že máte potřebu se vysir...
Myslíš to fórum, kde píšou, že prasopes je velikej kamarád s Prospalem a plánuje se přesun zpátky? To je samo o sobě taková žumpa, že to nejde zhoršit Smajlík

K baráži, šanci v ní a tak... Pokud chytneme start, může to dopadnout tak, jak si všichni přejeme. S Kladnem třeba v baráži neuhrajeme ani těch 6 bodů, ale letos vede cesta přes oba kluby z extraligy. Nemáme o nic horší kádr než oni, za tím si stojím. Vždyť Guman, Ferenc, Kolman, Zachar a spousta dalších - to všechno byli hráči 1. ligy a hrajou v ELH předkolo nebo playoff. V Chomutově patří k nejlepším Raška z Třebíče, v Pardubicích hraje Venkrbec...

To, čím kluby z ELH v baráži můžou uspět, je to, že jsou celou sezónu zvyklí na daleko kvalitnější hokej a umí řešit situace chytřeji a hokejověji. Ale bruslení, nasazení atd.? Hlavně v prvních zápasech by mělo být na naší straně. Snad to tak bude.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
24.03.2019, 15:04
 
Reakce na KohyCZ: Už 3 roky vedení jasně deklaruje jako ...
takovej zkušenej diskutér a krmí trolla? Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
24.03.2019, 10:54
 
Reakce na Tony8385: No vůbec to sem nepatří , ale..........
teď jsi mě vyděsil... to abych nikdy nic takovýho neřekl
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.03.2019, 21:40
 
Vzkaz pro krásného Mirka:

odkaz

Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.03.2019, 17:04
 
Blog redaktora ČT o změnách v EL juniorů:

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.03.2019, 21:09
 
Tipovačka aktualizována:

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.03.2019, 17:33
 
Reakce na Lachtan44: Koukám že borci z Chomutova mají sa...
Cože? Nám někdo kvůli příušnicím a Přerovu hýbal s termínovkou? Ani náhodou... Tak a vypínám internet, zapnu ho v půl devátý a doufám, že se dočtu samý dobrý věci Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.03.2019, 17:10
 
Reakce na mav8: Tak jestli Doležal není 100% fit, a bude...
Dneska to budeme muset urvat bojovností a vůlí, ke koukání to asi moc nebude. Na druhou stranu, možná to hráčům bude svědčit a nebude to jako ve středu ten ukolíbanej výkon při vedení 2:0 a 2:1. I po dvou dnech to zamrzí, že se nepodařilo udržet koncentraci a pustili jsme to, ale dneska to (teda aspoň doufám) bude zase ten venkovní výkon jako v prvních dvou zápasech.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.03.2019, 18:56
 
Reakce na lllouis: Faktem je, že během play off jsou hod...
ať si dělají, co chtějí, tohle série nevyhrává. Zítra doufám v kvalitní výkon směrem dozadu, ne tu hrůzu, co jsme doma předvedli mezi 10. a 30. minutou. Je třeba se připravit na to, že budeme hrát víc oslabení.

Snad to Kváča zavře a padne nám tam nějakej gól, ať se trochu uklidníme. Už by se k nám taky mohlo aspoň trochu přiklonit štěstí, přijde mi, že vůbec nedáváme takový ty jednoduchý góly, jako byl včera ten třetí Vsetína. Borec prostě vyšle střelu, jakých je 20 za zápas a zrovna tam spadne. My si musíme vytvářet neustále přečíslení, brejky, prázdný brány, aby tam vůbec něco spadlo.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.03.2019, 10:01
 
Reakce na MrPesi: Včerejšek hodně mrzí už jen kvůli tomu...
druhej gól není komu vyčíst, tam to Vsetín zahrál perfektně. Nejvíc asi mrzí první a třetí gól, ty padly po chybách. Při čtvrtým prostě Kondor zavřel oči a poslal to k tyči.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Ještě než sportovní vedení klubu došlo k rozhodnutí, zda si Ben Hawerchuk vybojuje smlouvu do konce sezony, přišel sám hráč za...

Před 100 lety se narodil legendární útočník František Mizera. V ČB neuvěřitelných 24 sezon, cca 200 mistrovských zápasů, 116...

Smutná zpráva zasáhla náš klub. Zemřel Ludvík Mühlstein, dlouholetý rozhlasový reportér z duelů našeho klubu. Napsal také knihu o...

I druhý domácí zápas přípravy dokázal Motor proti zahraničnímu soupeři vyhrát. Lužické lišky z Weisswasseru prohrály 2:4 a na...

×
×
Dnes v 13:15 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
Bílí Tygři Liberec