ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.03.2020, 20:30
 
Reakce na kotec: Pojďme vyprodat BA bez ohledu na perman...
Smajlík dobrej nápad. Mohl by klub zpřístupnit "vstupenku", kterou bychom podpořili klub, pokud je to třeba. Za tuhle sezónu si to sakra zaslouží.

A až bude vše ok (doufejme za pár týdnů) a opatření se postupně uvolní, bylo by super udělat jednorázovou akci v BA jako poděkování za 58 skvělých představení v ZČ, která nám vynesla skvělou vyjednávací pozici. Nesmí se totiž zapomínat, že by vše dopadlo úplně jinak, kdyby byl náskok menší a ten by menší byl, kdyby na střídačce nestál (v tom nejlepším slova smyslu) "blázen", co do hráčů dostal obrovskou vůli po vítězství a pracovitost a na ledě nejezdili hráči, co to vzali za svý a makali jako diví, jen aby nám dělali radost. Jinej trenér a jinej tým by při 15 bodech náskoku začal na zápasy kašlat, ne tenhle skvělej mančaft. Tihle hráči by měli být pro nás, fanoušky, něco jako hobiti, kteří ubránili Kraj před skřety při povstání. Jejich jména se i po stovkách let učili malí hobiti ve škole nazpaměť. A já si budu vždycky pamatovat letošní sestavu. Dneska se mě malej zeptal "taťko a kterej hráč je v Motoru nejhorší?" a já mu neuměl říct odpověď. Tak to má být. Všichni do jednoho byli skvělí a měli svojí roli a podíl na týhle dominanci.

Je půl devátý a já sedím doma, obleču si dres a šálu a jdu si nalejt svůj oslavnej drink.

7 let. Ty vole, 7 let... Nějakou dobu sem píšu, ale opravdu intenzivně jsem se začal o tohle fórum zajímat, když jsem hledal informace o tom, jak je možný, že ti šmejdi odtáhli i s licencí. Tehdy jsem se bál, že nikdy ELH v ČB nebude. A je to tady. Prošli jsme si obdobím, kdy jsme se těžkou cestou učili, jak na to. Někdy to byla dřina sledovat slabý výkony venku. Jindy jsme zase žehrali nad bandou primadon, co nechtějí máknout a všechno to řídí supermixující mág - psycholog, co si neumí srovnat kabinu do latě. A pak přišel VP, začal si hráče vybírat ne podle statistik, ale podle charakteru a během sezóny a půl tu rozjel takovou jízdu, že na to budeme dlouho vzpomínat.

Díky Václave, díky Aleši, díky Stanislave, díky všichni ostatní. Těším se na příští ročník jako nikdy předtím.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.03.2020, 12:19
 
Reakce na denyvan: Záruba v 11:42, šance liga Zrušena!...
nejmenuje se švýcarská liga taky Chance liga?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.03.2020, 11:08
 
Reakce na Drew: Ať jsou ty smlouvy jakékoli, nic by se n...
největší úlet je dohrávání předkola za 3 týdny Smajlík takže kvůli jednomu zápasu se hráči denně schází a trénujou (což mimochodem zvyšuje riziko nákazy) a klubu vznikají náklady.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.03.2020, 09:25
 
Reakce na alkac: Jistě, pane ministře. :))...
správně Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.03.2020, 08:56
 
Reakce na alkac: Tak Hrušinský, při vší úctě k němu, mi ...
taky budeš paranoidní, až po tobě půjdou Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.03.2020, 21:58
 
Reakce na kerschlic00: Myslím, že EURO, TdF i olympiáda ...
nikdo netuší, co to dělá dál, léky se teprve testujou, v Evropě jsme tak na 3-5% průběhu. Až budeme za půlkou, můžou se dělat prognózy. Dneska se vyhlásila pandemie, jestli vláda vyhlásí nouzovej stav, budou snahy o dohrání ligy naprosto absurdní.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.03.2020, 16:21
 
to jednání o ChL nějak trvá...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.03.2020, 19:12
 
"Chceme dohrát předkolo, už máme sestupujícího, ale třeba bychom neměli vítěze první ligy."

ty kráso, oni zcela vážně uvažujou o kličce, před kterou jsem varoval, tj. "není playoff = není vítěz první ligy".

No vážení, tohle budou možná větší nervy než playoff, jak tu někdo psal, že mu budou chybět emoce, nebojte, svazáci vám je zařídí Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.03.2020, 18:17
 
Reakce na hadas: No, není asi žádná ideální varianta. Po...
sdílím tvé obavy a tajně doufám ve stejnou věc, kterou popisuješ Smajlík

Jinak pokud by se hrálo bez diváků, věřím tomu, že na našem výkonu by to bylo poznat míň, než na výkonu soupeře. Ti hráči jsou dlouhodobě nastavení na to, aby předváděli neustále 100%. VP je k tomu systematicky vede a je to asi hlavní důvod, proč jsme nepřestali hrát naplno, když jsme vedli o 15 bodů, ale dál to válcovali. Ale ne, nemělo by se hrát bez diváků a z níže uvedených důvodů by se nemělo hrát vůbec.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.03.2020, 16:47
 
" Jenže výklad šéfa svazu Tomáše Krále byl následně zpochybněn s tím, že se do čísla počítají i hráči a personál. Krok svazu tak musí být znovu projednán."

Zdroj: odkaz

To je hňup Smajlík no nic, tímhle profihokej dostává zásadní úder, není reálný, aby se v BA pohybovalo míň jak 100 lidí při zápase v plný zátěži...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.03.2020, 12:19
 
Reakce na zmetek: A vy byste ten postup bez emocí chtěli...
ne, ty vole, chceme hrát i za rok prales, protože to je lepší Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.03.2020, 11:23
 
Reakce na Drew: S tím počítám, holt bychom měli smůlu. A...
"Tohle je pro mě na stejné úrovni jako extraligu koupit" - no tak v tomhle se teda FAKT neshodneme Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.03.2020, 11:01
 
Reakce na macháček: Přesně tak. Souhlas. Demoblok je tak...
jdi s tím už do pr*ele, buď tak laskav.

K hokeji - fakt se děsím toho, co svaz ohledně postupu z pralesa vymyslí. Ještě může nařídit, že se playoff v první lize odehraje bez diváků, prostě aby případnej postup proběhl sportovní cestou.

Jinak souhlasím s tím, co tu padlo - kdyby náhodou svazáci rozhodli rozumně (moc tomu nevěřím) a poslali nás vejš na základě ZČ, nemůže nikdo říct nic. Takhle jasně si nikdo nikdy první místo neuhrál a 58 zápasů jsme jasně ukazovali, že jsme o ligu vedle. Čili po sportovní stránce není co řešit.

Co ale vymyslí chlapci ze svazu, to radši nechci vidět...

Ohledně škol - fakt nevím, co budou dělat lidi, co mají třeba děti ve věku 6 a 8 let. Doma je nechat 10 hodin nemůžou, hlídat je znamená vzít si paragraf = zátěž státu, výpadek příjmu atd. Tohle zavření škol bude mít obrovskej dopad na celej stát. S klukama jsme měli jet o víkendu na hokejovej turnaj, těší se na to týdny a měsíce. Jestli se to zruší, bude to pro ně fakt rána, ale co se dá dělat...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.03.2020, 09:43
 
Fakt bych tady brzdil s optimismem ohledně toho, že se (v případě zrušení playoff) za postupujícího označí vítěz ZČ. Ano, bylo by to spravedlivé, protože letos to nebylo 1. místo o 5 bodů, ale o 50. Vyhráli jsme 50 z 58 zápasů, přitom jsme jich 3 čtvrtiny hráli proti soupeřům z první osmičky. Čili sportovní a morální argumenty hovoří jasně v náš prospěch. Ale to je bohužel všechno.

Realita je taková, že prostě tuhle situaci rozhodne výkonný výbor a rozhodne si ji tak, jak zrovna bude chtít. Pokud si budou myslet, že technická norma jasně stanoví, že postupuje vítěz playoff a Motor prostě nebude vítězem playoff, pak striktně de iure nepostupujeme a nazdar. Samozřejmě, že stejně jako všichni ostatní pevně doufám, že se playoff buď odehraje normálně s diváky, v nejhorším případě bez nich a vítězem playoff se někdo prostě stane sportovní cestou (nejlépe Motor, že jo), ale varianta, že se vůbec hrát nebude je čím dál pravděpodobnější a dost mi vadí, že mezi sportovními novináři není jedinej, kterej by se na případnej postoj k postupu do ELH svazu při zrušení PO první ligy zeptal.

A jak už jsem tady psal ráno - že bude Jarda tlačit na pilu a snažit se, aby se jelo striktně de iure bez ohledu na sport, to si buďte sakra jistí.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
07.03.2020, 22:43
 
Reakce na quak: LOL! 😁 👍 2 Marsch Saša ...
já bych se nebál ho pochválit i víc, než tu zatím zaznělo. V první třetině to rozhodně snadný neměl, přesto udržel nulu. Pravda, že vyrážel, na druhou stranu - hodně těch střel šlo na vyrážečku a tou se chytá blbě, že jo... srážel to do rohů nebo nad, před sebe toho vyrazil jen minimum. Velmi solidně rozehrával, dobře četl hru a včas se přemísťoval. Na první zápas za áčko fakt dobrej výkon. Gól dostal při přečíslení 2 na 1, kdy si to Poruba nahrála na zakončení do prázdný, s tím fakt nic dělat nemohl. Vychytal několik situací, kdy se dostal někdo ke střele zblízka nebo na něj jel sám. Chytil i různý teče, zvládl závary... za mě naprosto ok výkon a kdyby neměl číslo a jméno, moc rozdílů bych nepoznal. Otázka samozřejmě je, jak by si vedl třeba v pěti zápasech po sobě, protože pro mlaďasy je nejtěžší udržet si stabilní výkonnost, nebo jak by si vedl proti lepším týmům, ale stejně to bylo z jeho strany dobrý.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
06.03.2020, 22:12
 
Reakce na tuppu: Aha tak to jsem nevěděl. To kdyby dnes...
no vyždímali sponzory a teď jim spadl obrovskej kámen ze srdce. Ale na příští rok si tím asi pozici pro vyjednávání zhoršili. No uvidí se, Pardubice čekají změny pod novým majitelem a Litvínov bude muset reagovat na to, že na letošních tahounech už se asi stavět definitivně nedá.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
06.03.2020, 10:55
 
Reakce na quak: Důrazně bych se ohradil proti nějakým ná...
tak, tak, trestuhodná nezodpovědnost. Hráč by měl myslet na tým, ne na sebe Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
05.03.2020, 13:56
 
Reakce na KohyCZ: Jen taková poznámka, třeba vám docvakn...
já tomu nerozumím, připadám si odstrčenej Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
05.03.2020, 12:06
 
Reakce na jirka.24: Já se přidám k ostatním. Chápu že An...
Dík za snahu nahodit to zpátky na koleje, chtělo by to Jirku Karáska Smajlík

každopádně očekávám, že Pardubice to zvládnou a Kla-Lit bude na ostří nože. Věřím spíš Kladnu, protože oni utekli hrobníkovi z lopaty a s tím pocitem se hraje snáz, než s tím, že do toho člověk na poslední chvíli spadne.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
04.03.2020, 22:21
 
"Miloš Říha (HC Slavia Praha): Myslím si, že kluci to odmakali a nechali tam všechno. Za to bych jim poděkoval, protože opravdu bojovali a makali. Za stavu 0:0 jsme měli ve druhé třetině šance, ale nevyužili jsme je. Před prvním vyloučením dostal náš hráč úder do hlavy, ale my jdeme ven a dostaneme gól, před druhým to bylo stejné. Je samozřejmě naše chyba, že ta oslabení neubráníme, ale nezdá se mi to. Výkon samozřejmě vyvrcholil tím závěrem. To je vše, co bych k tomu řekl.

Vladimír Kočara (HC ZUBR Přerov): My jsme letos se Slavií hráli šestý zápas, dvakrát jsme tady prohráli. Dnes jsme byli na domácí nachystaní a až na nějaké drobnosti jsme odehráli slušný zápas. Jsme rádi za výhru a tři body."

To se nikdo nezeptal na ten závěr? Jinak "Dnes jsme byli na domácí nachystaní" ... jj, parádně, hlavně na Šmerhu jste poladili formu skvěle...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví obránce Motoru Ivan Lytvynov! Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky extraligových startů za náš...

Brankář Marek Dvořák dnes slaví 19. narozeniny! Gratulujeme, přejeme všechno nejlepší a co nejméně obdržených branek! ??

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??