ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MrPesi" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.01.2018, 18:14
 
Krutý uspávání hadů.Uz aby začalo playoff. Mít 5 vyloučených to je dost. Doufám, že začneme bruslit.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.01.2018, 16:55
 
Jojo už se rozchytava.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.01.2018, 17:51
 
No když koukám na Litvínov tak tam to táhne opravdu jenom Hubl s Lukešem. Ty se opravdu v proměňování šancí moc nemýlí a to už několik sezón. Hodně mě to připomíná dvojici Straka-Nouza.Bohužel jejich brankáři to je hodně velká slabota, myslím že Kysela už nějakého loví s touhle dvojkou Petrásek Kántor díru do světa neudělají. Jinak Jihlava hraje opravdu dobře. Jejich problém je koncovka a nováčkovská daň. Ten závěr extraligy bude ještě hodně napínavý. Letos do baráže asi nepudou tak posr.ný týmy jako loni Pardubice a hodně omlazené Vary. To bude skutečná řežba.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.01.2018, 09:15
 
Podle mě je Vráblo letos v nejlepší formě. Je rychlý, důrazný, dokáže kotouč podržet a vyvést ven ze třetiny. Včera nehrál kvůli nějakému šrámu si myslím. Pochybuji, že by se nevešel do sestavy třeba na místo Žigy, kterému naopak forma trošku padá. Ale trenér asi beky točí, aby je měl v plné síle. Těch +20 taky o něčem svědčí a pro beka výborná vizitka.Co se týče Kondora.Já myslím, že ty body Luboš nasbíral hlavně na začátku sezóny teď už trošku paběrkuje. Navíc v těch soubojích hodně zaostává. Možná jejich pětka má jiné úkoly. Má vedle sebe bojovníky a bruslaře. Uvidíme třeba se rozehraje na závěr sezóny, ale takový mladý kluk musí být na ledě vidět a poslední zápasy ho vidíme, že to není ono. Každopádně mu přeji, aby se do toho dostal a zkusil přidat. Smajlík Já právě Dostálkovi věřím, že jeho důraz bude v playoff platit. Možná bude hrát dneska za Jihlavu. Třeba si to sám řekl, že na vrchol se chce připravit v extralize. Leda, že by se k tomu někdo vyjádřil proč včera nehrál, když na Kladně jejich lajna byla nejlepší.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.01.2018, 20:57
 
Tak Vampik dneska mohl vybírat drobný na kolotoče. Celkově se mě zápas líbil je vidět, že Přerov už hraje dlouho v podobném složeni a jde jim to k duhu. On starej Rob říkal, že někteří hráči mají šrámy po Kladně. Já doufám, že Vlasta naskočí, protože letos pracuje pro tým. Jinak posily se postupně zlepšovali. Nejezchleb je celkem šikovný a pohotový. Mikyska spíše do centra, ale i tak odehrál dobre utkání. Gabic taky parádní zapas. Připadá mě, že jsme to ještě úplně nerozbalili. Jinak Kondor zklamání zase. Možná by mu kratší odpočinek neuskodil
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
12.01.2018, 19:55
 
Reakce na Zbyna-CK: Btw. jak tu byla ta debata o tom, že...
Přesně tak stačí se podívat na víc mužstev. Spousta hráčů co hraje třeba v Olomouci,Zlíně,Litvínově hrálo ve WSM lize a třeba tam ani nějak nevynikali. Stačí se podívat na sestavy. Takových hráčů a týmů je letos opravdu hodně. Samozřejmě kdo pak má takové hráče jako je třeba Gulaš,Mertl,Erat,Růžička,Bednář atd. má pak další výhody navíc.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
11.01.2018, 20:10
 
Mikyska mě potěšil. Může hrát jak na centru tak na křídle. Hlavně je to kreativní hráč co dokáže obejít protihráče. Do teď spíš přicházeli dělníci ledu teď příchodem Mikysky a Nejezchleba doufám přichází i lepší produktivita a samozřejně tlak na ostatní hráče, že nikdo tu nebude mít flek jistý. Každopádně pro trenéra příjemná věc mít tak široký kádr pro fanoušky obavy který jejich oblíbenec vypadne ze sestavy. Co jsem koukal na ten rozhovor z Nejezchlebem tak je to asi hráč co hraje rád dopředu tak že vedle něj bude třeba někdo kdo to taky odjezdí dozadu proto mě vychází k Vampolovi a Čermákovi. K Jonákovi s Heřmanem bych dal právě Mikysku. Na Kladně se dobře jevila opět souhra Dostálka s Novákem na centru s Vlčkem. Zbývá tu teda poslední místo na levým křídle první formace a mám tu Bártu, Květoně a Kondora a ještě je tu Rok Pajič. Smajlík Koho tam , podle formy mě tam zůstává Květák . Ještě bych v obraně dal šanci Kachyňovi v základní části, protože když nastoupil tak mě nezklamal je to mladý hráč a měl by hrát.

Za mě momentálně
Kváča(Gába)
Kutlák-Kučný
Vráblík-Mitch
Pýcha-Pavlin(Novák,Kachyňa)

1. Květoň(Rob)-Galamboš-Nedorost
2. Nejezchleb-Vampola-Čermák
3. Heřman-Mikyska-Jonák
4. Novák-Vlček-Dostálek

předpokládám vzhledem k vyrovnanosti formací budou hráči vytěžováni rovnoměrně jako včera na Kladně. Jinak do přesilovky bych ještě zařadil jednoho z práváků buď Mitche nebo Pavlina.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
11.01.2018, 14:40
 
Reakce na Perun: Možná by stačilo, aby si MJ vzal do par...
Pozitivní je, že alespoň Čermák bojuje a maká pro mužstvo. Včerejší gól by ho mohl polít živou vodou a nějakých těch 6-8 gólů do konce základní části dát Smajlík I od trenéra má pořád důvěru na přesilovky a oslabení. Do našeho konceptu by asi zapadal jen ten Račuk sám Bednařík psal, že o něj měl Motor zájem, ale dal přednost EBEL lize. Nevím jaké teď má Slávie ambice a jaké jsou možnosti či přání trenéra. Já osobně si myslím, že příchodem Nejezchleba už by mohlo dorazit jen opravdu nějaké velké jméno. Obranu máme celkem solidní , brankáři už nějaký ten rok ukazují stabilní výkonnost. Tam asi už nemá cenu zasahovat. Na sobotu se teda těším. Zubr jede teď hodně solidně a atakuje Kladýnko. Nadělat z něj steaky nebude vůbec lehká věc.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
11.01.2018, 12:25
 
Tak u nás teď počítám že máme 6 centrů a Vrdlovec je klasický centr. Doufám, že Nejezchleb bude to levé křídlo do první formace co vstřelí 1-2 góly každý zápas Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.01.2018, 21:07
 
Reakce na Motor27: Ještě jedna věc. Vlčkovo lajnu bych p...
Když se koukneš tak mají skoro největší icetime ze všech lajn. Trenéři teď hodně rozkládají sílu.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.01.2018, 20:50
 
Kladno má silnou generaci v podobě Strnada,Machače,Přikryla,Zikmunda, který už se nějaké roky celkem bodově prosazují a některý z nich už by se neztratili ani v extralize. U nás jim v tom zatím konkuruje bodově jen Kondor, který letos nehraje poslední zápasy dobře. Snad se dostane do tempa já mu to přeji. Z našich odchovanců tu zatím máme spíše mladší hráče, kteří když budou pracovat můžou se na tuhle úroveň dostat , ale vesměs teď hrají v juniorce nebo starším dorostu např. Toman,Beránek,Novák nebo Čížek.Pak je otázka jestli dostanou prostor nebo skončí třeba jako Kondelík v zámoří. Bohužel Šulek se letos neprosadil a teď byl zraněný. Proky je dříč, ale bodově žádná sláva. Letos je opravdu třeba znovu udělat pro postup maximum. Letos mám pocit ze skvělého oslabení,brankářů i obranné činnosti mužstva. Na tom se hodně zapracovalo.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.01.2018, 20:33
 
Reakce na kahoka: Skvělé 3 body mi kazí fakt, že nehrál ...
Já vidím tři co letos hrají za juniorku z toho Stahl a Veber na lávce v poli jen Vildumetz.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.01.2018, 20:28
 
Tak těch hráčů v pralese v těch horších mužstev je celkem dost. I takový Vrdlovec v Ústí co byl taky dřív v Šumperku hraje parádně. Jinak trošku mě straší forma Kondora. Místo, aby stoupala po jeho příchodu nahoru tak padá hrozivě dolu. Nepodrží puk, neskutečně pomalý a drtivou většinu soubojů u hrazení prohraje. Kde je ten Luboš ze začátku loňské sezóny. Momentálně hráč na tribunu. Jinak dneska parádní výkon. Kladno o chlup lepší, ale tohle je přesně hokej, který bude v playoff. Ještě vylepšit koncovku a bude to dobrý.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.01.2018, 20:04
 
Tak třetí třetinu už nás celkem přehrávají.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.01.2018, 19:45
 
Tak Prostějov se Varech ani neuprdl . Dneska to chce nějaké body kdo dá asi teď gól jako první tak bude hodně blízko. Jinak Přerov to bude v sobotu taky řežba. Zubři se taky slušně rozjeli v posledních zápasech.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.01.2018, 18:51
 
Zatím hrajeme dobře a pokud ještě zvýšíme rychlost bruslení tak si body odvezeme. Doufám, že to padání nebude rozhodčí Chladnu žrát.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.01.2018, 18:32
 
Ty vocasové padají jak zralý hrušky ze stromu a fanoušci bučí při každým doteku na jejich hráče. Každopádně Gábu si teď pěkně vychutnal
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.01.2018, 18:08
 
Koukám za Kladno nehraje ten Rusák na toho jsem se těšil
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.01.2018, 17:58
 
Koukám že TVcom padl
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.01.2018, 08:45
 
Dneska z Kladna beru každý bodík. Moc se nám tam poslední dobou nedaří. Jsem zvědavý i na toho Rusáka. Ale na tuhle soutěž to bude asi pro něj brnkačka co zatím pozoruji. Dneska to chce hlavně disciplínu, protože Kladno má dobré přesilovky i díky jeho příchodu. Nemusí to být dneska vůbec špatný špíl.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor i nový dodavatel dresů, společnost Kappa, se rozhodli vyjít vstříc fanouškům a do hlasování tak přibyl i návrh přímo od...

Jedním z hráčů, kteří bojují v Motoru o smlouvu, je urostlý obránce Karel #Plášil. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Talentovaný útočník Matěj #Toman odchází do zámoří a na sezony v Českých Budějovicích vzpomíná jen v dobrém. Ještě před odletem...

Motor začal přípravu v Budvar aréně, až do konce července budou svěřenci Václava Prospala a Aleše Tottera trénovat na dvě...