MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.02.2019, 20:03
 
Tři body sice trochu šťastné, ale ty mají naprosto stejnou hodnotu, jako ty spravedlivé. Dnes tam byl naprosto očividně velký rozdíl v motivaci obou mužstev - Třebíč se chytala posledního stébla nad propastí a nevypustila jediný puk, zatímco my jsme značnou část zápasu pojali tak nějak rekreačně a ten letošní tým prostě a jednoduše řečeno není stavěn tak, aby si tohle mohl byť i třeba proti papírově slabšímu soupeřovi dovolit. V tomhle směru mám i trochu obavy vzhledem k dalšímu dvojzápasu, kdy sice Litoměřice ani Frýdek nepovažuji za soupeře ze škatulky nejnebezpečnějších, nicméně oba bojují o vše a výhra nebo prohra s námi pro ně může být rozdílem mezi úspěšnou či neúspěšnou sezónou, nám jde na druhou stranu jen o "pitomé" druhé místo ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.02.2019, 18:41
 
Po obratu Třebíče jsme očividně zapnuli na vyšší obrátky a zbytek třetiny byl již velmi solidní. Na jednu stranu se lze ptát, kde bylo tohle nasazení v první půlce zápasu, ale na tu druhou je přinejmenším potěšitelným faktem prostě to, že jsme schopní se takhle přepnout a začít hrát.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
13.02.2019, 20:21
 
Stezka byl dobrej hlavně v tom, že mu nevypadávaly puky, takže tam prakticky nebyla šance k dorážkám. K tomu nicméně určitě přispěl i fakt, že většinu času byla dnes mezi ním a střelou volná dálnice, neb klukům se prostě nechtělo moc namáhat, natož chodit do pozic, kde by mohli dostat nějaké bebí. Na druhou stranu, i když to bylo vepředu lážo plážo rohovaná, tak uznání zaslouží alespoň ten backchecking ve třetí třetině, kdy jsme to směrem dozadu odehráli skutečně s přehledem a soupeře do prakticky žádné šance nepustili.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
13.02.2019, 19:56
 
No koledujeme si tedy slušně ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
10.02.2019, 23:48
 
Reakce na alkac: Mě spíš pobavil tím, že se připravovali...
No, soupeř naši přesilovku měl nastudovanou asi celkem dobře, protože jeho PK lajna hrála přesně ten druh agresivního vysunutého forčekingu, který nám jindy dělá obrovské potíže. O to více si toho našeho dnešního výkonu v přesilovkách cením, neb když už se nám v poslední době v nějakém zápase přesilovky dařily, bylo to vždy proti týmu, který bránil ve statickém čtverci, čímž nám dával možnost se rozestavit a kombinovat. Havířov tohle nedělal a celou dobu nás při svém oslabení naháněl, přičemž rozdíl byl zkrátka v tom, že zatímco jindy bychom si pod tlakem zmateně posílali přihrávky na brusle či puk odpalovali za branku do souboje, tak dnes ten puk chodil přesně a rychle z hokejky na hokejku, čímž vysunutí forčekující soupeři propadali a pro nás tam hlouběji v pásmu vznikal obrovský prostor ke křížným pasům a přečíslování soupeře.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.02.2019, 18:00
 
Reakce na Drew: A jak je to vůbec s Dunnem? Včera nebyl ...
Tak, asi nemělo moc smysl, aby se táhl s bandou marodů do Kladna kvůli pěti vteřinám ice timu, když času na posbírání těch startů je ještě relativně dost. A smlouvu bude mít jako všichni ostatní, co sem přišli na zkoušku, tj. do konce téhle sezóny.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.02.2019, 00:36
 
Reakce na alkac: S hodnocením vyrovnávacího gólu souhlas...
Ještě jednou jsem tu situaci shlédl a máš skutečně pravdu v tom, že jsem v tomhle směru přecenil Zikmundovy úmysly a při záběru od mantinelu je jasně vidět, že šlo o nepovedenou přihrávku vlivem Kutlákova bloku, nicméně to dle mého ještě více upevňuje sílu mého přesvědčení, že bych z toho Kváču úplně nevinil, neb prostě celý Zikmundův postoj a jeho pohyby naprosto jednoznačně ukazovaly na snahu poslat příčnou přihrávku na volného hráče, což Kváča správně vyčetl a začal se přesouvat, přičemž právě ta nešťastná shoda okolností zapříčinila, že se z toho stalo neočekávané zakončení, přičemž z téhle blízkosti je dle mého dost dobře nemožné rychle zareagovat a zaklapnout beton, natož zareagovat hokejkou ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 22:50
 
Reakce na alkac: Hlavně ten čtvrtej byl teda na proplesk...
Ten čtvrtej gól byl z jeho strany špatné čtení situace, prostě skočil na lep Zikmundovi, který naznačoval, že bude přihrávat a pak nečekaně zakončil. Kvak kvůli tomu vypadá jak osel, ale zrovna tohle jeho předvídání hry je v mnoha případech důvodem, že je schopen být při přečísleních u druhé tyčky včas a situaci zachránit. Navíc obecně, v tomhle případě tam selhala celá lajna, od útočníků, kteří ve třech forčekovali za bránou a tím dovolili přečíslení 3 na 2 až po Mitche, který se nechal zbytečně vytáhnout, čímž ze situace tři na dva vznikla dva na jednoho. Jinými slovy, tohle mi až tak moc nevadí, dle mého tam šlo hlavně o chytrost soupeře a chyby naší pětky.
Na druhou stranu, ten Jelínkův gól byl hodně brutální. Ano, Vydarený tam při něm předvedl mizernou defenzivní práci, ale alespoň toho kluka stínoval, takže tam nebyla šance, že by si to mohl hodit na forhand a jít do brankoviště, takže vše, co bylo třeba, bylo to, aby si Kváča pokryl předem avizovanou backhandovou střelu z ostrého úhlu, což by měla být naprosto rutinní záležitost. Místo toho z té střely bylo vyrovnání a po Slavii a Prostějově šlo už o třetí případ z poslední doby, kdy se Kváča nechal nachytat na hruškách při pokrývání vlastní bližší tyče, což by měl být z brankářského hlediska naprostý základ ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 22:04
 
Reakce na mav8: Takže trpíš i alzheimerem? Tohle už tu b...
nekrmit trolly
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 21:41
 
Hele, já už se v tom přestávám orientovat. Beru tedy, že sezóna je ztracená, ale kdo to teda postoupil? Vím, že před dvěma týdny byl jasným barážistou Vsetín a ani nemělo smysl proti němu hrát, takže předpokládám, že to platí nadále, protože za ty dva týdny se u něj určitě nic výkonnostně ani výsledkově nezměnilo, ale kdo je tedy ten druhej vítěz?
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 18:09
 
To nebyl faul, to byla oboustranná srážka. Ale ne tedy, že by nám ztráta přesilovky nějak uškodila ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 17:39
 
Ta ztráta vedení mi dnes nějaké vrásky nedělá, protože jsme k němu přišli jako slepí k houslím a je tak též jen příhodné, že jsme také jako o slepí o housle o ten náskok přišli. Jinak je tam oproti Kladnu obrovské manko v nasazení a agresivitě, což je neomluvitelné a vzadu se dopouštíme spousty chyb, což je omluvitelné u lajny mladých, ale méně už čtyřicetiletého kapitána a jeho stejně starého asistenta.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 17:28
 
Jako to vyrovnání je naprosto zasloužené, ale co tam při něm prováděli Vydarený s Kváčou opravdu netuším ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 17:17
 
No sice vedeme, ale ty pocity mám dnes spíše smíšené. Kladno vypadá, že chce tu výhru mnohem víc.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 17:06
 
Paradoxně, tohle je Kutlákův snad nejhorší zápas v téhle sezóně, přičemž ta přesilovka byla z 99 % chyby jeho šíleného pokusu o pinching a přitom už dva kanadské body. Čert aby se v tom vyznal.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 16:43
 
No první třetina zatím dopadla výsledkově nad očekávání a pro Kladno hodně krutý průběh. Nástup do zápasu nebyl špatnej, ale asi i proto, že předpokládaný úvodní nápor soupeř nepřišel, jsme se nechali ukolébat a když pak najednou Kladno zařadilo vyšší level, tak jsme nevěděli, kde nám hlava stojí.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.02.2019, 11:17
 
A ještě navážu u Quaka na toho Dunna. Osobně to beru tak, že jelikož jeho výkony na ledě měly k ideálu daleko, musel Vencu přesvědčit na trénincích a v tom případě od něj prostě očekávám po návratu výrazně zlepšení ať už z hlediska adaptace na systém nebo třeba bruslení. Venca před sezónou řekl, že tu ti cizinci musí nad místními vyčnívat a v tomhle směru ho beru za slovo, takže se v případě Vincenta rozhodně nespokojím s přínosem na úrovni bitkaře do čtvrté lajny.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.01.2019, 20:00
 
Chudák Kutli, po návratu z marodky je fantastický, jen dnes spoluhráčům geniálně připravil asi pět loženek, ale ti naši dřeváci mu snad ty asistence nepřejí.

Jinak dnes pro mne velmi příjemné překvapení. Byl jsem plně připraven na další nervák do posledních sekund, ale pak si Doležal řekl, že deset promrhaných tutovek mu dnes bude stačit a s jistou mírou sebezapření se rozhodl, že ten puk tedy do sítě doklepne. Celý zápas pak korunoval Jandus svou naprosto neuvěřitelnou a našim útočníkům neznámou technikou jménem "střela nahoru". Tři body doma, Kadaň už v téhle sezóně neuvidíme, takže u mne 100% spokojenost.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.01.2019, 19:10
 
Reakce na MpetrM: V baráži nebude Kadaň....
No právě, díky bohu za to. Proti Extraligistům jsem relativně optimistický, ale kdyby tam nedejbože byla třeba Poruba, tak jsme v háji ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
29.01.2019, 20:50
 
Reakce na MrPesi: Bruslení v pohodě hlavně má dobré kryt...
No jestli je bruslařsky dobrej, tak bych jej určitě v áčku rád párkrát viděl, protože s jeho fyzickými předpoklady by se nejspíš našemu hernímu stylu přizpůsoboval výrazně snadněji, než většina ostatních juniorů. V tomhle směru si ale nejsem úplně jist, jestli by oproti nim nemusel odehrát těch 15 zápasů k tomu, aby byl případně k dispozici v baráži, neb do naší juniorky přišel teprve před pár týdny.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

?? Nová sezona je tady a s ní i ''Naše Tipovačka'' od partnera @skodacz. Zapojte se na webu soutez-skoda.cz do bitvy o skvělé...

Asistent kapitána Martin Novák pevně věří, že Motor se brzy dočká prvních bodů. ''Jsme tu lepší hokejisti, než jak se zatím...

Dneska už byly první body hodně blízko! Do poslední třetiny se šlo za vyrovnaného stavu, ovšem v té třetí se třikrát ze vstřelené...

Do druhého kola na ledě Mladé Boleslavi nastoupíme v této sestavě! ??