ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 21:44
 
Reakce na ajejej: Janduse jsem celkem pochopil, pokud my...
Já bych to pochopil, kdyby ta Jandusova pěst přilétla poté, co prostějovský hráč Janduse prostě jenom vytlačil z brankoviště, ale to se nestalo, ten hráč Janduse odtlačil z brankoviště až do rohu hřiště a mrsknul s ním o mantinel, po odpískání a naprosto mimo hru, takže když už mělo přijít vyloučení, tak dle mého zcela jednoznačně na obě strany.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 21:37
 
Tak jsem to raději zkouknul ještě jednou a při závěrečně oslavě jsem skutečně nikde Doktora neviděl. To je vážně smůla, celou sezónu jsme hráli v podstatě bez problémů a najednou v posledních čtyřech zápasech už pátý hráč, který byl v průběhu zápasu stažen ze zdravotních důvodů. Snad to nebude nic vážného ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 20:54
 
Na jednu stranu by se ten dnešek dal brát tak, že jsme tam jeden bod ztratili, nicméně osobně bych to raději nahlížel tak, že jsme dnes opět získali cennou lekci z toho, že prostě nemáme ustoupit z našeho stylu hry. V případě Vsetína se to ještě dalo vymluvit tím, že valaši se ve třetí třetině nahecovali a na náš tým s kombinovanou sestavou vlítli, nicméně dnes prostě bylo očividné, že jsme se ve třetí třetině vedení lekli a viditelně jsme ubrali nohu z plynu, čímž jsme prostějovským bohémům přenechali iniciativu a ti jí s vděkem využili. Je jedno, jak moc velká haluz to byla a že z defenzivního hlediska to do inkasované branky bylo relativně dobré, prostě když necháme soupeře jednu třetinu hrát na jednu bránu, tak si koledujeme.
Samozřejmě jiná věc by byla, kdybychom v prvních dvou třetinách proměnili těch asi pět tutovek, ale to už by se člověk prostě opakoval. Především je třeba doufat v to, že se postupně začnou zapojovat marodi a taky v to, že se nám dnes marodka nerozšířila, neb jestli se nepletu, tak Kuba Doktor se na led po tom obětavém zákroku ve třetí třetině již nepodíval.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 20:18
 
Tomu týmu snad regulérně prospívá více, když jde do třetí třetiny s jednogólovým mankem, než když jde s jednogólovým vedením. Když dotahujeme, jsme schopní hrát svůj hokej, ale ve chvíli kdy prohráváme, tak jako by každý hráč měl v hlavě, aby především nic nepodělal, což ale v konečném důsledku vede k větší pasivitě a zataženosti a hře pak udává tempo soupeř.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 20:14
 
No to si teď Žiga dělá pr*el ne?
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 20:04
 
Za tu třetí třetinu jsme si bohužel ten obrat zasloužili. Ono defenzivně to bylo odehráno skvěle, ale absolutně jsme rezignovali na ofenzivu a čekali že to nějak doklepeme. No a ono ne.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 20:01
 
Ten gól byl haluz a chyba Kváči, nicméně je nutno říct, že jsme si už delší dobu koledovali.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 19:48
 
Pokus o teč je sekání jo?
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 19:33
 
Reakce na MrPesi: Jinak na Havířov bych nechtěl narazit ...
Oni hlavně hrají i dost podobný styl hry jako my, přičemž ten tým je na něj výborně typologicky poskládanej. Pro mne jsou jasným černým koněm soutěže.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
28.01.2019, 19:28
 
Je vidět, že když ti kluci mají prostor, tak vymýšlet umí a za hru dozadu zatím dnes zaslouží absolutorium, teď ještě naučit se zvednou puk a bude to dnes perfektní.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
25.01.2019, 14:26
 
Reakce na alkac: Á, tak ještě lepší přezdívka - Dráček S...
No, tak tady si jsem celkem jist, že tam něco takového skutečně padlo, protože ta výhrůžka je prostě až moc divná na to, aby si jí Dědek jen tak vymyslel. A z tohoto hlediska nutno podotknout, že trest na dva zápasy a pokuta 6 a půl tisíce jsou dle pro nás i pro hráče samotného ještě dost mírné. Já chápu to momentální naštvání a ten zápasový adrenalin, ale profík by se prostě obecně měl umět chytit za pusu a vůbec se do rozmluv s rozhodčím nepouštět, protože v těchto situacích si stejně jen koleduje o nějaký osobní trest ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.01.2019, 19:11
 
Reakce na Haberman44: To je zajímavé, že i když ho Plzeň...
Co je na tom zajímavého? K čemu by nám tu byl, když jsme většinu sezóny měli dostatek beků a v Plzni o jeho služby byl zájem, takže bychom ho tu jim jen rozehrávali?
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.01.2019, 18:38
 
Reakce na Haberman44: Tak k čemu nám je platný že je to ...
Vráblíkovi tu končila smlouva a vůbec nemusel podepisovat novou. Ta výhoda pro nás byla v tom, že v případě jeho nenasazování v Plzni nám mohl vypomoci už letos + pokud postoupíme, tak ho budeme mít k dispozici příští sezónu.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.01.2019, 15:59
 
Reakce na alkac: Poměřováno bodovým přínosem máš jistě p...
Jasný chápu, ale beru to tak, že v tomhle je to štěstí v neštěstí u současného kádru, že ten tým je plný bojovníků, co se snaží o přímočarý hokej a že i když 1-2 odpadnou (jako nyní právě Šimi a Čermi), tak se to na herním projevu nemůže moc podepsat a náhrada se dá dosadit z vlastních zdrojů.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.01.2019, 14:49
 
Reakce na alkac: No tak to je ovšem průsšvih. :o...
No upřímně řečeno, Šimi po návratu ze zranění odehrál 12 zápas a bilance 1+1 (ve skutečnosti 1+2, ale ta jedná asistence ve Frýdku mu byla připsána neprávem, neb přihrával Bery), takže tu současnou absenci úplně katastroficky nevidím, Přikryl dle mého jeho post odehraje a o čtvrtou lajnu ať zabojují mladí, případně nějaká posila.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.01.2019, 14:23
 
Reakce na Hukh: Kolik je teď zraněných počítám správně 7...
Kutlák, Mitch, Plášil, Čermák, Šimánek, Dunn, Endál, ale Kutlák s Endálem by už předpokládám měli být pro příští zápas k dispozici.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.01.2019, 14:09
 
Při zranění Šimánka bych nahoru vytáhl Tlačila. Nikdy jsem ho neviděl hrát, ale mluvím čistě z principu, aby místní mohli opět křičet o protekci ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.01.2019, 11:58
 
Reakce na Speeder: Řekl bych, že poslední dobou se počet...
Neboj se, to přijde, kapitán už je připraven naskočit Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.01.2019, 00:47
 
Říká se, že obrázek mnohdy vydá za tisíc slov a v případě Přerova tohle dle mého naprosto platí, viz obrázek vizualizace střel: odkaz , všimněte si, jak naprosto skvěle si Přerov vyčistil prostor kolem brankoviště a vytlačoval nás na perimetr a porovnejte to třeba se zápasem proti Jihlavě odkaz , když se tu mnozí divili, proč to z naší strany byl tak strašný hokej, tak tady je krásně ukázané, jak nám soupeř absolutně znemožnil produkovat náš obvyklý druh ofenzivy. Fanoušci atraktivního hokeje určitě zaplakali, ale pokud někdo docení i defenzivní stránku věci, tak v tomhle směru musí soupeři vyseknout poklonu.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
23.01.2019, 21:21
 
Naopak, takhle proti nám v PO nastoupí úplně každej. Vždyť je celou sezónu naprosto očividné, že beton a spoléhání na protiútoky je na nás zdaleka nejefektivnější druh taktiky.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Obra´nce JAKUB SUCHA´NEK rozebi´ra´, jak se prˇipravuje na novou sezonu nebo co rˇi´ka´ na novy´ forma´t souteˇzˇe. Nejen na to...

Jen dvacet pět let věku a přesto největší pamětník ;) Útočník RADEK PROKEŠ se totiž může pyšnit tím, že jako jediný ze současného...

Věděli jste, že Radek Prokeš je jediným hráčem z aktuálního kádru, který si zahrál i v úvodní sezóně Motoru v první lize 2013/14?...

Na golmanských trénincích je kromě naší dvojice - Marek Čiliak a Jan Strmeň - také přítomen reprezentační brankář Šimon Hrubec!...