MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "-tom-" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
Další diskuse: 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
14.01.2020, 20:12
 
Reakce na Zbyna-CK: to je dost jednostrannej pohled. Můž...
Krom roku pod AS a snad první sezóny, js,e měli každej rok sestavu, že by každá pětka hrála všude jinde prim Smajlík Ohraná písnička. Každej má nějakej názor, já si myslim, že liga je letos opravdu slaboučká. Samozřejmě že se hezky poslouchá jak hrajeme super, ale je třeba bejt objektivní a říct si, že dost zápasu nebylo oku lahodící a i přesto jsme je vyhráli. Hodně zápasů se povedlo otočit. Jasně, ukazuje to sílu mužstva, ale taky slabost soupeřů.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
13.01.2020, 20:00
 
Reakce na zbyna-ck: btw. Prostějovu se do playoff fakt n...
A to FM chytá v premiéře 16ti letej kluk.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
13.01.2020, 19:49
 
Ty kráso on 20 vteřin přemejšlí kdo to byl a stejně řekne blbý jméno.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
13.01.2020, 19:08
 
Reakce na Drew: No, nevím, to je taky taková místní rari...
Takže sem přijede soupeřovo tým, hráč tu rozmlátí střídačku, poškrábe plexi atd a je to v pohodě? Takový třísknutí hokejkou do lavičky jí může klidně zničit. Plexi ti může prasknout. Já tohle naprosto chápu.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
13.01.2020, 18:40
 
Pýcha se blíží k rekordu. Ach nebe ...
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
30.12.2019, 22:22
 
A moderátorovi by měl někdo říct, že Holec fakt není MÍLA ale MÍRA. Poněkud trapné ...
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
14.12.2019, 12:30
 
Reakce na Giuseppe: To nebylo nic proti Albertovi jako h...
Viz. takovej Mikiska. Má tam víc než bod na zápas. Ta liga je pro jiný typy hráčů, než WSM. odkaz
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
07.12.2019, 20:48
 
Reakce na Prst: Vzdyt ty jejich dresy byla jen provokace...
Bingo. Taky Kurta moc nechápu ...
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
05.12.2019, 23:45
 
Reakce najabadua
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.12.2019, 21:39
 
Dronte: A řeknu ti to asi takhle - 3 měsíce v prd*li jako je Chomutov, je opravdu za trest! Vydržet to tam a nedostat za to zaplaceno ... no ... nedivim se že je nasranej! Smajlík Neznám nikoho, komu by se tam líbilo. Ty peníze byly, jsou a budou jediný věc, která tam přitáhne hrát někoho hokej.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
29.11.2019, 08:41
 
Reakce na ajejej: Máme to šťastné období, když je tu tol...
Peníze vždy až na prvním místě Smajlík Rozhodně to těm klubům nezávidim. Ať už je to Chomutov nebo třeba Moravský Budějovice. Nikdy nevíš, kdy se do takový situace může dostat tvůj klub. Třeba současný vedení prodá někdy svůj podíl někam dál, a kdoví jak se to tu potom povede. Já si současnej stav Motoru užívám jak nikdy jindy Smajlík Tak nechme ostatní kluby bejt.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
28.11.2019, 23:27
 
Reakce na Haberman44: A kde je jistota že má Tom ty sprá...
To omluvu si nech, stejně se jí nedočkám, jen nepiš tak jízlivě a nevytahuj zbytečně osobní výpady Smajlík Pokud chceš vědět víc o Chomutovu, klidně se zastav, když víš kde makám a rád ti povím, hm? Já s tim problém rozhodně nemám.

Tweety:
Byli jsme kdysi v situaci, kdy majitelé byli blci a vládni to tam víme jak Smajlík Nikomu bych to nepřál! Odvolání Štrby a Hudáčka je dle mýho zbrklý a nemá to vliv na postavení v tabulce. Oba jsou super chlapi, který znám osobně a nemyslim si, že by nenechali v Chomutově všechno.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
12.11.2019, 19:47
 
Kappa jediný co udělala, že nažehlila nebo našila logo Motoru na jejich hadry. Tohle opravdu není důstojné jedné z největších fanouškovských základen v republice. Nehledě na to, kolik tady utíká klubu peněz.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
12.11.2019, 19:43
 
Reakce na KohyCZ: Neřešíš v té své úvaze spoustu podstat...
Tady nikdo nemluví o trikách a čepicích. Klidně ti pošlu odkaz na firmy, který zajišťujou prkotiny, kterých máte plnej fanshop ... od klíčenek, otvíráků na piva, podložky pod SPZ až třeba po půlitry nebo vonítka. Nepotřebuješ k tomu vůbec nic a ani nemusíš bejt Einstein, stačí ti odeslat jeden pitomej email. A jsem si jistej, že by se na tom vydělalo, pokud si myslíš že ne, tak někde děláte ještě větší chybu, než jsem si myslel s timhle myšlením.

Přesně jsem věděl, že mi napíšeš to, že tržby mluví jasně. Ale když lidem nenabídneš nic lepšího, sáhnou i po h*vně. Proto jsem psal že když se přestane točit pivo, a bude se prodávat malinovka, tak si jí lidi taky koupí, protože mají žízen. Stejný je to teď s fanshopem. Jsou lidi, co si to koupí, protože prostě chtějí mít něco s motoráckým motivem Smajlík Tady přece nejde vůbec o mě! Ale vem si že by se toho prodalo třebas ještě jednou tolik, kdyby to nebyl takovej hnus ty výrobky. To by se protáčeli Bednovi dolary v očích. Udělej pořádnou anketu znova, na FB i tady na webu, jak se líbí produkty ve fanshopu :D A uvidíš ....
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
12.11.2019, 19:19
 
Chápu, že prodat značku =M= firmě Kappa bylo nejsnažší řešení. Peníze přišly a o nic se nikdo nemusí starat. Ale je to prezentativní? Nebo spíše znouzecnost? Proč je většina lidí nespokojená? Není to škoda? Argumentovat nějakou anketou, je nesmysl. Neznám ani jednoho člověka, co by fanshop pochválil. Myslím, že co se Motoru týče, tak fungujeme na veliký úrovni, co se prosesionality vedení a zaměstnanců týče, zázemí pro hráče, jednání s partnerama ... ale ať se na mě nikdo nezlobí, fanshop je od začátku nejslabší článek a je to ostuda, při tom kolik tady chodí na hokej lidí a všude se píše jaký máme návštěvnosti. To je jako kdyby jsme přestali točit na hokeji pivo, začli lidem lejt nějakou malinovou sr*čku a argumentovat tim že se to prodává a že anketa byla v pohodě, protože abstintům nevadí, že neni pivo. Fakt nechápu, kdo na tu anketu klikal, ale tenhle stav rozhodně není prezentativní klubu s průměrnou domácí návštěvností přes 5000 fanoušků.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
02.11.2019, 10:24
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Na Jihočeský televizi v pořad...
Venca s nima chodí na led už 2 měsíce.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
20.09.2019, 23:27
 
Reakce na Drew: To si fakt nikdo nepamatuje, jak se tam ...
To je asi to samý, jako někdo si pořád myslí, že MTF odešel kvůli pivu :D Tak pořád někdo bude Mitche obhajovat ... žádnej syndrom mu nikdy nikdo nenašel a letní přípravdu nastoupil v Bolce hned od začátku, naplno a bez syndromu. Takže prosím dost Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
12.09.2019, 21:29
 
Reakce na maprin: Já to nebral tak, že by byli budějičác...
No i tak to nesedí Smajlík Kolda nehrál v za náš tým ani jeden zápas Smajlík Za to třebas Eberle, kterýho si nejmenoval ano Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
25.08.2019, 18:06
 
Tak jak jsou sestavy dneska, tak si myslím, že začnou i ligu. První lajna i třetí spolu takhle hrála dost i vloni. Chtistov s Prokym a Veselým se mi spolu líbili. Spojení Kloz - Gilbert - Novák by taky mohlo fungovat. Jako pátou lajnu vidim Beryho a Venkrbce, těm dvou se v přípravě zatím tedy moc nedaří. Holce je u nich škoda, ale myslím, že to VP bude ještě nějak točit.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
23.05.2019, 09:51
 
Wuak = místní hero Quak
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Už v příštím týdnu se spustí možnost kompenzací za permanentky z letošní sezony. Spolu s tím přijde i možnost, jak Motor v těžké...

Gameři Motoru se postarali v esport lize o pořádné překvapení, když vyřadili ve čtvrtfinále oficiální esport soutěže favorizovaný...

Je nám moc líto, co se včera stalo v Třinci, přejeme všem v klubu a zejména Petru Vránovi hodně sil.Naše utkání s Oceláři se bude...

Už v 15:45 startuje přenos play-off esportové ENYAQ Hockey League! Borci z Motoru vyzvou Liberec, tak jim pojďme...