ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MrPesi" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
31.10.2019, 11:50
 
Dneska Benátky zničíme 7-2 . Branky Gilbert 2x, Plášil, Veselý, Holec, Venkrbec a Soptík za hosty se ustřelí Špaček a Radeček Duda. Diváci 5697.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
26.10.2019, 19:05
 
Motor válec. Hrozně moc si preji ať postoupime konečně a Venca si střihne i extraligu
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
24.10.2019, 14:04
 
Za chvilku tu bude Tučňák z Mountfieldu a zaplaví tu naše fórum.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
23.10.2019, 14:32
 
Tak bedýnka se střelcem z posedu už dotáhli Růžičku do Hradce. Něco jako tady s Bokrošem. To jsem zvědavý jak to tam dopadne. Střelec z posedu vyhlašoval dlouhodobou práci s domácím trenérem. Opravdu k smíchu tenhle chlapík. Hnusná krysa od pohledu.

odkaz
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
23.10.2019, 11:35
 
Co přišel do Kadaně Neužil tak už takové nářezy nedostávají. Hlavně se dneska netrápit a nepodcenit to což pod Vencou nehrozí. Jako brankostroj může být při naší formě, ale zdá se mě, že venku je tam taková ta lehkost, která zatím doma chybí. Přesto dnešní tip

Motůrek - Trhači 6:2 branky Endál, Doležal, Plášil, Soptík, Holec a Prokeš za hosty se trefí Michnáč a Jandus. diváci 5725
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
22.10.2019, 14:54
 
Trošku se teď trápí Veselý možná jediná změna Veselý vs Gilbert třeba na jeden dva zápasy. Jiné změny bych nedělal.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
22.10.2019, 09:06
 
Venku hrajeme jako švýcarský hodinky s tím nejlepším motůrkem. Co se týče obrany tak Litvínov to dává úplně v pohodě navíc jako bonus je produktivní. Tohle je zatím asi top zkouška sezóny. Tahle dvojice je super to se povedlo. Jen tak dál. Věřím, že se vyladí ještě i Suchoš a Renda. Přece jenom ještě očekávám, že by mohl přijít nějaký rozdílový obránce co dodá tu pomyslnou třešničku na misce vah v boji o postup. Útoky jsou teď taky dobře složené. Možná si zítra někdo odpočine a Venca tam pustí hladové náhradníky. Každý čeká zítra brankostroj , ale Kadaň po příchodu Neužila moc neinkasuje. Doma zatím postrádám tu lehkost z venku. Jinak je dobře, že v mužstvu je pohoda.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.10.2019, 21:58
 
Jágr je bůh tomu se nějaký ten háček a krosček do žeber musí odpouštět Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.10.2019, 20:03
 
Kadaň vypadá na tři body v Jihlavě asi chtějí skalpovat Vlka
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.10.2019, 21:54
 
Dneska mě Zlín nechal pěkně vydělat . Hvězdy chtějí Růžičku . Kurz 5 byl zadarmo.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
19.10.2019, 19:21
 
Dneska výkon paráda. Pochvala komplet týmu. Dynamo taky dobře
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.10.2019, 10:43
 
Včera se mě líbilo jak to řezal Niklas Pavel a Suchoš. Přesně tohle od beků očekávám a v playoff se to bude hodit. Soupeř se několikrát po jejich hitech zvedal těžko z ledu. Čisté a férové dohrání. Mladý Svach to odehrál taky dobře. Je vidět, že silově je na tom dobře. Jinak Niklas Pavel po trošku rozpačitém začátku odvádí přesně to co o něj očekávám. Škoda, že se tu nevede evidence hitů a zablokovaných střel. Svojí obětavou hrou a nasazením by byl v předních patrech tabulky. Jen tak dál. Zatím +10 v +/- za mě spokojenost.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
16.10.2019, 11:25
 
Venku se mě hra zatím líbí letos. Doma i když máme tlak tak zatím hlavně koncovka a provedení přesilových her není optimální. Dneska trápící se soupeř, který i díky posilám z Varů má celkem produktivní útok obranu má druhou nejhorší v pralese. Dneska snad by jsme mohli pokořit pětibrankovou hranici

Motůrek - Sokolov 6:2 branky Endál, Doležal, Soptík, Plášil, Pýcha a Christov diváci 5768
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
09.10.2019, 21:09
 
Výsledky Havířova mě nepřekvapuji. Z těch lepších odešel akorát Gres a Boruta. Ke vší úctě k Bláhovi tak Stezka je lepší brankář. Havířov bude atakovat nejvyšší pozice. Dva nadstandardní útoky, jeden útok zkušených a čtvrtý dravé mládí. Neříkám, že hrajeme špatné dneska jsme soupeře zase valcovali, ale těch chyb v obraně. Jeste, že Novotnému to letos nelepí ten měl tři tutovky. Havířov nás teď prověří asi nejvíc ze všech soupeřů letos. Málo inkasuji. Bude důležité být produktivní. Klouček dneska super opět kvalitní výkon. Stěžovat si na brankáře je nesmysl. Letos je třeba koukat do zadních řad na ty kiksy. Jinak Přikryl zatím o parník nejlepší centr zatím.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
08.10.2019, 13:36
 
Změny v Jihlavě
Do Dukly přichází čtveřice útočníků z Pardubic:
✅ Michal Machač
✅ Ondřej Machala
✅ Ondřej Matýs
✅ Michal Pochobradský
„Se současnou situací nejsme spokojení a zabýváme se tím každý den. Včera jsem dlouho do noci hledal, kde je zakopaný pes, jelikož statistiky mluví v náš prospěch a zápasy bychom měli vyhrávat. Potápí nás produktivita a střelba ze slotu. Tam musíme zapracovat. Zítra zkusíme dát do hry hráče na střídavý start a mužstvo tím nakopnout,“ hlásí jednatel Dukly Bedřich Ščerban.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
07.10.2019, 20:50
 
Venku jsme zatím pokaždé bodovali. To se dříve nestávalo. Přesilovky , Přesilovky a zase Přesilovky. Kde byl někdo před gólmanem . Veselý ? Venkrbec . To co neslo ovoce na začátku dneska nefungovalo. Jinak pěkný hokej a důležité tři body. Frýdek to má celkem nabušené tak to nebude nic jednoduchého.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
06.10.2019, 14:03
 
Kdyby jsme včera dali pět banánů za Foltána tak tu Kloučka nikdo neřeší. Jako sorry, ale baráže mám projela hlavně tragická koncovka a nebo úzký kádr. To co spálí někteří borci je jen jejich chyba. Neříkám, že proměníš všechno, ale poslední kdo tu byl jako klasický šuter byl Nouzík a Pepa Straka.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
05.10.2019, 22:48
 
Dneska jasně lepší. Foltan chytal výborně akorát hodně střel opět do středu hrudi. Výkon jde nahoru. Klouček výborný výkon já v něm oporu vidím. Standa Hrubec ho určitě ještě zlepší. Dneska měl soupeř kliku jen díky naší neproduktivite.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
05.10.2019, 09:43
 
Tak dneska souboj o první místo. To že bude Poruba hrát o první čtyřku jsem počítal. Zatím jedou jako dobře namazaný stroj i když prohra na Slávii jejich bilanci přerušila. Zdá se mě, že otočka proti Přerovu nás nakopla. Sestava se teď celkem ustálila. Dneska čekám gólové hody a myslím, že vyhrajeme 5-2. Poruba má určitě sílu směrem dopředu, ale v obranné činnosti vidím stejně tak jako u nás okénka.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
02.10.2019, 20:49
 
Omsk dneska naložil Salákovi 7 kousků zatím. Ta Riga to je jako tady Kadaň
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes je den oslav, kromě výhry s Plzní gratulujeme i Jakubu Čížkovi k 19. narozeninám! Všechno nejlepší ??

Motor se raduje z první výhry v nové sezoně! Odnesla to @hcplzen a pomohly zejména dvě branky Zdeňka Doležala a skvělý výkon...

Maximální soustředění Marka Čiliaka před debutem v brankovišti Motoru! #hcmotor #nejenhokej #koncentrace #SPAvCEB

Vstupenky na zítřejší zápas s Plzní už si může koupit každý bez omezení za 50 Kč. Těšíme se na...