ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
<7891011121314151617>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
06.09.2019, 12:13
 
Reakce na SakuLance: Venca Prospal před startem soutěže:...
teda ten rozhovor nevyznívá úplně optimisticky... ale lepší než mít hlavu v oblacích a pak nestíhat...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
06.09.2019, 08:59
 
Reakce na quak: Ta paralela s Čapím hnízdem bije do očí....
Souhlasím, tohle je rozhodně obcházení a svaz je na dost tenkým ledě. Otázka samozřejmě je, jestli to svaz nemá předem posichrovaný a domluvený, aby mu to prošlo. Budeme věřit, že ne. I když poslední týdny mě úplně nenaplňujou důvěrou v rovnost přístupu soudů a SZ.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
05.09.2019, 12:04
 
Reakce na Hukoth: Koukáte na basket? To jsou démoni!...
hlavně to nezakřiknout Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
05.09.2019, 11:31
 
Reakce na ČB_Hrošík: Asi nás opravdu čekají zlé časy. Če...
ty vole.... to mě fakt sebralo... jak mi bylo dobře, když jsem to nevěděl... :( Tak ať si Jaroslav dobře pokecá s tím opravdovým Husem...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
04.09.2019, 10:07
 
Reakce na Kurt_Hübl: Jestli je důvod k instalování šmíro...
zas nepanikařte a nepřehánějte, k těm záznamům se nedá jen tak dostat, je to proti oficiální žádosti tuším od policie (možná i místní úřad v prošetřování přestupku se k tomu dostane). Ty záznamy se po nějaký době (týden?) automaticky mažou. A že by si to někdo s podepsanou mlčenlivostí někam ukládal a pak to zneužíval (navíc - jakým způsobem?), je dost přitažený za vlasy.

Celkově je tohle v dnešní době trochu pasé, protože většina populace na sebe na sociálních sítích naprosto veřejně práskne daleko důležitější věci než kam chodí na plovárnu.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
04.09.2019, 09:05
 
Reakce na Tveety: Ad SPZ: Mám jednu podložku a taky v po...
hlavně když se pak něco opravdu semele, tak jsou všichni rádi, když se pachatele podaří díky záznamu identifikovat a najít. A když ten záznam není, tak jsou naštvaný na policajty, že tam tu kameru nemají a že podle popisu "byl velkej a měl čepici" neumí pachatele najít.

Ono je to prostě složitý. Je to jistej zásah do svobody a zároveň pomoc v problémech. A teď jak to vyvážit... Ale nějak nevím, jak by mě mohlo poškodit, že bude na záznamu to, jak jdu do haly na zápas...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
31.08.2019, 12:55
 
Reakce na Drew: Jasně, zakažme slova. Všichni budeme mít...
lol "omezila svoboda", já se picnu...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
30.08.2019, 15:04
 
Dobrá zpráva o Madetě Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
30.08.2019, 12:23
 
Dlouhodobě tvrdím, že rozdíl mezi špičkou pralesa a druhou půlkou ELH je zanedbatelnej. A teď se to zase potvrdilo. Vyřadíme hráče a sáhne po něm Plzeň? I kdyby tam hrál ve čtvrtý pětce 8 minut na zápas, jasně to ukazuje, že ta kvalita tu je.

Když mohlo odehrát kompletní ročník ELH neohrabaný pomalý kopyto jako je Ferenc...

K hráčům - Holec bude imho stoupat sestavou postupně, jsem zvědavej, jak se vypořádáme s pozicí Gilberta, Kloze, Venkrbce a Přikryla. Nakonec totiž máme centrů ažaž...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
28.08.2019, 22:00
 
Reakce na bluky: Tak a kam s Prikrylem, já bych ho zkusi...
jj, když si člověk vezme, že dneska byli mimo sestavu Přikryl, Šimi a Babka, vypadá to na zajímavě našlapanej útok. Ono to půjde. Akorát v sezoně čekám několik tradičních slabších výkonů se soupeři z konce tabulky (což nemusí nutně vadit, když budeme zase vyhrávat se špičkou jako loni) a samozřejmě i několik zápasů prohraných o gól při bilanci střel 48-17. Ale to už k nám prostě patří. Ten tým vypadá, že ho trenéři štelujou na playoff hokej a tam by se mohla ukázat solidní síla. Ale to je ještě daleko, je srpen Smajlík tak uvidíme.

Btw. Slávie, to jsou taky solidní dřeváci, hlavně Masopust... snad to dají, byla by škoda to nedotáhnout.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.08.2019, 18:55
 
Reakce na Paav: Oni to máj kluci rádi......
no vzhledem k brutální zátěži NHL hráčů si myslím, že na řečech, že na tom jede půlka NHL, něco bude.

Neměla by následovat kontumace? Smajlík když se kontumuje kvůli úřednickým ptákovinám typu propadlej pas, čekal bych, že kvůli dopingu je kontumace úplně jasná. A zrovna Kuzněcov není hráč s icetimem okolo pěti minut a rolí ve čtvrtý lajně, že jo...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.08.2019, 12:33
 
Reakce na alkac: Hmmm, tak Ben je venku......
Je to škoda, ale pro trenéry je to možná usnadnění rozhodování. Škoda, říkal jsem si, že by se třeba mohl rozjet jako loni Cody.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.08.2019, 09:19
 
Reakce na snad: diskusní příspěvek :)) Zvolili pro tur...
jj, v hranatých železných maringotkách... Nejhorší je, že jsou ti šmejdi do dneška přesvědčení, že za to máme být vděční a že nám tím strašně pomohli.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.08.2019, 18:43
 
Reakce na ppepino77: https://hokej.cz/poruba-mocne-zbroj...
no pěkně nám ta ambiciózní špička kyne... nejprve to vypadalo, že to bude boj mezi náma a Vsetínem a najednou tu je Poruba, Prostějov, Jihlava, pořád silnej Havířov s vynikajícím trenérem a skvělým projevem pro playoff a mančafty typu Třebíč a Přerov, který budou hodně nepříjemný. K tomu navíc naprosto nečitelnej Chomutov, FM a Litoměřice.

Nějakou pohodu se suverénním náskokem na prvním místě letos asi fakt nezažijeme. Tak snad bude držet hráčům zdraví a podaří se na každej zápas správně vyplnit soupiska Smajlík

ad Čajda: já bych teda nic jinýho ani nečekal, na první ligu je to jasně nadprůměrnej útočník a jako soupeře ho budeme nesnášet.

2Evoorg: jj, Holec vypadal zajímavě
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.08.2019, 16:03
 
Reakce na P.XTRM: Koukám, že zbývá necelých 1200 permic ...
No ať je to jak chce, ten zájem je fakt mazec. Na přípravnej zápas přišlo něco málo přes 2000 lidí. To někde nechodí ani na soutěž. Prodáno (resp. vydáno) přes 5000 permic, i to je neskutečný číslo. Jasně, nebude to tak navždycky, ten zájem jednou prostě opadne, zvlášť pokud se budeme plácat v pralese ještě dlouho. Ale teď je to potěšující.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.08.2019, 15:08
 
Reakce na Haberman44: Trončinský už jen dožívá.... V Mot...
jj vyloženě bruslivej bek Smajlík

jinak bych přípravu tak úplně nepřeceňoval, resp. nedělal bych z ní závěry do sezony. Je třeba vidět, že včera nehrála dvojice Plášil-Pavlin a útočníci Doležal, Prokeš a Veselý. Což je rozhodně pětice hráčů, která bude na ledě hodně znát (doufejme Smajlík ). Takže hodnotit nějakou souhru nebo kompaktnost zatím nemá smysl.

Ale je fakt, že střelba obránců je pořád na katastrofální úrovni, včera to buď práskli do mantinelu, nebo to dali brankáři v klidu do hrudníku. Prostě "budějovickej standard". Přitom zrovna včera tam bylo situací, kdy měli na střelu spoustu času tolik, kolik jich normálně není za 3 zápasy. Chtělo by to někoho, kdo to umí od modrý "sypat" spolehlivě na bránu, i kdyby měl mít třeba menší nedostatky v jiný části hry.

Mně se včera líbil Gilbert. S Karabáčkem si dobře vyhověl a hrál takovým klidným nenápadným způsobem, přitom dost účelně.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.08.2019, 15:25
 
Reakce na Paav: „Závěr byl ze soupeřovy strany vyhrocený...
solidní hovado, ta třináctka... měl ho ten čárovej pustit a byl by to pro toho hráče poslední zápas v životě (i když pro toho rozhodčího asi taky, tak je dobře, že ho drželi)
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.08.2019, 07:36
 
Reakce na viks: Přijde mi, že mluví trochu z cesty. Vadí...
tak tady nejde ani tak o nějakou polarizaci ve stylu USA = vše skvělý versus ČR = všechno špatně.

Už to tu jednou padlo - způsob, jakým se u nás pracuje s dětma ve sportu, je často naprosto špatnej. Trenér vezme trénink dospělých a sníží dávky, jakože to je najednou pro děti. Není. Dítě není zmenšená verze dospělýho. Ještě to chápu na hobby úrovni. Od neplacenýho trenéra vesnickýho klubu, kterej zařizuje i praní dresů, nejde čekat, že by měl v malíku anatomii, fyzioterapii atd. a ani bych mu to nevyčítal, navíc v hobby dávkách není ta škodlivost. Co mi ale hlava nebere je, že ani v top klubech na prvoligový úrovni nikdo neřeší přesně tohle - postavení těla, vývoj páteře, břišní a zádový svaly... Jsi fotbalista? Tak běhej, to ti přece nemůže uškodit. No, může... Plavání by měl bejt základní doplněk k vrcholovýmu sportu. Myslíš, že je nějakej klub, kterej má pro dorostence povinně 2+2 hodiny v bazénu s trenérem plavání? Ne. Ale posilovnu má pro dorostence v plánu každej klub... to jednomu hlava nebere.

Přesně tohle totiž dohnalo Rosickýho. Fotbalista od boha, kterej mohl mít doma 3 zlatý míče. A na co dojel? Na to, že ho nechali v dorosteneckým věku běhat koňský dávky po lesích a vůbec mu neposilovali záda a břicho a na regeneraci celkově kašlali. Že pak měl problémy s podkolenní šlachou bylo tím, že jí kvůli špatnýmu středu těla při běhu dlouhodobě přetěžoval a ve 25 letech tělo řeklo dost.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.08.2019, 12:09
 
Reakce na evoorg: Tak Doktor ani Kachyňa tu na try-outu ...
jj, to je fakt, ono to asi takhle nějak nakonec dopadne. Tady na stránkách je teď na soupisce 17 útočníků, přičemž Šimi je zraněnej. Pořád je tak o cca 2-3 útočníky víc, než běžně. Už před tímhle zúžením jsme psali, že to pro trenéry nebude lehký a myslím, že to další, definitivní, zúžení, bude ještě těžší. Jsem moc rád, že se chytil Prokeš, toho jsem tu chtěl už loni v průběhu sezony a že se podle všeho dobře rozehrál Přikryl, kterej si tu loni zvykal.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.08.2019, 11:06
 
Hm, tak že skončí Čajda, to bych fakt nečekal... Jasně, nebyl to zrovna tvůrce hry, ale vždycky dřel naplno, bil se za svý spoluhráče a hlavně byl poslední, kdo tu pamatoval třeba památný playoff s Přerovem, nebo všechny baráže...

Byl tady dlouho, zanechal tu hodně pozitivní stopu, takže je rozhodně na místě poděkovat. Bude mi na ledě chybět.

Ostatní "škrtance" v sestavě mi přijdou logický, pokud teda nějak vyřešíme to, že je na soupisce jen 8 beků.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor dnes podal dominantní výkon a díky vítězství 8:1 z ledu Poruby si připsal další tři body do tabulky, které znamenají nový...

První zápas moravského tripu nás čeká v Ostravě proti Porubě. Jaký tipujete výsledek dnešního utkání? #hcmotor #dnesnisestava...

60. narozeniny slaví bývalý útočník Motoru Jaroslav Pařízek, v A týmu hrál 1 sezonu, celkem 25 zápasů a zaznamenal 3 gólové...

45. narozeniny slaví trenér Motoru Václav Prospal. Jako hráč v ČB 2 sezony, 74 zápasů (52+89). Člen postupového týmu 2005.V NHL a...