ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
<7891011121314151617>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.01.2019, 11:58
 
Reakce na Speeder: Řekl bych, že poslední dobou se počet...
Neboj se, to přijde, kapitán už je připraven naskočit Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.01.2019, 00:47
 
Říká se, že obrázek mnohdy vydá za tisíc slov a v případě Přerova tohle dle mého naprosto platí, viz obrázek vizualizace střel: odkaz , všimněte si, jak naprosto skvěle si Přerov vyčistil prostor kolem brankoviště a vytlačoval nás na perimetr a porovnejte to třeba se zápasem proti Jihlavě odkaz , když se tu mnozí divili, proč to z naší strany byl tak strašný hokej, tak tady je krásně ukázané, jak nám soupeř absolutně znemožnil produkovat náš obvyklý druh ofenzivy. Fanoušci atraktivního hokeje určitě zaplakali, ale pokud někdo docení i defenzivní stránku věci, tak v tomhle směru musí soupeři vyseknout poklonu.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
23.01.2019, 21:21
 
Naopak, takhle proti nám v PO nastoupí úplně každej. Vždyť je celou sezónu naprosto očividné, že beton a spoléhání na protiútoky je na nás zdaleka nejefektivnější druh taktiky.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
23.01.2019, 20:36
 
Reakce na KohyCZ: Jedinej systém, kterej platí, je promě...
No kdyby soupeř proměnil tu jednu z pěti tutovek, co měl on, tak by tak by taky nebylo moc co řešit, v tomhle směru bych brzdil, protože dnes nás dle mého celkem očividně Přerov takticky předčil a v konečném důsledku byl z protiútoků a našich chyb nebezpečnější, než my za těch 60 minut víceméně platonického tlaku.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
23.01.2019, 20:04
 
Dva body zlaté, ale budu se opakovat: je třeba najít systémové řešení na situaci, když soupeř zahustí vlastní obranné pásmo, odpaluje puky a čeká na protiútoky. Těch odpovědí je několik, ať už je to snaha o více postupný a kombinační hokej, na který ale nemáme typologicky postavené družstvo, nebo prostě radikální zlepšení přesilovek (u nichž lze vidět záblesky, nicméně stačí 2,3 neproměněné PP za sebou a tým si přestane věřit) či prostě jenom ještě větší agresivita a ještě větší tlak do brány. Ať tak či onak, zůstává právě tohle zásadním problémem před vyřazovací částí a dost možná i hlavní překážkou, jejíž překonání či nepřekonání rozhodne o letošním úspěchu či neúspěchu.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
23.01.2019, 19:52
 
No každopádně ať to dopadne jakkoli, tak i po dnešku zůstává zřejmé, že na důrazný betonovací styl soupeře nemáme odpověď. Přerov je v tom na jednu stranu excelentní a ten malý počet inkasovaných gólů skutečně není náhodou, nicméně na druhou stranu je též ofenzivně impotentní a lepší týmy by ty dnešní chyby zřejmě potrestaly. Máme rozhodně stále ještě nad čím přemýšlet.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
23.01.2019, 19:46
 
No dnes si každopádně na sudí stěžovat nemůžeme, tohle byl dle mého jasný faul.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
23.01.2019, 19:02
 
Klasika, pokud existuje nejhorší možný scénář, tak my si jej vždy neomylně vybereme. Dali jsme soupeři naprosto zadarmo dvojnásobnou přesilovku, ten v ní ani nic moc nepředvedl, ale jednou správně trefil puk a byla z toho branka. My jsme pak též odehráli dvojnásobnou přesilovku a ani nebyla na naše poměry zase tak špatná, nicméně góla jsme nedali a od té doby jsme se psychicky sesypali a hrajeme soupeři naprosto do karet, naprostou neinvencí v útoku počínaje, přes hrozné přesilovky, kde se celé pětici očividně klepe hokejka v rukou, až po zbytečné minely vzadu ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
23.01.2019, 18:13
 
Reakce na zbyna-ck: je to presne takova holomajzna, jako...
No a právě v tom je Přerov zrádnej. On nikdy nevypadá moc silně, ale betonáři jsou to prvotřídní a jen díky tomuhle zalezlému stylu se ten tým drží v bitvě o PO.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
23.01.2019, 18:05
 
První třetina v podstatě dle očekávání. Jen velice obtížně se dostáváme ke střelám a soupeř si zodpovědně čistí předbrankový prostor, takže i když tam nějaké puky propadnou, tak tam není nikdo, kdo by je dorazil. Naopak příjemným překvapením je naše hra v přesilovce proti týmu s nejlepším PK v lize, vzhledem ke hře obou týmů budou dnes dost možná speciální týmy rozhodující a v tomhle směru progress vidět rozhodně je.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
22.01.2019, 22:31
 
Reakce na -Tom-: Pleteš pátý přes devátý. Jednak tady ne...
Samozřejmě že by mu to něco dalo. Dalo by mu to herní praxi po dlouhodobém zranění a zmeškané letní přípravě a možnost zabojovat o sestavu v týmu, který v té době byl na první pozici a šlapal, takže nedávalo moc smysl do něj zasahovat. Já chápu, že se to těm klukům nelíbí a pak se ti u piva vybrečí, ale přesně tenhle přístup á la jihočeská Kalifornie je dle mého to, co tu bylo v minulosti mnohem větším problémem, než nějaký tlak veřejnosti či vedení na úspěchy ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
22.01.2019, 20:50
 
Já si myslím, že Rok už je uzavřená kapitola, selhal v tom ohledu, k němuž Venca přihlíží asi nejvíce - hráčské disciplíně. Odmítl se jít po dlouhém zranění rozehrát do podpralesa, a proto tu jeho angažmá skončilo a představa, že by po téhle události a po ještě delší době, kdy Rok neměl žádnou herní praxi, by jej Venca s úsměvem vzal zpátky a stavěl ho do základu, aby měl odehraný dostatečný počet zápasů, mi nepřijde pravděpodobná.

A co se týče podpralesáků coby posílení, tak já jsem z tohoto hlediska skeptikem. Pokud teď má přijít posila, tak by to prostě dle mého měl být jednoznačně hráč do top lajn a ne pouhé rozšíření sestavy a takových hráčů dle mého prostě v podpralese moc bruslit nebude. Nic třeba proti Hučkovi, toho kluka jsem v životě neviděl hrát, ale jeho zkušenosti v hokejové kariéře sestávají z hraní za Karlovu univerzitu, dvou angažmá ve druhé francouzské a dánské lize a pak z nynějšího angažmá v podpralese. Dokážu si klidně představit, že by měl na Chance ligu a vůbec bych neměl nic proti tomu, kdyby přišel někdy před sezónou či v první půlce sezóny na try-out, ale v téhle chvíli se tu bavíme o hráči, který nikdy nehrál ani soutěž na úrovni Chance ligy a který by měl přijít v závěru sezóny do týmu, jež má ambice postoupit, tzn. soupeřit se špičkou pralesa a spodkem extraligy a to je prostě úplně jinej level hokeje, než jaký ten kluk doposud hrál ..
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
22.01.2019, 19:15
 
S Přerovem se dá očekávat klasika, zalezlý soupeř, odpalující puky a čekající na protiútoky. Žádná legrace to nebude, protože ten tým drží v bitvě o PO vyloženě jeho dobrá defenziva, ale zároveň je to kvalitní příprava pro PO, protože se dá dost dobře počítat s tím, že tímhle stylem na nás vyrukuje prakticky každý tým v prvním kole a pokud se jej nenaučíme systematicky překonávat, tak se pak ve vyřazovací části ještě hodně zapotíme ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
22.01.2019, 14:31
 
Já bych toho Dunna rozhodně ještě nezatracoval. Naše zkušenosti s ním jsou čistě na základě jeho dvou prvních zápasů, jež odehrál na pro něj zcela novém kontinentu, za zcela nový tým a ve zcela novém herním systému. Je proto přinejmenším možné zpochybnit přesvědčení, že jsme od něj skutečně viděli vše, co dovede. Už jen pokud by skutečně dokázal zvýšit naší efektivitu v předbrankovém prostoru, bylo by to dle mého posílení výrazné, protože naše hra je na tom tlaku do brány založena a je ke cti hráčům, že se tyhle pokyny skutečně snaží plnit, což koneckonců v poslední době i celkem přináší ovoce, ale to množství nevyužitých dorážek a špatných tečí je i přesto stále ještě dost vysoké.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
22.01.2019, 12:02
 
Reakce na quak: Ehm, grr... Když já si power forwarda...
Tady se prostě prokazuje ta tvoje neznalost. Endyho jednoručka je celosezónním tréninkem a posilováním. Dokážeš si představit ten tah na bránu a sílu u mantinelu, až v PO Endy využije 100 % své síly a použije i ruku druhou? Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
22.01.2019, 11:34
 
Reakce na Tveety: Evoorg: Na úkor koho?...
Na úkor právě 22. Ta lajna si své odehraje dozadu, nicméně směrem dopředu se v poslední době spoléhá v podstatě jen na Babkovi individuální akce, potažmo na střelbu od obránců a pokus o teč, přičemž důvod bych viděl v tom, že vzhledem k absenci klasického centra jí prostě chybí mezihra.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
21.01.2019, 21:44
 
Reakce na MrPesi: Jinak evidentně věří Vašek Prospal mla...
Doktor si trenérovu důvěru za ty poslední zápasy rozhodně zaslouží. Ten plní herní taktiku do puntíku - odboural ty jeho zbytečně zákroky hokejkou a místo toho forčekuje důrazně tělem, neustále se cpe před bránu, hodně se též zlepšil v krytí puku. Jen škoda, že je tak dřevěnej a netrefí bránu ze dvou metrů, jinak by už též mohl být gólově jinde ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
21.01.2019, 21:25
 
Reakce na Zbyna-CK: je to tak, přinejmenším jeden bek a ...
No kdyby to nebyly megaposily, tak mi přijde, že by to posilování mohlo být dost kontraproduktivní, neb ti hráči by museli nastupovat, aby nasbírali dostatečný počet startů pro případnou baráž a tím pádem by vytlačili ty bojovníky, co to tu oddřeli celou sezónu a jaké tyhle tahy mají vliv na kabinu, bylo celkem dost dobře vidět loni. Já se posilám nebráním (ale jak už jsem řekl, ani je nutně nepožaduji), ale když už, tak to prostě musí být rozdíloví hráči, kteří ten tým jednoznačně někam posunou ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
19.01.2019, 23:00
 
Reakce na VojtaS.: Asi by ses měl naučit rozlišovat "vet...
Ano, bohužel je to nad mou mentální kapacitu. Očividně se pohybuješ na tak vysoké intelektuální úrovni, že argument na základě Kondorova herního stylu, který zde opakuji už v podstatě od počátku jeho působení v našem kádru a na základě něhož jsem kdysi zpochybňoval též přínos Bílka (potažmo Vanty ještě v dobách temných), je pro tebe nehodný odpovědi a rovnou se vrhneš ke konstruktivní argumentaci založené na osočování.

V tomto směru se pochopitelně nic nedá dělat a mám obavu, že směřovat další příspěvky na mou adresu by bylo pouhým házením perel sviním, jež nedokážou pochopit tvůj břitký dialektický ostrovtip. Proto tě poprosím, abys už na mne nereagoval a já tě též budu s těžkým srdcem ignorovat. Sbohem
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
19.01.2019, 22:08
 
Reakce na VojtaS.: Souhlas, z hlediska jeho kariéry šlo ...
Nemáš vůbec zač, jsem rád, že souhlasíš, že koncepce je dobrá. Tyhle řeči mi mimochodem připomněli tu sezónu, kdy v lize řádil Bílek, měl snad gól na zápas a před PO byli všichni přesvědčení, že v podstatě sám rozdrtí soupeře a nakonec Kladno vyndal hned první tým z předkola a Bílek si v té sérii ani neškrtl. Bylo to tuším v sezóně, kdy jsme měli tu brutální marodku a vypadli se Slavií ...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes to proti @RytiriKladno byla úspěšná kanonáda od prvních sekund! Motor se tak v tabulce posunul na druhé místo se ztrátou...

Při utkání Motoru s @HCSpartaPraha byl na místě i náš kameraman a natočil zajímavé záběry, včetně prvního gólu sezony. Jak se vám...

25. narozeniny dnes slaví útočník Miroslav Indrák, těšíme se moc, až ho poprvé uvidíme v dresu Motoru v zápase. Tak všechno...

Pondělní utkání proti Spartě bylo mimo jiné soubojem dvou bývalých kolegů, jak z českobudějovického týmu, kde Václav Prospal v...