ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
04.07.2019, 15:56
 
Reakce na switch: Tak manželka je ve špitálu a zítra by ...
Tak manželce držíme palce, ať to moc nebolí a tobě, ať to jádra vydržej.
 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
04.07.2019, 15:32
 
Tak manželka je ve špitálu a zítra by měl na svět přijít nový motorodynamáckojihostrrojeckoštír … Smajlík
 
 
MaartyJayMaartyJay | České Budějovice
Reagovat
04.07.2019, 15:16
 
Reakce na Linda_Moon: Nejen že barevnost triček je nedos...
Přítelkyně si koupila docela hezkou mikču se šedými nárameníky a velkým =M= přes hruď. Měla z ní radost. Až do semifinále. Jaké bylo její překvapení, když tu samou mikinu měla na sobě trenérská řada Vsetína včetně Jirky Dopity - jen místo =M= tam měli zelenožluté logo jejich klubu. Jinak ta mikina byla do nitky stejnej produkt. Tomu říkám hnus - pojedeš někam na výjezd a budeš se tam potkávat s místními fans ve stejným oblečení, jen s jiným logem. Severní KOrea s uniformama hadr... Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
04.07.2019, 14:13
 
Reakce na fofana: Akorát si ho teda nekoupila s logem na...
Jenže na tom je přesně vidět i další část problému mizerné (aspoň tedy podle některých lidí mizerné) nabídky ofiko fanshopu - než nosit fujtajbl od kappy (pokud mají velikost), půjdou radši ke "konkurenci."
 
 
 
Reakce na groupie: Já jsem to napsala, protože bych ráda...
Nejen že barevnost triček je nedostačující, ale ty dvě otřesné mikiny a jedny tepláky, to je výsměch fanynkám. Opravdu ráda bych si nějakou mikinu koupila, ale bohužel mám smůlu. Lituji, že jsem nenakoupila nějaké oblečení v předchozí sezóně, to ještě nějaký výběr byl.
 
 
groupiegroupie | Budějce
Reagovat
04.07.2019, 13:38
 
Reakce na fofana: Akorát si ho teda nekoupila s logem na...
Já jsem to napsala, protože bych ráda pohnula ledy Smajlík Klub i dodavatel jsou spokojeni :( Jak jsem napsala, zejména barevnost je přinejmenším nedostatečná - žádný výběr! A to jsem ještě neuvedla, že náš pes by rád šátek Motoru na obojek - to taky už není! A prodávaly se!!!
 
 
 
Reakce na groupie: Už jsem tu jednou psala - nabídka pro...
Akorát si ho teda nekoupila s logem našeho Motůrku a podporuje zlodějea to ať chodí radši nahá Smajlík

Jinak souhlasím s Tomem, logo svazu se mi nelíbí, i když asi ne tak moc jako ostatním ale reprezentační merchandising je jinak moc hezký!
 
 
groupiegroupie | Budějce
Reagovat
04.07.2019, 12:31
 
Už jsem tu jednou psala - nabídka pro ženy naprosto nedostačující! Teď 3 trička, jedno růžové s otiskem rtů(reklama na nightclub!), pak bílé s M z flitrů - divné, a pak poslední bílé- které by se dalo koupit - tak je pouze ve velikosti XL!!
Nabídka je naprosto neodpovídající - např. původní fanshop dělal věci v černé - jak pro může , tak pro ženy. Pěkné byly - a kupované - červné pánské mikyny s kapucí a šedým logem! Oblečení v červné barvě vůbec chybí. Kamarádka si koupila asi před týdnem černé dámské tričko se stříbrným logem u Eliáše a je velmi spokojená!
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
04.07.2019, 12:30
 
Reakce na -Tom-: Pak je alibismus prodávat něco, co se n...
Problém je, že pokud čísla říkají, že jsou zisky, tak je úplně jedno, jestli se to líbí, nelíbí, nebo je to zákazníkům fuk. Pokud si to koupí...
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
04.07.2019, 12:07
 
Reakce na alkac: Já Kohymu věřím, že je provozovatel spo...
Pak je alibismus prodávat něco, co se nelíbí a říkat, že je vše ok, když jsou zisky ... připomíná mi to kecy Krále o tom jak logo je super, protože se to prodává. Ukažte mi někoho, komu se to líbí.

Haberman:
To ty čti pořádně. Mě se ta slepice hnusí, ale když si odmyslíš to logo, tak má svaz to oblečení fakt hezký, stylový a kvalitní, což se o Kappě fakt říct nedá.
 
 
JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
04.07.2019, 11:10
 
Reakce na Siky: Já jsem naopak přesvědčen, že těch pár d...
...v pravdě ..od Eliáše jsou i dresy fanklubu.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
04.07.2019, 10:26
 
Reakce na alkac: Já Kohymu věřím, že je provozovatel spo...
Já jsem naopak přesvědčen, že těch pár desítek fandů, co píše zde na ofiku, vůbec reprezentativním vzorkem není, protože do haly chodí 5tis fanoušků. Mě se např. nelíbí dresy ani šály, co prodává Eliáš a přesto na hokeji vídám kolem sebe dost lidí, co to má na sobě oblečené. Tzn. buďto se jim to líbí nebo upřednostnili cenu. Každopádně já nejsem reprezentativní vzorek ani u nás v sektoře, natož v hale :-)
 
 
JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
04.07.2019, 09:46
 
Reakce na Kobson: tak jsem byl dnes ve fanshopu. ještě ž...
...krásný příklad toho, jak né vždy je konkurence tím pravým hnacím motorem. Kappa je kolos, který má naprosto u řiti, že je poblíže ofiko fanshopu (byť parazit) nějaký progresivnější konkurent. Kolos v globálu, svých zisků dosáhne a fanoušek - zákazník je bit! Smajlík

 
 
 
V Budějovicích nebudu mít nic jistého, říká brankářská posila Klouček
odkaz
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
04.07.2019, 07:59
 
Reakce na alkac: Já Kohymu věřím, že je provozovatel spo...
S tím věrným srdcem je to asi jak u koho. Nemají nic, co bych nosil, ergo nenakupuji i když bych rád a myslím, že to tak má spousta lidí. A pak je mnohem větší skupina lidí, kteří si buď jakž takž kompromisně vyberou, nebo je jim jedno, že to je celé hnusné, hlavně že je na tom Motor. Těch posledních je asi nejvíc.
Trošku lepší je situace v kopané, alespoň co jsem koukal na pražská SS.
No, problém bude ležet v tom, že cesta tkví v maloseriovosti, leč to znamená vyšší koncovou cenu, nižší marže a mnohem víc práce pro hadrníka.
Možná by bylo fajn, kdyby měli fanoušci sami možnost vytvářet věci v licenci. V tom je takové pološero a když někdo něco udělá, tak pro sebe, nebo pro pár kámošů.
Kdyby si mohl každý koupit od klupu licence na vlastní fans tvorbu (s tím, že by klub měl třeba nějaké visačky na každý takový kus…), nejspíš by bylo v oběhu mnohem víc věcí. Má to ale háčky. Dva. Za prvé by se v Kappě ilarsop (jistě mají tzv.: výhradní smlouvu) a za druhé by to pro klup byla administrativní zátěž navíc. Imho je to tedy hezký nápad, ale nereálný v našich podmínkách.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
04.07.2019, 07:36
 
Reakce na -Tom-: Pleteš pátý přes devátý. Na tom svazu j...
Já Kohymu věřím, že je provozovatel spokojený s tržbami, ale otázka je, zda by někdo, kdo by to dělal lépe (= hezčí a dostupnější věci), neměl zisky podobně dobré a navíc by byli spokojení i všichni fandové. Já zase totiž tak úplně nevěřím tomu, že tady na fóru, kde o Kappě snad nepadlo slovo chvály, jsme tak nereprezentativní vzorek. Že i tak to lidi kupujou v množství, že se to provozovateli vyplácá, je na jednu stranu hezké, na stranu druhou je taky otázka, zda se v tomto ohledu tak trochu nehřeší na věrné srdce motoráckých fandů. Nepovažuju se za rejpala, ale tento dojem mě občas trošičku přepadá. A mimochodem nemít na začátku července kraťasy a ještě odpovědět, že budou až na podzim (asi), to podle mě nesvědčí o příliš dobrém přístupu k zákazníkovi...
 
 
 
Já mám z nového fanshopu jenom půllitry...
 
 
CBBudvarCBBudvar | Jaroměř / Náchod ≡M≡
Reagovat
04.07.2019, 06:34
 
Koupil jsem naposled šálu, ostatní věci jsou více propagující Kappu než M. Naštěstí mám celkem slušnou zásobu triček z let minulých, ale přesto bych rád si udělal radost něčím novim.
Třeba se někdy dočkám.
 
 
 
Reakce na -Tom-: Pleteš pátý přes devátý. Na tom svazu j...
Dobře,pěkně,stylově a hezky.....
No,když myslíš,vyvracet ti to nehodlám.Ale jen proto,že já mám jinej názor na slepici než ty,přece nemelu páté přes deváté.V ostatním jsme se shodli.
Tak si dej kávu a začni v klidu čistit Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
03.07.2019, 23:20
 
Reakce na Haberman44: A nebo ještě mají grafika na svazu...
Pleteš pátý přes devátý. Na tom svazu je to graficky udělaný dobře, pěkně, stylově a hezky. To že to logo samo o sobě je hnusný a nevystihuje to vůbec naší republiku, to je věc druhá. Ale to co se prodává v našem fanshopu je opravdu ostuda a hnus. Jestli se tu Kohy ohání nějakýma anketama o spokojenosti, tak si myslím, že ty lidi klikají nesmyslně kdoví co ... reakce tady jsou jednoznačný! Řekl bych, že tak minimálně 90% lidí fanshop v týhle podobě kritituje a je to škoda. Já si tam nekoupil nic už tak 4 roky, přitom bych tam utratil docela rád docela dost peněz, ale prostě si tam nevyberu. Nevadí Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Škola pořád ještě naplno nezačala a učit se s dětmi doma je někdy hodně náročné. Jedna naše fanynka ale přišla na zlepšovák, jak...

Škola pořád ještě naplno nezačala a učit se s dětmi doma je někdy hodně náročné. Jedna naše fanynka ale přišla na zlepšovák, jak...

65. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Karel Caldr. V klubu hrál 3 sezony, celkem byl připraven do 45 zápasů a v nich...

???? Ve čtvrtek ráno se našemu obránci Niklasovi a jeho přítelkyni Alvě narodil syn Lukas! Gratulujeme a přejeme hodně zdraví, a...