MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "full" |  vypnout filtr
 
<910111213141516171819>
Další diskuse: 
 
 
Včera bych to viděl buď na nějaká zranění nebo na únavu... osobně se přikláním k té únavě. Bohužel, náš hokej je hodně fyzicky náročnej, stojí nás hodně sil a když si vezmu, že takhle hrajeme od play off, tak je to 14 zápasů v tomto tempu za poslední měsíc a to se asi někde projevit musí. Hodně to bylo vidět na našich mladých, ti když šli na led, hned to byla rychlost o level vyšší. I bojovník Endy byl včera poloviční.
 
 
 
Nu což, je to za námi. Baráž rozhodně nemá balit... na rozdíl od Chomutova a Kladna jsme odehráli ze tří zápasů jen jeden doma. Důležité bude doma porazit Kladno, přestat krasobruslit a házet puky na zdař bůh a konečně začít hrát hokej. Nesjíždět se ve třech za brankou, ale zamířit před branku (ano, bolí to tam), přestat se pořád dokola matlat s pukem a střílet zásadně až v momentě, kdy se příblíží protihráč apod.
Že nám ujede Jarda Jágr do brejku, to jsem nevěřil vlastním očím... leč, smutný obraz dnešního nepovedeného duelu.
 
 
 
Smajlík Smajlík tvl tohle fakt ne... to se fakt nedá. Dnes to klukům vůbec nejde... nevím, co se stalo, ale je to fakt žalostný výkon. Druhý gól v naší síti je spravedlivým trestem pro naší marnost a nemohoucnost. Bohužel.
 
 
 
Špatný, špatný... zatím hodně špatný výkon. Nestíháme s nima bruslit (což mě fakt překvapuje), nejsme schopni si přihrát ve středním pásmu, všem odskakují puky od hokejek, ztrácíme tím strašně moc puků... pak to taháme individuálně po křídlech (naše tradice), ale končíme v rozích, nic dál... před branku nejde nikdo, natož přihrávka. A když už přihrávka přijde, plácneme do toho jak mamku přes zadnici... :(
Kladno se gólem dostalo do laufu a kdyby domácí vedli 3:0, asi bychom se nemohli divit. No nic, bojujeme dál.
 
 
 
Nevěřím, že bychom na Kladně začali nějak zezadu... AAA Auto velí prostě lítat, takže tak bych to viděl já. Je otázka, jestli to bude dobře nebo špatně, to ukáže až průběh zápasu. Můj osobní názor je ten, že pokud bychom chtěli na Kladně začít opatrně, byla by to sebevražda, protože Kladno je techničtější. Jestli v něčem je můžeme přehrát, je to právě rychlost a důraz. Navíc je to styl, který těm klukům Venca vštěpuje do hlav už pěknou dobu...
Tipovačka: Kladno - Motor 1 : 3, Chomutov - Pardubice 3:2 po prodl.
 
 
 
Reakce na jeníček: ...dobře Dynamo! *2*...
No špičkově!! Smajlík Smajlík Postup je neskutečně blízko. Smajlík Smajlík
 
 
 
Já jsem viděl Kladna taky kus v Chomutově a přišlo mi, že si absolutně nevěděli rady s tím, co u nás předváděl Chomutov. Navíc mi přišlo, že jim hodně chyběla rychlost a pak se nelze divit, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. Chomutov, předpokládám, bude tenhle svůj destruktivní hokej hrát celou baráž nebo možná jen po dobu regenerace hráčů po srajdě, každopádně Kladno si s tímhle stylem hry prostě a jednoduše nevědělo rady. Otázka by byla, jak by se zápas vyvíjel, kdyby dali gól... ale to jsme u toho "kdyby".
Myslím si, že kouzlo Plekyho s Jardou trochu opadlo a nyní je Kladno přece jenom opět trochu dole, na čemž se možná podepsala i neskutečná mediální masáž, která je již rovnou posílala do ELH.
 
 
 
TRI - PLZ 2:4
LIB - KOM 1:4

V dalším zápase hratelné Kladno - jejich tempo rozhodně není vražedné, naopak, ty naše utržené vagóny by mohly nadělat hodně velkou neplechu před malým cikánem. Kladno určitě o body obereme.
 
 
 
Reakce na Speeder: Já myslim, že rozhodne bodovej zisk p...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Máme první bod, paráda, zkusme vyhrát!
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Najednou nám jde bránit :( teď je t...
Trochu se bojím, že to není bránění... to je jen útočná nemohoucnost, kdy Chomutov čeká ve středním pásmu a bere nám puky. Když už Chomutov zaútočí, smrdí to gólem, bohužel... :(
 
 
 
Reakce na Evoorg: Dohrávat souboje můžeš tehdy, když sti...
Pokud bychom nestíhali dobruslit protihráče (tzn. nestíhali bychom v pohybu) nebo se nedokázali natlačit před branku, pak bychom v baráži neměli co dělat. Rozdíl mezi námi a PCEmi nebo CHMutovem není rozhodně tak propastný, že bychom toto nedokázali.
 
 
 
Reakce na dajkirianton23: Ten hokej který predvdite stač...
Ale nesmysl... s tímhle hokejem jsme prohrávali i se Vsetínem. Včera to nebyl optimální výkon, nebyla to hra, která nás zdobila v play off. Chce to se rychle nastartovat a začít hrát tak, jak to umíme, to znamená dohrávat souboje, přestat se zase jeb-at v rozích, tlačit se před branku a posílat tam i nějaké ty puky, což včera neexistovalo. Přesně tímhle jsme Vsetínu v podstatě nedali čuchnout a tenhle hokej bude platit i na soupeře v baráži.
 
 
 
Já fakt nevím, proto se ptám... Není škoda si koledovat o čtvrtý gól, v prvním utkání?
 
 
 
tvl... a power-play proč?! Smajlík
 
 
 
Bylo zajímavé, jak mediální masáž poblouznila i "bůkmejkry", protože jestli jsem něco nepobral, tak to byly kurzy na zápas CHM - KLA, kde bylo něco přes 3 na domácí a na Kladno tuším 1,8... 😱
 
 
 
Reakce na MrPesi: V bruslení moc rozdíl nevidím. Na všec...
Přesně tak... + k tomu přidáváme fakt školácký chyby, které nás sráží... zbytečně.
 
 
 
Já bych to neviděl úplně tragicky. Hrajeme to, na co máme... nemůže soupeře (čest výjimkám) přehrávat nějakým pohledným útočným hokejem, při němž budeme sázet gól za gólem. Tenhle tým musí věřit té hře, kterou je zvyklý hrát a záblesky toho byly vidět právě v této třetině. Na gól se nadřeme, to platilo i v CHL, dvojnásob to platí teď. Na všechno je méně času, proto si kluci musí zvyknout řešit situace rychleji a nečekat (jak se střelou, tak s přihrávkou).
Stále je to hratelné a i kdyby to dnes nedopadlo, nevadí, baráž začíná.
 
 
 
První třetina nebyla vyloženě špatná... chyba Pavlína a první gól trochu posadil domácí na sedlo. Bohužel, bránit se v oslabení tak, že se čtveřice sveze do rohu/za branku, to je taky kumšt...
Jinak to nebyl z naší strany špatný výkon, technicky se Pardubicím vyrovnat nemůžeme, musíme hrát ten náš typicky tvrdý a důrazný hokej a ono to přijde. Trochu mě překvapilo, že pardubičtí na tom byli lépe bruslařsky... zatím rychlostně stíhá jen lajna Karabáčka.
První třetina nevyšla, nevadí, bojujeme!
 
 
 
Já bych se letošní baráže vůbec nebál. Týmy z ELH mi přijdou hodně zdecimované, v tom vidím obrovskou šanci pro oba týmy z CHL.
Pardubice, myslím, půjdou dolů... tam je všechno špatně a vůbec tomuto týmu nevěřím (na rozdíl od předchozí baráže, kde jsme s nimi hráli).
Chomutov, Kladno a MOTOR si to rozdají o dvě postupová místa. U Chomutova (už to tu několikrát zaznělo) je to hodně velká neznámá... ten tým, v mých očích, může baráži vládnout, stejně tak ale může totálně propadnout, jeden fakt neví. Kladno se rozehrálo, o tom žádná a není to jen o Plekancovi s Jágrem... výborně hraje Vampola, Zikmund, Machač, Strnad... ten tým ukázkově přepnul na play off mód. Ovšem ani Kladno neřadím mezi vysloveně jasné favority. Stejně totiž hrajeme i my - v play off předvádíme parádní výkony, Motor má svou tvář, víme, co hrát, je to "protivný" hokej (z pohledu soupeře), na který si troufám tvrdit není připravené žádné mužstvo. Takže pokud nesejdeme z nastoupené cesty, nemusíme se bát vůbec nikoho a letos to tímto hokejem prostě uhrajeme.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Už dnes od 19 hodin se dozvíte, kteří dva hráči doplní Tejkyho v týmu Motoru pro letošní Enyaq Hockey League! A máme políčeno na...

V širší nominaci dvacítky nechybí Martin Beránek, ani další odchovanci Motoru, kteří jsou momentálně na hostování v Litoměřicích,...

Tohle je velmi smutná zpráva??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

#REPORT: I dnes se přisuzovaly body až v prodloužení. Šťastnější však byli @HCPCE trefou Matěje...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
Madeta Motor Č. Budějovice
HC Sparta Praha