MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "full" |  vypnout filtr
 
<1011121314151617181920>
Další diskuse: 
 
 
LIB-MB 3:4
PLZ-OLM 4:2
TRI-VIT 4:2
fuj tým-KOM 4:3
 
 
 
Co na to říct... je jasné, že ten úvod zápasu byl trochu nervózní a kdyby tam domácím něco spadlo, z těch pár šancí, co měli, mohl to být úplně jiný zápas. Nám se podařilo zase velkou houževnatostí a tlakem do brankoviště dát góly a poté už se soupeř pomalu sesypal.
Hned poté jsme přestali hrát takový ten agresivní hokej a přidali jsme k tomu i hokejovost, kterou jsme viděli v úvodu sezóny nebo např. v posledním domácím zápase s Havířovem v ZČ. A když se toto sečte, je z toho výsledek 6:0. Navíc fakt bylo zřejmé, že to domácí už v závěru prostě a jednoduše nedávali, prohrát dvakrát za sebou doma se stejným soupeřem, bez gólu, to je pro tým, který doma spráskal i vítěze základní části, opravdu silné kafe.
Myslím si, že máme obrovskou psychickou výhodu do dalších zápasů. Vsetín se z toho bude těžko sbírat.
 
 
 
Hlavně ten dnešek dohrát bez nějakého zbytečného zranění!
 
 
 
Play off mód v akci... totálně ničíme tým, který v základní části nastřílel přes 200 gólů.. mnohem víc, než my a přijdou zápasy play off, kde tento útočný tým na svém ledě absolutně neví, co hrát proti naší urputné hře (i když mi to přijde spíše hokejové, než urputné). Paráda, to tlačítko Venca s Alešem našli!
 
 
 
Mažeme si je na chlebááááá..... Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Salvelino: doporučuju zarámovat a doručit team...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Se bojím napsat něco pozitivního, abych za a) nešel proti proudu a za b) abych to nezakřikl, když jsem první zápas viděl černě a ono ejhle...
Takže dobře - dnes očekávám výhru Vsetína, který předvede podobně kvalitní výkon, jako v posledním vzájemném duelu základní části, kdy nás vymazal z ledu. Těžce pohoříme v obraně, kde nebudeme stíhat rychlé brejky soupeře a přidají se k tomu i individuální chyby Zděndy a Rendy, přičemž očekávám, že Žiga namaže Robovi na první domácí gól. Bohužel, v brance bude Jenda, kterému zápas nesedne.
V útočné fázi to dnes bude zmar a bohužel, nebude to ani přehlídka neproměněných šancí, k nimž se v podstatě ani v průběhu zápasu nedostaneme. Pohoříme opět ve středním pásmu, kde budeme ztrácet většinu puků. Dnes to bude smutná hokejová podívaná.
 
 
 
tvl i Tintin je tady... Smajlík Smajlík
No, jinak fakt super... tohle je přesně to, když se povede nasadit odpovídající taktiku na bruslícího soupeře... přirovnal bych to k zápasu Finsko - Švédsko, kde Finové se snaží bruslit a pokud je Švédi nechají, mají problém. Pokud ale Švédi začnou hrát ten svůj silový hokej, kdy nechají puk pukem a jdou do protihráče, hrají zodpovědně z obrany, dokáží Finy porazit.

Paráda kluci! Jen se vyvarovat některých hodně zbytečných vyloučení.
 
 
 
Přišel jsem k přenosu v posledních zhruba pěti minutách první třetiny a to tedy nic moc z naší strany. Ve druhé třetině to již ale byl parádní výkon. Líbí se mi celoplošná hra, v obraně se nám daří blokovat přihrávky a odebírat puky, takže domácí se nedostávají do šancí a navíc se často ocitají za hrou, protože naši okamžitě startují dopředu (škoda, že z toho není víc šancí). Ve středním pásmu se snažíme něco vymýšlet a není to již a pouze jenom o protečování puků + nahazování do útočného pásma. Ve třetině Vsetína se sice tlačíme pořád k mantinelům, ale na druhou stranu se snažíme konečně přihrávat do mezikruží a do nebezpečných prostorů (z pohledu domácích), dá se na to koukat, kluci přemýšlí a zatím tedy velmi dobrý výkon. Je vidět, že vsetínští zatím vůbec netuší, co a jak... zmar je vidět i na Robovi.
Takže kluci super, jsme hodně šťastnej, že můj předpoklad pro dnešní mač nevychází!
 
 
 
Bohužel, dnes budou domácí v laufu a hned v první třetině nám gólově odskočí. Ve druhé třetině sice snížíme, ale v úvodu té třetí dostaneme hloupou branku a pak už se z toho nezvedneme. Takže dnes tipuju výhru Smetína 3:1, případně gól v power play, pak 4:1. Více šancí nám dávám ve druhém utkání.
(kéž bych se dnes absolutně mýlil)
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Jistě. Ovšem ještě více než pár stove...
Smajlík Smajlík ale jdi... MARSCH a jeho odkazy jsou minimálně důkazem o tom, jak moc jsme za komunistů nebyli potravinově soběstační.. a nejen potravinově, já sám pamatuju v osmdesátých letech nedostatek toaleťáků a pak také jedné dámského artiklu. Vždy se tomu říkalo, že je chyba v odběratelsko-dodavatelských vztazích, nebo že je chyba v zásobování atd. atd. Poloprázdné regály pamatuju taky, že jsem přišel pro chleba a nebyl, jakbysmet...
Jistota bydlení? Proto bydleli rodiny (několik generací zároveň) namačkány v malých bytech - dobře to bylo vidět např. v etudách od H. Třešťíkové. Kvůli bytové krizi se pak bleskově stavěly paneláky, jenže tam jsi zase musel být spolehlivým kádrem, abys dostal podnikový byt. Stačil nějaký škraloup a neměl jsi ho... tak to prostě bylo.
Spravedlivá mzda? To asi ano, produktivita práce nulová, lidi se v práci většinou flákali, proto měli na výplatkách jedno velké hovn0.
Průmysl světové úrovně? A na to jsi přišel kde? To, že jsme vyváželi většinou jen do států RVHP byla světová úroveň? Vždyť o československé výrobky (až na výjimky a čest jim) nebyl na Západě vůbec zájem, nebyli jsme absolutně konkurenceschopní. V osmdesátých letech, zvlášť ve druhé polovině, což já pamatuju velmi dobře, se do průmyslových podniků pomalu, ale jistě, dostávaly stroje a výrobky právě ze Západu, které se kupovaly za drahé valuty. Mašiny z Rumunska nebo Polska byly totální srač-y a naše mašiny měly jen tu výhodu, že jsme je uměli opravovat a měli na to díly. Když přišla mašina z Itálie, byl to jak Rolls-Roys mezi Trabanty...
 
 
 
Já respektuji každý tým, včetně Kladna a nevidím důvod, proč bych měl psát o českých hokejových legendách typu T. Plekanec nebo J. Jágr, nějak hanlivě nebo opovržlivě...
A že někdo někde na fóru urazí Vencu (Prospala) nebo Vencu (Karabáčka), je mi jedno. Pro mě je důležité, jak hraje Motor a jaké má výsledky, hotovo, dvacet.
A bohužel, že se tady, na našem fóru, velmi často fňuká, je pravda - zejména fňukání na rozhodčí je takový náš nešvar.
 
 
 
Reakce na JeniCzech: Tak ten pan Vlček, kterej dnes psal...
Opraveno... ono to lehce vznikne tím, že si onlajnista připraví závěrečné shrnutí předem.
 
 
 
Reakce na Salvelino: si myslel dvacetkrát asi viď? :))...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
tvl, omlouvám se, co to je? Smajlík
 
 
 
Proč je to dvakrát, nechápu... Smajlík Smajlík
 
 
 
Proč je to dvakrát, nechápu... Smajlík Smajlík
 
 
 
Proč je to dvakrát, nechápu... Smajlík Smajlík
 
 
 
Proč je to dvakrát, nechápu... Smajlík Smajlík
 
 
 
Proč je to dvakrát, nechápu... Smajlík Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

40. narozeniny slaví bývalý obránce Vladimír Sičák. V ČB 4 sezony, 162 zápasů, 4 góly, 24 kanadských bodů, 28 bodů +/- a 88...

Preview k zápasu proti @HCPCE:hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Miroslav Indrák se zranil při zápasu s Karlovými Vary. Jaké jsou podrobnosti jeho zranění se dozvíte v...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…I přes obrat nakonec Motor opět padl a na první domácí výhru v extralize stále čeká. Jak zhodnotil...

×
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
Madeta Motor Č. Budějovice